Jump to content
I-BOY_STZ

Ако някой търси такъв екземпляр

Recommended Posts

Ровя често из мобилето, та попаднах на тази обява. За съжаление мене такава кола не ме устройва като евентуална покупка, така че ако има фенове които търсят точно товаhttp://www.mobile.bg/11261050188281460 Моля замислете се! Мисля че преди време се говореше колко такива има в България и т.н. Наистина са голяма рядкост и какво ли не бих дал да си направя поне едно кръгче, но уви далече ми идва региона от който се продава колата. Не знам дали обявата е още актуална, дано колата да отиде по предназначение - във фенклуба :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горната като падне на 2800-3000 и я отнасям, а това като гледам май е въпрос на дни :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе дни, питай търговеца, според мен е готов. Иначе колицата си е екстра, особено сега зимата. :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горната като падне на 2800-3000 и я отнасям, а това като гледам май е въпрос на дни :)

На търговеца неща като VTEC и BUY-BACK май не са му мноо ясни :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, рядък екземпляр, много ми харесва, а и за тия пари!Малко тромав, трябваше да го направят с Б16А2 или поне да можеше да се суапне Б серия, ама не!И тогава щеше да е изключително търсен.Поне като е 4х4 да имаше повечко мощност или възможност за такава.А сега само турбо го оправя!Как ме е яд, че 6ген. 4х4 има само за Азия(Orthia)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ме е яд, че 6ген. 4х4 има само за Азия(Orthia)! И мен много ме ме яд,а много ме кефи ОРТИЯ-та,тия комбита са многофункционални автомобили!http://www.cars-directory.net/gallery/honda/orthia/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази обява ще е фалшива ..... няма как да стане това. Хем 5 ген, хем седан, хем запазена, хем 4*4, хем малък втек и какви ли не екстри ....... НЕВЪЗМОЖНО !!! За тези пари може да си купите само и единствено 5ген хеч д13 . Ако някой се излъже да даде толкова пари за тази то тогава тя веднага се превръща в боклук, не е запазена, има да им се прави повече от основен ремонт и какво ли още не. Абе с две думи по-добре за тези пари си купете читава(най-запазената) д13 и си свиркайте. Тука поне във форума все ще се намери някоя такава.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има два варианта: или е пълен кенеф и има много забележки въпреки че отвън изглежда доста добре или просто не знаят какво продават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе са много яки :)http://vbox7.com/play:ef860b0a

Такмо мислех да го пускам.:)Коментар от клипа.профил на eddivedder eddivedder каза:...задните се включват когато преплъзнат предните 4wd Редактирано от Valio_

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има два варианта: или е пълен кенеф и има много забележки въпреки че отвън изглежда доста добре или просто не знаят какво продават.

.......Или е от Враца, и тука при нас колите са кошници, а продавачите неграмотни! ;) Просто цените не са това, което бяха! За тия пари вече могат да се купят много добри коли! По темата, чул съм, че са тромави тия 4х4, и горят повече!П.П. И у Враца колите са най-евтини! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като по незапознат, да си питам: за 5-та ген., 4х4 има ли и купета и хечове или са само седани фабрично?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само в седан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горната като падне на 2800-3000 и я отнасям, а това като гледам май е въпрос на дни ;)

Като гледам обявата е за 3800,а на прозореца е 3499лв.Според мен и за 3000 ще я даде,пробвай не губиш нищо,колицата е хубава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина е прекалено хубаво за да е истина ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сивик 5 ген има ли 4 по 4 , май ме съмнява ;)

RTSI се казва модела, не се съмнявай, провери при чичко Гугъл!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ozhonda.com/forum/showthread.php?t=96399

 

А ето това му е резервояра за да може да мине кардана.

 

Всъщност са ДВА модела

RTSi и RTX и двата realtime 4WD

 

http://www.clubcivic.com/board/showthread.php?t=168189

 

Публикувано изображение

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2000-UPhttp://www.honda.co.jp/HOT/ModelData/civic...09/line_up.htmlГадното е че RTSi в Япония е с SRS единствената бройка с ляв волан не е! ;)

Редактирано от sand0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата, чул съм, че са тромави тия 4х4, и горят повече!

...сигурен ли си в думите си щото аз познавам собтвеника на колата от клипчето и мога да ти кажа,че на 400м ще бие всяка Хонда със същия двигател с предно.Момчето я взе изгодно,но прави ремонт заради високия разход на масло и колата е пушка последно като я видях беше пригодена за рали,но собтвеника се поизгуби нещо не е идвал на срещите ни ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,не съм карал такава хонда,но за цената от 3000 в момента можеш да купош и голям боклук и много хубав автомобил!Е,то е ясно ,че ще има много забележки по боята и може би и другаде,но ако колата е като цяло добре инвестицията си заслужава!Наистина не съм срещал много такива,а що се касае за горенето мисля,че няма да е повече от литър на 100 повече от обикновенната!Това все пак зависи и от задволанното устроиство!Ако си търсех кола може би щях да проявя интерес!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...на 400м ще бие всяка Хонда със същия двигател с предно.

Това ако е така говори само за доста добри похвати при начина на разпределение на мощността върху колелата, и с явно минимални загуби...Вероятно са се погрижили и собствената маса да е оптимална, иначе по-лека Хонда с такъв мотор би си наваксала след загубата при по-лошия старт. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко тромав, трябваше да го направят с Б16А2 или поне да можеше да се суапне Б серия, ама не!И тогава щеше да е изключително търсен.Поне като е 4х4 да имаше повечко мощност или възможност за такава.А сега само турбо го оправя!

Има 5-та генерация ВТИ 4х4 :) Поне съм виждал такава в София с гръцка регистрация!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За японския или азиатския пазар са се предлагали такив екземпляри :) Дори мислч , че и б18-ка също :ph34r: Линковете на Сандо го потвърждават .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 5-та генерация ВТИ 4х4 :) Поне съм виждал такава в София с гръцка регистрация!

Ако има с ляв волан на пазара отивам да се правя на арабин веднага!Такова животно с турбо или чарджер отива на 220к.с. и би се опънало на Субару 230к.с.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като собственик на един от тези редки екземпляри мога да кажа няколко думи, с които да отговоря донякъде на зададените по-горе въпроси. Разхода ми градско в София лятото е 9-10 л/100 км, а извънградско около 7.5 при това хич не я жаля колицата. Имам я вече почти 2 години и след като си я стегнах след закупуването досега не съм имал ядове с нея. Така и не разбрах какъв е точно принципа на задвижването, но при сериозен старт винаги едно от предните приплъзва малко. От оскъдната информация, която намирам из нет-а съм разбрал, че се прави за Австрия и може би за Япония, но така и не ми се потвърди тази информация. По документи и дават 1150 кг тегло, но като за D16 въобще не е тромава, въпреки че се усеща как я натоварва задвижването и въпреки това си ускорява прилично до 210 km/h и си ги поддържа, но повече не иска :) Ако някой може да сподели някава информация за колата и най-вече за задвижването ще му бъда благодарен и ще е много хубаво ако се включат и другите собственици защото има още минимум 5-6 такива в България :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен истинската далавера си е Intrac системата ... другото е бошлаф работа :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото Илия на едната обява на задната врата на сивика пише точно 4WD x ABS INTRAC

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,преди 2 седмици ходих гледах първата кола от обявата, лошото бе, че не беше почистена от снега и неможах да видя двигателя, но на външен вид изглежда много добре, прясно пастирана, нямаше ръжда по задните вежди, боята беше запазена, гумите бяха малко поизтрити, халогените бяха счупени и двата (стъклата им), на пръв поглед това видях. Продавача съм го пробвал преди (когато купувах мойта) и е склонен за пазарлък на мен за една 6-та ген. на първо четене ми свали 200лв без да му бях казал почти нищо. Така че някой ако има някой лев скатана, седана 4х4 е добра инвстиция :huh:Поздрави и весели празници.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото Илия на едната обява на задната врата на сивика пише точно 4WD x ABS INTRAC

ами то трябва да се провери по VIN и ще се види, иначе ако наистина е, става база за супер пистарка според мен :)чакай да видя, коя е обявата ...edit:отзад пише RTSI ... демек INTRAC е ... просто мечта ... сега го намери същото върху кончерто и продавам жената !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой от форума ли не взе тая количка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...