Jump to content
Guest Al_Capone

ЗАПИСВАНЕ за Национална Среща 2009

Recommended Posts

Ами , аз съм сам в двойна стая :drunk: И ако някое от момичетата остане без ............ може да дойде при мен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1) Хотелска част на почивен комплекс „Манастира”21 двойни стаи – 36 лв / вечер (за цялата стая)5 тройни стаи – 42 лв / вечер (за цялата стая)18 четворни стаи – 40 лв / вечер (за цялата стая)

Аз подадох заявка за двойна стая, но ако съм закъснял искам четворна. Наистина ли е по евтина от тройната или има грешка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами , аз съм сам в двойна стая :P И ако някое от момичетата остане без ............ може да дойде при мен :P

:D:P и аз съм така :(:P

Вие що не се гушнете двамата и не оставите двойните за истински двойки? :D Редактирано от Mandylion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз категорично отказвам защото не съм станал пеперуда все още :(:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие що не се гушнете двамата и не оставите двойните за истински двойки? :(

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами , аз съм сам в двойна стая ;) И ако някое от момичетата остане без ............ може да дойде при мен ;)

:lol:;) и аз съм така ;) ;)

Вие що не се гушнете двамата и не оставите двойните за истински двойки? ;)
Май искаш 3-ка тииии ааа...???? Палавник ;) Мене вече има КОЯ да ме гушка в двойната стая... опрайте се вие ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5) Мероприятие във Велико Търново, свързано с безопасността на движението

Очаквайте информация за това мероприятие в отделна тема скоро! Ще са необходими „доброволци”, които да се включат в тях – за предпочитане 5-6 доброволКи, които са готови да отделят един час в съботния предиобед, който ще прекарат със сигурност в добро настроение.

Аз от сега да си кажа, че искам да съм едната доброволка ;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има ли някой от вас който да е превел парите и да са му пратили по пощата потвърждение за участие,защото аз пратих парите в понеделник и още никой не ми е пратил нищо на пощата!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, във връзка с въпроса на winx по-горе по отношение на потвържденията за плащане ето малко информация:

- плащанията се следят редовно и информацията се отразява в нашия регистър на заявките;

- към момента от 92 регистрирани заявки общо имаме ПРИСТИГНАЛИ плащания по 25 от тях;

- потвърждения за получени плащания все още не сме започнали да изпращаме (тоест НИКОЙ не е получил такова до момента) - ще започнем да ги изпращаме от утре най-късно.

 

С две думи - всичко е под контрол и най-късно утре до края на деня всеки, чието плащане е ПРИСТИГНАЛО, ще бъде уведомен с email.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

2. В рамките на 24 часа екипът по регистрацията (който се състои от 3 човека) изпраща по електронна поща потвърждение за приета заявка за участие, в която се включва:

- потвърждение за наличие на съответните заявени стаи и запазването им (ако регистриращият се ще преспива в комплексите) или съответно предложение за алтернативни стаи;

- информация за общата сума, която трябва да бъде преведена – нощувки (ако има) + такса за участие (за колкото хора са регистрирани);

- данни на банковата сметка, по която трябва да бъдат преведени парите;

- номер (код) на заявката – който ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да се впише в полето „основание” на вносната бележка при пускането на банковия превод на сумата.

Май вече минаха 24 часа откакто подадох заявка, но нямам потвърждение за приета заявка за участие на пощата.

 

И понеже няма двойни стаи искам четворна в Манастира:lol:

Редактирано от VTEC Inside LUDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май вече минаха 24 часа откакто подадох заявка, но нямам потвърждение за приета заявка за участие на пощата.

Здравей!

 

Да, минаха 24 часа... тъкмо в момента точно се пишеше твоето писмо... в 29-тия час от пристигането на заявката ти ;-)...

 

Забавянето е умишлено, тъй като твоята заявка беше на ръба на приключването на 2-ките в Лесопарка... а имаше до днес вероятност да се освободи една 2ка там.

 

Та - email-ът ще пътува след 10 мин към теб :-)!

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги. Много искам да дойда на срещата. Та направо на въпроса. Понеже съм самичка (и още не съм попълнила бланка), някой ще иска ли да ме приюти при себе си, ако има свободни легла (съжелявам, мъже, но сама с мъж в една стая не оставам да спя :angry: ).Благодаря ви предварително. :P Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке а с 3-ма :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дайте актуално инфо за свободните стаи и в двата хотела, че тука докато се разберем може и да спим по колите....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

 

Ето обобщена информация от записванията към настоящия момент:

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Брой регистрирани участници: 188

Брой регистрирани палатки: 14

 

Свободни стаи в МАНАСТИРА: единствено 4-ки - 6 бр.

Свободни стаи в ЛЕСОПАРКА: < няма >

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега! +3 ма още за купона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте аз искам да попитам до кога е крайния срок за записване и понеже чак към 2ри ще знам със сигурност дали ,ще мога да дойда , няма да има никакви стаи в хотелите, което не е проблем та кое трябва да попълня само за срещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MissCaprice, енкстра! Чудесно е, че вече имаме първата официално записала се доброволка :-)! Очаквай(те) повече инфо в отделна тема скоро!

 

 

Sanchesss, не вярвам да не се получи приютяването ти в някоя стая...! И тъй като това е поредния въпрос в тази посока, ще пусна една тема за обсъждане на комбинации за стаите... търси/предлага комбинация. И там се надявам по-лесно и бързо да се "наглАсят" нещата.

 

 

Lude, краен срок за записване НЯМА:

 

- регистрации на колеги, които искат да ползват организираните от нас вариати за преспиване, ще се приемат докато се "напълнят" и ПЛАТЯТ нощувките във всички стаи в комплексите "Манастира" и "Лесопарка"... Както си прочел, определен е срок от 7 дни, в който плащането трябва да е пристигнало по сметката - в противен случай резервираната стая се "освобождава" и се предлага на следващия записал се и чакащ за стая;

 

- регистрации на колеги, които няма да ползват организираните от нас варианти за преспиване, ще се приемат "до края" - т.е. няма да спират... реално - до сряда (10 юни) ще може да се прави регистраиця в online формата, тъй като са нужни 1-2 дни за пристигане на плащането.

 

 

Накратко - никой няма да бъде "върнат"...! Срещата я правим за всички ХОНДА-фенове, които искат да се включат, и вярвам, че на никой желаещ няма да му се наложи да остане встрани от купона!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво става с парите? от банката ми пратиха известие че сумата е преведена във вторник а още нямам потвърждение от вас ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво става с парите? от банката ми пратиха известие че сумата е преведена във вторник а още нямам потвърждение от вас ;)

Не си единсвения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво става с парите? от банката ми пратиха известие че сумата е преведена във вторник а още нямам потвърждение от вас ;)

Абе нали имаш билет влака може да заминава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също още не съм получил потвърждение за парите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се присъединя и аз към колегите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие наистина ли си помислихте, че ще има среща. Всичко беше базик бе хора ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък получих , преди малко :lol::P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, във връзка с въпроса на winx по-горе по отношение на потвържденията за плащане ето малко информация:

- плащанията се следят редовно и информацията се отразява в нашия регистър на заявките;

- към момента от 92 регистрирани заявки общо имаме ПРИСТИГНАЛИ плащания по 25 от тях;

- потвърждения за получени плащания все още не сме започнали да изпращаме (тоест НИКОЙ не е получил такова до момента) - ще започнем да ги изпращаме от утре най-късно.

 

С две думи - всичко е под контрол и най-късно утре до края на деня всеки, чието плащане е ПРИСТИГНАЛО, ще бъде уведомен с email.

Колеги, горният цитат е по повод отново зададения няколко пъти въпрос...

 

Aктуалната информация е:

- 91 заявки общо (в цитирания пост от вчера числото 92 беше погрешно взето от неправилното поле в регистъра);

- 43 получени превода до момента (края на работния ден днес, 21 май).

 

До час-два максимум би трябвало всички колеги, чиито преводи са получени по сметката, да имат в пощенските си кутии потвърждение за това. Ако до тогава не намерите потвърждение, а смятате, че би трябвало да са получени парите вече, тогава моля:

- проверете дали писмото не е попаднало във Вашата Spam-папка

и ако "и там го няма", пишете ни на honda2009@hondabg.com!

 

Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За меропориятието само да кажа че доброволките са вече две :lol: А първата е Pemy писала ми е лично за да се запише. Моя е грешката че не съм го отбелязал на време!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За меропориятието само да кажа че доброволките са вече две :P А първата е Pemy писала ми е лично за да се запише. Моя е грешката че не съм го отбелязал на време!

Обработвам още една доброволка. Само за протокола ще боли ли :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито,получих потвърждението :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Само за протокола ще боли ли :lol:

За протокола: Няма да боли!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз доброволка :lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък искам с доброволките бе басиииии :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз аз аз аз :lol::P:P:worthy::worthy::worthy::worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам още потвърждение. А парите още в понеделник ги пуснах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери си пощата и аз тогава ги пуснах и получих снощи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамка им и шефове,нема да мога да дойда п____а му л____а :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5) Мероприятие във Велико Търново, свързано с безопасността на движението

Очаквайте информация за това мероприятие в отделна тема скоро! Ще са необходими „доброволци”, които да се включат в тях – за предпочитане 5-6 доброволКи, които са готови да отделят един час в съботния предиобед, който ще прекарат със сигурност в добро настроение.

И аз искам :lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние с брат ми сме там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...