Jump to content
Ianev

От днес - Светът е футбол

Recommended Posts

От днес в продължение на 1 мес. света е Футбол.Нека всеки от нас да каже кой е неговия фаворит.Пожелавам на всички който са запалени по този спорт - много емоции !Лично за мен за този мондиал фаворита е Испания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм за Франция ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм бил почитател на Бразилия ,затова ще стискам палци за тях ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Само една забележка колега, пише се 'във футбол' ;) Иначе и аз съм за Бразилия. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли съм за Англия ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Испания егати звука връщат ни в 70-те. БНТ повер ОН!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз ще викам за Англичаните. За жалост за пореден път ние, нито ще видим, нито ще чуем нещо от това световно. Говоря за ш******а (извинявам се) БНТ и тяхното прочуто "качество" на картина и звук и не надминат коментар. Иначе се бият в гърдите, че сме едни от малкото в Европа, които ще гледаме безплатно. Е аз предпочитам да платя на някой като Диема Вижън обаче да знам какво ще гледам и какво ще чуя. Извинявам се, че изказвам така мнение без никой да ме пита но просто съм много ядосан. Вече пратих "любезен" мейл на БНТ и призовавам всеки от вас, който малко или много се интересува от футбол да стори същото, да могат тия идиоти да разберат как се прави ТВ (макар че се съмнявам, че ще има резултат).Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Симпатизирам на Аржентина и Испания , но съм за добрия футбол ;) ;) БНТ - нямам думи ;) разбирам 5 сек. от коментатора това , което ще видя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ме е изпреварил с темата ;) Аз съм за Испания и Холандия. Винаги съм подкрепял бразилците, но нещо не играят същия футбол вече, дали заради треньора - не знам, но не ми харесват. Испания играе невероятен футбол и разполага с по-технични футболисти като количество и качество от този отбор на Бразилия.Опааа....Бафана, бафана поведе на Мехико току що, а първото полувреме бе отменен гол на Мехико.Дано да има много футбол на това първенство, напук на последните тенденции. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, аз ще викам за Англичаните. За жалост за пореден път ние, нито ще видим, нито ще чуем нещо от това световно. Говоря за ш******а (извинявам се) БНТ и тяхното прочуто "качество" на картина и звук и не надминат коментар. Иначе се бият в гърдите, че сме едни от малкото в Европа, които ще гледаме безплатно. Е аз предпочитам да платя на някой като Диема Вижън обаче да знам какво ще гледам и какво ще чуя. Извинявам се, че изказвам така мнение без никой да ме пита но просто съм много ядосан. Вече пратих "любезен" мейл на БНТ и призовавам всеки от вас, който малко или много се интересува от футбол да стори същото, да могат тия идиоти да разберат как се прави ТВ (макар че се съмнявам, че ще има резултат).Поздрави

Абе вярно нашите да не са ги сложили до машинното ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Само една забележка колега, пише се 'във футбол' :D Иначе и аз съм за Бразилия. :D
Прав си колега , при пускането на темата съм допуснал грешка - трябваше да е ,, света е футбол ,, но съм натиснал грешен клавиш.Ще помоля модераторите да е редактират.Предварително благодаря !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нямам изявен фаворит (имам де, ама те не успяха да се класират :D :D ) , но ми намирисва на Германия тази година.

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм бил фен на Бразилия :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си нямам фаворит :P Просто дебна за някой интересен мач :D Иначе нещо куца връзката както каза колегата... Коментатора вика греда, вглеждам се и виждам онзи как рита топката и тя удря гредата :P:D :D Обаче най-бруталното е този Африкански звук който ще присъства на всички мачове, това ЖУЖЕНЕ все едно около телевизора обикалят 20-тина мухи :D:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звукът идва от публиката :D Викат му Вувузела Линк

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Холандия ... може и Англия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може да ги надуват тея тромпети 90 минути без да спрат незнам. Ако си на стадиона и мислите си няма да чуваш. Замалко да кажа маймунска му работа, ама айде от мен да мине...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бразилия както винаги са с голям отбор, ама ми се струва че и англия може да покаже нещо добро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Франция ама след вчерашния мач :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Меси и компания. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само наш$те :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само наш$те :)

Докато не организираме Световно в България , май няма да играем :blink: :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аржентина,Марадона щял да търчи гол ако станат шампиони :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаворитите са ясни аз ще заложа на Испания, но има скрити лимонки като САЩ и Германия, срещу които някой фаворит ще глътне вода :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Въпреки трудния старт, Аржентина са моя основен фаворит. Познах европейския шампион, погледнете темата, мисля, че и сега няма да се излъжа. Всички голем отбори почват малко неспокосано с рехава победа в първите мачове. А и Дон Диего е човек с харизма, като се замисля май единствен от всички треньори на световното. Това оказва огромно влияние върху тима. Финал Аржентина - Испания, освен ако не се срещнат някъде в междуфиналните фази.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Матю,аз мисля че финала ще е аржентина/бразилия ,редовно време равни,после дузпи и аржентина световен шампион :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моят Топ 4 е: Германия, Бразилия, Испания, Холандиялюбимци са ми германците, така че, единият финалист са те, а другият да е един от останалите 3 тима :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха - малко извън темата , номер 18 в японският отбор се казва Honda :lol: .Инак аз съм за Аржентина - тоя Меси е невероятен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Одеве в мача на лалетата,оня автоголаджията ми извади чистата печалба от над 2.5 гола за мача.. как не го беше срам,не мога да разбера. Просто се оплаквам,сори за офф-а. И за да не съм изцяло Офф-за сега Германия,показаха умопомрачителна игра,никво колебание в атака,железна дисциплина. Иначе,още не съм видял Италия и Испания,и тях ги смятам за реална опозиция за трофей. Лалетата според мен.. слабичко започнаха,можеха повече. Прекалено много се пазят и страхуват всички отбори на първите мачове. Може би,затова немците за сега са абсолютния ми фаворит,убедени са в себе си,и възможностите си,и го доказаха с начина по който тръгнаха с/у иначе изобщо не за подценяване отбора на Австралииците,които бай дъ уей хич не са за отписване,имат изключителен характер тия момчета,и аз ще се радвам да излезнат по нататък. Пожелавам приятни футболни емоции на всички фенове на играта. А на еврофутболджиите,УСПЕХ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда-Камерун 1-0 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехехех Вчера за Японците гола вкара Хонда, днес за Словаците гола вкара Витек утре сигурно Прелюд ще вкара :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В това световно променливов газоразпределение си казва яко думата вчера за Япония Хонда не изключи витека днеска па за Словакия гол вкара Виттек ще видим нататак какво ще става :lol::bow::lol::wub::lol::wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха изпреварили сте ме. Тея са от Хонда мафията, само не го разбрах тоя какъв Втек беше малкия, големия или икономичния :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...