Jump to content
pavle

това е куките гушнаха 60 лв

Recommended Posts

това е куките гушнаха 60 лв на една пяница и отпашиха п.п. другия вариянт беше шофиорска книжка назад :angry: кое е по - правилно а.............????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо не ти се схваща смисъла на изказването:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябваше да бъдеш мъж до край,нали се иска голямо мъжество да пиеш и да караш?каквото си надробиш,такова сърбаш.трябваше да си пешеходец сега,за да помислиш ТРЕЗВО дали си струва да пиеш и да караш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен на пияниците трябва да им взимзт книжките без никакво замисляне а не като на мен за малко превишена по 3 лентов булевард и на пирона за 3 месеца :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе така като чета pavle не говори за себе си !

 

Примерно превишена скорост някъде из пусти местности и т.н. е смешно да се глобява. Ама за акохол трябва да се взима книжката без опция да я получи отново :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе така като чета pavle не говори за себе си !

 

Примерно превишена скорост някъде из пусти местности и т.н. е смешно да се глобява. Ама за акохол трябва да се взима книжката без опция да я получи отново :yes:

За превишена скорост - да, но за употреба на алкохол хич не е смешно. Да излезеш от такава ситуация с 60 лева трябва да стане невъзможно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За алкохол книжката доживот.Инак българина не може да се разчита на съвестта на българското племе... :yes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

То за каквото и да е не треа да минаваш с кинти!За алкохол-над 1 промил затвор,колата и книжката до живот,щото тва си е опит за убийство при това предумишлено и пълна безотговорност :yes::yes: Правил съм нарушения,имам 2-3 акта,но НИКОГА не съм отчитал на дрегера друго,освен 0.00 .То честно казано заради трезвеността ми на моменти ми се е и разминавало,но тва е друга тема. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ни е държавата :yes::yes::) п.п. някои от модовете да затрие темата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ни е държавата :yes::yes::) п.п. някои от модовете да затрие темата

преди да я затрие обясни ни кой е карал пил,ти ли?и какъв е смисълът от тази тема дето я пусна?те отговорите бяха ясни по дефолт,но сега е лесно да се говори.идеята е да не караш пил,за да не идва трудният момент в който се чудиш дали да минеш метър или да си носиш отговорността.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ни е държавата :):yes::yes:

Държавата - това сме ние. Ако се променим ще променим и държавата!И ако е бил някой свестен полицай, е щяло да му вземе книжката ако ще и 1000 лева да му бута!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ни е държавата ;):yes::)

Държавата - това сме ние. Ако се променим ще променим и държавата!И ако е бил някой свестен полицай, е щяло да му вземе книжката ако ще и 1000 лева да му бута!
А той(водача) ако беше свестен хич нямаше и да му бута.Все пак не е като да не знае какво го чака ако кара пил,така че да му е мислил преди да се качи.И ония полицаи така пуснаха Ставийски,за да убие двама човека 2 км по-надолу.Вместо да е с белезници на задната седалка на полицейската Астра.Дали два живота струват 60лв,а? :yes: Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като оправят полицеиските заплати, и като контролират корупцията тогава нещата ще станат европеиски!Рибата мирише от към главата.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като оправят полицеиските заплати, и като контролират корупцията тогава нещата ще станат европеиски!Рибата мирише от към главата.........

Колко според теб трябва им е заплатата,за да не ламтят за още?Щото корумпираните пагони изкарват в хиляди на месец и не ми се мисли колко хиляди.Дали някой от тях в един момент си е казал: Аре стига толкова,тия са ми достатъчно и от тук нататък почвам стриктно да глобявам?Силно ме съмнява,щото и те са същите оръфляци като тия дето им подават парите лицемерно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ни е държавата :yes::yes::) п.п. някои от модовете да затрие темата

преди да я затрие обясни ни кой е карал пил,ти ли?и какъв е смисълът от тази тема дето я пусна?те отговорите бяха ясни по дефолт,но сега е лесно да се говори.идеята е да не караш пил,за да не идва трудният момент в който се чудиш дали да минеш метър или да си носиш отговорността.
За мое най-голямо съжеление АЗ (голям срам)Смисъла ......" идеята е да не караш пил,за да не идва трудният момент в който се чудиш дали да минеш метър или да си носиш отговорността" много точно казанои разбира се никой да не повтаря моята глупост(цяла вечер пил и се придвижвал с такси, слизам от таксито на паркинга пред блока и решавам да преместя колата защото имаше свободно място и реших че може някои да я забърше на улицата) резултата попадам в ситуация в която никога и не съм помислял че мога да попадна ;):lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаш да кажеш, че си се опитал да си изместиш колата и са те спряли на 2-рия метър и са искали да ти взимат книжката? Ако е така, си имал много лош късмет, но малко ме съмнява, че си се опитал само да я изместиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Добре какво сте го заяли колегата. :angry: може наистина само да е искал да я премести от люлин до младост примерно и те скапаните ченгета са му са се заяли,за тва е че е "преместил" с 2 мерта колата в леко подпийнало състояние :angry::lol::lol::lol::lol::lol: п.п.Да пиеш и да караш няма по долно нещо за мен.ТОВА СИ Е ОПИТ ЗА ПРЕДУМИШЛЕНО УБИЙСТВО И НЕУВАЖЕНИЕ КЪМ ОБЩЕСТВОТО:angry:!!п.п.2.Лично мое мнение,нека никой да не се убижда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представям си как полoвината от вас още тази вечер с зачервени бузки се качват на колите и развиват скорости от 80 до 150 км/ч пред блоковете :angry:А ако човека е пиинал но е включил първа (първа полицейска) и е заспал на волана, дали пак се води предумишлено убииство? :angry: 60-60 лева, ок, ама защо я пускаш тази тема? Искаш да видиш колко хора ще ти се накарат ли :angry: Поне успя ли да преместиш колата след като ти прибраха парите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мой приятел англичанин са го хванали 79-та с 0.6 и са му взели книжката за 12 години след обжалване в съда ... началното постановление е било доживотно отнемане ...а пича е местел колата от една пресечка на друга :angry:, да не стой паркирана пред брат му на съседната улица ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pavle, за какво беше този пост всъщност? Какво искаше да кажеш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така трябва да е според мен..И за 1 метър да си се качил, може да се окаже достатъчен..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва, че си минал със 60 кинта не е за хвалене пич. пиеш-не караш и не местиш колата. онзи ден ченгетата ли бяха виновни, че некав шемет се натряскал и щеше да убие сума ти народ??? виновни сме всички, ние(аз не се чуствам виновен в случая де, щото никога не консумирам алкохол , когато съм с колата, а и доста колеги сигурно), че пием, караме и даваме рушвети на полицайте, и те, че ги взимат. няма да се оправим никога. не случайно на запад всички казват, че сме най-гадното плема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е явно вече, че не се хвали, а просто изразява възмущението си от случката тук, във форума, понеже споделянето действа малко или много успокояващо.Да осъдим постъпката му е най-малкия проблем, но и малко от нас биха си признали публично подобна щуротия.Павле, това, че сподели е добре. Никой не е застрахован от подобни случки, но и нищо не може да докаже, че ние не ги предизвикваме ;) Приятни емоций с "Хонда-та" и поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич,тарикат мъж не мрънка!Не стига,че си се оттървал,ами и биеш тъпана насред селото?!Май се получава боли ме-сърби ме, а? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека се оплаква, че полицията е корумпирана и за 60 кинта пуска пияниците.Отделен е въпроса: Колко е пил?Човек като удари 2 бири и се качи в колата изобщо не е толкова страшно. Просто трябва да имаш 1 наум и да си по-внимателен.Убийците са тия, дето се качват на литър ракия в колата и гъз-пияни не знаят къде се намират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ни е държавата :lol::):) п.п. някои от модовете да затрие темата

преди да я затрие обясни ни кой е карал пил,ти ли?и какъв е смисълът от тази тема дето я пусна?те отговорите бяха ясни по дефолт,но сега е лесно да се говори.идеята е да не караш пил,за да не идва трудният момент в който се чудиш дали да минеш метър или да си носиш отговорността.
За мое най-голямо съжеление АЗ (голям срам)Смисъла ......" идеята е да не караш пил,за да не идва трудният момент в който се чудиш дали да минеш метър или да си носиш отговорността" много точно казанои разбира се никой да не повтаря моята глупост(цяла вечер пил и се придвижвал с такси, слизам от таксито на паркинга пред блока и решавам да преместя колата защото имаше свободно място и реших че може някои да я забърше на улицата) резултата попадам в ситуация в която никога и не съм помислял че мога да попадна :lol::lol::D
С това изказване се разбра какво имаш предвид pavle. Много хубав апел, евала! Защото и аз съм правил не веднъж точно същото - пийнал, да си преместя колата от пред блока, зад блока, където ми е под джама и мога да и хвърлям едно око. И се е случвало да изключвам включена аларама по късните часове. С една разлика :

попадам в ситуация в която никога и не съм помислял че мога да попадна ;):D;)

- това никога не съм си го мислил, ами точно обратното, че е доста вероятно да попадна в тази ситуация и че ще трябва да си понеса отговорността. Разбирам те много добре. За едните 50м на първа, за да си преместиш колата, на място дето е по-сигурно да ти отнемат книжката. Но така трябва да е. Закона си е закон и не трябва да има никакви изключение в случая с алкохола. Ще направа точно същото нещо ако ми се случи и на мен - ще споделя тук във форума, че са ми отнели книжката и заради каква глупост, за да може всеки колега да си помисли добре, преди да направи такава тъпотия :DИначе, ако беше казал това, което съм цитирал като пост още в първия си пост, щяха всички да те разберат от самото начало, а не да има 10 поста, опитващи да разберат или питащи какво всъщност иска да се каже. По-лесно е за всички.Поздрави :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случка с колега: Отиват с жена му на гости. Той пие тя кара. Спират пред блока, но тя не може да паркира и се качва той за да не съдере тя някоя кола на паркинга. В същото време спира патрулка и ... остава без книжка за няколко месеца. Иди докажи, че не си шофирал в нетрезво състояние. П.П. Не само че трябва да ти взимат кнжката, а и ако те хванат след това да шофираш с отнета такава да те прибират и теб за три месеца!

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е куките гушнаха 60 лв на една пяница и отпашиха п.п. другия вариянт беше шофиорска книжка назад :lol: кое е по - правилно а.............????????????

Поредната безумна тема. Ей, ще си строшите пръстите. Някой не е могъл да заспи, доходило му се е до тоалетната ама сбъркал вратата и се изходил тука. И всички бъркат, бъркат...Трябва ли през ден, някой да цопне нещо такова рядко и всички да му понасяме мозъчните изтъпления. Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хем тънко е минал хем е имал уникалната възможност да го пуснат за тези смешни пари...поне да го бяха придружили до вкъщи да не стане някоя глупост по пътя....преди година и половина познат го хващат пил и сумата която е предложил е била над 1000лв и пак не са го пуснали....имал е голям късмет просто....такава ни е държавата:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

И аз знам за такъв случай.Някой не взимат,но са малко за съжаление.п.п. Колеги,в пк има един полицай каде не взима.петър му е малкото има,иначе му викат"пешо фиша".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И къв е извода от цялата история ? Преди да ходите на запивка си паркирайте колите на по-удобно за наблюдение място! :D Край и точка по въпроса! Предлагам край поне на този раздор, че нещо много станаха споровете във форума последната седмица... :Dп.п. Като се зачетох малко по-назад в поста на Матю се сетих за една приказка, която баща ми е разказвал преди време :Зима е, спекъл як студ, Иванчо си седи в училище, блее през прозореца, и гледа вън на дървото едно врабче как се смръзнало от студ, сковало го и пуф - на земята! След 5-10мин минала една крава, и се изс***а върху врабчето ... минали се пак 5-10мин, врабчето се постоплило, съжживило се малко, взело да шава и подало глава над л****та, обачеее една котка го видяла, пресегнала се с нокътче, дръпнала го и ХОП-изяла гоооо.Какви са поуките от тази история, мили деца?! Именно две :Не всеки, който се из***е върху теб, ти мисли лошото, и не всеки който те извади от л*****а ти мисли доброто .... разбирайте го както щете!

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че ла*на е мръсна дума :dry: да не съм в оффа:Полицаите е добре, когато могат да преценят - да пускат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове.Не знам кой крив,кой прав,но....защо е нужно да се хвалите наляво надясно с това че сте дали пари на катаджия.Не стига че ти е спестил много повече мъки :) а пък и дай да го оплюем.Аз също съм давал,и съм доволен че дадох ;) Защото иначе увисвах без книжка за месец.Не разбирайте че редовно карам с превишена скорост,просто тази вечер поотпуснах крачето.Какво да правя кефи си ме Прелюдчето.Много се оплетох,но се надявам да сте схванали за какво говоря.Все пак не забравяйте че и това даване има наказателен резултат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И къв е извода от цялата история ? Не всеки, който се из***е върху теб, ти мисли лошото, и не всеки който те извади от л*****а ти мисли доброто .... разбирайте го както щете!

Да ама пропускаш че котката го е видяла защото врабчето се е разчуруликало. А от тук идва и третия извод: Когато си до шията в л...а недей да чуруликаш много (което всъщност е и по темата) :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....

Бе знаех си аз че съм пропуснал нещо, щот недовършено ми звучеше като си я четях, ама си знаех също и че има връзка с темата ... благодаря за завършека. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...