Jump to content
NesTea

Гражданска

Recommended Posts

Здравейте. Преди няколко дни отидох да си правя нова гражданска, и онази ми вика - ми за теб - 285 лв. Колата е 1.3, и понеже съм бил под 25 години, трябвало да е толкоз пари, и да се плати цялата, не можело на части. Както и да е ща не ща- платих я :) Вие колко платихте, и как, понеже се съмнявам онази касиерка нещо да е объркала.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

??? Колега към коя компания е тази гражданска? Защо не провери и на други места? Малко множко ми се струва, моята е 160лв. в ДЗИ, при това на вноски!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята е 160 също на вноски за 1.4 и аз съм под 25 години...

Редактирано от TommyMcKinnie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 2.0 е 170 лв. към Армеец.... колега друг път не скачай на сляпо при първи брокер който те залъже :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:honda: Човече,Защо така бързаш? :D Ето ти един примерен сайт http://www.sdi.bg/onlineInsurance/showQuestionnaire.do Маркираш ги всичките и почваш да гледаш. После отиваш в съответната компания/за да не убъркаш при попълването нещо/ и готово. 284кинта- тя колат ане струва толкова ебаси :rolleyes: Даже аз като си я правя и понеже съм лоялен клиент и на вноски ми е колкото нормалната понеже има някаква отстъпка. :)п.п.Казала ти е директно, защото ако си платиш на вноски за нея няма комисионна. Не, че не си изпълнява таргета, ама е с ок 20 кинта назад. п.п. Другия път се консултирай преди да бързаш :D Редактирано от barsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали има нещо общо, че имам неплатен акт за без гражданска?п.с. явно няма, - 284,38 - на VICTORIA

Редактирано от TuNiNG_MaNiA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.sdi.bg/onlineInsurance/calculator.doТова е с твойте данни- 1.3 5 човека EH регистрация 24 години с 3 стаж.Повечето наистина не предлагат вноски,но като гледам с около 100-120 кинта си назад. А това са си един комплект летни гуми примерно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо са ти отрязали главата до кръста, за 1.8 платих 168лв със зелена карта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cosmos, 99% съм сигурен че си над 25. Баш младоците ни дерат здраво. TuNiNG_MaNiA, тебе пък хептен здраво са те драли. Другия път разпитай повече преди да плащаш. Аз съм на същото положение - 1.3 под 25 и платих 170. Предлагаха ми и за 280 и дори за 340 :rolleyes: , но се спрях на най-евтиното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cosmos, 99% съм сигурен че си над 25. Баш младоците ни дерат здраво. TuNiNG_MaNiA, тебе пък хептен здраво са те драли. Другия път разпитай повече преди да плащаш. Аз съм на същото положение - 1.3 под 25 и платих 170. Предлагаха ми и за 280 и дори за 340 :) , но се спрях на най-евтиното.

Под 25 съм :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.5 90 коня 92 г. - също платих 170 лв , колата е регистрирана на инвалид доста над 25 години , със софийска регистрация - не знам защо ме таксуваха толкова , но е факт . Не си обяснявам как на някои са му взели 122 лв ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз правих септември 2010 към армеец или алианц беше 124 лв това беше най-евтино имаше и над 200 лв при другите застрахователи, нямам 25 години.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от септември 2010 до сега нещата в застраховането се промениха доста. Не сравнявайте двата периода, понеже държавата (разбирай КФН) се намеси на пазара, което доведе до ръст в цените на застраховка Гражданска отговорност. Масовите цени в момента са между 150 и 180 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е след нова година и пак е 144 ама при позната в дзи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами след нова година има доста промени в цените на застраховките. Моята щеше да бъде 172лв. октомври, а като я направих януари е 265 или нещо подобно не помня точно, колата е 2,3, регистрация ЕН. Това става въпрос за една компания, и мисля беше най - ниската цена, от всички оферти. Просто вече положението не е същото като миналата година септември, октомври....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

178 левчета ми отмъкнаха.... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

178 левчета ми отмъкнаха.... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Беше 122лв., правих я в началото на ноември 2010г. в "Бул Инс"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото в случая е че тези застраховки не са еднакви за цялата страна , независимо, че автомобила е един и същ ,ако колата ми е регистрирана в София застраховката ми ще е с поне до 70 лв разлика в плюс :angry: и аз скоро ще трябва да я подновя и най ниската оферта в брой е 175 лв ,ако е на изплащане ще излезе около 210 лв ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година за 1.5 ми беше 112 лв , а сега я направих за 172 и то без зелена карта,доста се е вдигнала гражданската.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте По принцип ако колата е регистрирана в София, но се използва в провинцията- гражданската е с около 10-20% (и повече) по- висока и се плаща както за в София.Поздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моята я направих преди 1 седмица за 1.4 и ми взеха 178лв за 4 вноски, а миналата година платих 122лв...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз за другата ми кола 1.6 2007г. под 25г. в ЛевИнс платих 175лв. Проверих в мн. фирми там най-добрата цена и най-добра цена за каско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошли в Европейския Съюз!Само за протокола, аз (кандидат пенсионер) плащам 350 паунда, синът ми (18, нов шофьор) ще плаща около 1000 паунда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Да наистина наще алчници бързо се учат. Не мисля че годините трябва да са определящи а броя нарушения и птп-та.Днес сутринта един на ноята възраст 33г. 2 пъти се опита да ме удари и даже не беше разбрал горкия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Лев Инс за под 25 годишни няма увеличение на цената, за това там си направих гражданската. И дори ми излезе по-евтино от миналата година, и двата пъти я правих в Лев Инс, миналата година 160, тая 140..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм д13б2 и на разсрочено първоначална вноска и то от по скъпите 57 и по 33 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за рег. В за 1,5 сега 20 фемруари 168лв. в булстрад,над 25г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това за под 25годишните наистина маи не е при всички застрахователни компаний...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

170лв, като съм на разсрочено към Интерамерикан... Доволен съм общо взето от цената, която ми извадиха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята беше 180лв. цялата и аз съм под 25г. Е поне бях преди 3 седмици :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.4 мотор,96та година - 165 лв към Виктория + 50% намаление за преглед(под 25г съм) :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вчера - 177.28лв към Бул Инс, на 24 съм.

Редактирано от MonStarr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За това до 25 год - е във всички компании (поне така разбрах -рисков фактор :Д ) Както и да е по темата , платих 200 в Алианц - 1.3 под 25 години ( на разсрочено без оскъпяване) отивам да си плащам 2рата вноска 2 лв отгоре -нова такса за застрахователите и те на наш гръб направо :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в Булинс няма фактор възраст. Автомобили с двигател до 1600куб. на 4 вноски, първа-51.82лв и 3х41.82лв, или обща премия - 177.28лв, така че колегата Мирослав Стоев малко се е набутал. Тези цени са за автомобили на собственици с адресна регистрация извън София, Варна и Пловдив. Дано съм бил полезен. Ако имате въпроси питайте - занимавам се със застраховане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте карам 2.00 Прелюд 92г (под 25години съм) 130 lv дадох преди 6м и сега ми изтича средата на март и пак 130 лв на ДЗИ мисля че е нормално ? Според вас ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И твоя случай е за Булинс. Първа - 105.88лв, втора - 95.88лв = 201.76лв. Смятай сам. В момента си на 260лв. :)

Редактирано от Tino
8. �е цитирайте човека, който е непо�ред�твено преди ва� в �пи�ъка � мнени�

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз платих 168 лв в Лев Инс за 1.3 99г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...