Jump to content
darcosi

ДО ШЕФЧЕТАТА модернаторите :)

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

В заключение (понеже моето стана ферман), ще кажа само: НЕ СЕ ВРЪЗВАЙТЕ И НЕ ПРИЕМАЙТЕ НЕЩАТА ТОЛКОВА НАСЕРИОЗНО. Honda е само марка, ние сме нейни потребители, това тук е виртуално място, не е партиен дом и няма какво да делим - да имаше я килим, я чарчавета, я стени я врати - избиите се. Карайте го излеко и ако може да помогнете - помогнете, ако неможете - поне не пречете. Нека се забавляваме и преди да наругаем онзи отсреща, замислете се малко, опитайте се на негово място да се поставите и дори да е сгрешил - опитайте с добро, дори да имате нож не е задължително на всяка цена да го използвате. Това е от мен, живи и здрави, честит 3-и Март !!!

Много добре казано ... обаче , за съжаление .. българина не е дорасъл ......... :starwars:

 

..... абе къде е Шмиргела бе ... :drunk:

Редактирано от iVo®оcKonоFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много глупости се изписаха в тази тема.......едно искам да ви кажа:не познавам човек в този форум който да е помагал на колегите си повече от Дарко

Здрасти :starwars:Баце ... никои не се съмнява в това което казвашза мен темата е съвсем друга трябва ли да има правила ?трябва ли те да са еднакви за всички ?трябва ли търговците които имат бизнес благодарение на медията хондабг.ком да плащат за рекламата си ?трябва ли правилата да се развиват ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

АДХ - много добре го написа проблемите с тъпия ни форум са във всички нас не са само в правилата не са само в модераторите не са и в админите не са и в червените никовеПРОБЛЕМА Е ВЪВ ВСЕКИ ЕДИН ОТ НАС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да не пиша да не пиша ама ЩЕ пиша :punk: Тая тема се напълни с мнения кой разбрал кой неразбрал, незнам кой има полза от тия циркове, но аз съм страшно разочарован от всичко което чета.Най-малкото сеираджии с лопата да ринеш от тая тема... ( НИЩО ЛИЧНО КЪМ НИКОЙ ) Няма кой да отговори на хората които питат в Технически въпроси :starwars::drunk::tooth: от 2 дни половината форум е в тая тема :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а .. без правила няма да стане .. 14 000 сме ...

Жоре ти вярваш ли си? Къде ги видя тези 14000 души, че не мога да се светна. Ако форума има повече от 1000 активни потребители трябва да направим банкет. Преди години може и да са били повече, но сега вече не. Поради простата причина, че ред хора направиха това място кофти. Аз идвам тук, макар, че ми е кофти, защото може би съм мазохист, или тук са огромна част от истинските ми приятели. Погледни кога са били онлайн най - много потребители, далечната 2007. Това говорили ти нещо, или пак ще намериш довод с които да ме опровергаеш. Относно националната - дреме ми за националната - подиграхте се с голяма група хора, които миналата година направиха същата възможна. Задаваш ли си въпроса, защо хора които са викани да помагат за НС 2010 - отказват а? Уникална среща не я правят хората, които я организират а хората които са на тази среща. Защото какво е да организираш страхотни неща, когато ги няма страхотните хора.
За пореден път се хващаш за думите и не се опитваш да хванеш смисъла им - ти си знаеш защоИзвинявай сбърках - регистрираните потребители са: 10583ПОДИГРАХМЕ СЕ С МНОГО ХОРА ЩЕ ПОМПОЛЯ ВСЕКИ КОЙТО СМЯТА ЧЕ СЪМ СЕ ПОДИГРАЛ С НЕГО - ДА ГО НАПИШЕха сега да видим?относно това дали съм се замислял - ДА ДОСТА СЪМ ГО МИСЛИЛ - А ТИ ?Уникална среща не я правят хората, които я организират а хората които са на тази среща. Защото какво е да организираш страхотни неща, когато ги няма страхотните хора. - за това съм съгласен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Изчетох цялата тема. Колегата ADH-Honda си каза всичко точно, ясно и изчерпателно. Аз съм един от многото според които този форум от известно време върви на зле и мястото напомня на някакъв концлагер, където на всяка крачка те чака капан и всичко е забранено. Влизам тук от далечната 2004-та година и по-лошо никога не е било! Към шефчетата: едно обяснение за изтрита или заключена тема се пише точно за 1 минута.Мисля,че този,който се е провинил има право (поне) на това, или бъркам? Истината е,че с тези драконовски мерки отблъсквате все повече хора от форума, който преди беше едно добро място. Няма какво повече да пиша, явно има доста разочаровани хора тук,и ги разбирам напълно.

Редактирано от gothic_fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Се вречем и аз да напиша нещо. 1-во: към големите батковци- Не се карайте пред нас бе хора, едва 1/3 от форума ви познава. Никой не може да схване за кви работи иде реч. И изобщо за кво се карате не мога да схвана аз. Всеки си има мнение за другия, било положително или отрицателно.2-ро: Относно самата тема: Против съм да няма коментари по Купува/Продава, това си е абсурд. Но пък съм ЗА повдигането на тема 1 седмично. 3-то: Като ви е трудно с парите, па дайте една сметка за форума. На никой няма да му пречи да пусне по 10 лева когато има нужда. Просто напишете за какво трябват парите и да си ги събираме. Вие какво правите, вземате от 5 човека по 30 лева на месец /незнам колко е точно/ и хоп ей ви 150 лева. Като има нужда кажете за какво и кви пари трябват и ще видите, че ще минем и лимитът, който ви трябва. После ако има остатък или се заделя за нещо в иден план или отивът за благотворителност или където вие сметнете за добре. Все пак нали за това сме тука, всички да си помагаме. Трябват пари за организация на националната, кажете в предварение какво трябва да ги съберем. И после да няма, кой от батковците какво е направил ами всички какво направихме и как си изкарахме.

Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Към шефчетата: едно обяснение за изтрита или заключена тема се пише точно за 1 минута.Мисля,че този,който се е провинил има право (поне) на това, или бъркам? Истината е,че с тези драконовски мерки отблъсквате все повече хора от форума, който преди беше едно добро място. Няма какво повече да пиша, явно има доста разочаровани хора тук,и ги разбирам напълно.

Ще отговоря диркетно и не много кратко. Ние всички правим това доброволно. Всеки от нас си изкарава парите по някаъв друг начин. Не винаги сме в състояние да отворим форума. Малко по рано в тази тема казах сухата статисктика 150 мнения средно на ден биват изтривани. По една минута означава 150 минути за тези мнения плюс по още едни 30% към тези изтрити мнения и/или теми има и уорн. Което прави още едни 50 минути писане на уорн и още толкова за лично съобщение към уорна. До тук станаха 250 минути само в писане, разделено на 5 човека са си 50 минути САМО писане! А колко време отнема за да се прочетат всички нови мнения във форума? Аз имам приятелка както и всеки от модераторите (дори и семеен има). Искам да обърна внимание на приятелката ми на мен самият. Имам и други неща които да свърша когато съм си в къщи. Не само форума. По нагоре в темата имаше предложение да си вземем почивка модераторите. Аз в момента съм в почивка по технически причини, останалите модератори ако не бяха в почивка дали щеше да има такива лайна тук? До края на седмицата ще бъде така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Критика към модераторите. В момента се държите като ощипани девойки. Нормално е да ви критикуват и не разбирам за какво толкова се връзвате. Все пак вие сте овластените в този форум и е нормално да нямате 100% фенове. Ал Капоне завижда ти за ентусеазма, но позволи ми да се съмнямвам, че може да има толкова отдаден екип без да има финансов интерес. Много символично за 3-ти март пак се разделихме на агитки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе колкото и странно да прозвуча,защото аз се изпокарах 1ви с модераторите с тез правила,ще кажа едно : От както са новите правила има много простотия ,но има и много умни действия.Например преди в купува продава цареше адската неразбория,всеки ъпваше яко на ден и по 2 пъти е имало случаи.,но пък коментарите в купува като се забраниха е глупаво,защото най -малкото един като напише имам струва 50 следващия ще кажи и аз имам 40лв !На това му се вика най добрата сделка :confused: Това за 3те теми в раздела купува продава е ОК ,но наистина да се спазва от всички ,ти като имаш толкова много части дали ще поседят един месец в повече едвали ти е толкова проблем. За плащането във форума аз и преди го казах на модератирите,че нетрябва да се цели да се режат глави ,а да има повече които да продават и да си плащат ,По-добре да има 100 човека по 10лв да платят от колкото да има 7 по 30 !Направете го ,който иска да пуска обява да си плати 2лв с СМС и готово 100 обяи на месец по 2лв са си 200лв всеки месец !На никой няма да му е проблем да отдели 2лв за да пусне обява да се отърве от нещо ,така няма да има кой колко теми имал ,кой колко е търговец фен и друго ,а така ко станахме всички дебнем някой да не би да продава незаконно тук и да донасяме/ама и ние сме си прави защото ще си кажим а за нас неможе за него може.Прекратете тия глупости и направете цялата секция продава със смс 2лв и се радвайте ще има много повече пари за форума,няма да има кой крив кой да псува и да недоволства !

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мерси че ме защитавате но незнам каде съм съгрешил все още.Нямам мнения извън къпува продава защото не ме интересува дали ГТИ или ВТИ е по бърза.Прочел съм много отдавна правилата на форума и съм наясно с тях какво съм съгрешил че сте ме прикривали с месеци ?!?.Преди седмица с колеги от форума се чудихме как да пусна едно гърне за продаване като имам 3 обяви от преди 1-2 месеца не са минали 7дена за да я ъпна и няма как да я редактирам да добавя в някоя от текущите ми друго съдържание. В това следва новата или някой от старите теми да буде изтрита аз пуснах 4та и незнам на какъф критерии определихте коя точно да заключите. В чуждите форуми хората могат да едитват както заглавията на темите си така и съдържанието. Нямам нищо против 3те теми.Нищо лошо за никой не съм казaл за да има такива нападки и ако видите малко по добре темата е с :confused: за веселба не съм бил нервен като вас когато съм я пускал, ако съм ви обидил с нещо извинявам се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нямам много части за продаване :confused:не си прав значи има си раздели с търговци и с нормални потребители не може ли един нормален потребител да продава ??? аз не се изхранвам с това и никога няма. В другите страни си има членски внос(което според мен трябва да е задулжително) а за пари от продадена част форума да печели това съм против.

Абе колкото и странно да прозвуча,защото аз се изпокарах 1ви с модераторите с тез правила,ще кажа едно : От както са новите правила има много простотия ,но има и много умни действия.Например преди в купува продава цареше адската неразбория,всеки ъпваше яко на ден и по 2 пъти е имало случаи.,но пък коментарите в купува като се забраниха е глупаво,защото най -малкото един като напише имам струва 50 следващия ще кажи и аз имам 40лв !На това му се вика най добрата сделка :confused: Това за 3те теми в раздела купува продава е ОК ,но наистина да се спазва от всички ,ти като имаш толкова много части дали ще поседят един месец в повече едвали ти е толкова проблем. За плащането във форума аз и преди го казах на модератирите,че нетрябва да се цели да се режат глави ,а да има повече които да продават и да си плащат ,По-добре да има 100 човека по 10лв да платят от колкото да има 7 по 30 !Направете го ,който иска да пуска обява да си плати 2лв с СМС и готово 100 обяи на месец по 2лв са си 200лв всеки месец !На никой няма да му е проблем да отдели 2лв за да пусне обява да се отърве от нещо ,така няма да има кой колко теми имал ,кой колко е търговец фен и друго ,а така ко станахме всички дебнем някой да не би да продава незаконно тук и да донасяме/ама и ние сме си прави защото ще си кажим а за нас неможе за него може.Прекратете тия глупости и направете цялата секция продава със смс 2лв и се радвайте ще има много повече пари за форума,няма да има кой крив кой да псува и да недоволства !

Редактирано от darcosi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А, ама то и аз несмятам че трябва да се плаща за продава,но пак е по -добра алтернатива от това да се искат по 100лв или да превръщат юзърите в дедективи ! За членския внос,ок ама като ги направиха картите кво стана, намаленията са 80% само за софия,ами в другите градове като ги няма тез фирми кво правят ? Затова предложиш 2та лева.ПП: Иначе и аз като теб и много други непишем вече,защото темите най-малкото се осират с уха яката работа фен си , браво успех с колата .Имах тема за моята кола оплюха ме и я махнах.Как да пиша в радел технически например като знам на кой да се обадя и въпроса ще се реши за минути :confused:

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо парите които форума генерира не отиват за националните срещи ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
Отговорено (Редактирано)

Прочел съм много отдавна правилата на форума и съм наясно с тях какво съм съгрешил че сте ме прикривали с месеци ?!?.

Колко отдавна. Правилата са в процес на постоянно допъление.Колко двигателя продаде за година и половина? Питай JeepersCreepers за колко гърнета изгоря?Много пъти сме получавали доклади за твои теми. Понеже знаем че си помогнал на много хора сме си правили оглушки. И то очевидно много пъти. Като имаш проблем с модераторксия екип пиши на модератор или пусни доклад всички от екипа го получават. Много хора не само ти са минавали между капките и някои се обадиха тук за да те защитят. Модараторите не сме машини и ние грешим, винаги сме го казвали.Грешката вероятно е наша че сме го позволили. Но щом Омбре си плаща за реклама на сервиза тук си мисля че ред трябва да има, който трява да се спазва от всички!Има тема в която се питаше дали "Правилата са еднавки за всички" - ами стараем се да ги прилагаме еднакво за всички , но очевидно не успяваме. Очевидно имаме липса на човешка сила. И за това ни изпиват тонове простотия на главите. Писна ни да сме винови за всичко. Не че нямаме и ние трески за дялане, но едва ли само ние сме грешни. Има раздел "Информация, мнения и препоръки" - там градивната критика и смислените предложения са рядкост, впрочем и тук също. Аз няма да се откажа от това да правя форума по приветлив за четене и за нови потребители, както няма да се откажа от това да работя за нещата които правят форума едно приятно място за четене както и срещите ни уникални!

защо парите които форума генерира не отиват за националните срещи ?

Защото форума също генерира разходи. Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и какви по-точно разходи генерира че ми е много интересно освен за хостинг... той е мегааа скъп :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЩЕ ПОМПОЛЯ ВСЕКИ КОЙТО СМЯТА ЧЕ СЪМ СЕ ПОДИГРАЛ С НЕГО - ДА ГО НАПИШЕ

Ай сиктир беГьорги...Знам, че у теб има само добри чувства, ама това не означава, че не се намират тук-таме и такива хорица.Понеже никой няма да назове себе си, аз ще назова тези, с които се подиграхтеПървия, за който се сещам е Орлин. Направо се изплюхте върху него, казвайки му, че няма основание за претенциите си.Случайно се сещам за МонкатаЗа Матьо незнам какво да кажа - човек, който сам направи НС2008 и какво ли не на НС2009 и щеше да е основен стълб в НС2010Спрете да пишете глупости, имаме много неща за доизясняване, но те трябва да си останат по между ни. Този, който търси публичност го прави защото няма достатъчно аргументи и с "игра на думи" се опитва да изложи някой пред група хора, нямащи идея за какво иде реч. Написах огромен пост, но като си го прочетох разбрах, че е по-добре да си замълча. В тази тема се изрекоха много НЕИСТИНИ, за които ме е срам.Много се впечатлих от няколкото души, които коментират финансовата страна на нещата. Лигавите, дечурлишки изцепки няма да ги коментирам за да не им се вдига рейтинга. Те да си вземат джобните от мама за седмицата и там да си оперират финансово. Реплика искам да направя по на Антон коментара, че не трябва да се събират пари за вход и не трябва да се прави такава организация и тя е следната: Това отдавна го прокламираш, че по-старите национални са били такива и онакива и за тях никой не е събирал пари. Сещаш ли се, че предишните национални са били с масщаба на едно ходене на Цигов чарк, което правим. Сещаш ли се, че там се събираше една група пияници, а "новите" фенове погледат, погледат от страни, пък си тръгнат. Евала ти правя за това колко си отворен към хората и лекотата с която преобщаваш блуждаещите новаци. Аз също минах през първата си среща и запознанството си с теб. Размера обаче има значение и когато хората станат много трябва организация, трябват бачкатори, трябват и пари. Не случайно се похарчиха толкова много пари на НС2009. Ако мислиш или някой ако мисли, че нещо е можело да се спести, моля да го назове.Ще обясня едно нещо, което всички го знаете, но странно защо не се коментира. От националната останаха пари, нали такаТези пари ще се използват за начало на новата, на която пак ще се събират.Ако се намери спонсор, който да покрие разходите, чак тогава и то на следващата национална няма да има вход.На НС2009 аз си получих вложените пари в неделя, преди да си тръгна, както и почти всички останали.На Копривките, когато Омбре правеше отчет на касата каза, че има едни 200 лева в повече, които се оказа, че са на Матьо и още не си ги е взел.Малко се натъжавам от това, че хората, които си свършиха редовно работата на НС2009 бяха отсвирени под смешен предлог.От друга страна, разбирам и тези, които отказват да участват с този екип (вече бивш).Две думи и за "КЛУБА":Няма такова нещо бе хора! Клуб няма! Какво се мъчите да уплюете Омбре, за това, че си е регистрирал каквото си е искал и както си е искал. Регистрирайте си и вие по един и се радвайте. Човека иска да има клуб, изложи го като предложение, аз видях за себе си плюсовете и минусите. Коментарите продължават.Шуши, видя ли кво направи ся, кат ма предизвикваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

и какви по-точно разходи генерира че ми е много интересно освен за хостинг... той е мегааа скъп :confused:

Тука има една секция в която пише какви разходи генерира! Много се радвам на такива изказвания. Имаш ли представа колко трафик генерира форума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нещо си се объркал за двигателите ?!?! пък и какво значение има дали продавам мотор или мигач ??? ако искаш да ти е по бърза колата просто и ти си купи а не завиждай на колегите :confused:Продал съм точно един двигател посредством форума на голям фен който предполагам е доволен.

Прочел съм много отдавна правилата на форума и съм наясно с тях какво съм съгрешил че сте ме прикривали с месеци ?!?.

Колко отдавна. Правилата са в процес на постоянно допъление.Колко двигателя продаде за година и половина? Питай JeepersCreepers за колко гърнета изгоря?Много пъти сме получавали доклади за твои теми. Понеже знаем че си помогнал на много хора сме си правили оглушки. И то очевидно много пъти. Като имаш проблем с модераторксия екип пиши на модератор или пусни доклад всички от екипа го получават. Много хора не само ти са минавали между капките и някои се обадиха тук за да те защитят. Модараторите не сме машини и ние грешим, винаги сме го казвали.Грешката вероятно е наша че сме го позволили. Но щом Омбре си плаща за реклама на сервиза тук си мисля че ред трябва да има, който трява да се спазва от всички!Има тема в която се питаше дали "Правилата са еднавки за всички" - ами стараем се да ги прилагаме еднакво за всички , но очевидно не успяваме. Очевидно имаме липса на човешка сила. И за това ни изпиват тонове простотия на главите. Писна ни да сме винови за всичко. Не че нямаме и ние трески за дялане, но едва ли само ние сме грешни. Има раздел "Информация, мнения и препоръки" - там градивната критика и смислените предложения са рядкост, впрочем и тук също. Аз няма да се откажа от това да правя форума по приветлив за четене и за нови потребители, както няма да се откажа от това да работя за нещата които правят форума едно приятно място за четене както и срещите ни уникални!

защо парите които форума генерира не отиват за националните срещи ?

Защото форума също генерира разходи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Дарко аз далеч не завиждам.Първо аз не държа колата ми на е бърза.Второ достатачъчно пъти сме получавали доклади за твои теми. От много потребители които за подобни на твоите теми имаха спирани права, ограничавани да не пишат и така. Пак искам да те попитам защо не попита на лично някой модератор защо ти чезнат теми и мнения? Никога не сме отказвали такава информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

господин админ не ми давайте такива "палави" линкове много добре предполагам какви разходи генерира и знам че приходите са в пъти повеченямам абсолютно нищо против те да отиват за някаква добра кауза като националната среща но не и в нечий джоб както явно става !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

BlueLude говориш абсолютни глупости. Парите не отиват в ничии джоб. За сега само ограничен кръг хора имат тази информация, но бъди сигурен прозрачност ИМА! И да някога може и да станат в пъти по големи но не и сега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

господин админ не ми давайте такива "палави" линкове много добре предполагам какви разходи генерира и знам че приходите са в пъти повеченямам абсолютно нищо против те да отиват за някаква добра кауза като националната среща но не и в нечий джоб както явно става !!!

За сега парите никъде не отиват! Води им се счетоводство и се събират!Смятам до година да ги гушна на купАбе на кой му пука кой какво има и няма против?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека има Хонда и 55 поста във форума и вече има против и няма противВие ще ме убиете бе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 10 страници неразбрах за какво са се оплаквали колегите и каде съм сбъркал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

................

Ето това чукане чаках :confused::confused::lol: с добри чувства :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сбъркал си че познаваш тия двамата. Щото май всички са за теб че си готин човек. Ама никой не ще да каже:Аз я затворих Дарко защото беше 4-та.....Извинявай.Да обиждат могат, не са ги учили да се извиняват.Познавам ги и двамата и теб (карам с твой инжектори ама ти не ме знаеш), вие мен не, готини са ама понякога така става...Понеже си голямо име и всички скочиха, ако беше плъх щеше да няма и спомен от теб. Готин си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От 10 страници неразбрах за какво са се оплаквали колегите и каде съм сбъркал.

много евтино продаваш .... :confused: п.п. :confused::lol: (ако ме разбра) За даването на причина повечето големи форуми (далеч по-големи от нашия) процедират така: пост не на място .... :confused: Трие се текста и се оставя само едно "Нарушение на точка 69" и човека предполагам ще го види ..... Нали все пак гледате кой член е нарушен, просто го напишете. Ако ги триете, защото не са ви удобни (на вас или някой друг) там вече си мислете оправдания ... Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси това е приказка :confused:

Сбъркал си че познаваш тия двамата. Щото май всички са за теб че си готин човек. Ама никой не ще да каже:Аз я затворих Дарко защото беше 4-та.....Извинявай.Да обиждат могат, не са ги учили да се извиняват.Познавам ги и двамата и теб (карам с твой инжектори ама ти не ме знаеш), вие мен не, готини са ама понякога така става...Понеже си голямо име и всички скочиха, ако беше плъх щеше да няма и спомен от теб. Готин си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone
Отговорено (Редактирано)

Голямо име? Васил Левски е голямо име! Христо Ботев е голямо име! Тук всички сме с псевдоними! Няма имена! Само прякори!Дарко понеже питаш къде си сбъркал. Ами повечето на брой активни теми в рамикте на един месец. Най вече. Това че ти и няколко хора помагате, но хора които за привидно същите нарушения са видяли дебелия край те докладват (функция на форума от която всеки може да се възползва). Тук съм намерил много приятели и много хора са ми помогнали. Също така много хора са обещавали че ще ми чупят ръце, крака, глави и други кости. Благодарен съм на всичките. Много хора виждат треската в чуждото око, но не и гредата в собственото си око! Виновен си че помагаш! Дарко да знаеш че никое добро което си направил не остава ненаказано! Изпитал съм го много пъти. Понеже всички тук заемат "едната" или "другата" страна, ще ти дам едно предложение: Понеже си пич напиши си един списък на всички части за хонда които продаваш сега във форума и на тези които искаш да продадеш тук и го пусни в една тема аз ще платя обявата и ще я сложа като платена. Така и вълка ще е сит (тези които те докладват) и агнето (вечно виновните модератори) ще сме цели! Съгласен ли си?П.С. Ако някой тук е обиждан модераторите водим класацията много ама много убедително!П.П.С. 46 User(s) are reading this topic: Хляб и зрелища - това е истината, за съжаление!

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дилянски ако си изключиш телефона раздел Технически въпроси ще стане доста по посещаван ..... :confused: колко трябва да платим ние хората на които помага че да го оставите да си бъде такъв какъвто е?Аз непознавам по голям фен и по свясен човек в този форум а дори и извън него това че несе бие в гърдите какво е направил не го прави някой на който може да говорите по този начин :confused: повечето така наречени фенове е редно да му говорите на Вие за това което прави и ще продалжи да прави за всички фенове...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

42 потребители четат тази тема (8 гости и 2 анонимни потребители)32 Потребител(и): AERO-ШМИРГЕЛ, darcosi, edikoisi, едмундо, epox, AlexDJ, jivaka, gkb, KRASI_HONDA, Aphex, doctor, Dotz, Ombre, KpaTyH, scyberboy, Трънчо, MilenaZ, Desislav, Founder, wien, iVo®оcKonоFF, Stonez, dan4o, Didko, chris_barnes, WaveMastaa, eddy, marto_1.8, LAMER, qni, aleksandur, ma4o-----------------------------------------------------------------------------45 потребители четат тази тема (9 гости и 3 анонимни потребители)33 Потребител(и): AERO-ШМИРГЕЛ, vitekk, chopper1969, yajo, jivaka, gkb, ДанчоuBaHoB, doctor, darcosi, едмундо, epox, AlexDJ, KRASI_HONDA, Aphex, Dotz, Ombre, KpaTyH, scyberboy, Трънчо, MilenaZ, Desislav, Founder, wien, iVo®оcKonоFF, Stonez, dan4o, Didko, chris_barnes, WaveMastaa, eddy, marto_1.8, LAMER, qni

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Шмиргеле, интересува ме ти отнесе ли уорн за този си офтопик?Понеже говорите, че не трябва да има превилигировани искам да видя как си наказан с 10% ... ако пък все още не ти е добавен аз те докладвам публично в ТАЗИ ТЕМА.Та кво викате - ще спираме ли цирка или ще си дрискате тука до края на март?Ебахти фъна е тука ... поне направихме малко цирк за останалите форуми :huh:

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затворете най после тъпата тема, половината съфорумци киснат тук и гледат сейр...верно-голям цирк стана. Зададох едно обикновенно въпросче рано тази сутрин и никой не ми обърна внимание до сега. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Founder :D;):huh::huh::huh::P:P:huh::huh::D;):P:P;) П.С. Имаш едно черпене от мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дилянски ако си изключиш телефона раздел Технически въпроси ще стане доста по посещаван ..... :huh: колко трябва да платим ние хората на които помага че да го оставите да си бъде такъв какъвто е?Аз непознавам по голям фен и по свясен човек в този форум а дори и извън него това че несе бие в гърдите какво е направил не го прави някой на който може да говорите по този начин :huh: повечето така наречени фенове е редно да му говорите на Вие за това което прави и ще продалжи да прави за всички фенове...

Пич ако прекараш 1-2 дни с него ще откачиш от това колко пъти му звънва телефона.Ако вдига всеки път няма да има време да вечеря.Зверски спекулират с добротата му...да не говорим на колко хора поръчва части. Редактирано от Dragi4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убивате мерака на хората за предстоящата национална...явно не всичко е наред но не е тва начина за решаване на проблемите....на последната национална в хотела имаше огромна зала, имаше и точка от дневния ред май за въпроси и коментари...нека проблемите се изясняват по този начин очи в очи като големи мъже а не кат клавиатурни бабаити...Дайте и малко прозрачност не говорете само че я има...аз също мога да помогна доста за предстоящата национална, в друга тема съм споменал с какво,но ако продължавате така за кво да се жертва човек...затворете я тая тема че ми се драифа от нея вече!!!!!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едмундо, защо да затварят темата..Ами тя си е много полезна. Аз лично благодарение на нея разреших колебанията си дали ще ходя да гледам хондите на лято :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Договорите за вдигане на рейтинга вече са изпълнени.Благодаря на всички отзовали се на апела ми за помощ.Свършихме идеална работа,въпреки,че малко преиграхме.Който се намеси без да има уговорка за изплащане на хонорар.......да е мислил преди да пише.Съжалявам.Айде да затваряме темата вече.Отчета ще е на 26,27,28 пак там.Да кажа ли на модераторите ,че вече може да се модерира? До сега едва ги държахме да не пипат.Не забравяйте ,че НИКОЙ не е канил НИКОГО тук.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какво ти преиначавам думите? С това, че обиждаш човек дал толкова много на нас, но неудобен на теб или с това, че го наричаш амбулантен търговец ? Ако си си направил труда да прочетеш първият пост в темата ще забележиш, че Дарко не оспорва правилата и не се смята за богопомазан, а търси обяснение. След като според теб и правилата той е търговец можеше да му напишеш едно ЛС и да решиш проблема, но ти предпочиташ да се заяждаш с него явно и открито. По-добра идея - ОК! Пуснете тема с предложения за нови правила и ги подложете на обсъждане и гласуване. Нека тези правила се подлагат на гласуване и биват променяни веднъж годишно?Добре пуснете тема гласуване: "За или Против, Дарко да бъде имунизиран срещу правилата на форума" и да видим какъв ще е резултатът, макар че сигурно Дарко е вече толкова обиден от хората тук, че едва ли ще иска да влезе повече във форума на ФЕНОВЕТЕ НА ХОНДА.

След като ми напъха думите "амбулантен търговец" в устата, няма да си правя труда да ти отговарям от тук нататъка ! Научи се да четеш без да променяш съдържанието и пак може да говорим.

Лоокчо далеч съм от мисълта да заформям възстание. Май не си разбрал точно какво имах впредвид с горния ми пост. Ще задам по-друг начин въпроса. Как определи, че Дарко е търговец (давам него за пример защото имам най-преки наблюдения.)? А помисли ли, че той това не го прави за собствена облага преди да го определиш като такав? И изказването там за Дарко фенклуб и т.н. е абсурдно защото ако ставаше въпрос за теб, Емо, Омбре или друг, пак щях да съм на същото мнение и не само аз. Не се и съмнявам, че хората който си дал за пример са по-малко фенове от Дилян, просто всеки го показва по различен начин.

Определих го, когато въпросите от потребители, ЗАЩО Правилата не важат за Дарко станаха много! Когато в рамките на един месец свали два двигателя от тавана ... Както вече казах, всички НИЕ толерирахме това и изядохме много лайна заради него през последните месеци, и си траехме, но след тази тема е трудно ...

Колеги мерси че ме защитавате но незнам каде съм съгрешил все още.Нямам мнения извън къпува продава защото не ме интересува дали ГТИ или ВТИ е по бърза.Прочел съм много отдавна правилата на форума и съм наясно с тях какво съм съгрешил че сте ме прикривали с месеци ?!?.Преди седмица с колеги от форума се чудихме как да пусна едно гърне за продаване като имам 3 обяви от преди 1-2 месеца не са минали 7дена за да я ъпна и няма как да я редактирам да добавя в някоя от текущите ми друго съдържание. В това следва новата или някой от старите теми да буде изтрита аз пуснах 4та и незнам на какъф критерии определихте коя точно да заключите. В чуждите форуми хората могат да едитват както заглавията на темите си така и съдържанието. Нямам нищо против 3те теми.Нищо лошо за никой не съм казaл за да има такива нападки и ако видите малко по добре темата е с :huh: за веселба не съм бил нервен като вас когато съм я пускал, ако съм ви обидил с нещо извинявам се.

Настроението ти, когато си пускал темата, е изключително маловажно - важни са последствията, човек трябва да мисли за тях! Тоя въпрос можеше да го зададеш към кой да е модератор, а не да обръщаш форума с главата на долу ! Казах ти обади ми се, ако искаш да говорим без намесата на "адвокатите" ти ... Смятам, че не си свестен едва от 3 дни и все-още имаш шанс да ме опровергаеш ... на останалите неща Краси ти е отговорил, но искам да обърна внимание на това:

1. пък и какво значение има дали продавам мотор или мигач ???2. Продал съм точно един двигател посредством форума на голям фен който предполагам е доволен.

1. Едното можеш да го свалиш от тавана - другото не. Сам се сети кое, кое е.2. Радвам се че фена е доволен, но двигателя не е един ... Или имаш предвид, че точно един двигател е отишъл при голям фен, а останалите при по-малки ?Ако имаше градивна, смислена идея как да се променят правилата, щеше да пуснеш тема в съответния раздел с конкретно предложение/П.П. не мога да разбера как от "упрек" към модернаторите, обърнахте темата на национална среща ! Все-още имам права и всеки, който пише не по темата, ще получава по 10 от тук нататъка ! Аз дори не знам кой организира тазгодишната среща, а вие ни насрахте и на тая тема ... че и сметките на форум, отчети .. къде хвърчите бре ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...