Jump to content
MissCaprice

Гривни

Recommended Posts

Така до сега от написаното аз си вадя изводи че, гумените са обикновенни, кожените селски, сребърните скъпи(стоманени, железни) !!! . Ми то не останаха "матриали" от които да се изработят. И пак казвам дискутираите обсъждаите аз съм съгласен каквито и да изберете :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога да уредя евентуално по евтина изработка на гривни от сребро или кожа и сребро ако дадете модел може да се направи.

Колега, можеш ли да дадеш ориентировъчни цени?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова имам впредвид Публикувано изображение

 

То това по принцип са го правели преди - можем да направим нещо подобно , но на гривни !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за гривна е добра и аз бих си взел. Колкото до това дали да е унисекс или не зависи от модела на гривната. Ако е нещо подобно да гривната предложена от колегата hondakio съм съгласен да е унисекс, но ако е верижка някаква мисля, че трябва да има мъжки и женски защото една дебела верижка не би стояла добре на една финна дамска китка и обратното ако е тънка на мъжка ръка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за гривна е добра и аз бих си взел. Колкото до това дали да е унисекс или не зависи от модела на гривната. Ако е нещо подобно да гривната предложена от колегата hondakio съм съгласен да е унисекс, но ако е верижка някаква мисля, че трябва да има мъжки и женски защото една дебела верижка не би стояла добре на една финна дамска китка и обратното ако е тънка на мъжка ръка.

Колега ама нали знаеш, че има жени с не толкова фиНи ръчички и някой "господа" с по-слабички китки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ама нали знаеш, че има жени с не толкова фиНи ръчички и някой "господа" с по-слабички китки.

Какъв е проблема дамите с не толкова финните ръчички да си вземат мъжки, а господата с по-слабичките китки да си вземат дамски :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля ,че ако има някакви мостри за модел мисля .че ще има доста желаещи .И табелката на колегата vi4o0o ме кефи мого е хубава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо имам едни 300 грама сребро дето се чудя кво да ги правя :)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

300 грама !?! а ръцете ще можем ли да вдигаме след това :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я стига с тея гривнички!Предлагам по-хард вариант , директно нашииници! :) Кожени с шипове и може некъф надпис там да се сложи... :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се бъзикам. Ако имахме златар във форума, с някой по-икономичен варинат от 300 гр. може и да се докарат едно 10-на 20 броя... да уредим колежките поне.... :)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я стига с тея гривнички!Предлагам по-хард вариант , директно нашииници! ;) Кожени с шипове и може некъф надпис там да се сложи... :)

Или пък пръстени с Н -то :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то и обеци да направим , а? Зема да отворя една барачка за Хонда бижутерия ли кво?:)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оплескахте темата....

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре да се дадът няколко предложения. Да се поразучи вариант за изготвяне и да се реши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумените гривни са добра, универсална и евтина идея.Според мен визията им трябва да е нещо такова и със същите цветове: http://www.honda-burgas.com/merchandise/merch_701b.jpg("Honda" с червено, "The Power Of Dreams" с бяло, на черен фон, като цветовете могат да се обърнат "The Power Of Dreams" да е в черно а фона да е бял, като "Хонда" си Остава в червено) Така ще има две разновидности.Само че трябва да се направи да е гривна и да има два такива надписа срещуположни на обръча, така че единия да идва над китката а другия отдолу. Другия вариант е да е един цял надпис "HONDA The Power Of Dreams" по целия обръч, тъй като не знам дали надписите един под друг, както е на показания ключодържател, ще се съберат на такива гривнички, освен ако не може да се направи някаква по широка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я стига с тея гривнички!Предлагам по-хард вариант , директно нашииници! :D Кожени с шипове и може некъф надпис там да се сложи... :o

Или пък пръстени с Н -то :D
Бъзикайте се, ама имамe годежни пръстени с логото на Honda ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумените гривни са добра, универсална и евтина идея.Според мен визията им трябва да е нещо такова и със същите цветове: http://www.honda-burgas.com/merchandise/merch_701b.jpg("Honda" с червено, "The Power Of Dreams" с бяло, на черен фон, като цветовете могат да се обърнат "The Power Of Dreams" да е в черно а фона да е бял, като "Хонда" си Остава в червено) Така ще има две разновидности.Само че трябва да се направи да е гривна и да има два такива надписа срещуположни на обръча, така че единия да идва над китката а другия отдолу. Другия вариант е да е един цял надпис "HONDA The Power Of Dreams" по целия обръч, тъй като не знам дали надписите един под друг, както е на показания ключодържател, ще се съберат на такива гривнички, освен ако не може да се направи някаква по широка.

Колега по това, което пишеш ако се поръчат от чужбина, поне там намерих свестен сайт. Можеш да поръчаш цвят на гривната, дали да е само напечатано или издулбан надписа, дали като е издълбан да е сложено вътре мастило, може и релефен. значи с международна доставка за 100 бройки цената на една е около 1.5 долара на бройка. Ако са повече бройки ще падне, а би трябвало до 2-3 седмици след поръчката. И в България можеш да го поръчаш, но май нито ще се изработи по-добре нито по-бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...аз предлагам да е сребърна с червено лого Хонда за мъжете по дебела за жените по тънка :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кожени каишки/гривни/ гравирани с логото на клуба или ника на колегата които ще я носи :D .

Питайте някаде ако се гравира ,кожена или друга материя ,дали може гравираното място да се оцвети на сито печат .Проблема е да си съберете бройка за да ви излезне тънко :D .

Нещо такова имам впредвид ...........То това по принцип са го правели преди - можем да направим нещо подобно , но на гривни :o

И табелката на колегата vi4o0o ме кефи мого е хубава.

Тая табелка ,е правена преди от мен ,даже има и тема в общи за тея К . За това ви подсказвам ,интересувайте се за гравиране или сито може и двете при хубава бройка ще ви илезнат на добра цена . Аз нямам възможност да се занимавам иначе бих разпитал колеги с какво ще е добре да се направи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гумените гривни са добра, универсална и евтина идея.Според мен визията им трябва да е нещо такова и със същите цветове: http://www.honda-burgas.com/merchandise/merch_701b.jpg("Honda" с червено, "The Power Of Dreams" с бяло, на черен фон, като цветовете могат да се обърнат "The Power Of Dreams" да е в черно а фона да е бял, като "Хонда" си Остава в червено) Така ще има две разновидности.Само че трябва да се направи да е гривна и да има два такива надписа срещуположни на обръча, така че единия да идва над китката а другия отдолу. Другия вариант е да е един цял надпис "HONDA The Power Of Dreams" по целия обръч, тъй като не знам дали надписите един под друг, както е на показания ключодържател, ще се съберат на такива гривнички, освен ако не може да се направи някаква по широка.

Колега по това, което пишеш ако се поръчат от чужбина, поне там намерих свестен сайт. Можеш да поръчаш цвят на гривната, дали да е само напечатано или издулбан надписа, дали като е издълбан да е сложено вътре мастило, може и релефен. значи с международна доставка за 100 бройки цената на една е около 1.5 долара на бройка. Ако са повече бройки ще падне, а би трябвало до 2-3 седмици след поръчката. И в България можеш да го поръчаш, но май нито ще се изработи по-добре нито по-бързо.
Според мен най-добре ще изглежда като този ключодържател гумена с червен надпис хонда и от долу "The Power of Dreams",ще отива на мъже и жени.:cool:нядявам се да се реализира скоро

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес говорих с един познат , който има рекламна агенция , казах му за какво става реч и тез дни ще обсъдим с него дизайна , каишката и всички подробности.Ситопечата няма да е проблем , но гравирани надали ще успеем да направим , по принцип има вариант , но ще излезе доста дебело.Бе аз действам по въпроса , незнам за вас :dunno: П.П. Ще умуваме да е някаква унисекс , че мис каприз ша ни изяде , ако ги разделим на мъжки и женски.П.П. Говорил съм зо около 150 броя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес говорих с един познат , който има рекламна агенция , казах му за какво става реч и тез дни ще обсъдим с него дизайна , каишката и всички подробности.Ситопечата няма да е проблем , но гравирани надали ще успеем да направим , по принцип има вариант , но ще излезе доста дебело.Бе аз действам по въпроса , незнам за вас :dunno: П.П. Ще умуваме да е някаква унисекс , че мис каприз ша ни изяде , ако ги разделим на мъжки и женски.П.П. Говорил съм зо около 150 броя.

Деистваите и да видим какво ще стане. Квато и дае гривната аз вземам със сигурност :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо не ги направим платнени примерно с надпис HONDA в червен цвят на черен фон, а може да се добави и the power of dreams с бял цвят и да се залепват с велкро. Няма да запарват, ще си личи от по далече какво пише ( което според мен е важно за такъв тип гривна ) и ще са леки и мисля евтини за изработка.Или пък нещо такова ЦЪК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо много западна темата, какво става? :D Всички ли си печете дупетата на плажа :D

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и аз съм навит за гривните ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам биее :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондакио ми беше надеждата, ама нещо изчезна тоя човек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо много западна темата, какво става? :) Всички ли си печете дупетата на плажа :D

Ама айде и аз искам гривне. ;)-->Плажа го гледам на картинка тая година. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е, че много хора сме навити за тия гривни и подкрепяме идеята :fun: Относно материала: според мен металните, които показвате като мостри, са много едрогабаритни и не са подходящи за ежедневна употреба. Да не говорим и за тава, че и на работното място няма да е удобно в много случаи, с костюм, при среща с клиенти и т.н. Отделно, че са и доста тежки, дрънкат и прочие !!! Гумените са добра идея (според някои простеели - да, така е, но много зависи от цвета, модела и съчетанието на дизайна върху гривната). Аз лично нося такава Nike от фондацията на Армстронг и мога да кажа от опит, че са доста удобни и леки. Ако и тази идея не ви харесва, то тогава можем да погледнем и ПЛЕТЕНИ гривни, но изработването им ще е доста скъпо, пък и не знам дали ще са удобни. Просто давам като идея. И накрая остава да бъдат някакви дървени, но пък с добавеното лого, защото не виждам как от дърво ще може да се изпише то, е освен ако не е гравирано върху някаква дървена плочка. Дано скоро да се решим окончтелния избор и да вземем да действаме по същество.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо подминавате варианта да е от кожа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би заради цената, която се предполага да не е никак малка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де бе ора, а правете ги от нещо тия гривни, че са пренадах де! :) Не мЪ карайте да карам баба да почва да ги плете! :P И без тва не е завършила предишната ми задача за плетен презерватив за многократна употреба! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да се пусне една анкета и да се гласува тогава. Аз съм за гумените. Най-удачно ми се вижда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за гуменките..евтини и лесни за поддръжка и не се мокрят.Но все пак трябва да са с дизайн ,който ги отличава от всички останали :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз както доста пъти казах най-лесния вариант е гумени, но не смятам, че ако са от кожа, ще са толкова скъпи. Ние ще поръчаме според мен поне 200 бройки и те ще са 2-3 парчета кожа както се казва и предполагам, че цената ще до 10-15 лева максимум.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и кво стана все пак..? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То всеки пита ще има ли,а никоя не се наема да ги поръча.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...