Jump to content
rEsPeCtiVe

Какво направи днес по колата си?

Recommended Posts

От днес Бръмча с нов волан по улиците закупен от Драгича и поставен със колегата HYPE...освен че е адски красиво и е страшно удобно новото кУрмило като цяло няма абсолютно нищо общо със стария геврек :P/>/> ... и така изпълнихме още една точка от ек 9 стайлинга ;)/>/>

 

 

 

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спешно сменяй километража :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък само карам , нищо не правя :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес запоих и почистих кабелите на буксата към скоростната кутия че километража прекъсваше когато си иска вече е добре, добре че не си купих ново табло както всички ме съветваха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това стана това. Само за проба и за кратко, а и начина по който се клаксоните са различни, отделно има няква работа, за еърбега, която пречи. И един въпрос, забелязах, че на едната страна воланът завива повече, с малко. Защо? Може и на Л.С., ако някой знае. :)Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

 

 

 

Това е от днес, тъкмо смених тръбушляка с такъв на Ф50 даже не успях да се накефя и БАМ...... Неприятна случка, не съм виновен аз, но хубавото е че това ще е началото на Champ White проекта, който замислям отдавна Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов филтър за купето и сега замириса на пролет а не на кенеф :)...и нови щипки за задната броня че една нямаше здрава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ... ами какво ли и причиних .... ;д Отворих двигателчето и свалих главата... която я очаква шлайф и оглед в "КОРТЕКС" Варна :).. и й купих и малко дреболийки :) Накладки и челюсти - MK KASHIYAMA 4 вр. ремъчета (Ангренажен водна помпа климатик и серво :) ) 16 Флошки ;д 4 Бр NKG - BKRE-11Гарнитура за глава Гарнитура за Изпускателен колектор :) И маслен + въздушен филтър :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е от днес, тъкмо смених тръбушляка с такъв на Ф50 даже не успях да се накефя и БАМ...... Неприятна случка, не съм виновен аз, но хубавото е че това ще е началото на Champ White проекта, който замислям отдавна

Давай с бялото смело,иначе много жалко за колицата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих Spoon-четата и пръснах малко сини елементи.

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво направих по нея ... амииии .... Днес най - накрая ми остана време ... смених и биелните лагери и сигментите .. .. и картерчето, че този който беше на нея беше по крив от коляновия вал Публикувано изображение

и най накрая я зглобих запалих и разходих ....

п.с. забравих .. сложих и старото ми "спортно" гърне YED Racing Публикувано изображение сега пак будя хората в квартала, но поне е от по хубав звук, а не от звука на дрънчащото ми спукано гърне Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Поздрави !

Редактирано от Hristo_Yordanow

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нова придобивка, да ми радва окото :)

post-13714-0-99107900-1379274375.jpg

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си направих мигачите с фолио, за двата мигача излиза кам 80/90 стотинки

Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих говорители отзад на местата им. Доста си поиграх да изчистя местата за болтчетата защото предишния собственик е махнал стоковите със бормашина и им ги нямаше главите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменях предни стабилизатори и тампони на балансиращата щанга

обаче изникнаха много проблеми...Публикувано изображение винтове,гайки,болтове,мазалоПубликувано изображение

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих чисто нова предна броня и я подготвих за боя, реставрирах си успешно предния лип които също е готов за боя също така пак за боя беше подготрена задна брона.И нали знаете гъзар бъди от глад УМРИ

Редактирано от zixin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

направих си топка за скоростния лост тайп-р на ЦПУ-то...предстой да я монтирам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Промених втулките на задните амортисиори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялостно почистване вътре, старателно измиване отвън и смяна филтър на климатика както и почистване на старото дунапренено уплътнение на рамката на същия филтър и поставяне на ново. Стана супер, че старото направо се разпадна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених съединителя с комплект Еxedy :

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 1 час работа сътворих това, но не е краен вариант Публикувано изображение

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пастирах комбито сам,освежих пластмасите и ефекта е радващ окото:rolleyes:/>,жалко че заваля:(/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених маслото и всички филтри и най-важното - смених маслото на скоростната кутия с MTF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Масло Torco MTF в скоростите ;)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Mkilla
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реглаж на фарове и на двата сивика. Особенно на англичанката положението бе направо трагично, ама всички ми разправят" те тия сивици нямат фарове" и аз така си карах. Ама ме видя един познат- това му е работата и ме прати при един друг, че неговото такова работно място не е в Бг и няма апаратура. 10лв и 5мин на кола- прогледнах. На двувратката също има подобрение но по- малко. Там само левия фар имаше леко отклонение, но си заслужаваше. Който мисли да полира фарове и т.н. да почне от реглажа. С времето и дупките фаровете се размествали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих и нов акумолатор / Banner - за 180лв./ , че оргиналната / Varta / се предаде.Вече сме готови за зимата:rolleyes:/>.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В горното мнение съм допуснал грешка.Акумулатора е BAREN, а не Banner. / поправям грешката, защото и двете ги има като марка/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предни дискове TRW с накладки АТЕ, спирачна течност, двигателно масло-Wurth 5w40, филтри-маслен, въздушен, купе, Г.О. и ГТП

Редактирано от vodkin_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качих поне 13 к.с. :D :D :D :

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених и стартера, че вчера сутринта се наложи да я паля на "чакмак баир" :ph34r:/> .. и мисля ако ми остане време да сваля пантите от двете врати и да ги заменя от "ДОНОРА", че на тая "новата" са малко увиснали Поздрави ! :honda:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих свещи Бош супер плюс.Досега съм бил само с НЖК и ще ги пробвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боядисах си джантите черни

Публикувано изображение

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правих се на химик и нагласих антифриза за студена зима.Сложих и зимна течност за чистачки :) ароматизирана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боядисах си джантите черни

Публикувано изображение

 

Само аз ли не намирам лъскавите рамена на чистачките за симпатични :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...