Jump to content
misho

Магазина в квартала затваря в 22:00 а аз искам да си купя бира в полунощ

Recommended Posts

Може ли някой да ми пусне линк към тема "Магазина в квартала затваря в 22:00 а аз искам да си купя бира в полунощ"?Искам да знам как е решен проблема.

Как постъпвате вие в такива ситуации???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами един колега каза че чупи прозореца и влиза,ама аз ще си помисля преди да го направя и наи вероятно ще пропусна бирата! А пък и вече си взимам предварително че без бира не заспивам :dunno::tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти отговоря как е от гледна точка на магазинера :dunno:Аз нашия магазин го затварям дори в 9:30 и накрах един приятел да ми сложи реле и когато електромера включи нощна, звънеца не работи :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отварям 'ладилника .. вадя вискиту .. сипвам си 100 и забраам за бирата !! :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си зареждам стекчета от Метро и само допълвам хладилника :dunno:То в тази жега трае ли душа без бира :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз пък искам още една тема със същото заглавие щото две са малко три са много, същотото като при бирата 2 каси са малко 3 са много :dunno:Наздраве колеги :tooth:пс: то пък зе че изчезна едната явно бирата в нея е свършила :lol:

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато кварталния магазин е затворил в кварталната кръчма тепърва става интересно :tooth: Направо се запътвам на там и се прибирам на 4 крака когато магазина е отново отворен :lol::):dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се решава лесно, човека с бирата ми е братовчед :):dunno: . Напоследък обаче вместо бира, получавам само псувни по телефона и това ако въобще ме отрази някой :tooth: ... Е те това е проблема :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бия път до денонощния, който е на 2 часа път от нас с кола. Стигам, разбирам, че бирата е вкисната, защото не е от моя доверен магазин... вбесявам се, връщам се пред магазина, и вадя вандалски черния спрей. Слагам качулката, и се тагвам брутално на голямата му витрина! :tooth: На сутринта витрината е почистена, а аз съм вече двойно по-бесен. Звъня на приятелите ми с големи бухалки, те потрошават магазина и всички от веригата... но на другата сутрин те са пак оправени! :lol::) Овръзвам се яко с шашки динамит, бухам един детонатор само на единия, и влизам в магазина в най-натовареното време, записвайки с Iphone-a си LIVE STREAM към ютюб. Влизам вътре и кресвам - "Заради това, че не сте върнали ресто от 100-те лева, които баба ми ви е дала, тя получи инфаркт като се прибра! Алах-акбар, мамка виииии" и се взривявам барабар с 20-те човека вътре. След това, виждайки това цяла България, магазина вече има лошо име, дискутира се живо по телевизията. Бойко Борисов решава да си вдигне имиджа и съди собственика на магазина. Той, реално невинен, обира пешкира и постъпва в най-близкия затвор, за да бъде преглеждан с кожения ректоскоп няколко години подред... И това само заради тоя шибан затворен магазин... а можеше и аз да съм жив, и магазинера да е с чисто име и читав ректум, само ако беше се потрудил една идея да направи магазина от посредствен до денонощен елитен... :dunno::DЕбаси яката история съчиних!Малии, забравих да кажа... след второто изречение всички случки, герои и събития, които съвпадат с реалността са чиста случайност... че много брутална става историята, и да не стане конфликт. Честно, просто ми излезна от пръстите историйката...

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това само заради тоя шибан затворен магазин...

:dunno::tooth::lol: Ти на какво си тази вечер (нощ)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще кажа, че ако сте изтървали начина да си пиинете, няма да се сетите за затворилия квартален магазин, защото така или иначе.... го знаете. ЩЕ НАМЕРИТЕ АЛТЕРНАТИВА И ДРУГ НАЧИН просто един магазин да не ви попречи на идеята за вечерта :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ма кво става във тоя форум бе? яко бликат тъпи теми, че и вече и модовете ги пускат :dunno: на къде вървим :tooth:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на къде вървим :dunno:

към спалнята и лека нощ (бирата свърши, магазина е затворен.....)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купон да става, раздела е офтопик, какво толкова. Прочети другата тема и ще разбереш защо я има тази.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам заради коя тема последва тази, ама сега ако заради всяка тъпа тема следва по още една кво ще стане? И примера го дава един от хората. които уж трябва да съблюдават за подобни глупости. Евала :lol::dunno::tooth:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кефиме си се бе. Значи е жив тоя форум а?Не дай Боже,но понякога дефибрилатора настроен на 300 съживява всичко :dunno:Правата черта на монитора и дразнещото "ТИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ" понякога спичат нещата.Само желание да има и всичко е ОК.П.П. Рутинна операция беше,ма малко се усложниха нещата.Важното е ,че се мобилизирахме и спасихме пациента. :tooth::lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората взеха да си общуват.. като нас са.. Видат ли познат се почва.. Какво те дразни толкова :dunno:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тука в студентските като се съберем най - близките 15 винаги има един с адското главоболие и "родилни мъки" от миналия ден(кофти е когато душата почне да се прибира)и той е дежурен- гааз до денонощния , че вземем глътнем въздух :)

Редактирано от dominiko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз си пазарувам от няколко магазина , а кат няма бира има рИИкийка убава или виски арно .Проблема е с мезето понякога :).Абе с какво ви най върви Вискито ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз си пазарувам от няколко магазина , а кат няма бира има рИИкийка убава или виски арно .Проблема е с мезето понякога :).Абе с какво ви най върви Вискито ?

С лед :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ми аз си пазарувам от няколко магазина , а кат няма бира има рИИкийка убава или виски арно .Проблема е с мезето понякога :).Абе с какво ви най върви Вискито ?

ПОЗДРАВ :):):) ето с това най върви УИСКИТОhttp://www.vbox7.com/play:d06d357bи за тези който са на :):)http://www.vbox7.com/play:68ddcbacАУУУУУУУУУУ :):) Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе с какво ви най върви Вискито ?

На мен ми върви с бира ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да ама после ме кърти празната кратуна три дена :) . Кога и да съм ги редувал нестава ,двете компле не съм :) .Само с лед му се губи вкуса ,силно охладено и мин. водица е добре ама си трябва и нещо раснало на кокал :D ,разни филенца мазни :D ,и не чак толко .Едно време кат бачках по морете германците пиеха каменицата с натурален сок :) едно към едно.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе с какво ви най върви Вискито ?

На мен ми върви с бира ... :)
Човек оставам с впечатлението че ти въздух не моеш глътнеш :) усещам че имаш казан у мазето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

триете на хората темите, че били без смисъл, а какво пускате вие ???? магазина бил затворен :) ми като знаете, че затваря рано си купувайте преди да бият кепенците :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

хахаха браво питтбул ... съгласен съм с тебе трият теми апък тука аз виждам само една тема която прилича на чатт ... то тука май е нещо като чаттт.. може и на скайп да се прави това или нямате :)

Редактирано от Витек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи ако съм вече някоя бира тичам пеш до денонощният,ако несъм с колата.Ако пък ме мързи лягам и заспивам. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

триете на хората темите, че били без смисъл, а какво пускате вие ???? магазина бил затворен :D ми като знаете, че затваря рано си купувайте преди да бият кепенците :)

хахаха браво питтбул ... съгласен съм с тебе трият теми апък тука аз виждам само една тема която прилича на чатт ... то тука май е нещо като чаттт.. може и на скайп да се прави това или нямате :D

Поредното доказателство, че всичко се чете между редовете и въобще не сте схванали идеята на тази тема . :):):)

Тя си има предистория :punk:

 

П.С. Г-н "Витек" , не бързайте с постовете, малко ви останаха до 50!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе с какво ви най върви Вискито ?

На мен ми върви с бира ... :punk:
Човек оставам с впечатлението че ти въздух не моеш глътнеш :) усещам че имаш казан у мазето :)
Аааа , не бе ... аз скромно , за тонус ! Дишам въздух , даже и вода пия по 1-2 литра на ден покрай бирата ! :D Ма познавам едни други съФорумци дет поемат въздух рядко !! Чувал ли си за Шубрак-тийм ??! :D Таз вечер даже ги редувам .. бира/ракия/бира .... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допи ми се бира заради тая тема... а имайки предвид часа 23:40, това не е никак хубаво :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ги знам тея момчета ама браво.Аз не съм пил ракия 1 месец....... и ми заглъхнаха ушите да му се невиди ......... знам че е от липса на ракия .Биротерапията не помага.Трябва истинско гориво :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dominiko, сипвай си 100 октана направо братко. Стига се мъчи с това 95 :D Не става тая терапия :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, ама сте ми разглезени :D Ами когато станем бяла държава и почивните дни са ПОЧИВНИ и по 5 дена магазина е затворен? :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за вас,ама аз неможах да изтърпя да изчета цялата тема и си отворих бира :DЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦСсссссссссс ! :):punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

сипвай си 100 октана направо братко. Стига се мъчи с това 95 :) Не става тая терапия :D

И антифриз съм пробвал, и DOT-3, DOT-4, 10W40, 5W50 ..не е като бирата.. няма газировка и нещо киселее и нагарча май. И на компанията не им хареса. Нашенския 100 октана на колата не и харесва, камо ли на човек... :punk:...пък и мезетата им са трудни на тези течности.. За едно от тях трябва да чакаш Акушер-моторолог да ти подаде някое парченце бутало, като сдробиш мотора.. Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сипвай си 100 октана направо братко. Стига се мъчи с това 95 :) Не става тая терапия :)

И антифриз съм пробвал, и DOT-3, DOT-4, 10W40, 5W50 ..не е като бирата.. няма газировка и нещо киселее и нагарча май. И на компанията не им хареса. Нашенския 100 октана на колата не и харесва, камо ли на човек... :punk:...пък и мезетата им са трудни на тези течности.. За едно от тях трябва да чакаш Акушер-моторолог да ти подаде някое парченце бутало, като сдробиш мотора..
Момчета само да науча мезето на водата от пералнята ...ох майкооооооооо :D Трънчо 100 октана, а на другия ден главата се едно е пилена бро, не мога да взема решение кой съм и каква ми е мисията :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ,кви са тия Бири ..Мири .....само безалкохолно :punk::):D и после :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак пишете след последния коментар! :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе... магазина отворен ли е? :punk: Поръчки по телефона (форума) изпълняват ли се?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...