Jump to content
misho

Магазина в квартала затваря в 22:00 а аз искам да си купя бира в полунощ

Recommended Posts

Звъним на някой пицария и си поръчваме бира :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък предвидливо си купувам бира предварително. И без това не съм голям пияч...Иначе се замислих за алтернативата да запаля колата и да обикалям из града за денонощен, ама после се сетих за девиза на един колега - Не Пия Карал! и се отказах :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Да ви имам трезанията :) имам си денонощен на 200 метра от нас и един на 150,къде работи до 01 часа. :punk::D:):D:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен много рядко се случва да ми свърши бирата. ;) Просто винаги купувам поне за още един ден напред - най-много да си изпия дажбата за следващия ден. :D Но, понякога съм имал и аз тоз проблем. За щастие край общежитието винаги е имало 2 денонощни магазина в радиус от 30м - много практично, винаги са ме спасявали да не достигам до крайности подобни на описаните от Shefa. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-големият страх за един бираджия е .... да остане без бира!Господи, колко съм щастлив, че в квартала има безброй денонощни магазини! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А най-големия страх на форумния активист е да му затворят форума....май за него е по-страшно от липсата на бира...не ме наказвайте за спам,искам да поставя рекорд от 20 000 поста... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добрата новина mr Mad Dog e, че срещу съответните бири админа може и да ти превърти брояча на 20 000 поста. :D;):DЛошата новина e, че админа предпочита виски и мазни пържоли :D :D ;)П.С. Що се отнася до спам-а, отнесъл си наказание като "куце пиле домат" :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А най-големия страх на форумния активист е да му затворят форума....май за него е по-страшно от липсата на бира...не ме наказвайте за спам,искам да поставя рекорд от 20 000 поста... :D

Майтап ама аз съм виждал във гоуф форума хора с 15000 поста , а тея с по 5000 сигурно всеки пети.Лудница

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...