Jump to content
Ombre

Национална Хонда Среща 2011

Recommended Posts

Ако повечето желания клонят към писта Дракон мога да предложа нещо сред природата над Пловдив става дума за Здравец има хижи хотелчета място за палатки и се намира в балкана на близо до Пловдив и за Хонда колона ще се направи че така или иначе трябва да се мине през Пловдив за писта Дракон. За легловата база трябва да се провери мисля че ще има предостатъчно място за всички и за палатков лагер също. Като разтояние мисля че няма да е повече от миналата година за шествието от балкана до пистата. Ако има интерес всичко може да се провери за растояние леглова база, за палатковия лагер и всичко останало което е нужно.+1 за кадето и да е и още няколко човека с мен.Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги какъв е този Сливен в центъра на България не в този край на който му е най-удобвно....

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако Видин е града,в който имаме всички условия за провеждане на мероприятието и отговаря на всички изисквания,няма защо да се палите.Там ще е.Не дърпайте чергата към себе си.Тик,Так..........6 дни до пускането на анкетата и затварянето на тази тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво правим обаче със спането, май това е главния проблем.

Ачо нямаш грижи - ще ти намеря палатка - тази в която се облекчавах :lol: .Виждам че има хора, които имат носталгия по миналто и началото, колко сладко и непренудено е било, но количеството и времето променят качеството на тези сбирки.Новите няма никога да са като първите, тръпката на новото начало, но нали сме обединени от тази идея
и заедно ще успеем винаги.Пак казвам важно е да сме заедно и да се радваме на момента от срещата.Аз в предишния пост казах на кое държа :lol: и другото което се сещам е голям общ банкет -ей това ще да е макс кефа тей мисля аз.Чичо Омбре не мога да намеря достойни да търкат хондите !!!. ®O©K(Иво)onOff подкрепям те и те разбирам -преди 8 години беше друго в студетски общежития - тръпка страшна живот на макс, сега го няма това но подавам ръка на 1курсниците и има разказвам какво е било и гледамте така пак да се забавляваме, подай ни и ти ръка - бъди с нас , разкажи ни какво е било и да продължим напред заедно, за тръпката , новото пряителство, за ХОНДА. Редактирано от Dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти никой не каза какво точно очаква от НС 2011, а се предлагат места. Мястото според мен ще се избере след като се разбере какво точно искаме да се случи на тази НС. Мнозинството трябва да си каже предпочитанията. На мен например би ми било добре на една голяма поляна, с едно голямо барбекю, една сцена на която да има жива музика, як купон с много закачливи игри. Така със сигурност ще сме на едно място. А и ще бъде нещо различно от миналите години. А пистата - един трак дей на Калояново по друго време. Е сега повечето ще ме сметнат за луда....... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това щее яко.Подкрепям мнението ти !!!

Редактирано от Stefan Milev
�е цитирайте предишно мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да би било интересно за нц на клуба по плетене ама не и на авто форум !!!

Редактирано от Stefan Milev
�е цитирайте предишно мнение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оффтопик: .... сипА си кафето , палнА цигарка ... зе си плетката и кфо да види ..... ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО ! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко размисли и от мен. ( Момент да си запаля цигара и да сипя кафе !!! )Присъствал съм на всички НС от 2008г насам и за мен също важното в случая е приятелската атмосфераи контактите между хора с еднакви интереси и различни съдби. Това което ни обединява е любовта към автомобилите Хонда и моторните спортове ( до известна степен ), но това което ни кара да се събирамее необходимостта от личен контакт със себеподобни. Аз съм може би един от малкото, за които мястото на срещата е без значение и бих присъствал дори акоя направим в Дубай ( там съм чувал че имат хубави писти за драг ), а също ще присъствам дори да нямаи грам състезания. Всички си спомняте Узана 2008 - колко валя, но това не ни попречи да си изкараме супер нали ?Не съм против драга и другите мерения на .... колите, но не бива да изместваме основната цел на мероприятието,а именно СРЕЩА! ( цигарата свърши, почвам втора )п.п. Напълно съм съгласен с ®O©KonOff

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как се коментират нещата около писта Сливен и ми става явно, че никой от организаторите не си е направил труда да получи информация отностно това съоражение.И за да не се заблуждаваме повече , ще ви кажа малко цифри, които да ви поотвори очите , че нещата просто няма да се получат там и то от чиста финансова гледна точка.Пистата е не само на община Сливен , но и на МО, което прави наемането и за подобни мероприятия почти невъзможно.Цената за отдаване под наем на цялото съоражение НАД 2000лв/денЛинейка, полиция, пожарна над 1500лв/ден/Минимални изисквания!/Ограждения, задължителни при провеждането на драг рейсинг на тази писта / 800м ограждения х2лв на метър = 1600лв/денТоалетни, минимум 4бр х 50лв = 200лв/денАко има вариант за наемане на техниката за драг от Сливен Драг Рейсин, още пари ....И още куп други.Така, че варианта за писта Сливен май трябва да го забравим.

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм присъствал на нито една национална среща поради куп причини. Слушал съм с интерес за преживяното там от приятели и колеги от форума.Да,интересно е да се види....със сигурност! Мисля че такава среща без пищене на гуми и мирис на бензин няма да се получи и разочарованите ще са повече!Пикника можем да си го направим винаги,а ние и без това си го правим по няколко пъти в годината.....но си остава пикник и толкова!Някои в по-горен пост спомена че в Пловдив е далече,но за кои е далече? Във всички случаи където и да е срещата,все за някои ще е далече и това е факт.Угодия за разстоянието на всички няма и това е факт!Важното е да има по-малко разочаровани хора от предишния път,а чувам че на Узана много хора не са били доволни от много неща! Мисля че Хисарския курорт е много подходящ за целта и пистата до Калояново хич не е зле!Ако се договорят местата на хотелите по-навреме мисля че ще направят задоволитена отстъпка за такова обемно мероприятие като НАЦИОНАЛНА ХОНДА СРЕЩА. Само мисълта за среща без ревящи двигатели и пищящи гуми си губи чара на такова мероприятие! Толкова от мен....успех:wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека колегите от Казанлък да споделят ако имат повече инфо!Пък за писта може да се говори с общината да затворят някой хубав участък от пътя!

Момчи, що не си казал, че ти се ходи в Казанлък бе, ще направиш едно гостЕ :wacko: Язовира е як, но за съжаление легловата база няма да е досатъчна. Пък и като се замисля, там няма такъв голям паркинг, който да побере 300+ автомобила. Иначе мястото е много приятно (става и за риболов) особено от Стената.Подкрепям идеята на ®O©KonOff. Има ли начин да се провери с местната община дали такова мероприятие би било възможно? Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз останах само с добри впечатления от миналата национална среще и ми се ще да се запазят доста от елементите от миналата година. 1. Посещение на писта - Drag и италианско, ако е възможно2. Музика на живо3. Игри с феновете4. По възможност хотелите да не са на таков разстояние като в узана а да сме всички възможно най-близо един до друг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях, че писахте и за Видин, но според мен това ще е далечна дестинация на доста от хората.По-добре ще е да е някаде, където на всички ще им е горе долу на еднакво разстояние.Иначе от срещата аз очаквам да има1.Доста забавления.2.Близко място, където може да се отседне вечерта.3.Състезанията мисля, че са задължителни все пак това е национална среща на автомобилен форум, а не банкет на строителна фирма.4.Очаквам много позитивно настроени хора, които да отидат с мисълта да си искараме супер яко :wacko:

Редактирано от v1k7or
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кадето и да се проведе срещата, хотелите, в които ще отседнем задължително трябва ДА НЕ са В града, а някаде сред природата! Тва е доста трудно, щото повечето хотели с голяма леглова база са именно в населените места! :lol: Някой знае ли какво е положението около Батак, Доспат? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега на 8ми декемеври бях в Доспат. Леглова база има, а и градчето е малко. Но за събиране с такава цел никак не става, добре е да отидеш да половиш риба. Плюс това пътят до там е мега гаден и за колегите от Северна България ще им е много трудно да се придвижат. Батак е същата работа

Редактирано от PIKap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На НС2009 беше теглен жребия непосредствено преди състезанията и беше доста бавна и тромава процедура затова на НС2010 жребия беше предварително изтеглен и пазен в тайна.

Нека тая година тегленето да не бъде тайна, че тая тайна нещо не хареса на много хора... нищо лично просто давам съвет :)Аз съм за КалояновоИмат си Тоалетни и то не на едно място, лафки с безалкохолно и храна има одтатъчно, на предната Нациоанална Среща си останахме гладни на къра и добре, че беше къра та пикахме на воля ама жените не успяха :lol:Така, че Калояново е по подготвено за такива мероприятия.С вас съм на всякаде, просто това е моето мнение :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам много хора искат планина и полянки с храна, остава да си взема и кошер в багажника да събира мед. Язовир, аз съм се регнал в Akulata.com и там си правя излети за риба с приятели.

Каква национална без състезания с колите????? Аз да не съм збъркал форума?

Това е автофорум и неговия приоритет трябва да е автомобила не пчелите.

Ясно е че Калояново е върха за в момента за най-яко искарване-каране. Има всичко необходимо храна, 2 кенефа и писта. Определено без състезания с автомобили ще сме само за анонимните алкохолици-не че е лошо.

Калояново с две ръце.

 

п.п: и стига с тва искам да прегърна Шишман от Драгоман, да не съм педал.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам да прегърна Шишман, и кво педал ли съм а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: Ми май си педал,аз също:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за пистата в Долна Митрополия ,но първо никъде не видях там има ли прави отсечки за драг ,а и не намрех база покрай нея да побере всички ...затова май отпада!Просто исках да споделя :)п.п.Ако бъркам нека колегите от Плевен да ме поправят. :lol:

Редактирано от saaron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оффтопик: .... сипА си кафето , палнА цигарка ... зе си плетката и кфо да види ..... ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО ! :)

Айде и от мене един Офффтопик :Чшшшш, алоуууу, т'ва с кафето си е мой патент ти си таковай уйскито :lol:...цигарка и аз си палнах с кафетоИии по темата. Аз като по така от новите съм бил само на НС 2009 и 2010, изкарах си страхотно и на двете.За НС 2008 съм слушал легенди..Ще присъствам , където и да е. Все пак на Калояново ще е просто писта без купон, като няма база за парти просто доста хора ще се пуснат сутринта до там по магистралата и вечерта по леглата в къщи.мноооо ми е важно да има читаво кафе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата в Долна Митрополия, мисля, че е много добра и дълга, Но си е на военните и не мисля, че ще имат каквото и да било желание да ни пуснат! ;) А и не виждам, каде ще "живеем" и купонясваме в тва равно поле!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за пистата в Долна Митрополия ,но първо никъде не видях там има ли прави отсечки за драг ,а и не намрех база покрай нея да побере всички ...затова май отпада!Просто исках да споделя ;)п.п.Ако бъркам нека колегите от Плевен да ме поправят. ;)

Колега писта силно казано,но да преди време летището се ползваше за състезания и има прави(поне според мен става за целта)...Базата наистина е проблем поне и аз не се сещам къде ще се съберат всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз немога да разбера защо се карате.Едните искат поляна с барбекю а другите да дават гас.Къде е проблема.Пр. давам за писта Дракон.Все някъде трябва да се спи.Хисаря или някъде другаде какъв е проблема да не сме велосипеден форум, че 20-30км отгоре да ни спират.Ще спим където има хотел с много легла и голяма поляна за палатки и барбекюта.През деня, когато е състезанието, който не му е на сърце и не го кефи вади пържолите и почва.Важното е да има от всичко за да не страда никой.Тези които ще се гушкат ще имат възможност през вечерта да го направят.Най важното е да има място за всички на едно място пък дали ще сме на едно зависи само от нас.Разни хора, разни идеали.

Редактирано от H22_turbo_Vtec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги прочетох всички мнения и ако продалжаваме така няма изобщо да се разберем.Не съм бил на НС до сега и очаквам да мине много добре.Относно предложението Батак-Доспат по точно Цигов чарк има леглова база много хубава природа място за палатки но няма писта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батак - Доспат е страхотна местност, но аз лично не намирам голяма леглова база - говориме за 350 човека +Относно язовирите - аз предлагам от сега да заплануваме 2 национални - на едната да има поляни, барбекюта и палатки, евентуално до някое скромно хотелче за тези, които не могат да преживеят палаткуването, да направим купон на открито, всичко да е планувано за на открито и природа и игри и всичко. Втората (или първата без значение от поредността) да направим на някоя писта, където има голям хотел за всички, да направим купона или на пистата или в хотела и това е. В тази връзка искам да вметна, че на Калояново са ставали страшни купони и шоута и има поляна бол за палатки, но най близкия хотел е Сарай, който има само с около 40 места.На пистата има едно отворено хале където е скарата и другите неща с масички и столчета... Според мен няма как от една среща всички да са доволни - всички да сме в един хотел, който да е сред природа (големите хотели са разположени предимно в градовете), да има големи паркинги, големи поляни за палатки, условия за купон и ако може да се лови риба и да има писта в близост :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз немога да разбера защо се карате.Едните искат поляна с барбекю а другите да дават гас.Къде е проблема.Пр. давам за писта Дракон.Все някъде трябва да се спи.Хисаря или някъде другаде какъв е проблема да не сме велосипеден форум, че 20-30км отгоре да ни спират.Ще спим където има хотел с много легла и голяма поляна за палатки и барбекюта.През деня, когато е състезанието, който не му е на сърце и не го кефи вади пържолите и почва.Важното е да има от всичко за да не страда никой.Тези които ще се гушкат ще имат възможност през вечерта да го направят.Най важното е да има място за всички на едно място пък дали ще сме на едно зависи само от нас.Разни хора, разни идеали.

Напълно съм съгласен с колегата. Загледайте се от гугъл ърт.. да видите колко място има от другата страна на пистата до огражденията .... можете не 1 ми 11 палаткови лагера да направите .... така де ... балкан като искате балкан всяка събота и неделя може да се ходи на почивка, не и да се направи такова събитие... не сме природолюбители а АВТОМОБИЛИСТИ.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стара Загора никой не я разглежда като възможен вариянт .. имаме си Бани с голяма леглова база мисля че има места за палатки :rolleyes: но от към писта мисля че самолетната не е в много добро състояние ако искате разгледайте местноста ... а за тези които държат на шествието има откъде да се мине :wub: а сме и на "Центъра на Вселената"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви светна за моите мъдри мисли.Що не ги планираме за 4 години напред? В 4-те края на България.Тази година в северозападна, догодина в североизточна...и така да огреем с нашето присъствие цялата държава! :wub:Има какво да се види и научи за тези региони.А и ще ни се радват и помнят години наред.Разбира се остава неудобството от по-дългото пътуване...но.... :rolleyes:И сега нещо съвсем конкретно-предлагам мотото на НС да е свързано и насочено с опазване на природата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е въпроса да се караме, а да намерим решение, давайте конкретни предложения как да стане така, че всички да сме доволни! Трябват предложения за бъдещата анкета за да имаме избор после с гласуването :rolleyes:В тази връзка може да отидем на Баровец или на Пампорово - там има големи хотели, сравнително в природата с поляни покрай тях, на които не знам дали е разрешено къмпингуването...

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стара Загора никой не я разглежда като възможен вариянт .. имаме си Бани с голяма леглова база мисля че има места за палатки ;) но от към писта мисля че самолетната не е в много добро състояние ако искате разгледайте местноста ... а за тези които държат на шествието има откъде да се мине ;) а сме и на "Центъра на Вселената"

Сега се организира среща точно там, но няма да обеснявам с подробности за да няма дразги.Там легловата база няма да достигне фен :rolleyes:.Поздрави. Тая ракия как ме кара да си мисля за Междане и палатки покрай нея :wub: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как се коментират нещата около писта Сливен и ми става явно, че никой от организаторите не си е направил труда да получи информация отностно това съоражение.И за да не се заблуждаваме повече , ще ви кажа малко цифри, които да ви поотвори очите , че нещата просто няма да се получат там и то от чиста финансова гледна точка.Пистата е не само на община Сливен , но и на МО, което прави наемането и за подобни мероприятия почти невъзможно.Цената за отдаване под наем на цялото съоражение НАД 2000лв/денЛинейка, полиция, пожарна над 1500лв/ден/Минимални изисквания!/Ограждения, задължителни при провеждането на драг рейсинг на тази писта / 800м ограждения х2лв на метър = 1600лв/денТоалетни, минимум 4бр х 50лв = 200лв/денАко има вариант за наемане на техниката за драг от Сливен Драг Рейсин, още пари ....И още куп други.Така, че варианта за писта Сливен май трябва да го забравим.

Ами ако организираме събиране на такса с цел да покрием тези разходи но да го направим качествено ?!да речем нещо от сорта на 25-30лв на калпак Това ми сде вижда нормална цена толкова струва билет за концерт например

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година за 10лв. ставаше проблем,а за 25-30лв. сам предцени:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше доста хора миналата година (както е споменал policeman), които усилено правеха опити да минат метъра и да не си платят 10лв, защото всичко трябва да стане без пари. Да имаше как и в хотела да се спи без пари и пържоли да им дадат от магазина без пари...

Редактирано от Radeon4o
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е в крайна сметка за да с еполучи нещо качествено ще трябва да го финансираме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, то това е ясно :rolleyes: Хората са казали, че с пр*дня боя не става. Ама работата е там, че масово народа няма пари...да не говорим какви са масовите заплати и да не говорим какви са в провинцията, защото столичани не се сещат много, много за това (не визирам никой). Идеята ми е, че сумата трябва да е съобразена. 30лв на калпак са много :wub:

Редактирано от Radeon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... запали си цигарка , сръбна кафе , отвори темата на темите ....... и разбра че е станал "педал" .....:wub: ... ама се успокои , щото видя че и някои приятели и те "сменили резбата" и нема да е сам с Шишман от Драгоман .... :rolleyes:

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този патетичен стил е подходящ повече за друг тип форуми като БГМАМА или Искрено и лично, но не и за автомобилен форум, какъвто претендираме че сме.

 

Срещата с приятелите и колегите от форума така или иначе ще е факт, както и софрите и купона. Това е обаче само едната съставка за да е вкусно ястието "Национална Хонда среща 2011".

Другата е сътезателните мероприятия и колоната от Хонди през населеното място.

 

Докато за някои е достатъчна само първата съставка, то за други като мен(а и не само съдейки по мненията в темата) задължително трябва да присъстват и двете неща за да е пълноценно изживяването.

 

Относно заплащането на такси: Задължително трябва да има такива, освен ако някой не доведе някой гоооооооолям спонсор. Мисля, че за много хора такса от 25-30 лв. ще им се стори висока, но за нещо което се прави веднъж на година смятам че всеки може да се справи. Таксите за наем на пистата в Калояново (ако се провежда нещо изобщо там) не са никак малки и затова е нормално да бъде по висока таксата за участие в НС 2011.

 

 

Поздрави на всички фенове, живот и здраве ще се видим на НС2011 :rolleyes:

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този патетичен стил е подходящ повече за друг тип форуми като БГМАМА или Искрено и лично, но не и за автомобилен форум, какъвто претендираме че сме.

Уважаеми hondЮ , Замисли ли се миг преди да ми охарактеризираш стила , че има причина да е такъв ? :rolleyes:Иронията не е случайна и цели да накара хората като цяло да се замислят , малко преди да напишат "поредния гениализъм" в тая тема , на която целта е да се разсъждава реално и да се ползва конкретика ! В колко от постовете виждаш конкретиката ?! :lol:Никъде не съм отрекъл многослойността на мероприятието и много добре знам правилната схема за една добра НС , ако си забравил участвах в организацията на 2009 ! Не разбрах Ти конкретно Калояново ли изтъкваш като "мястото" за "перфектната среща" ?! :DКолеги , 20-30 лева на калпак не е кой знае каква сума ... ама пожелавам успех на човека , който ше ги събира ! :DАз отивам сега да си пиша в БГ-Мама , щото тука дразним истинските автомобилни фенове ! Мир и любов да има .... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...