Jump to content
Мария Илиева

След толкова търсене най-накрая я намерих!

Recommended Posts

Колеги,

нека отново да се похваля с новата си придобивка или по точно със следващата си мечта.

А тя е Хонда Сивик 1.4 16v SPORT (нов внос от Австрия) черна с 16ки джанти оригинални на Хонда,с спортно окачване,рекаро салон,спортно гърне... абе всичко е перфектно.Има леки външни забележки но това е нормално.

 

Много съм щастлива,след като преди 2месеца ми блъснаха предишната любов и си отиде тотал сега дойде и следващата ми любов! :D

Няма такова вълнение ...много съм развалнувана и нямам думи още какво чувствам. :D

ХОНДА МИ Е СТРАСТ!!!!

:devil::tooth:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубава е, да я караш дълго и със здраве. бих се повозил :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амаче красавица, да ти е честита колежке. :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Желая много и безаварийни километри. :devil: п.с.: Много добре си изглежда отвън, кво не и харесваш. :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е! Дълго и безпроблемно ползване!Ако не е тайна колко парици вървят тея кукли сега, че и при нас се оформя пазаруване скоро! Ако не искаш да оповестяваш може и на лични! Благодаря!П.С. Най благородно ти завиждам за волана! Просто е супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви за бързите реакции :devil:само забравих да спомена че е на 78 000км. :tooth:

Аз пък забравих да ти кажа, че е време за смяна на аватара ти. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колешке страхотна е :devil:

Редактирано от DJDOGI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви за бързите реакции :devil:само забравих да спомена че е на 78 000км. :tooth:

Аз пък забравих да ти кажа, че е време за смяна на аватара ти. :D
прав си колега хаха :D благодаря за подсещането но толкова се вълнувам че....даже не знам как успях да напише тези редове горе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tooth::D :D Благородна завист от моя страна ;) Страхотна колица !!! Като порасна бих се метнал в един тайп-Р 7 ген :devil: Пожелавам ти МНОГО безаварийни километри с нея :D:D Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колежке, да си я караш със здраве и в сервиз само за смяна на консумативи. Ще споменеш ли ориентировъчна цена на хубавицата че може скоро да разменя седана за една такава.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чесито ,мнооого безаварийни километри и радост да ти носи .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!!!Страшна хубавица, пожелавам ти само приятни емоции с новата колица :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и много безаварийни!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, тоя път "честитото" било на място, че се сещам в другата ти тема за какво ти честитиха :devil: Всяко зло за добро, или за една Хонда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, тоя път "честитото" било на място, че се сещам в другата ти тема за какво ти честитиха :tooth: Всяко зло за добро, или за една Хонда...

хаа така е колега... благодаря ти много! :D:D благодаря на всички! :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ,колежке!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, желая ти много безаварийни километри, и хиляди усмивки, сивика е страхотен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, много е хубава и дано само радост да ти дава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, Миме, тоя път направо изкърти, браво!! Много безаварийни, на първо място, и много щастие с новата кукла, страшна красавица е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и само безаварийни км ти желая!Колицата е супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Браво за добрия избор и Честито за още по - добрия вкус !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее браво и Честито на победителите.... :( Много е якаа, къртии..СУпер...Само безаварийни км. и успехи :Д и много щастие да ти донесе :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви много колеги за всичките прекрасни думи!!!тези дни ще пусна още сними :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честото,много безаварийни и пу да ни ти (му) е уроки :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

невиждам снимки никаде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредното честито и от мен, само безаварийни километри !!! Ще имаме ли възможност на месечната на 25.04 да я видим на живо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде честита да ти е! Пак на 90 коня се мяташ, ама тази е друг тип кола вече - не е толкова спортно ориентирана ;) Да те радва и да имаш късмет този път!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке , като гледах колата ти на срещите и после разбрах че е тоталка ми стана ного неприятно. Но ето че всяко зло за добро , тази е много красива , пожелавам ти много безаварийни и само да те радва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке , като гледах колата ти на срещите и после разбрах че е тоталка ми стана ного неприятно. Но ето че всяко зло за добро , тази е много красива , пожелавам ти много безаварийни и само да те радва.

да беше хубава и предишната но за съжаление...пазете се от баничарки!БЛАГОДАРЯ !!! както каза един колега "Миме този път направо избухна" :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке , като гледах колата ти на срещите и после разбрах че е тоталка ми стана ного неприятно. Но ето че всяко зло за добро , тази е много красива , пожелавам ти много безаварийни и само да те радва.

да беше хубава и предишната но за съжаление...пазете се от баничарки!БЛАГОДАРЯ :huh: както каза един колега "Миме този път направо избухна" :D:P
а Честито и от мен колежке:D то всяко зло за добро. хондичката е СУПЕР ! и много безаварийни килонетри :D^_^ ( бтв аз пък катастрофирах с мойта хубавица преди 3 месеца един ме засече.., колата за балканту, но без пострадали, само аз с леки драскотинки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААААА честита да ти е мишок :lol: нека те радва както си заслужила и нека се грижиш добре за нея и тя за теб :lol: безаварийно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен.Дано да и се радваш много дълго време!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...