Jump to content
K1r1L

ИСКАМ ДА МИ МАХНЕТЕ ТОЗИ Warn

Recommended Posts

аз не бях писъл тук от 8 месеца въпреки това мойте 20 процента си седят,кой го следи това на 6 месеца да ти ги изчистват незнам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ми е махнал уорМа, без да съм повдигал въпрос за това.Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изминаха 6месеца от последни worn ,a той още си седи!??????? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен ми отговориха , че се маха след 3 месеца моя и сега чакам да се махне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... не се притеснявайте за такива дребни неща :rolleyes: Между другото , даже и да помолите ,пак не ви махат наказанието понякога - така че да не ви пука ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то си пише ама кой да чете !!! "За всички Купува/Продава форуми:12. Забранява се коментирането в темите!"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От моя мина почти година. Ако на някой му се занимава ще съм благодарен да ми го изчисти !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля свалете ми го,вече няма да правя така мило другарче ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моят също стои от година че и повече................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че и при мене последните 10% също изтекаха, така че някой ако види тоя пост от модовете може да се погрижи :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавена е бележка 26 юли 2010 - 18:32Минаха и заминаха тия 6 месеца,на някои ако му се занимава може да го свали!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам следните предупреждения, със следните дати: Stefan Milev Note Added 27 April 2010 - 11:56Added to warn level Спазвай правилата и си ъпвай темите спрямо тях.Al Capone Note Added 05 December 2008 - 18:16Added to warn level Спам и флуд!Ако може да ги премахнете, тъй като са минали повече от 6 месеца.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писах на модератора но не ми отговори, за това пиша и тук.misho Добавена е бележка 02 април 2010 - 14:11Добавено към нивото на предупреждение Колега, моля прочети правилата за Купува/ПродаваАко може да го премахнете, тъй като са минали повече от 6 месеца.Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е възможно и на някой му се занимава може ли да ми махнете worn Трънчо Добавена е бележка 13 юли 2010 - 23:45Добавено към нивото на предупреждение Писането на кирилица е задължително!Благодаря предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stefan Milev Note Added 22 August 2010 - 18:52Бях послушен 6 месеца, мога ли да получа чисто досие :P . Благодаря предварително. :honda:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам две wornчета който май трябва да се махнат вече..... слушках си 7-8 месеца вече

Al Capone Добавена е бележка 25 септември 2010 - 20:34

Трънчо Добавена е бележка 20 юли 2010 - 17:27

 

:lol::P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах, моите са от 2007-ма !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Айде вече минаха 6-месеца от първото ми наказание,ако може някой да го махне,щом трябва да спазваме правилата.

МЕРСИ.

Редактирано от Japan.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
По мойто въпросче работели някой.А?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега със сигурност се работи по твоя въпрос , предполагам , че е нужно време да засекат изтеклия срок и да премахнат изтеклия Worn левел :) За съжаление , все още няма автоматично изчистване , което ще ви спести неприятното напомняне , че сте санкционирани за нещо ;)Ще помоля всеки който има изтекъл срок на наказанието да се обръща към някой от модераторите на лични съобщяния , не е нужно да се пишат теми и т.н. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK, :thumbs1:

Мисля че това е правилния тон на един модератор с две думи и всечко е ясно.

МЕРСИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
-10%,ДАНКЕ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си че е време и моето наказание да се махне! мина доста време пък и се научих да боравя с форумаПубликувано изображение Благодаря предварително...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колега. Всяко допълнително ниво, добавено от модератор за всяко различно нарушение, е с давност от 6 календарни месеца. Това значи, че Вашето ще изтече юли месец.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така аз кога ще мога да пускам обяви .....

 

Saved warn logs: GymFlex

Warned by Notes Al Capone Note Added 15 May 2011 - 18:29 Removed from warn level Давност. Al Capone Note Added 16 November 2010 - 18:43 Added to warn level Във форума се пише на КИРИЛИЦА. Изглежда много по-приятно, пък и нали форума е Български и за Българи.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обяви могат да се пускат след определено количество мнения - пак не си чел правилата , с които се съгласяваш !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опасен форум опасна работа ..... то джантите за продажба заминаха преди 3-4 месеца ама с тия форумски историй все нещо трябва да се чака ....... явно ще си остана само привърженик на марката, но не и на форума в който повече от половината интерфейс е на английски или го преведете изцяло на български или не полвинчати работи .... искате да се пише на български езикАйде със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше избрал да си на българския превод щеше да знаеш че има превод. Освен това IPB не предлагат превод на какъвто и да било език. Това се прави безплатно и безвъзмездно от ентусиасти и администратори на IPB форуми. Преди да плюете се огледайте и ослушайте дали не духа вятър. Освен това колега оправи си правописа и тогава критикувай за превод или други подобни!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stefan Milev Note Added 29 March 2010 - 15:14Една година без проблеми, ако може да се махне. Благодаря :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не ,че ми пречат Уорн-овете ми :) тъй като се старая да не нарушавам ама са на над година :) и ако е възможно да се зануля ок :) ако ли не :) Наздраве на тези ,които няма да карат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам едни от преди две години.johnyboy Note Added 18 June 2009 - 12:33Added to warn level Продължаваш да коментираш!johnyboy Note Added 25 March 2009 - 11:30Added to warn level 4.Коментирането на обявите е нежелателно, освен когато става дума за предпазване на другите потребители от недобросъвестен продавач.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

г-н Милев , моля досието ми да бъде изчистено, за да мога да правя нови щуротии :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....ина мен да ми изчистите досието...по-вече от година стои :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и моето е опетнено от повече от 1 година....но няма кой да го поизчисти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми махне този WARMNote Added 10 January 2011 - 23:39Added to warn level За всички Купува/Продава форуми:6.Тема за даден продукт независимо дали се продава, купува или заменя може да бъде повдигана само по един път за една седмица /7 дни = 168 часа/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да попитам дали е възможно да ми се махнат Warn-овете. Имам няколко, последният от които е преди година и половина (м. Март 2010г). Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...