Jump to content
Guest Al_Capone

ЗАПИСВАНЕ за Национална Среща 2009

Recommended Posts

И аз нямам още потвърждение. А парите още в понеделник ги пуснах

И още нямам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

marto_1.8 отбелязано е че си платил, няма проблеми, но виждам че с теб си корнеспондирахме и при подаването на заявката защото имаше проблеми с получаването на имейли от нас ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромна молба към всички подали заявки за регистрация;)!Моля преглеждайте си мейлите всеки ден, това че сте пуснали заявка не означава нищо.От мейлите които изпращаме след това, става ясно колко и за какво трябва да плащате;)След, което ще получите мейл за потвърждение за получен превод;)Не забравяйте, че след потвърждение за приета заявка за регистрация и не осъществено плащане (в срок от 7 работни дни) от ваша страна - ЗАЯВКАТА ВИ СТАВА НЕВАЛИДНА И РЕЗЕРВИРАНАТА СТАЯ (И), се освобождават автоматично, както и въобще участието ви в Н.С.2009 ще се счита за невалидно;) П.С. Моля, моля, моля - При превеждане на суми, записвайте в основание за плащане номера на вашата заявка. Този номер ви е изпратен в мейла, който сте получили като потвърждение на вашата заявка, както и точната сума.Не вписвайте в основание за плащане глупости от рода:"членски внос" ; "nick_name" ; превод от Петранка Драгичева и т.н.Не сме екстрасенси , да гадаем кой аджеба е превел и за какво тези пари.Един изпратил приятелка, друг майка, трети леля, четвърти баба си да плаща в банката и фаловете са налице:D!Нека улесним цялата процедура, а по този начин,няма да тормозим и вас излишно по телефона и т.н.Благодаря предварително на всички и се надявам искрено да ни разбирате;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

marto_1.8 отбелязано е че си платил, няма проблеми, но виждам че с теб си корнеспондирахме и при подаването на заявката защото имаше проблеми с получаването на имейли от нас ;)

Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще пусна в понеделник парички...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Приятели, имаме само една свободна четворкна стая останала.

 

Красимир Иванов Христов

Стилян Емилов Петров

Са подали заявки които за момента не могат да бъдат изпълнени, защото в Лесопарка няма свободни места.

 

Ще помоля пак да пишете в основанието за превода да пишете "Заявка Номер (номера на вашата заявка)", за да не се получават обърквния. А тези които са платили в четвъртък следобяд или в петък, нека порявят търепние. Ние ще получим техните преводи най-рано в понеделник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Молба към всички, които са се регистрирали през web формата и не са получили отговор с потвърждение от нас, нека се свържат незабавно с мен на 0895451515 или с Красен на 0888806329. Имам няколко л.с - та с подобни случай, при положение, че ние сме изпратили отговор на всички получени мейли:oТук визирам хората подали заявка, а не тези които са платили и не са получили потвърждение за плащане. За него Красен е написал в поста преди мен;)Тези които имат желание да вземат участие само в мероприятията предвидени за Ресен, трябва първо да се регистрират през web формата като участници в Нац.среща 2009 и след това за Ресен със съответната заявка, която съм оставил като файл за теглене, попълване и изпращане на honda2009@hondabg.com!!!Причината да следваме този ред е:

В резултат на гореописаното беше определена такса от 10 лв, която се заплаща еднократно от всеки „възрастен” участник в срещата. Всички присъстващи до 16-годишна възраст приемаме за деца и те не заплащат таксата. А „всеки участник в срещата” означава човек, който отговаря на ПОНЕ ЕДНО от следните условия:- по време на споменатия в началото период на срещата пребивава в някой от двата комплекса (вкл. в палатковия лагер);- взима участие като състезател в някое от състезанията на пистата в село Ресен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще е проблем ли ако парите се дадат при самото идване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Седем дни след като сте сте направили регистрация през формата и не преведете парите, заявката става невалидна. Написали сме го! Тоест ще бъде проблем да се плаща на място:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Седем дни след като сте сте направили регистрация през формата и не преведете парите, заявката става невалидна. Написали сме го! Тоест ще бъде проблем да се плаща на място:tooth:

И аз се чудех същото. Ако примерно няма да нощуваш там и няма да се състезаваш защо да се занимаваш със заявки и банки? Редактирано от VTEC Inside LUDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам много приятели който ще идват за драга и тайматак и ако е проблем да се плаща на място то значи ли че няма да бъдат допуснати? Също пише че всички средства ще се израсходят за националната без остатък, ако бъдат допуснати какво следва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Повечето хора от района на Велико Търново са се регистрирали като посетители и са превели парите. Хората които ще дойдат да гледат състезанията никой няма да им събира пари. А за състезанията има тема Записване за състезанията в която подават заявки! И ще трабва да си платят таксата за участие защото:

В резултат на гореописаното беше определена такса от 10 лв, която се заплаща еднократно от всеки „възрастен” участник в срещата. Всички присъстващи до 16-годишна възраст приемаме за деца и те не заплащат таксата. А „всеки участник в срещата” означава човек, който отговаря на ПОНЕ ЕДНО от следните условия:

- по време на споменатия в началото период на срещата пребивава в някой от двата комплекса (вкл. в палатковия лагер);

- взима участие като състезател в някое от състезанията на пистата в село Ресен.

А както е написано във темата за състезанията без предварителна заявка, никой няма да бъде допуснат!

 

Тоест всички пари ще бъдат събрани предварително! А посетители на място няма да върнем, но не мисля че те ще формират бюджета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неразбрах само кеш или на място ще може ли да се плаща иначе като цяло офертата ми харесва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:worthy: УЧАСТИЕ САМО С ПРЕДВАРИТЕЛНА ЗАЯВКА И ПЛАЩАНЕ ПО БАНКА В ЕДНОСЕДМИЧЕН СРОК СЛЕД ПОДАВАНЕ НА ЗАЯВКАТА :worthy:

 

БЛАГОДАРЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора, едни и същи въпроси всеки ден:worthy:Четете малко бре!За последен път ще го напиша:За тези, които изявяват желание да участват в някое от мероприятията (състезания на Ресен, вечерно парти в комплекс Манастира, Автомобилно шествие през гр.Велико Търново и т.н.) без да нощуват в резервираните за срещата комплекси по време на Нац.среща 2009 трябва:1. Да се регистрират като участници в Нац.среща 2009 през web формата, към която има линк в темата за "Записване за Национална среща 2009"2. След, като получат e-mail с потвърждение за приета заявка, от изложената информация в този мейл да преведат съответната сума, която е на база брой участници, заявени или не стаи и т.н.3. След получаване на втори мейл, в който се потвърждава че е платено, чак тогава вече може да си пуснете заявка за Ресен например.Такси за зрители - няма.Такса само за участия на Ресен няма, 10лв вход ви дават възможността да се възползвате от всички мероприятия на Нац.среща 2009!!! Пак подчертавам, че ако някой дойде на Ресен само за състезанията и не е минал през гореописаните процедури - няма да бъде допуснат до участие:worthy:Разполагаме с малко време и всички списъци ще бъдат изготвени предварително, няма заради един или двама или н-на брой не разбрали да променяме цялата предварително утвърдена схема на работа и провеждане на мероприятията:lol:Единственият вариант за подобни случаи е желаещият да присъства единствено и само като зрител:DП.С. Всъщност за тези 10лв вход има доста богато обяснения в темата за Записване за Нац.среща 2009. Вижте абзаца относно Бюджет и т.н.Искрено се надявам, да няма вече не разбрали;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги! Бях откъснат от света доста време и съм пропуснал възможността да си запиша стая! Лошото е, че и сега съм така! Та на въпроса: продължавам да съм пеша! Вече няма стаи и съм почти прецакан от всякаде (както обикновено)! Молбата ми е, ако има някой, който има едно свободно място в колата в посока СРЕЩАТА, и има желание да ме вземе да ми звънне на тел: 0884 897583 или на лично! И второ, ако някой може да ме приюти някаде (в колата, или в палатка, или кадето и да е) да помага! Хорааа, не искам да пропускам и тази среща, ако ида ще ми е първата! Много ви се моля, помагайте! В момента съм в София, надявам се да се намери някой да ме метне до събитието!?! Ще се пробвам да ида и на месечната среща тук в София, ама представа си нямам, как да стигна до Булгара.Ако, някой прояви милосърдие да знае, че си поемам всички разходи по превоза ми и, каквото там трябва плюс таксите и т.н.Благодаря ви много предварително!

Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вече 48 часа чакам за потвърждение,но на парвата минута ме отрязахте за състезанията"Al kapone" това ,че си модерато не ти дава ва право да казваш кой с каква кола да бяга на гонките.

Редактирано от kleni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега осерете и тази тема!

 

Колега, никой не е обявявал общонароден събор на пишман рейсърите.

 

Става въпрос за национална среща на ХОНДА!

 

Така достатъчно ясно ли е? Да, това, че е модератор не му дава право. Но това, че е един от основните организатори, и за разлика от теб и мен няма да отиде на готово, а ще си съдере гъза от бачкане за да бъде възможно това събиране му дава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Извинявай,но най-малко искам да осирам точно тази тема и несъм от пишман рейсърите.

Редактирано от kleni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече 48 часа чакам за потвърждение,но на парвата минута ме отрязахте за състезанията"Al kapone" това ,че си модерато не ти дава ва право да казваш кой с каква кола да бяга на гонките.

Аз пък съм един от хората които са включени в организацията за състезанията на Ресен и като един от тях(а не като модератор) казвам, че няма да се допускат друга марка автомобили, различни от Хонда:)Има тема за състезанията на Ресен. Ако някой иска да пита нещо или каквото и да е свързано с това мероприятие, използвайте темата:rolleyes:Тук се обсъждат далеч по-различни неща свързани със Национална среща 2009!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ся се сещам че преди няколко години празнувахме 8и декември в тоя комплекс "Манастира". Беше приятно. Бунгалата са доста просторни; предполагам те са 4ките стай, щото нас там ни бяха настанили. Хотелската част е я знам как е. Ресторантчето е доста добре, поне беше. Арбанаси е мн близо на 5-6км, ако си с коласи за нула време, ако не си окло час. Ами да се надяваме на хубаво време и че ще се видим там.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Стягате ли каляските? ;)Хайде,че не остана :D

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен съм че ще стане як купон, само дето няма да мога и аз да присъствам :) Ще участвам на Държавното първенство по спортна стрелба.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колегите споменаха колективно тръгване (в случая от София) в петък надвечер. Има ли идея от къде и в колко часа? Как стои и въпроса с тея стикери специално за националната дето бяха споменати в първия пост?

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите споменаха колективно тръгване (в случая от София) в петък надвечер. Има ли идея от къде и в колко часа? Как стои и въпроса с тея стикери специално за националната дето бяха споменати в първия пост?

Ами хубаво е да се направят теми за тръгването,но да има и за тръгване събота сутринта и там да се разбереме за място и час!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея колеги. Дайте предложения за час в Петък и Събота.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дават го дъжд пак ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги,

 

По въпроса на ZaRRick по-горе...

 

Всеки регистриран ще получи email утре сутрин с последна информация по отношение на срещата, включително с номера на стаята си (ако има резервация), информация по отношение на палатковия лагер, телефонни номера за връзка при необходимост от съдействие преди и по време на срещата и т.н.

 

В този email всеки ще получи и един файл (в MS Word формат), в който ще е попълнена цялата информация, която сме получили до момента по съответната заявка, както ще има и празни полета за информацията, която все още нямаме. Молбата ни е всеки да си провери пощата утре и възможно най-скоро да ни изпрати обратно този файл с попълнена липсващата информация (напр. имена на другите участници по заявката, адрес и т.н.), както и ако има допусната някъде грешка - да бъде коригирана.

 

Стикерите ще бъдат изпращани в понеделник, така че във вторник или сряда би трябвало да са пристигнали при всеки.

 

Това е май засега... айде, не остаааааанаааааааааааааааааа ;)!

 

 

P.S. По отношение на времето - аз мисля, че е рано още да им вярваме на синовете на птиците... защото доколкото съм запознат, те имат технологии и възможности да дават разумни прогнози до максимум 5 дни - останалото са вариации на тема Вардар и прогнози според разположението на звездите, миграцията на мравките и настроенията на хипопотамите в Месопотамия. А и както небезизвестен Honda-моторджия от форума сподели, той повече вярва на прогнозите на AccuWeather, които в случая дават благоприятна прогноза ;) ... (поздрави на Жоро!)

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се приесъединявам ;) Но имам едно питане..Пуснах заявката в понеделник и още не съм получила отговор..нормално ли е това забавяне или не е приета заявката?КАКВО ДА ПРАВЯ? да пиша на имейла оставен в темата или на някой колега, който се занимава с организацията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

При въпроси по отношение на регистрацията – пишете на адрес honda2009@hondabg.com.

Виждам, че така си и направила ;);) ! Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно ако искате може да направим една група от софия. Азще тръгвам в събота. Има ли и други?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно ако искате може да направим една група от софия. Азще тръгвам в събота. Има ли и други?

И аз съм в събота!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми кво ще кажете в събота в 8.00 на шел-а на ботевградско а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 Сседмица :D Чакаме стокерите вече че като бг пощите :whistle::D:dry: лошо ми става ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, ако модераторите нямат нищо против, ще направя тема за координация на групово тръгване от София в Петък след обяд. Аз мога да тръгна след работа, а преполагам, че и други колеги са в същото положение. До Търново при бавно/спокойно каране са около 3 часа, така че ще стигнем по светло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

По въпроса на ZaRRick по-горе...

 

Всеки регистриран ще получи email утре сутрин с последна информация по отношение на срещата, включително с номера на стаята си (ако има резервация), информация по отношение на палатковия лагер, телефонни номера за връзка при необходимост от съдействие преди и по време на срещата и т.н.

 

В този email всеки ще получи и един файл (в MS Word формат), в който ще е попълнена цялата информация, която сме получили до момента по съответната заявка, както ще има и празни полета за информацията, която все още нямаме. Молбата ни е всеки да си провери пощата утре и възможно най-скоро да ни изпрати обратно този файл с попълнена липсващата информация (напр. имена на другите участници по заявката, адрес и т.н.), както и ако има допусната някъде грешка - да бъде коригирана.

 

Стикерите ще бъдат изпращани в понеделник, така че във вторник или сряда би трябвало да са пристигнали при всеки.

 

Това е май засега... айде, не остаааааанаааааааааааааааааа :P!

 

 

P.S. По отношение на времето - аз мисля, че е рано още да им вярваме на синовете на птиците... защото доколкото съм запознат, те имат технологии и възможности да дават разумни прогнози до максимум 5 дни - останалото са вариации на тема Вардар и прогнози според разположението на звездите, миграцията на мравките и настроенията на хипопотамите в Месопотамия. А и както небезизвестен Honda-моторджия от форума сподели, той повече вярва на прогнозите на AccuWeather, които в случая дават благоприятна прогноза :) ... (поздрави на Жоро!)

Сутринта мина, а аз не съм получил нищо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Поради продължилите до тази вечер включително промени по резервациите, размествания, уточнявания по телефон, електронна поща и ЛС, все още не сме пуснали въпросната информация към вас по email-ите. Ще се постараем това да стане възможно най-скоро! След като изпратим последното писмо до вас, ще публикуваме общата информация тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам как ще бъдат разпратени стикерите,за да знаем какъв адрес да оставяме-чрез български пощи или ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Предполагам това ще го напишат в последният имейл, който ще ни пратят в най-скоро време :shock:

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...