Jump to content
Tonchev

ОТКАДНАХА МИ КОЛАТА.

Recommended Posts

Здравейте, това идва малко като оффтопик, но извинете. Днес като излезнах от нас с мъка останових, че след 6 месеца присъствие нея я няма.Сладка синя двувратка на 10 сантиметра от асфалта .. Нямах каско, нямах аларма ... имах музика за 400 лева чисто нови зимни гуми и прясно сложена газова ...и в момента ми е мн зле и се чудя какво да правя.Ако някой случайно иска да помогне ще дам описание на колата ако някой я мерне да каже.Колата е Син металик хечбек. Номера е СА 4327 НХНа предния капак има 2 петна от олюпен лак.Предната броня е вързана със свински опашки.2-та задни странички прозореца са затъмнени(Задния не е на него има лепенка HERTZ)Колата е с тазове.Открадната е в района на Люлин 2. межу 24.00 снощи и 12.00 днес.Всеки който я е видял може да звънне на 0899584064. Благодаря на всеки който ще се оглежда за нея :)

Редактирано от Tonchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гадна работа колега........... явно кризата се задълбочава щом почнаха да се крадат 15 годишни коли ........ да не са я взели некои лапетиида се возят ........дано я намериш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се надявам някой да я е взел да се вози и да му сърши газта зада я зареже някъде ... Ама верно до къде сме стигнали да се крадат коли за 2000 лева ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шибана работа ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто нова газова, нови зимни гуми, и музика за 400 лева...е извинявай ама да се стискаш да си направиш едно каско за 200-300 на ГОДИНА...нямам думи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си спрял не където трябва колега и да са ти я взели с паяк? , съобщи ли в полицията? , пусната ли е за издирване? Баси шибаната държава , направо вече се плаша къде живеем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За каското ... Наистина съм тъп човече, ама чак сега разбирам.А за паяка ... нз пред блока си я паркирах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадна работа! Ако имаш снимки ,не е лошо да качиш ,пък ще се оглеждаме! Късмет с търсенето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега се убедих че трябва и аз да си направа каско.срамота -15 годишна кола.дано си я намериш колега.касмет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам снимки които има смисъл да кача.

Редактирано от Tonchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш още 2 очи в Люлин и района - записах си и номера. Дано да се намери...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускай я за издирване , най-вероятно някой си прай ташък с тебе . Много жалко иначе , дано да я намериш:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто нова газова, нови зимни гуми, и музика за 400 лева...е извинявай ама да се стискаш да си направиш едно каско за 200-300 на ГОДИНА...нямам думи

Моята музика е за 1200лв, 4 чисто нови гуми с джанти, нова газова и доста екстри по ин- и екс-териора. нямам нито каско, нито аларма (само граждаснка). Ако ти е писано ако ще и в държаваната хазна да я държиш пак ще ти се случи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадна работа пич.Почти всеки ден я виждах.Дано я намериш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто нова газова, нови зимни гуми, и музика за 400 лева...е извинявай ама да се стискаш да си направиш едно каско за 200-300 на ГОДИНА...нямам думи

Моята музика е за 1200лв, 4 чисто нови гуми с джанти, нова газова и доста екстри по ин- и екс-териора. нямам нито каско, нито аларма (само граждаснка). Ако ти е писано ако ще и в държаваната хазна да я държиш пак ще ти се случи.
Да прав си колега аз на моята красавица също нямам нито каско нито аларма обаче все пак мисля,че това са неща който са задължителни имаш поне малко спокойствие.А и недай си боже ако се случи имаш 1 коз...... ще си ти я платят застрахователите така,че може да не си видиш повече любимото возило но поне ще си вземеш парите.Към колегата Tonchev - много кофти,стискаме палци да си ч намериш и да е невредима.УСПЕХ:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е застрахован. Доста колеги им се случи така от форума, затова поне каско трябва да се прави... там около 300-400 лева е не е малко, но си малко по спокоен, дори и да стане нещо поне знаеш че ще вземеш някакви пари после. Дано си намериш колата колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто нова газова, нови зимни гуми, и музика за 400 лева...е извинявай ама да се стискаш да си направиш едно каско за 200-300 на ГОДИНА...нямам думи

Моята музика е за 1200лв, 4 чисто нови гуми с джанти, нова газова и доста екстри по ин- и екс-териора. нямам нито каско, нито аларма (само граждаснка). Ако ти е писано ако ще и в държаваната хазна да я държиш пак ще ти се случи.
Писано или не сега щеше да си прибере парички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто нова газова, нови зимни гуми, и музика за 400 лева...е извинявай ама да се стискаш да си направиш едно каско за 200-300 на ГОДИНА...нямам думи

Моята музика е за 1200лв, 4 чисто нови гуми с джанти, нова газова и доста екстри по ин- и екс-териора. нямам нито каско, нито аларма (само граждаснка). Ако ти е писано ако ще и в държаваната хазна да я държиш пак ще ти се случи.
БАЙ БАБО ДА ТЕ НЕ СТИГА !!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За каското е вярно, че е голямо предимство, което аз пренебрегвах и все отлагах във времето.А за алармата от 50-60 лева за какво ми е ? Като всяко 12 годишно цигане знае как да я премахне ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така и неразбрах пусната ли е за издирване колата. Друг път ще знаеш че кола без каско не се кара особенно в София. Колко е за тази кола 200-300лв срамота е. Ако ги нямаш на куп на вноски няма да е осетиш, но вече е късно дано се намери колата ако не са я разфасовали за части вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и да цъкате и да не цъкате , каско маско , що не сложил и аларма , ами колкото да го питате и да го хокате че не е сложил вече е късно , дано да се намери колата , пък ако не за следващата момчето ще си знае че и каско и аларма ще и сложи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за алармата от 50-60 лева за какво ми е ? Като всяко 12 годишно цигане знае как да я премахне ..

Алармата и за 20 лева да е, ако е инсталирана както трябва само авто-еладжия може да я махне и то не достатъчно бързо. Това че алармаджиите гледат да спестят някой лев на теб и работа за тях е отделен въпрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станалото станало ! Не се отчайвай и без излишни емоции !Уведоми РПУ за издирване на колата !Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи :argue:,като знам,че и мойта кола доло няма каско и тръпки ме побиват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая криза изостря сетивата на крадците аман от такива гадове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелееее вече почвам да се плаша!Крадат се шахти,ел.табла,джанти и кво ли не!Народа е огладнял зверски,напоследък забелязвам,че и задръствания почти няма ужас!!!Много кофти колега дано се намери ще се оглеждам и аз!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две очи и в Плевен.... На един приятел така му взеха мотора! Откриха го в София, така че не е изключено и по нашия край да е!!Успех!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука при нас откраднаха на една саседка голф2 изгнил на ништо приличашт.мамата си трака

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи :cold: ......случилото се е отвратително!Дано я намериш!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да са я взели да се возят, иначе ако е за части, вече е разфасована!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За каското е вярно, че е голямо предимство, което аз пренебрегвах и все отлагах във времето.А за алармата от 50-60 лева за какво ми е ? Като всяко 12 годишно цигане знае как да я премахне ..

Точно алармата кара тез 12г.циганета да не барат.Дано да се намери.Днешно време за такава кола без аларма,имобил идр.такива и то със скъпи работи по нея е ясно,че ште се задигне.Пари за музика имате за аларма не-недейте така бе хора.За колегата който се хвали в по горните постове,че имал музика за 1200 и гуми джанти--твоята може да е следващата.БАЙ БАБО ДА НЕ МЕ СРЕЩА,НЕ КАТО МЕ СРЕЩНЕ ДА НЕ МЕ ЯДЕ!Преди 5г.когато в Kaзанлък се крадяха коли за откуп,всичките бяха без аларми :) Надявам се де се намери и да си вземете поука.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах, колата обявена ли е за открадната? П.С. Каквато и да е снимка, е по-добре от никаква.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много неприятно колега дано се намери. :) Тая криза майката си ..... Гладът е по-силен от тока и айдуците са се раздвижили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нз за Казанлък, но за София се носят митове и легенди че тама без каско не трябва да излизаш :) Самие компаний правели така че джамбазите да знаят коя кола ще е безпроблемно да откраднат. После има и откупи и дивотий ! Колега искренно се надявам да си я намериш здрава колата :) Ще хвърляме по 1 око и в Пловдив за нея !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора преди 2 дни на 1 пич, му чупат джама през ноща и му открадват 2 флашки ....... Сметайте за кво става дума

Редактирано от Barba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти работа,братле!Качи наистина някоя снимка!Ще се оглеждам и във Варна.Ако и правиш каско задължително трябва и аларма,понеже каското не важи за кражба без аларма.Така че разходите се покачват!Но както каза един колега по-горе на вноски е рашение.Успех с търсенето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква държава сме за да трябва да си плащаш да не ти откраднат колата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич кво да ти кажа гадно е много незьнам и аз в ква държава живеем!На мен на 31ви декември ставам сутринта да тръгвам за път и излизам ;) на сивелката 17ките ги няма тя хвърлена на земята и потрошени прагове после и сума други работи излязоха че са потрошени ;) Просто вече се шплаша и ме е страх нз нямам доверие на нищо!!!успех ти пожелавам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каското си е чиста работа като барат другите после поне не ти олеква джоба...ядовете няма да ти ги спестят но поне някой лев. Ама всеки с акъла си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен имаш 2 очи и във Варна ще се оглеждам ако я видя записал сам ти номераеееееееееееей как ше крадат 5та генерация мама им мръсна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...