Jump to content
Tino

Новата 9-та генерация на Сивик

Recommended Posts

До сега я гледах само на картинки и си мислех, че е голяма грозотияно, като я видях на живо много ми хареса особено предницата.А за интериора, за мен е най-красивия кокпит, който съм виждал, много опростен в сравнение с 8-ма, качествени материали.... браво на Хонда.Единствената ми забележка е задния обзор, а! и цените, според мен не са конкурентни... ненормалниАкорд за 60 000лв!!! как въобще оцеляват.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, в кой свят живеете?5-та и 6-та генерация.....забили сте в 90-те години и няма мърдане.Грозна била, тромава била, ми купете си Фолксваген да ви се хареса тогава.АЗ ако имам възможност няма да се замисля да я купя за Акорд пък да не говорим.:honda:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за чистачката на задното стъкло какво ще кажете? Да се издири и награди дизайнера й!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавица,няма какво друго да кажа! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска се разминах с бял екземпляр , а оня ден видях и черна такава ... ами , не съм особено очарован :( Не знам дали на мен ми се струва ,но новия Сивик е по-висок и широк от Акорд 7-ма :huh: Задницата включително беше по-широка от на Акорд Турър и да не кажа еднакво висока , а предната броня стои адски недовършена , все едно някой просто е отрязал края . Фаровете ми харесват , но страничната линия е повече от семпла , вратите са като на бус :( Ще се радвам да се загледам по-подробно в нея , но като за първо впечатление на живо е това :(

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен лично изобщо не ми допада този Сивик,предния беше уникален за времето си, спомням си като минавахме покрай него и си викахме, че тая кола идва някъде от космоса. Но като цяло 5 ген си остава най-хубава за мен, 6 също, но само определени екземпляри, стоково е грозновата (не искам да обидя никог, просто споделям лично мнение!)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

задния обзор - аз съм останал с впечатление че назад-надолу се вижда, не се вижда право назад, което дразни, но не е фатално?Колкото до цените - Сивика все още се внася от Япония, дори сглабяните в Англия модели ползват голям % японски части - а за последните 20 години, йената е поскъпнала двойно спрямо долара - оттам всичко що идва от Япония е 2х.Заради това преди месец-два, Хонда взеха решение да се локализира на 90+% производствата по континенти - т.е. да се използват максимално части от местни производители.За цените това ще е добре, защото в момента дори в САЩ Хонда са под напрежение и им се налага видимо да вкарват евтини материали, за да държат цената на нивото на местните и корейски производители (корейската валута на практика не е поскъпнала в 20годишен план)Истината е, че Хонда са относително дребни на фона на Тойота, Рено-Нисан, Хюндай, ФВ... и нямат имиджа на БМВ/МБ. И накои решения на ръководството им са спорни...

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го видях най-после,уникален автомобил много ми хареса.Браво! :rolleyes:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Явно не само аз споделям мнението , че не е много стабилна.С 90км/ч в завой имах чувството , че ще излетя през вратата и самата кола не ми даваше увереност.Може би ако си пипне окачването няма да е така , знам ли ?:) А за вървежа..да върви след като преброиш 1-2-3 и тогава тръгва.Тези електроники са голяма работа ей !:)

Редактирано от Mkilla
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вижте линка, сложете ръка на сърце и кажете, че Сивика е грозен.Не ви разбирам хора честно.Много неадекватни коментари пишете.http://www.automedia.bg/news/article_16702.htmlХах отваря заглавната страница.Вижте темата на новата Тойота Аурис.

Редактирано от Беселин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кфо да я гледаме тази Toyota, понеже тя е по-грозна, та дай да харесваме новия Сивик?!Мисля, че е време да спреш да критикуваш останалите и да си запазиш собственото мнение за себе си, след като веднъж вече си го споделил! Всеки има право на собствена оценка и вместо да плюеш останалите затова че тяхното мнение не съвпада с твоето, вземи спри да даваш оценки на хората които коментират - т'фа не е тема за спорове, а всеки да си даде мнението!Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на теб колега, имаш известно право.Взимам си бележка.:bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000548349106#!/photo.php?fbid=454776137883994&set=a.454776094550665.116133.100000548349106&type=3&theaterНамерих къде се пише за тези коли. Карам бялата Хонда сивик дизел 2,2, която виждате из Пловдив. Не е лоша вярвайте ми.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз ти вярвам колежке, в събота на тунинг шоуто в Експо центъра я видях.Ами страхотна е!И м/у другото и седана изглежда доста, доста добре:honda:

Редактирано от Беселин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трърде космическа Публикувано изображение

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично ми харесва. И не ми се струва "космическа" . Ако това твърдение е вярно "Новият Civic се гради върху традициите на своите предшественици и обещава да бъде най-добрият от всички" .Дай Боже всеки да има възможност да седне и да покара това бижу.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не мога да и свикна с визията на тая кола Публикувано изображениеОбаче CRZ-та толко ме кефиПубликувано изображение

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

днес я видях и я огледах детаилно грам ми нехаресва 8 е с класи над 9

Редактирано от shadow_rr
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стремежа при всички нови автомобили е да са по-икономични и по-екологични от старите модели. Ако някой търси кола, която да върви яко мисля, че трябва да се насочи към тайп Р моделите ;). Като дизайн ген. 9 хечбег ми изглежда наистина като неуспешен фейслифт на ген. 8. Не ми допада особено и новата подредба на таблото, смесица от класически кръгли индикатори 3 броя и дигитален километраж отгоре /като при ген. 8/. Като дизайн седана е много по-добре. Фейслифта на Акорд ген. 8 също е много добър. Ще си карам осмицата, докато не излезе десета генерация или поне добър фейслифт на девета хеч. :P

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много офф топик: на линка даден преди 4-5 мнения силно ме изненада решението на японците да вложат в модела си който е синоним на надеждност и качество по цял свят дизелов двигател на БМВ, то вяро че вече всичко е ширпотреба, ама чак толкова.Имам чувството че вече Хюндай изкарват по-качествени модели от Тойота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...