Jump to content
darkstar

Радио

Recommended Posts

Здравейте , искам да ви питам ако пусна специално радио за феновете на хонда форума, дали ще има слушатели , и дали ще има навити за ДЖ , и каква музика предпочитате най-вече ;):)

Редактирано от darkstar

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги е гот да има ново радио за слушане. Ако пък е повече рокаджийско би било чудесно.Аз съм ЗА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер и без това вече се чудя кво да слушам. ПС: Да не забравите и хип-хоп музика да пускате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да навит съм и аз за радиото и то много давай фен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 . Само да уточниш, само през интернет ли ще се слуша?

Редактирано от jorkaeff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето каква музика се слуша от потребителите на форума :

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...t=0&start=0

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...t=0&start=0

 

да не си извадите грешен извод от анкетата и това какво трябва да се пуска! Може да сме повече рокаджии АМА има много хора дето слушат и други стилове, от което следва че трябва да се пуска всякаква музика!

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето каква музика се слуша от потребителите на форума :

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...t=0&start=0

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...t=0&start=0

 

да не си извадите грешен извод от анкетата и това какво трябва да се пуска! Може да сме повече рокаджии АМА има много хора дето слушат и други стилове, от което следва че трябва да се пуска всякаква музика!

тука съм съгласен.Само груба чалга за под маса съм твърдо против.лично мнение ;)

 

Даваи аз съм с двете ръце ЗА ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , радиото ще работи до 48 часа ;) ще се слуша Хоусе Рок Хип-хоп Прогресиве и по-малко метал , без чалга ;) ако съм пропуснал някой стил сега е моментът да кажете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не забравяме и старичките денс парчета ;) също така и българска музика !!

 

п.п. Ако има такива дълги периоди от един стил ще има хора дето няма да им понася ;) според мен ще е добре да е разнообразна музиката. постоянно да се менкат стиловете така няма да омръзва .

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според посочената анкета може да направиш едно нещо.Примерно 2та стила ,които се харесват най-много във форума да звучът по-дълго време ,а другите по-малко ;) ПР: Рок /Метал 2 часа нон стоп ,след тва Рап- 2 часа и почваш да въртиш от другите стилове и тн... .т.е нещо като програма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друг вариант едно време по радио експрес /преди 10 години/ всеки вторник от 23 часа пускаха техно докато беше такова .Та каква мие идеята или по точно предложението с което не ангажирам никой.Ден на хауса или вечер ,ден на рока или вечер и тн и тн.през останалото време random и газ до дупка ;)П.п или shuful беше ;)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , радиото ще работи до 48 часа ;) ще се слуша Хоусе Рок Хип-хоп Прогресиве и по-малко метал , без чалга ;) ако съм пропуснал някой стил сега е моментът да кажете ;)

Супер! Аз съм за с двете ръце! Дай повече инфо- честота или адрес и т.н...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друг вариант едно време по радио експрес /преди 10 години/ всеки вторник от 23 часа пускаха техно докато беше такова .Та каква мие идеята или по точно предложението с което не ангажирам никой.Ден на хауса или вечер ,ден на рока или вечер и тн и тн.през останалото време random и газ до дупка :DП.п или shuful беше ;)

Shuffle приятелю :D,а относно радиото и аз съм с 2-те ръце и двата крака ЗА ;).Почитател ТВРЪД на грънч,рок,хард рок,олд скуул рок и секкъв вид рок и на секви леки и тежки МЕТАЛИКИ ;):);).П.П.И Бионс...особенно така от заден план ;) Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П.И Бионс...особенно така от заден план ;)

:D От всички "планове" даже ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА ;)П.П Няма да е лошо да се пуска и някое друго Ретро от рода на Nana, C-Block и т.н. Колега кажи и станцията или дай някакъв линк от където да слушаме. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е супер, страхотно начинание. Предполагам е сигурно, че ще тръгне радиото на 100% - стискам палци.Според мен 3те основни и най-слушани жанра са рок/метал, черна музика и хаус, и могат да заемат най-много ефирно време. След това вече добре би било комерсиална музика (МТВ) и българска задължително.Аз, DJ Sprite и reddek мисля няма да има проблем от наша страна от време на време да пращаме свои миксове за Хаус секцията. Или поне от моя страна имате пълната ми подкрепа. Ако има и други колеги диджеи да се включват при желание."Айде чакаме старта и... кажи верно на какъв адрес/честота ще се излъчва.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами радиото го пуснах работи за сега добре , http://hondabg-radio.mooo.com/ , мисля след 2-3 дена да оправя и сайта да изглежда малко по-добре . но всичко със времето си :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за постижението днес го пуснах ама не функционира надявам се скоро време да слушаме готина музика по него :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радиото е хубаво :lol: мен поне ми хареса, снощи слушах малко но от време на време спира и Buffer-а на уинамп-а се пуска незнам от моя нет ли е това или от сървъра на радиото.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ти и направят един subdomain :lol: radio.hondabg.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега го слушам и ми ХАРЕСВА;)Официални отзиви.., може ли по-късно? ;)...3 мин по-късно - засега... Прекъсва за момент, но дали проблема не е в нет-а ми? ;)

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам как го мисли с 10 mbps + рутер + 2 ПЦ-та ;) странно трябва го измисли някак си ако иска да просъществува занапред !! Също така искам и чалга да има , кви са тия циклежи само , дайте нещо за душата ,че скоро ще гътаме прасенцето и със свинското трябва да върви нещо

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брееей, много иновативно! Много хубава идея, браво! Ама и на мен не ми тръгва... Аз съм за рок, хип-хоп, хаус, но БЕЗ чалга ;) Тоя стил музика мисля че вече прекалено много взе да обсебва не само ТВ и радиа, ами и живота на хората и за съжаление в негативна посока, така че не ми допада идеята. Също може да включиш и dnb, мисля че аудиторията за тази музика никак не е малка! Успех с идеята, с удоволствие ще го слушам!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, прекъсва по малко от време на време и не изписва какво се слуша в момента (снощи го имаше, но сега се изгуби), но все пак е в самото начало и е в период на доизкусуряване :lol: С течение на времето всичко ще се оправи, предполагам.Само да попитам, има ли възможност малко качеството да се вдигне от 96кбпс на 128 поне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам Сашка Васева............базикам се. Радиото е супер релакс за в офиса. БРАВО.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен върви нормално вървеше :lol: буферирах и аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах радиото вече работи на 6+ , Радио остава се от вас да го слушате , и да кажете кой стил ви се слуша :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята е страхотна,аз съм главно за рок,но слушам и всичко друго.и една лоша новина http://www.haskovo.net/index.php?module=ne...ls&id=55885 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е върви екстра :rolleyes: а поздравчета ще може ли да се пускат

Редактирано от alex civic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко предложения: ако е възможо да се пуска и малко инфо. Даже и да е на запис. Нещо от рода на "предстоящи срещи", например. Или като реклама на сервизите на Хонда в Бг и тем подобни неща. Разбирам, че е още в начална фаза, ама ако ще е радио да има и инфо, а не като повечето он-лайн радиа дето заредили плей-листа и нон-стоп само музика. Не че е лошо, ама.... и да е полезно.Това си е мое мнение. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами това е добра идея ;) ще се постараем до няколко дена да я осъществим , само ни трябват усерите за радиото ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не работи радиото? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мога го пусна ! ако искате ще ви дам фтп да качвате музиката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

И на мен не ми го отвара:(дайте читав линк плс..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нз дали е от IE но все ми дава грешка....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НА мен също не ще да го отвори.това радио в колата може ли да се слуша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли, за сега майче е само онлайн :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...