Jump to content
predatov

Радио Energy ПОДАРЯВА

Recommended Posts

http://www.nrj.bg/http://www.nrj.bg/honda60/register.php Пробвайте дано спечели някой от форума да се изфука :ermm: Аз,също ще пробвам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Регистрацията е направена - не си правете труда :( аз ще спечеля :ermm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати сега трябва да напусна работа ли заради тоя Акорд :ermm:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за адртес дадох работното място щот 90% от времето си прекарвам там накрая ще ме изгонят от вкъщи с тая работа :ermm::(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, не ми се искаше да сменям сивика, все още, ама щом акордеона е нов, може...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1, да се надяваме скоро някой да има повод да черпи :D :D PS: Четете правилата и условията колеги, да няма недоволни после :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тия пичове от радиото защо се хабят. Направо да го пуснат в темата "Подарявам" като не го искат :D:D Дано акордеончето отиде в някой фен, който ще го цени :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се записах, шанса е никъв ама ... а тва за 60те секунди ... някой хора ще си изкарат ангелите от търчане по стълбите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам ама за 1 минута от 5-тия етаж до паркинга по смъртно немога да стигна ... ако ще и през балкона да скоча ... и все пак :D ще пробваме ако се стигне до там :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая успех на всички участници :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пожелавам успех на всички!П.С. Живея на 1-я етаж. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз пожелавам успех на всички!П.С. Живея на 1-я етаж. :D

Втория - ще се видим на финала :) :) :D Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета всичко свърши, регистрирах се. Колата е в Пловдив :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на 1-вия етаж :) станахме трима на ниско :D Стискаме палци късметлията да е от Феновете :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

60 секунди!? Тези да не организират "скрита камера", и да звънят по никое време:D И пожарникар няма да има шанс....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз дадох адреса на бачкането :D ама само да не вдигне шефа, че докато прехвърли към мене ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между 9 и 11 сутринта звънят. Дано някой фен я вземе и дано никой не пострада слизайки по стълбите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя план за действие е готов:5 секунди гледане през терасата къде са паркирали колата15 секунди слизане по стълбите от 4тия етажоще 15 секунди опит за паленеи ми остават 25 секунди да сипя тубата от 4 литра бензин която ми стой в багажника ако случайно са решили да ми докарат кола с празен резервоар и да се мъча да я паля на фантазия :D :D :) :) :)

Редактирано от demon89

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Офффф аз исках много да се регистрирам ама няма как да стане, защото моето село Пазарджик го няма в списъка :S А другото лошо нещо е, че живея на осмият етаж и ще трябва да се опитам да взема стълбите под 20 сек, за да имам време да обиколя блока и май щеше да се наложи да ползвам уменията от фрийръна :D

Редактирано от p0n1X

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за Бургас неважи... ;( :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се запиша...макар че не мога и плати каското само... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойто бачкане не могат да намерят къде да паркират в тая синя зона. Ще трябва да ги търся в три пресечки радиус :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 това е мечтата ми(Accord the power of dreams) но ми се сбъдне :angry:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега и аз видях че за Бургас не важи, което е много тъпо. Айте тва радио в Бс го няма ама може да се слуша онлайн така че къде е проблема... Явно само където има официален представител на Бултрако, а Апостолов не е към тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На някои не му ли се обадиха вече.

Почват да звънят от 13.09.10П.П. Аз ще трябва да слизам от 3-тия етаж. Мисля,че ще успея! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати вие ще се усерете да ставате в 9 без 5, ще сте нахлузили гуменките и ще гледате с бинокли от прозорците... :rolleyes::unsure:П.С> Давам идея на най-запалените, да монтират видеокамери в околността за по-лесен и бърз ориентир! :crazy:П.П.С> За една правописна грешка в регистрациите и горите...УСПЕХ!

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К'вото зависеше от мен го направих. Регистрирах се. Но наистина - хората живеещи на 7+ етаж горят. Аз съм на седми и съм сигурен, че мога да слезна за 30сек. до долЕ. :unsure: Колкото до паленето - както гледам няма Start Button, тоест трябва да си е само контакт, чек енджин и както всяка нормална прекрасна Хонда :rolleyes:А ако има Старт, нека притежателите на 8ген. и всички нови акорди да кажат как става, да няма някоя тънкост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какви старт бутони ви гонят, но аз ще си нося шише "Молотов" в задния джоб :dry::(

Редактирано от Restless

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хоп още една регистрация.На 2 етаж съм :dry: От утре хващам хронометъра и почвам тренировките.Пише, че ключа ще е оставен на стартера, ама какво имат предвид под стартер - контактния ключ ли?Успех на всички, дано фен или фенка бъде щастливия/та.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се регистрирах, вече започнах да тренирам слизането :dry: Дано поне някой истински фен я спечели, а не някой под масата........:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам някой ако чуе екипа в кой град са да споделя информацията, ще е много полезно!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се регистрирах на местоработата. Успех на всички. Ще се видим на финала :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах ,условията са много интересни .. през този период от време които сте посочили гледайте да не сте в тоалетната! :lol: Аз съм на 7-мия етаж и съм си засичал когато не бързам ми трябват 2мин. да слезна ,ако бързам да стане 1мин ,няма да успея да я намеря и да я запаля.. Но все пак успех ви желая ,аз ако я спечеля ще я продам на хубава цена! :D

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах ,условията са много интересни .. през този период от време които сте посочили гледайте да не сте в тоалетната! :D Аз съм на 7-мия етаж и съм си засичал когато не бързам ми трябват 2мин. да слезна ,ако бързам да стане 1мин ,няма да успея да я намеря и да я запаля.. Но все пак успех ви желая ,аз ако я спечеля ще я продам на хубава цена! :lol:

То затова няма да ти се падне. Но като се качиш вътре споредмен друга песен ще запееш.Този акорд е просто уникален.И аз се записах пожелавам успех на всичко. И нека остане в форума този акорд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...