Jump to content
ADH-Honda

Кой с какво се занимава

Recommended Posts

производство на антени за WIFI. Или всичко свързано с безжичното разпространение на интернет! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм все още ученик, но работя в сервиз в който се занимаваме с: сервизна дейност, гуми, боядисване, от време на време и алуминиева дограма..... намирам се в Бургас :rolleyes: Поздрави на всички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занимавам се с ремонт на тежко катастрофирали автомобили,тенекеджийство и бояджийство.По възможност Хонда,но не връщам и другите марки :D Дано не се налага,ама.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

управител съм на хотел , ако някой има зор и се намира в Ямбол ...

Ха, колега от Ямбол... Ами колега, ако имаш зор и си в Плевен... и аз съм управител на четири хотела в нашия район... :thumbs1::) :) :)Fortis City Hotels - Pleven Редактирано от Koev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Стара Загора съм, но сега уча в ТУ София. И те така, с това се занимавам главно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ел.лаборатория -проверка и настройка на високоволтови защити до 110 kV Девня-АТЗ. (малеее...как само прозвуча) ;) Хобитата ми са компютърен хардуер и...дърворезба :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

комп. диагностика на автомобилипълнене климатиципочистване на инжекциони, вси4ко това за гр.ВИДИН

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам застраховки Гражданска отговорност и Каско в удобни за Вас време и място- работно място, офиси, автосервизи, заведения и т.н. Само в рамките на гр.София, събота и неделя също.Компанията с която работя е www.iandgbrokers.com, която от своя страна работи с 12 застрахователни компании. Заявки за застраховки и въпроси: 0879 004 449 / 0898 722 732Юлияна Георгиева

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм по климатичните инсталации,компресори,климатични системи ама на жилища и комплекси и въздуховоди на сякакви згради.Работя като момче за всичко уж в ирландкса фирма за болчета гаийки и сякви джунджурийки за строителството.Продажба на щил,бош,дрейпар,ирмо и др.По принцип правя няколко неща в фирмата.Отчет на стоки,Изпращане,реклама,Мениджар :)Хоби компове хардуер,софтуер,плуване и отскоро ровене по хондата и задаване на тъпи въпроси из форума :) а и жени да не забравя :) :) Изкам да запиша електоника и топлотехника в скоро време :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занимавам се с монтаж, поддръжка и ремонт на климатични системи. Поставям продажбите на Технополис и Зора. До скоро бях монтажник в една фирма, но както се казва "Аман от шефове!" И си направих собствена... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм ученичка.. уча туризъм предпоследна година ... :rolleyes: през другото време се занимавам сас спорт,музика и др.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове и манияци,аз от 6год.съм в сферата на строителните ремонти...изолации,шпакловки,ремонти на фасади,и квот се сетите там..но стана зор с тая криза. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в сервиз за автотенекеджйски услуги,боядисване и др. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Студент по Дентална Медицина (преди му казвахме стоматология) в Пловдив :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оправям компове хардуер софтуер кото набарам :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз и колегата Pazzo бачкаме в 1 почистваща фирмичка Вики Комфорт хахах общо взето избирани с конкурс :cool::) почистваме сичко дет има стакла банки молове пикадилита и сякви такис и може да сме се виждали с някой от момчетата от форума :Phttp://www.viki-komfort.com/

Редактирано от димо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте-аз съм главен готвач във victoria(кино арена младост4-бизнеспарка)заповядайте;):ranting:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колеги! Днес подписах дългоочаквания от мен договор за кадрова военна служба към ВВС! :dry::D:D Може и да е прецаквация, но винаги съм искал да бъда военен! ;) Сега е само въпрос на време да се сбъдне и най-голямата ми мечта - ХОНДА (Вти) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пиша саофтуер за СИЕМЕНС контролери на машини

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги! Аз съм шофйор по професия.Работя като разносвач на храна по домовете в централните части на Атина.Шофирам малък мотор и харесвам работата си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А та забравих да споделя ,че законния бизнес го разширих с нова придобивка :rolleyes: Имам си и автомивка :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз:)Продавам недвижими имоти, но....с по-голяма комисионна - и всичко движимо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента съм по майчинство, но иначе съм счетоводител(скучна работа)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=6fd6dYY-pRY Работя като водолаз в Аварийно Спасителен Отряд във Военно Морска База Варна! Поздрави на всички които ме познават:lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://vbox7.com/play:f081dbf2 съжалявам но някой спря клипа в you tube! Поздрави на всички фенове на марката HONDA Редактирано от АНДРО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Аз работя в сверата на продажбите.Сътрудник продажби съм в Praktiker - Варна, ако ви трябва съвет какъв инструмент да си купите за ремонта в къщи ще помагам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм 2be-ст! :rolleyes: .. Консултант продажби 2бе (Вивател) - Козлодуй. Ако искате изгоден тарифен план и телефон на тънка цена - аз съм човека :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам риба на населението в София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Орган за контрол от вид "С" - или по просто казано ел.техн.лаборатория, измерване и издаване на протоколи на ел. инсталации за АКТ16 след ново строителство или профилактика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм лекар - GP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз работя в областта на интернет продажби на различни финансови продукти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм търговски представител в Карлсберг Б-а,или по на кратко ШШШШуменско. Който иска да отваря заведение и си търси наша витрина да пише,ще го свържем със търговеца за неговия район!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпдейт от мен (с една година закъснение). Вече съм нач. отдел "Маркетинг и реклама" в Райфайзен Имоти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занимавам се със Спедиция и отделно с продажба на резервни части за автомобили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм машинен инжинер... занимавам се с технолог. процеси за ММ с ЦПУ....

Здравей, колега.Ние правим формите на бутилки за АЛКОХОЛ и не само.Моля Ви колеги, ако не искате да остана безработен- не спираите да пиете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полседен ъпдейт.Благодарение на човек от форума работя като сис админ в Белла България - офис София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...