Jump to content
едмундо

Коне с капаци

Recommended Posts

Поредната заключена тема , човека попита какво означават буквите , хората му обясниха , тръгна дискусия и хоп Калмарчето рипна...Друг в офтопик трие постове безогледно , трети заключва наред..еми а поспрете се малко де , покажете малко творчество при тълкуване на правилата..ебахти стагнацията..нема въздух тук бе хора:(!!!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така треа баце - да нема въздух. Сам виждаш на какво е заприличал форума. ;) Кат не ти изнася - излез се разходи, въздух колкото ти кеф. :(Един човек някога беше казал ... че успехът е 99 процента провал. Като напише някой някоя тъпа тема и му я заключат ... ще види защо е станало така, ако е инат - ще пусне втора, ако пак я заключат - треата, и тъй докато не му дойде акъла и се опита да проумее защо точно така е станало и да го коригира. :lol:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не си прав:( Абсолютна грешка да се затвори темата, има какво да се изеснява, има работи които не знам и чаках отговор от по -компетентен.Стига си цитирал точката от правилата, ами коригирай заглавието, нали виждаш че се получвам добра дискусия или ти е готино да е кафява река?Виждам че си се надъхал, ама не си задължен днес да праснеш два катинара и да изтриеш 20 поста, не си на норма, нали така?, поправи ме ако лъжа.Подкрепям Едмундо на 100%.Половината нямат идея какво правят, просто ни в клин ни в ръкав си ползвате допълните права, нали форума е за нас а не против нас, потребителите, каква ти е целата?

Няма нужда от надменно поведение, смешни наказания като на малко дете.

Потребителите са хора и са дошли с добро, и с нужда във форума.

Потребителите са това, което поддържа форума жив. Уважавайте ги, въпреки понякога неадекватното им държане, те са хора, като нас/вас

 

Толерантност.

 

В същото време, ако изтървете края, ще ви се качат на главата.

Излусшвайте ги, взимайте предвид това, което казват, но не ги оставяйте да ви водят за носа, запазвайки добрия тон.

.

- Гого

 

Темата е много добра, но си мисля че трябва да си кажем и кой от кой форум е! Аз съм администратор (от скоро) във http://forums.hondabg.com преди това около година бях модератор. При нас модераторите са избирани най-вече на база активност във форума и желание от тяхна страна да помагат. Модераторите се старем да не се държим надменно, но по някога ни се е налагало. При нас модераторите са основно чистачи и слуги на форума. За разел Технически въпроси имахме изискване модератора да е технически грамотен на тема Хонда. Така си избираме модераторите. За спорене (неоснователно) с член на модераторски/администраторски екип потребителите трябва да си понесат последствията. Да се търси правдата и справедливостта потребителите са вингаи добре дошли!

Al_Capone

 

Колего прочети какво е Модератор и ще видиш че основно е за да помага, а не да съди.Дано не се засегне някой или да почне да философства , просто изказвам мнение, наистина се прекалява понякога, излез малко подишай и ти, може и на теб да ти се освежи мисълта.Със здраве и не с лошо.

 

п.п цитатите са от тук - цък

Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общественото мнение не е важно, само мнението на упраниците...............

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нещо немоа разбера общественото мнение аз, по-рано пищехте че нема модератори, нищо не се прай, форума бил зле, не знам си кво .... ся има модератори, предприемат се мерки - вие ПАК пищите!Доминико, извинявай приятелю ама точно вчера преименувах сигурно към 4 теми, и като я видях тая вече ми кипна, то бива бива да си затварям очите и да се правя че не съм видял, обаче новите хора във форума вече прекаляват!Формула едно - теб няма те коментирам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, много си строг :) Аз от тая тема приерно се образовах на тема хлопел :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, по презумция де що е мод във форум не е стока, но в случая Калмара е прав. Не е правилно някой да се регне във форума, и понеже не му се търси информация , да пусне тема по въпрос за който са изписани стотин страници. В раздел технически първата тема е за двигатели на Хонда! Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники (Kalmara) ме е изпревеарил в отговора който щях да дам. Бяхме виновни че нямало модератори и дисциплината била много разпусната, сега има модератори и се следи малко повече за дисциплината и пак сме виновни. Ако това е цената форума да се развива аз съм съгласен да съм виновен. Лицето което "създаваправила" вече не е част от потребителите на този форум. За втори път. Надявам се да разберете че ние сме тук за да чиситим форума от простотия и глупости. Както има по горе цитат от мое мнение. А това за конете с капаци ще ме прощавате ама прегледайте първите 20 теми от всеки раздел и ми кажете колко от тях отговарят на правилата и кои не!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едмундо,както в повечето си постове в пристъп на ярост :lol: поставяш всички под общ знаменател(модораторите)И заглавието на темата не вещае нищо добро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям новите чистачи (модове) на 100%Глупавите теми, и простите юзъри, трябва да се ограничат на максимум.Явно не всичко е загубено.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де , не съм от тези които пишат много , обичам повече да чета отколкото да пиша глупости , но нали за това е форума бре хора, това което се опитвам да кажа е,че няма тъп въпрос , има тъп отговор ; човека е попитал нещо , и то не простотия , защо трябва да бъде изтрита темата? Може някой друг , който също не е толкова запознат да се интересува от този тип въпроси.Това , че вие знаете какво е D14a3 и B16A2 не означава ,че всеки го знае. Но нека поне, който се интересува и иска да го научи , да може да го направи.Мир.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Speedfan става въпрос за това че не се ползва търсачката, какато и че не се четат важните теми в които е обяснено повечето от общите неща. Но напоследък има теми които са с цел заяждане. След всяка такава тема модераторите са виновни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Глупавите теми, и простите юзъри, трябва да се ограничат на максимум.

Трябва ДА , ама стоят http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=56314 И се трият мнения в защита на тази толкова Велика тема. Редактирано от bleid 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Speedfan става въпрос за това че не се ползва търсачката, какато и че не се четат важните теми в които е обяснено повечето от общите неща.

...е тва е истината :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на модовете дето държат някой раздели чисти ! Технически и Тунинг трябва да са изчистени от офтопика. Пък специално за тая тема ... хората му казват какво значат буквите, той човека почва да им обеснява че не било така .... Ем не знае, хем дава акъл на тея дето знаят :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съм да се пази чисто, ама тогава някой поне на лични да ми обясни примерно д14/а3/а4/а2 ей тея а-та или х22а,а5, или б16ц6 - тея вторите буквички просто като са те за самите коне ли става въпрос или има нещо друго? Ясно е че се ползва много малко търсачката.Калмар не е лесно - има много потребители и няма как, ама и модовете вече не сте 5 човека, затова ви включиха - за да им се хабят по -малко нервите, я си представи 5 човека на 14 000 потребители, от които поне 1000 - 1500 активни - никак няма да е лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата беше преместена поради необвързаността с раздел Общи дискусии ;) Отворени сме за предложения и критики :lol: Разбира се ще се радваме на по-учтив тон и градивна критика :lol: Сами знаете от живота , че не всеки и не винаги може да е доволен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да говоря за конкретния случей ,но 70% от пусканите теми са обсъждани и дискутирани ,и няма смисъл да има спам във форума :lol: !А за да стане това трябва да има ред и дисциплина ,за което има правила с които всеки се съгласява когато става поребител тук .За това не смятам ,че има за какво да се оплаквате ....хем да има строги правила ,хем ако може да по така.п.п Подкрепям админи и модове на 100% :lol::D ,евала пичове ако някой трябва да се наказва да се :lol: наказва. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съм да се пази чисто, ама тогава някой поне на лични да ми обясни примерно д14/а3/а4/а2 ей тея а-та или х22а,а5, или б16ц6 - тея вторите буквички просто като са те за самите коне ли става въпрос или има нещо друго?

Ти си поредното доказателство че не си чел важните теми. Тази таблица с обяснението на двигателите я допълвам вече трета година.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегите Едмундо и Доминико.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=57297Аре ся като смятате че новите модератори сме коне с капаци - съветвайте ме вие, кво да направя като гледате тази тема, започвайки от заглавието и, преминавайки през симптомите и възможното решение. Аз примерно бих я заключил и бих му пуснал на момчето един линк към важни технически дето има сто теми с коментирани главни релета, шок датчици, и кви ли още не глупости дето прекъсват захранването на горивната помпа. Плюс това нито колата не е описана каква е, нито нищо - просто не пали, тва е - фъргайте боба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото когато се регистрирах и предимно четях не ми правеше впечатление, но дойде един момент в който доста често изникваха теми от сорта на "Защо не мога да пиша в продава", "Дайте съвет за Сивик, Акорд, Прелюд или .....", "Акорд, Сивик, Ц-РВ vs ......" и т.н., и взех да ги забелязвам. Според мен, контрола трябва да е на ниво за да се запази поне малко форума чист!

 

Поздрави и по-весело !

 

п.с. Ето едно "gif-че", което може да се сложи при регистрацията във форума Публикувано изображение !!! :cool::lol:

п.с. 2 Това горното е шега, да не взема да отнеса +10% :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегите Едмундо и Доминико.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=57297Аре ся като смятате че новите модератори сме коне с капаци - съветвайте ме вие, кво да направя като гледате тази тема, започвайки от заглавието и, преминавайки през симптомите и възможното решение. Аз примерно бих я заключил и бих му пуснал на момчето един линк към важни технически дето има сто теми с коментирани главни релета, шок датчици, и кви ли още не глупости дето прекъсват захранването на горивната помпа. Плюс това нито колата не е описана каква е, нито нищо - просто не пали, тва е - фъргайте боба.

Ма ти да не си си мислел, че ще е приятно да модерираш?Има пак някаква дискусия.Виж сега много хора наистина имат проблеми, а не могат да се изкажат правилно, не им върви мисълта и правописа, понякога и на мен разбира се.Верно звучи дразнещо и знам че ще ти е приятно да четеш за турбо проекти и атмосферки по 400 коня, но няма как "само хубавици в този ден".Аз бих дал линкове, там колегата АМД е дал, ще изчакам да видя дали ще сподели решението и катинар, няма какво да се мисли толкова.Кофтито на цялата работа е, че няма точно определен монент за катинара, винаги може да се остави темата или друг път пък не се затваря, всичко е много относително, затова са преценили екипа че ти можеш да преценяваш и да си обективен, да помагаш, разбира се и да следиш за правилата и тяхното спазване.Аз подкрепям Едмундо за поста , а не че сте коне с капаци, аз кой съм че да категоризирам хора, които даже не познавам !!! .Предлагам ти всеки пътко когато се ядосаш и изнервиш, преброй до 10 и помисли как може да се подходи така, че да няма ощетени.Новите наистина понякога не се справят с форума и не трябва да бъда смъмряни, а да им се обеснява културно и така.Абе ташак е, не е ли то да седна да си пия бирата, ама е сами си създаваме някакви неща и си чешем езиците.Разбира се всичко е с добри чуства.И Калмар айде поне ти м обеясни, за последните букви от двигателя -по тях се ориентираме за конете или значи още нещо? Знам че има тема за двигателите и там са описани, ако има тема която обеснява това за което питам дайте линк, не мога да я намеря, и да почета.Весело изкараване на влюбените и трифонзарезановците :blink:. Редактирано от Dominiko
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре ся като смятате че новите модератори сме коне с капаци - съветвайте ме вие, кво да направя като гледате тази тема, започвайки от заглавието и, преминавайки през симптомите и възможното решение. Аз примерно бих я заключил и бих му пуснал на момчето един линк към важни технически дето има сто теми с коментирани главни релета

Въпроса не е към мен, ама въпреки това ще ти отговоря ..Вариант А - отиваш на место и му презапояваш релето, после му закачаш темата като "важна" .. !!! Вариант В - Обединяваш му темата с някоя от 100-те теми за релета, като преди това му редактираш поста, защото в Българският език няма такова изречение (6 реда)без нито един препинателен знак (за грешките няма да говорим) .. :cool: Така хем форума ще е подреден (темите за релета няма да са 101) хем няма да има недоволни, че е заключена темата ..И вариант С- това което ти си предложил, но тогава ще има недоволни ..Обаче искам да ти кажа: Хич да не ти пука, недоволни винаги е имало и пак ще има, затова няма нужда да питаш тоя и оня какво да правиш .. :blink: Ти си модератора и ти решаваш .. Точно за това са ти гласували доверие, за това прави каквото трябва, пък да става каквото ще ..Пък като има недоволни, премествай си го в другият крачол .. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колеги , не си мислете , че като изтриваме/заключваме теми/мнения не пишем лично на потребителя с отговор на въпроса му или линкове от където може да си отговори сам ;) това се отнася за вече писани въпроси :bounce: За всички останали мнения , които се трият без обяснение се прилага правилото за офф-топик мнения несвързани с темата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много усложнявате нещата, всеки проблем има няколко решения и няма начин всички да са доволни, каквото и решение да се вземе.

Винаги някой ще е ощетен, а в случая един, който винаги е недоволен. Именно за това не виждам защо се навързахте така всички.

Като толкова не ви харесва как си вършат работата новите колеги, ще имате възможност да систематизирате доводите си след определен период от време, но аз не очаквам да има повече от 4-5 човека, които да са толкова против. Недоволните ще са тази, които винаги и нявсякъде са недоволни.

П.П. Ако автора няма против, ще редактирам малко заглавието за да е по-адекватно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даже мисля че сте много меки/модовете/трябва още по твърдо да пипате!!!

Редактирано от spasko52

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много усложнявате нещата, всеки проблем има няколко решения и няма начин всички да са доволни, каквото и решение да се вземе.

Винаги някой ще е ощетен, а в случая един, който винаги е недоволен. Именно за това не виждам защо се навързахте така всички.

Като толкова не ви харесва как си вършат работата новите колеги, ще имате възможност да систематизирате доводите си след определен период от време, но аз не очаквам да има повече от 4-5 човека, които да са толкова против. Недоволните ще са тази, които винаги и нявсякъде са недоволни.

П.П. Ако автора няма против, ще редактирам малко заглавието за да е по-адекватно.

 

Градски ако случайно не си забелязъл в случая не съм пряко засегнат...така ,че шо ли се ядосвам а..ми щото от където и да го погледнеш конкретната тема не бе за катинар.Когато е спазен добрия тон , когато човек пита що годе нормални неща и отсреща му отговарят, да заключиш темата за едно многоточие е пресилено.Гледам да премислям всяка своя дума, поемам си въздух преди да пиша и въпреки всичко мои разумни коментари по темата за разказите бяха безкомпромисно изтрити от бай Данчо..Анархията е недопустима във всяка една организация но редът не бива да бъде налаган със силови методи.Не знам що си останал с впечатление ,че съм мрънкалник , по-скоро търся истината във всяка една дребна ситуация..Както каза колегата по-горе не сте на норма нали,или ако мога да направя аналогия с футбола съдията получава висока оценка , когато почти цял мач свирката му не се чува.Просто ми се ще действията да са малко по-премерени а не праволинейни и понякога субективни!А сега де ,чак сега видях редакцията ти ..как така аджеба реши да ми слагаш думи в устата? Естествено ,че съм против да се пипа заглавието в тая насока още повече ,че в случая ,както личи и от поста ти, тва е лична заигравка с моята особа , ма кой ли ме пита..абе комунизъм... Редактирано от Едмундо
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едмундо, толкоз ли ти е трудно да разбереш, че в онази тема постовете ти не бяха изтрити заради личното ти мнение или каквото и да е било, а защото бяха отговор на пост, който беше офф топик. В този ред на мисли твоя пост ще ше да стои в темата "не на място". Сега доволен ли си като ти се обесни? А ако трябва да се обеснява така на всеки ден, днеска 48 човекочаса няма да ни стигат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е лесна борбата с вятърни мелници.Щом задълбаваш ще го направя и аз.Има ли опция да покажеш първия ми пост от въпросната тема??????????Покажи поста и ще стане ясно за какво говоря:P!:tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към модераторите - вместо да гледате задължително да опонирате на "мрънкащите", защо все пак не се опитате да се вслушате в хорските мнения и да се опитате да си вземете поука и да намерите компромис ? Аз досега не съм била недоволна от модератори, не ме разбирайте погрешно, че искам да ви търся кусури, но все пак хората са казали "глас народен - глас божий", при положение, че хората желаят на моменти да разчупят ледовете и да кривнат малко встрани от темата, не е необходимо непременно правилата да бъдат спазвани стриктно като закон и със косата да се сече плява. Все пак това е просто интернет форум, не е Народното събрание. Малко по-chil-out както се казва :P Поздрави на всички и не се впрягайте толкова.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде тогава щом нямате против, аз ще разчупя правилата и ще ви кажа, че където трябва да се чува гласа народен е пълно мълчание, а по форумите зад клавиатурите..., става ясно мисля.

 

 

Колежке Mahadeva, аз уважавам всяко едно мнение, което чета, но повечето от тях не принадлежат към темите, където се намират, нашата работа е или да ги сложим където им е мястото, или да се оттървем от тях, колкото и грубо да ви звучи в първия момент, без това не може. Ако искате го наречете цензура, ако искате комунизъм, ако искате и ред - аз го наричам целенасоченост.

 

Има причина темите да се наричат теми, това е защото са насочени в дадена посока по някаква определена тема и за да може човек да насочи съзнанието и мисълта си в тази посока, то и мненията вътре трябва да сочат натам. Това е простичката логика, която движи нещата така, че да са полезни и да работят.

 

Може и да греша, но един ден някой ще застане на мястото ми, както се случва на всички нас в живота и ще задърпа в друга, дай боже по-правилна посока.

 

 

Едмундо, заглавието така е много по-неутрално, ако не го бях променил звучи като все едно не искаш новите колеги да се научат и не смяташ, че имат право на грешки. Също и, че си лично засегнат, а пък казваш, че не си.

 

Другото е, че аз не съм те мислел за "недоволен" (тази дума употребих), но с течение на времето от постовете ти си изградих подобно мнение, напълно е възможно в реалния живот да не си такъв и в тази тема учудващо запазваш самообладание, за което те поздравявам. Може само аз да мисля, че си такъв, което ще е по-добре, но съм виждал няколко пъти и други потребители да те окачествяват така. Преди да ме засилиш ще кажа ДА, знам, че ние модераторите нямаме право на лично мнение, но аз се смятам първо за потребител и след това за модератор. В случая изказвам мнението си на потребител, който е част от вас.

 

Аз мисля, че е по-добре да се насочи тази, очевидно голяма, енергия към по-креативни насоки, а именно подобряване на правилата на форума. Ако ти Едмундо или който и да е друг има проблем с правилата на форума по каквато и да е причина, то подложете ги на оптимизация, покажете, че знаете по-добър начин за тяхното прилагане и формиране. Все пак тук идва и тънкия момент, не казвам да се появи някой и да каже - "Всички от екипа не знаят как!", а по-скоро да предложи нещо конкретно и формулирано, проверено в действие и доказано в боя. С две думи нещо реално осъществимо и по възможност когато правилото се приложи, да застане зад него и да понесе поне малко отговорност. Защото именно отговорността е това, което повечето не осъзнават като фактор.

 

Аналогия със футбола не желая да правя, тъй-като тази игра е далеч над моята интелигентност, като малък играех доста, но един ден просто мозъка ми я отхвърли.

 

 

Интересно ми е да видя мненията и на другите потребители, позицията на Едмундо е ясна, не му харесва как работят колегите, другите какво мислите? Не мислите ли, че е малко рано да оценявате дали се справят добре?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом има интерес от мненията на други потребители, нека да си кажа и моето. :tooth: Първо, нямам нищо против новите или старите модератори. Просто искам да съм сигурен, че новите са разбрали какво се е променило с това, че те са избрани за модератори.Да са разбрали, че са получили задължения, а не права. Защото за момента начина по който пишат някои от тях, става ясно че все още на са го осъзнали.Модератора няма права за промяна или изтриване на мнения и теми, а задължението да го прави.Нека да дам един конкретен пример с kalmara. Човек още нищо не си видял. Корегирането на 5 теми не е повод да кипваш. Ами ако бяха 10, тогава какво. Монитора щеше да лети през стаята ли? :blink: А аз си мислех че аз съм нервен. И накрая нещо към всички нови модератори. Хора по-спокойно, и имайте предвид че тежкото тепърва предстои.Поздрави и лека работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти поста:

ADH от какъвто и аспект да се погледне тезата ти в случая нямаш грам ама зрънце основание за започване на дебат в посоката към ,която клониш...На кого в случая му пука дали рекса е 30 или 50 годишен , не това е важното в този раказ , но по-лощото е ,че ти не уважаваш чувствата и емоциите подтикнали авторът му да го създаде Историята е страхотна...радват ме такива хора!!

Едмундо, това ти беше първия изтрит пост от тази тема. Следващите няма да ги поствам, мисля знаеш защо. Относно дела на поста ти: Ти си толкова превъзбуден срещу новите модератори, че чак не осъзнаваш, че сме на едно мнение и подкрепяме една и съща теза(в конкретната тема) и не може да разбереш, че поста ти е делнат просто, защото искахме темата да остане чиста. Бяха изтрити и други постове преди твоя. Ако бяхме оставили твоя пост единствено, то той ще ше да стои като в "небрано лозе". Сега вече разбра ли защо ти беше изтрит поста? Предлагам да приключим въпроса. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде тогава щом нямате против, аз ще разчупя правилата и ще ви кажа, че където трябва да се чува гласа народен е пълно мълчание, а по форумите зад клавиатурите..., става ясно мисля.

 

Интересно ми е да видя мненията и на другите потребители, позицията на Едмундо е ясна, не му харесва как работят колегите, другите какво мислите? Не мислите ли, че е малко рано да оценявате дали се справят добре?

 

 

Рано е, разбира се. :)

Но темата на академика нещо изтегли ръчната на модераторите и така трябва. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що така? Ръчна не трябва да има !!! Всяка втора тема напоследък е "какво масло?" "Въпрос" "Спортен филтър/окачване" Аман вече. Ае малко да се четат старите и/или важните и тогава да се пуска дадена тема. Има ли вариант да се направи педна тема да получи одобрение преди побликуване? Пример: "Тунинг на 1.5 моно 94та год. Как? Подзаглавие"колата е 3 врати" .... Това да Ви е познато? От там темата минава в режим на чакане за 24 часа/са щом иска инфо значи не бърза./ От там му се оказва и му се пускат линкове към темите в проекти и му се препоръчва да се свърже с авторите им :) Не мисля,че за човек с проект 2-3 въпроса от серията тъпи биха му досадили много в името на чистия форум :cool: Това е приложимо и за технически въпроси,но с по-късо време за отговор. Идеята е да спре плявата. Остават общи и офф-а, но пак е по добре. А контрол ако няма се получава анархия.

Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То такъв хаос като тук , няма в никой форум. Не стига че `Техническия ` е заприличал на нещо като `Общ ` `off-topic` и какво ли не. Всички модели събрани заедно. Като че ли проблемите при всички модели са еднакви. Неможе ли да се разделят Акорд - Сивик- Прелюд и т.н

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БВМ , Мерцедес и VW -форумите са уникални в това отношение.Сори , неможах да редактирам предният пост

Редактирано от bleid 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава да те питам как ще сложиш примерно "Проблема с главното реле" или окачването което реално е преди 2001-ва и след 2001-ва като конструкция. Ако мислите че не сме се опитвали да класифицираме по категории теническите проблеми много се лъжете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замисляли ли сте се колко голям процент от проблемите са общи при всички модели? То сега има 794835 теми за едно и също нещо, апък ако се раздели... Тогва ще има 794835 еднакви само в единия от подразделите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...