Jump to content
darcosi

ДО ШЕФЧЕТАТА модернаторите :)

Recommended Posts

Ако някой ми заключва темите да ми пише едно лично с причината. Аз ли греша или форумите са за да си помагаме ????В никоя държава не съм виждал такива правила неможе да си редактираш собствените теми :) това е направо... но това е друг въпрос.КОМУНИЗМА ВИНАГИ ЩЕ Е ЖИВ В ТАЯ ДЪРЖАВА !!!! УРАААААААААААААААА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,къде си бе,Дильо?кажи какъв е проблема да помогна с каквото мога?винаги ще отнеса едни 10% Warn заради теб :) даже и повече:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дарко, Дарко този форум отдавна не е това което беше, брат. Каква помощ, кви пет лева, тука само парите говорят...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще направим една малка революция старите кучета май :) което ми напомня за историята на Хусаберг като марка:)пичовете творили в Хускварна ама като ги купила Джилера ги накарала да правят двутактови чикии.пичовете напуснали и си направили марката Хусаберг,и продължили да си правят това което им харесва до ден днешен:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,да,имаш правото и да мълчиш по въпроса,само да преглъщаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам никой протиф за мен тая марка и феновете просто няма други такива хора в БГ.Но вече този форум непомага с нищо на потребителите си само рестрикции ...... така е и в парламента досега някой да е чул да гласуват някой закон който помага нещо на гражваните :) само ограничения и от там. Явно манталитета на Българина е такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само невъзможността да редактираш заглавието на темата си ли е проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние се събрахме и аз реших!Дано ме разбере някой :)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще направим една малка революция старите кучета май :) което ми напомня за историята на Хусаберг като марка:)пичовете творили в Хускварна ама като ги купила Джилера ги накарала да правят двутактови чикии.пичовете напуснали и си направили марката Хусаберг,и продължили да си правят това което им харесва до ден днешен:blink:

И младите кученца ще ви подкрепят 100%.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най малкото и съдържанието неможе да се променя :)

само невъзможността да редактираш заглавието на темата си ли е проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха,да ти имам проблемите бе,като момиченце си:)пускаш си нова тема редактирана и готово:)малко е трудоемко за хората дето поддържат ама докато не може да има редакции ще е така:blink:кажи сега какво става с проектите,че не съм те виждал от цяла вечност?

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:huh::) А пък аз пратих линка от тази обява на еверчето дето тръгна за Германия с идеята да се върне с ДелСол....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не липсват ли постове ? :huh: или съм се объркал п.п. хм, познато

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

липсват за тва написах Евала :huh: и пак никой нищо не каза просто се изпариха а какво толкова нецензорно е имало :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колеги мисля, чеще е много по-добре, да си редактираме темите.Администрирал съм доста IPB-та и никога не съм си помислял да изключа "редакцията" която даже по default си е разрешена....Малко е нечестно спрямо нас потребителие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за редактирането е доста добра идея.Като например ако продаваш нещо,като го продадеш няма да е нужно да молиш модераторите да я изтрият или заключат,а просто си редактираш заглавието и слагаш ПРОДАДЕНО.Е поне в други форуми е така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на изпит по бълг. език не съм мислил толкова, колкото го мисля тук, преди да напиша ново мнение. Форума е направо като самоучител за новите потребители и по-младите от нас.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли не разбирам за какво иде реч :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако не си сигурен, че нещо е правилно - направи го тихомълком :oопс и да не забравя: поздрави на ШЕФЧЕТАТА.

Редактирано от VTEC Inside LUDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
west bam says: Споко Дарко и мен ме бамват за нищо без да ме предупредят какво съм сгрешил затова пиша на брат ми от ника когато ми се налага нямам думи просто и то чак до май месец съм бамнат :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая бамя къде я раздават. И компотите също кога се правят. А кога се сади гроздето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен с Дилян! И аз отнесох 20% warn за това, че си позволих да ъпна своя тема за продажба на брони! И този уорн стои вече от година, въпреки че още тогава се извиних на "модераторите" и взех нужните мерки, за да не се повтори повече :o Понякога по-важно е човешкото отношение и взаимното разбирателство, а не стриктното спазване на правилата и тази граница отдавна беше премината! А колкото до платените услуги във форума - пожелавам на всички хора, които прибират паричките от келепира в джобчето си да се напечелят веднъж завинаги...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли не разбирам за какво иде реч ;)

:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на изпит по бълг. език не съм мислил толкова, колкото го мисля тук, преди да напиша ново мнение. Форума е направо като самоучител за новите потребители и по-младите от нас.. ;)

ако си мислиш че тук се следи за правописа,много грешиш ,ела да видиш в митсубиши форума ,там даже съм на опция да ми преглеждат мнението преди да се пусне ,само и само защото неслагам препинателни знаци,или недържа на правописа,тук е раййййййййййй :) Ама другите правила..............НО КОМЕНТ както се казва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега ще се изредят всички с Ворнове :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООО чакай и аз да се оплача.Пускам си аз тема в продажби и бях забравил да напиша нещо.Гледам темата е най-отгоре демек не я вдигам даже и с 1но редче.И какво става БАМ 10% варн.Викам алооооо какво става тука.Трябвало да пиша на шефа да ми промени темата, така стават хубавите неща.Не ми махнаха варнчето, ама какво ви пука ще стои 1г и толкова :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте ревали с тоя уорн, разбирам го Дилян за какво реве, че форума е за да си помагаме, НО едни плащат месечна такса и имат право да продават на безобразни цени. Т.е. излиза, че си плащат за да дерат кожите на потребителите, но дали ще бъдат съдрани си зависи от послендите, а тези които не плащат трябва да доказват, че не са системни търговци :D На кратко, който си плаща може да прави каквото си иска, който не плаща има голяма вероятност да попадне в графата системен търговец, а дали търгува или просто си разчиства събраните боклуци е друга тема.Например моя случай, купил съм си две хонди за части, от едната двигателя, от другата 4-ното за да мога да си направя хетча 4х4. За мен щеше да е много по-лесно просто да си закупя частите от някоя морга, но тогава 10 бона нямаше да ми стигнат! Сега съм минус времето (не е малко) и няколко хилядарки напред + това, че имам почти всичко нужно, но не беше и особенно лесно да докажа, че целта ми е не да се правя на морга, а да си разкарам останалите части. И друг пример, имаме 5 фирмени хонди, как да се оправя с 3 теми на месец? Ако беше една и нямах някакъв проект, от който ту да ми липсват , ту да остават изличшни чарколяци 3 теми са перфе, ама 5 хонди с 3 теми трудно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не се вадеха пари от тази работа едвали някой щеше да си играе да потдържа сайта и форума (не че някой потдържа сайта ама пък к`ви пари идват от там) форума е чисто и изцяло с цел печалба едвали на собствениците им пука кой какви проблеми има и от какво се нуждае важното е лев да има.А относно прибързаните и недообмислени банове,уарнове и тн. всеки си има комплекси малките хора използват всяка дадена им възможност да се направят и почувстват големи не трябва да се чудим винаги и навсякъде е било така независимо къде защо и как.Има много неща по форума които недоумявам защо са въведени но е факт за пример ще посоча раздела КУПУВА/ПРОДАВА Автомобили.Въпроса ми е защо трябва да съм писал в 50 теми преди да мога да си пусна обява че търся да си закупя Хонда правилно е след като съм закупил автомобила и съм добил някаква представа и имам някъкви въпроси относно автомобила чак тогава да почвам да пиша в темите и да пускам такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си мислиш че тук се следи за правописа,много грешиш ,ела да видиш в митсубиши форума ,там даже съм на опция да ми преглеждат мнението преди да се пусне ,само и само защото неслагам препинателни знаци,или недържа на правописа,тук е раййййййййййй :D

Не знам защо намесваш други форуми, след като тука става въпрос за различни неща...Ако не си забелязал, там модераторите не ти трият поста или темата, а ги редактират...И като стане системно и им писне, тогава ти слагат наказание ...Като си оправиш правописа, наказанието ти изчезва след един месец..Тука уорн се дава за ползване на цитат (страшно прегрешение :D ) и ти стои една година...Пускаш тема че купуваш нещо и ти я трият, защото не си отбелязал от къде си...Айде когато продаваш това има значение, но като купуваш, какво значение има от къде си..Нали като ти предложи някой търсената от тебе част, ще му дадеш адрес да ти я изпрати..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се случва напоследък в този форум - ОСРАХТЕ ТЕМАТА НА ДАРКО както и всяка една друга за това не е интересне форума ... не защото има правила ...ако някой не е доволен от правилата - не мисля че точно темата на дарко е за това ...но какво ли да говоря ... време е да осерете и моя пост :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой тук има намерение да "осере темата на Дарко", Жоре. Просто са малко хората освен този пич, които биха пуснали подобна тема без ОГРОМНИЯ риск да бъдат опраскани с месеци напред!!! Тук поне хората разчитат, че лесно няма да се посегне на темата, а пишещите ще минат метър без уорнове и банове в калабалъка, както би се случило във всяка друга комерсиална тема! Не че и тази ще изкара дълго де, ама в това смутно време което настана за форума, който в момента е без действащ наказателен админ и с няколко стресирани модератора, все още си стои на линия :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ами смутно е защото ти го казваш че е смутно аз нищо смутно не виждам даже съм писал на дарко и чакам да ми отговори ....место някои да пита - що краси не е админ - се почват моментални спекулации ... констатации ... технически заключения и т.н. но щом така ви е по интерено - действаитеа и още нещо ... защо никои не каже - това правило не е наред - а всички нападате хората които прилагат правилата ?!и ще се повторя - но каквото и да говоря .......

Редактирано от johnyboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих се престрашил да питам тогава - какво е станало с Краси?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разжалван за корупция ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Разжалван за корупция ...

Това сериозно ли....? :) Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дарко,съжалявам братле,че в твойта тема ще отговарям на въпроси,които не са за тук,но Тук бяха зададени въпросите.1. Няма смут във форума,просто някой се опитва да спекулира със ситуацията на гърба на друг(темата на Дарко не е единствената)но беше в удобно време за целта да се всее смут ако мине номера.Не минава обаче.2.Краси ще си е администратор,въпреки интрижките, които се опитват да прокарват същите хора.(в момента тече сериозна работа по местенето на хостинга и новите неща дето ще се пускат във форума и за това Victor(баш големия шеф на админите и модовете)се оправя сам ,зада не се дублират нещата.Радвайте се на спокойствието,защото Краско като се върне(до2-3 дни)ще ни почне с голямата тесла ,както той си знае. :D 3.Не плюйте модераторите,защото те следят за спазването на правилата а не ги измислят.(за това има раздел за препоръки и оплаквания)4.Лично поемам отговорността за проблема и ще се постарая да внеса светлина по случая веднага след като чуя всички страни в спора.(Моля колегите ,с които гласувахме за правилата да не пишат лицемерно сега,че правилата не стават :) ) Можем да ги оптимизираме и сме се захванали вече с това.5.Приятели,форума си е за Нас и е добре да си го направим такъв,какъвто би ни харесвал.6.Форума и Клуба НИКОГА не са били частна фирма и подобни изказвания ме карат да се чувствам лично оклеветен,което е в разрез на добрите отношения по между ни.(За всеки лев приход и разход се води счетоводство и отчет,достъпни на всяка работна среща)Нека не намесваме адвокати и съд,защото някой много ще се срамува и това няма да съм аз.7.Повечето приятели в целия си живот съм намерил в Хонда обществото и съм сигурен,че не съм сбъркал,че съм ги допуснал до себе си.Поздрави и успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами смутно е защото ти го казваш че е смутно аз нищо смутно не виждам

Верно ли нищо смутно не виждаш? Нима не ти прави впечатление, че аз и Миамото си подадохме оставките от група Тръстет и т.н. управителен съвет? Нима не забелязваш, че Бенджи и още стари фенове вече не са оцветени като тебе в червено? Нима не си задаваш въпроса ЗАЩО ??? Нима не си свидетел на всичко, което остана скрито за обикновените потребители на форума? Нима не ти е криво, че и Националната среща вероятно ще се провали заради вълчи апетити и неначесано его на 2-3 тариката? Нима не те смущава факта, че хората не могат да си продадат или купят вече един прогнил калник за таратайките, без постоянно да бъдат изложени на риск да изядат папура, само защото на са си платили за реклама на Някой си??? Нима не те притеснява тоталната комерсализация на форума и новосъздадените "правила" в тази посока от 1 година насам? Набрал съм яко вече, но засега ще спра до тук........................... :) Ти си един от многото свестни хора в този форум Жоре, спрямо тебе нямам абсолютно никакъв упрек, а само задавам риторични въпроси и държа да отбележа това !До Омбре:В стария УС не предостави никакви отчети на банкови сметки, приходи от реклами, остатък от миналогодишната национална среща в размер на ??? хил. лева. В истинския УС на "Хонда клуб България"всъщност сте ти, съпругата ти и.....още един авер нямащ общо с форума ни. До банковата сметка имаш единствено ти достъп.....и никой друг. Странно е за една организация, основана с идеална, а не с комерсиална цел.........Ще се радвам, ако ме опровергаеш и удостовериш пред всички тук, че минимум 6-7 хил. лева събрани вече в тази сметка ще помогнат за организирането на предстоящата Национална среща, а не да се огради пак като обор и направи отново и неизвестно защо вход за събирането на още такси от учасниците?В т.н. УС не видях тези отговори вече почти година, в ИК на националната - също, дано тук имаме късмет в общия форум.Айде да бъдем мъже и да си кажем проблемите този път в очите, защото доста хора вече се гледат накриво. Ако някой има да ме упрекне с нещо, моля да го каже тук. Но не и с това, че търся сметка - това ще го правя постоянно и ще ми остане ядно дефект.....може би затова и такъв ник съм си избрал!?Няма да пускам нова тема и да разводниме отново нещата......тази мисля е подходяща! Поздрави на всички, без лоши чувства към никого и бъдете оптимисти! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...