Jump to content
Bayilijan

Май никой не купува вече...

Recommended Posts

За сладкарниците съм съгласен ,съгласен съм и да има заведения за не пушачи.Но да се забрани да се пуши на всички обществени места това вече е прекалено.Тука вече засягат моите човешки права като пушач ;) И кое е бедното на БГ??? това ,че се краде във несвяс толкова години и свършване няма.И логиката на държавата също. колкото повече хотели могат да си позволят парламенталистите толкова по-добре и да не забравим вилите по Испания, Кариби, Гърция а може и на луната да си имат.Що си мислиш,че като си живял няколко години в САЩ много си започнал да схващаш нещата?Знаеш ли колко деца има които "живеят" в студа ?Знаеш ли колко старци "живеят" в пълна мизерия?слагам живеят в кавички защото това не е живот.Какво правите Ти и твоето правителство за тези хора а???Определено това правителство не е мое.А до колкото сигурните приходи на държавата само ще ти кажа,че е много лесно да ограбиш беззащитния.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е връзката между моя престой зад граница и бедстващите деца и старци в България? Да, държавата е абдикирала. Значи ли това, че всеки трябва да стане говедо само защото не се упражнява достатъчно контрол?И не, не трябва да има заведения за непушачи. В заведенията въобще трябва да се забрани пушенето. Ако ти сметнеш с това твоите права за нарушени, къде тогава отиват моите права? Предполагам ти е през левия джоб, че ти дишам цигарения дим. И само не ми казвай, че заведенията са за това. Не съм съгласен. Когато ям и дишам дим, после 3 дена се оригвам на цигари. Ама какво да ги правиш. Американците са тъпи. ЕС и той си измисля някакви странни закони. Май никой не харесва пушенето. Но в България е разбираемо. Цигарите евтини. Пафкат повече от 60% от населението. Идилия..Но това е друга тема...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За забраната за пушенето съм категорично против! Въпреки че съм непушач. Преди е било алкохолното лоби, забранили са го. После идва на ред тютюневото лоби, сега и него иската да забранят, а сещаш ли се кое лоби идва на ред едно много по страшно от алкохола и цигарите - химическото в частност фармацевтичното. Където печалбата е по голяма от дрогата, не се облагат с акцизи.П.С. Не се чувствай длъжен да ми отговаряш. Почти всеки прекарал повече от шест месеца в САЩ бива претопен и приведен до тяхното мислене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За забраната за пушенето съм категорично против! Въпреки че съм непушач. Преди е било алкохолното лоби, забранили са го. После идва на ред тютюневото лоби, сега и него иската да забранят, а сещаш ли се кое лоби идва на ред едно много по страшно от алкохола и цигарите - химическото в частност фармацевтичното. Където печалбата е по голяма от дрогата, не се облагат с акцизи.П.С. Не се чувствай длъжен да ми отговаряш. Почти всеки прекарал повече от шест месеца в САЩ бива претопен и приведен до тяхното мислене.

Чувствам се длъжен не за друго, а защото трудно разбирам какво точно искаш да ми кажеш.Лобита е имало винаги. Значи, ти драпаш към властта, защото там има определени облаги за теб. Но за да издрапаш ти трябват пари, които нямаш. За да ги получиш се свързваш с някого, като този някой не е задължително да е мафиот. Обвързваш се с него и в случай на политически успех започваш да защитаваш и неговите интереси. Когато обаче тези интереси са над интересите на народа, който уж те е избрал, тогава става лошо.Четейки те оставам с впечатлението, че всяко едно лоби е силно към точно определен момент. Политически вероятно е така. Икономически също. Макар големите пари да са именно там - тютюни, алколох, фармация, горива. Нямам нищо против човека до мен да пие. Ми като ми се лочи, да лочи в крайна сметка. Като иска да пие хапчета - да пие. Няма проблем. Има проблем, когато неговия навик, в случая тютюнопушенето, създава дискомфорт на мен и на моето семейство и поставя под заплаха нашето здраве. Вредата от тютюневия дим са доказани и за да го разбереш не е необходимо "да са ти промили мозъка" в САЩ. Просто трябва да имаш малко по-висока здравна култура и да си присъствал на достатъчно аутопсии на пушачи :) Последното не е задължително.Тъй че за лобитата си абсолютно прав, само дето не видях пряка връзка между нещата. Който си пуши, той ще си пуши, независимо от лобита и забрани. Интересно ми е защо отворковците като идат в МакДоналдс не пушат. Отговорът е прост - заведението държи на това и точка! И като гледам не страдат от липса на посетители. Дори обикновено е наплив - без значение дали е София или Пловдив. Значи може. А логиката е проста - щом трябва, значи може.Към колегата Иванов - да, имам право да гласувам. С двойно гражданство съм. Досега съм упражнявал това право само на местните избори. За правителство не съм гласувал, най-малкото защото не съм видял никой достоен. Когато видя - ще отида пред урните.Хайде, хубава сряда на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля те само не давай пример с макдоналдс.Разбирам защо децата искат да ходят там - заради играчките.Но възрастните?! Нито цените са нормални, нито храната като качество и количество.На бюрото си имам пакетче картофки купени в МкДоналдса на Славейков в София - през октомври 2007-ма година.Както съм ги купил, изядени са половината и ги сложих на бюрото си.Вече година и 4 месеца.Все още няма грам развалено или миризма от тях!Айде да си говорим колко здравословно е да ядеш такова "нещо", защото това не може да са пържени картофки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моля те само не давай пример с макдоналдс.Айде да си говорим колко здравословно е да ядеш такова "нещо", защото това не може да са пържени картофки.

Моето дете за първи път като опита сандвич от гореспоменатата "велика" фирма изплю веднага първата хапка.Не ям тази храна ако ще и да умирам от глад.По добре нещо истинско, отколкото консерванти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 1л гориво знаеш ли държавата колко такси и данаци налага?И дали от там не може да се корегира цената ?

Не знае откъде да знае, а Ал капоне му е отговорил за промиването на мозъци в Щатите.Цената на литър бензин е 0,654лв., от там нагоре всичко е данъци!Инфо за невярващите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както имаше криво разбран " комунизъм " и " социализъм " май поради същата причина ще има и криво разбрана " демокрация " и капитализъм / умишлено не го сложих в кавички защото май има още шанс ;) / !!! Да демокрацията е това - всеки да може да прави каквото си иска , където си иска , когато си иска , НО без да пречи на същото право на другия , т.е. да не му отнема с действията си неговата свобода !!! Разбира се няма смисъл да добавям И като спазва законите :) Жалко , че всеобщата демокрация не предвижда до голяма степен и елементарните човешки права , но по тази точка има огромен напредък в по-развитите страни , дано някога напредъка дойде и при нас ;) Та логиката е следнат - не може някой си с потреблението на нещо , въпреки , че е позволено от закона , да ме трови и пречи !!! Сам като иска да се трови нека го прави на нужните места и т.н. ;) Съгласете се , че някой прекалил с чашката почне да се бие с всеки по улиците властите веднага ще го задържат , ще има обвинения и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувство, че си пиша с компютри, а не с живи хора.Искам да ми посочете къде съм написал, че храната в МД е здравословна, качествена и вкусна. Отговорът е прост и ясен - НИКЪДЕ!Дадох за пример вътрешния ред и не разбирам защо се правите на ударени. Значи все пак неща опират до контрол и желание да се справиш със ситуацията, без да се оправдаваш, че като забраниш пушенето клиентелата ти ще намалее. Никой не е длъжен да харесва храната в МД. Но пък и аз не се чувствам длъжен да дишам цигарен дим там, където се храня.Промивката на мозъци става чрез медиите. Аз медии не гледам - нито тук, нито там. Чета крайно избирателно и наблягам на научно-популярните филми, но много внимателно, защото историческите също минават за промивка, ако не си запознат с достоверните източници.Горивата няма какво да коментирам. Не мисля, че е необходимо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За лобитата: 30-те години сухия режим в щатите алкохолно лоби. 50-те години точно след войната цигареното лоби всеки пуши за да е добре за да покаже добър стандарт на живот и така през 60-те, 70-те та до края на 80-те когато чичо Сам "решава" че тютюунопушенето е много лоша работа. Тук обаче идва новото лоби химия и фармация (Байер и Дюпон и БАСФ и други). Които почват да казват колко добре ще се чустваш като пиеш ей тия "витамини и мниерли" а и не само тях едва ли не докторите стават излишни. А вредата от цигарите я "доказват" тези които са платили за да се докаже този способ е известен отдавна на човечеството като черен PR. Само един пример в тази снимка по-долу се казва "Тютюневият дим съдържа бензопирин, нитрозамини, формалдехид и водороден цианид," Първите две съединения ги има в аспирина, а формалдехида го имам във всички филета и пушени меса. Е да остава само водородният цианид ама вече си пил и аспирин. А също пише че водело до рак на белите дорбове - лъжа и измама всеки от нас е носител на някой тип рак какво го кара да почне или да не почне да се развива все още никой не знае. За Макдоналдс да ти кажа не съм фен на американската мечта = бърза храна и от работа в къщи.

 

Едит: Научно-популярните филми са най-голямата пропаганда и метод за промиване на мозъци!

 

Ето я и снимката:

Публикувано изображение

 

 

П.С. Ото спри да цитираш последният писал в темите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай. Правя го по навик, за да виждам прегледно това, което е написал човекът преди мене. Ще се постарая да не го допускам.Виж, започваш да навлизаш в материя, която мисля че не разбираш особено много. Не искам да те обидя, разбира се. Всички лекарства са химия! Това са отрови както и да го погледнеш. Изключенията са малко. Това са най-вече лекарства на билкови основа. Освен това има една леко отричана наука - хомеопатия са нарича. Там се набляга на това, че те лекуват с нещото, което всъщност е причинило твоята болест. Макар и в твърде обезсилен (слабоконцентриран) вариант.Вредата от цигарите я оспорват само тези, които наистина не познават медицината. И пак казвам - тези, които не са гледали "отворен" на масата пушач. Вероятно следвайки логиката за безвредност, ще излезе че и алкохолът е безвреден. Да, той е полезен в умерени количества. Но колко хора са умерени и какво означава умерено, след като за всеки това е една индивидуалност.Тютюнопушеното е най-опасния вид наркомания. Но мисля, че това не е много интересна тема за този клуб. Предлагам да оставим настрана т.нар. пропаганда и лобиране и да започнем да наричаме нещата с истинските им имена.Откъде тръгнахме и къде стигнахме. :) Хайде, наздраве от мене и се извинявам предварително, ако съм обидил някого. Не е било нарочно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие пък...от къде тръгнахте до къде стигнахте? Пушенето, какво общо има с кризата? Криза е и ще бъде поне още 6 месеца, всички сме прецакани. Под всички имам предвид простосмърните, а не финансовите динозаври, които я предизвикаха за да си посъберат разпиляното състояние.По въпроса с тютюнопушенето-нещата са от ясни по-ясни пушиш-димиш-дима е в малка или голяма степен е отровен/неприятен за непушачите около теб. Т.е. след като пушача предизвиква някаква вреда е отговорен да го прави на места където няма засегнати.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно яко сте писали ;) Както и да е, аз да се обадя по темата за протестите, когато горивото беше 2.6лв. за литър... точно по това време едно момче от BMW клуба организира протести, легални, ходих на всеки без един... тогава се видя, че всички само лаят а не хапят. Един-двама колеги имаше по протестите, след това бях сам... много тъпо се чувствах - така мразените голфаджии бяха повече от нас. Та исках да кажа, че се организираха протести като цените бяха с 60% по-високи! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един-двама колеги имаше по протестите, след това бях сам...

Протеста няма да реши проблема, само и едниствено дирижиран от политическа сила протест може да успее и

то със съгласието на противника иначе какво става:

"Кучето си лае, кервана си минава" и кучето сме ние народа.

Примери много: Свалянето на Виденов, Луканов, и Ф.Димитров.

 

Истинската сила на народа е неговото поведение.Неведнъж съм давал пример с психозата "птичи грип",

когато никой не купуваше пилета и цената му падна, т.е. търговците и производителите свиха печалбата.

Ако народа спре да купува кой ще продава и на ква цена.Има икономически закони, ама тука има монополи.

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнат ли да падат лихвите по депозитите,тогава ще сме в центъра на кризата.Лихвите-това е индикатора на кризата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко казано е хубаво, но горивото не е пилешко месо, което може да замениш с телешко или свинско. Всъщност може. С велосипед! :cool: Пък и това с пилешкия грип не беше ли поредната пропаганда? Хихи, нали сме на тая тема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнат ли да падат лихвите по депозитите,тогава ще сме в центъра на кризата.Лихвите-това е индикатора на кризата.

В БГ май е обратното.Лихвите се вдигат в момента да си компенсират пропуснатите печалби.Абсолютно същото се случва и с храните.Ниско потребление пад в цените, тука пък растат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Darius депозитите са друго нещо :cool: Лихвите по кредитите се вдигат , ако лихвите по депозитите започнат да се вдигат ще бъде много добре за клиентите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Darius депозитите са друго нещо :cool: Лихвите по кредитите се вдигат , ако лихвите по депозитите започнат да се вдигат ще бъде много добре за клиентите :)

Мен много ме притеснява вдигането на лихвите по депозитите.Това означава, че банките трескаво търсят капитал, щото им липсват свежи парички.Събират парите на народа и после бум.Това ме плаши.Никой не печели, а народа страда яко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както знаеш има гарантиран миниму , който при фалит на банката държавата гарантира и компенсира :) Ясно , че на тази кълка е рисковано да се лежи , но все пак си мисля , че малко ще са хората , които ще се втурнат да депозират милионите си точно в този момент в нови банки или изобщо в банки :) Според мен няма значение ние какво мислим и правим - наистина , банките трябва да се решат какво да правят и как - дано не зглупят :cool:

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже доста колеги не ми вярват, как ще обяснят спада на цените на бензина от днес, като петрола не се мърда от 39$/б.Цените надолуИли просто Лукойл е решил ей така без причина да ни зарадва.Просто и ясно- свито потребление-спад на цените на стоките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мииизабелязал съм че бензина изостава от цените на нефта с около седмица, а пропан-бутана с 2-3...демек след 7-8 дена и газта леко ще падне :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неприятния момент е,че банките в България,са предимно клонове на чужди банки,и ако ценралната банка обяви фалит,горят и клоновете,независимо дали са на печалба или не,общо взето кофти ситуация-дали да депозираш в банка или буркан банк.....въпрос на избор :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неприятния момент е,че банките в България,са предимно клонове на чужди банки,и ако ценралната банка обяви фалит,горят и клоновете,независимо дали са на печалба или не,общо взето кофти ситуация-дали да депозираш в банка или буркан банк.....въпрос на избор :angry:

По принцип има разни защитни механизми, които защитават дребния вложител в банките. Дори собственост на чужди банки, то местните клонове трябва да изпълняват политиката наложена от БНБ. Шибаното на икономиката е, че 10 различни инкономисти могат да ти препоръчат 10 различни начини за справяне на даден проблем. Кой от кой по-логичен. Това, което е проработило (по най-логичния начин) в Аржентина, например, не значи, че ще проработи в България. Има фактори, които влият по различен начин в различна среда и тн, и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мииизабелязал съм че бензина изостава от цените на нефта с около седмица, а пропан-бутана с 2-3...демек след 7-8 дена и газта леко ще падне :rolleyes:

е, 8 дена след моето предсказание се очаква гозто да удари 70ст/л :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мииизабелязал съм че бензина изостава от цените на нефта с около седмица, а пропан-бутана с 2-3...демек след 7-8 дена и газта леко ще падне :blink:

е, 8 дена след моето предсказание се очаква гозто да удари 70ст/л :cool:
Чакам с нетърпение да кажеш нещо за бензина. :rolleyes: Петрола леко се вдигна, да не ударят цените пак 2,00лв за литър?Спада на потреблението ще доведе до още по-ниски цени, щото няма кой да купува, а рафинерията требе да работи.И това ще стане през март, най-късно началото на април, когато ще почустваме истински кризата. Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегите дет са си купили нови телефони и колички може да почерпат вече! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен много ме притеснява вдигането на лихвите по депозитите.Това означава, че банките трескаво търсят капитал, щото им липсват свежи парички.Събират парите на народа и после бум.Това ме плаши.Никой не печели, а народа страда яко.

:):D;) Ще е много тъпо да повторим сценария от 97г.Ситуацията в българския банков сектор е изключително опасна и тревожна. Тази система е на път да пресъхне. Банките-майки, чужди собственици са в огромни затруднения, по-големи отколкото американските банки. По данни на вътрешен документ на ЕК, европейските банки имат инвестирани повече от 18.6 трилиона евро в т.нар. токсични активи. Тази сума е с минимум 4 трилиона евро по-голяма, отколкото общия комбиниран БВП на целия ЕС и с над 6-7 трилиона евро по-голяма, отколкото БВП на САЩ. Ето това е реалното измерение на кризата в банковия сектор, което Станишев премълчава. Това означава, че няма и няма да има и не е възможно да има никакви свежи пари за банките-филиали в България (а това е над 87 % от банковата ни система!). Вече се обсъжда в централите на чуждите банки-майки възможната продажба на техните клонове в България и в други съседни страни. И трябва да кажа, ситуацията в банковата система на Европа е такава, че възможният избор не е много голям. Най-вероятно ще се наложи на съответен етап българското правителство да влезе в част от собствеността на дадени банки. Затова в този момент всяка банка в България гледа да се спаси индивидуално с цената на много рискове. И затова лихвените проценти по депозитите се вдигат, за да може чрез акумулирането на нов капитал банката да "оживее", макар и временно. А свиването на кредитирането е резултат на много фактори, но между тях най-важни са налагания контрол върху раздаването на кредити, но най-вече липсата на качествени проекти и желанието да се разпиляват парите в условията на очертаващия се ледников период на финансиране на родните банки. Да, нещата, действително са стигнали до основите на родната ни банкова система. Мълчанието, изчаквателната позиция от правителството не спомагат и не отговарят на спешността и на важността на мерките, които следва да бъдат предприети.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и какво да направи правителството?Да обяви че нищо не зависи от нас? (защото не зависи)Пари нямаме право да печатаме (борд, то това е единственото което ни крепи финансово) - САЩ в момента печатат пари и ги наливат в банките. За последните 14 месеца количеството долари в обръщение се е удвоило - по данни на Федералния Резерв.....Не че поддържам правителството, но какво да се прави?Да се тегли як кредит от МВФ? Нали пак ще трябва да го плащаме някой ден - освен ако кризата се задълбочи дотам че да стане хиперинфлация в долари и евро - но тогава този заем не ни спасява.Да налива пари в чуждите банки? От какъв зор? ЕС го е закъсал точно заради манията да налива пари в чужда страна (САЩ) "уверен" че там криза не може да има и плащайки за американския начин и стандарт на живот. 50% от американските "токсични" книжа са купени от евро-банки.Може би трябва да се продадем на китайски банки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учудвам се колко много приказки и думи се изписаха и изприказваха и кво ли не се търси под вола.

България е много богата държава!

България никога не е излизала от криза!(за последните 150-200 години)

В България се КРАДЕ и НАВСЯКЪДЕ се шири ШУРОБАДЖАНАЩИНА и КОРУПЦИЯ!(прочетете "Бай Ганьо", нищо не се е променило)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, че България е в криза последните 20-на години, тва си е така! Обаче тая криза винаги се е отнасяла до едни хора и никога не е засягала някои други! Ма тва си е нормално! А сега ни се пробутва "КРИЗА В КРИЗАТА", която съвсем целенасочено ще се роди почти от нищото! Който може ще се спаси някак си, но повечето ще видиме зор! Ми добре че сме свикналееее..............а сега е момента да се посмеем на Американците....... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Учудвам се колко много приказки и думи се изписаха и изприказваха и кво ли не се търси под вола.

България е много богата държава!

България никога не е излизала от криза!(за последните 150-200 години)

В България се КРАДЕ и НАВСЯКЪДЕ се шири ШУРОБАДЖАНАЩИНА и КОРУПЦИЯ!(прочетете "Бай Ганьо", нищо не се е променило)

Може би това е най-точно и синтезирано.

Може да добавя само ,че кризата е най-вече в начина на мислене и реакция към околния свят на всички ни тук в България.

Погледнете огромния брой хора които се придвижват из София с личните си коли до работа и обратно , спират ги каде ли не , не са готови да си платят 2 лв. за паркинг в центъра, но спират безплатно на тротоара , така че да затруднят движението и на пешеходци и на други автомобили. По същия начин се отнасяме към общите площи във входовете , асансьорите и улицата пред сградата в която живеем. Така работим ....и т.н.т може да се изпише още много. Накрая нямаме изисквания към тези които ни управляват- кмет, правителство...... Единственото което искаме всички е да ни оставят намира и правилата да важат за някой друг.

Политиците просто изпълняват обществения договор , който без думи болшинството сме сключили с тях.

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито, току що в новините по бтв казаха, че кроната и форинта поевтиняват, Литва и България също трябвало да го направят, но в условия на валутен борд.Представяте ли си кво ще стане?Аз си мисля 1997г. 2-ра серия или по-точно вгз.ком!Силно надценения лев и нехайството на правителството ще ни изправят пред фалит, не зареди кризата, а зареди некадърноста си от 4г.насам.Инфлацията в БГ я има, но не се показва и се скрива зад валутния борд.Иначе оздравяването на икономиката минава само през девалвацията на лева.Тежко и горко му на този който спечели следващите избори, всички ще го плюат яко.Причините за девалвация на лева са повече от ясни много отдавна - инфлация и търговски дефицит!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девалвацията няма да оправи дефицита в платежния баланс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормални са 25% за големите търговски вериги. За кварталните бакалии не е така. Разликата не е повече от 2-3% и то в двете посоки. За големите вериги остава ГОЛЯМОТО КОЛЕДНО И НОВОГОДИШНО НАГУШВАНЕ!!! И затова след това им е кофти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Дръжки...Много ясно че Януари е по слаб от Декември. 25% са си напално нормален спад
Дръжки,не дръжки, ама колите висят из автокъщите, даже и се стрелят вече от "много работа"!Чакай да видиш колко ще е спадът февруари, март и април.Само наивник може да си мисли, че като всяка година като мине зимата и лошия януари и всичко ще е ок.П.С. На витошка има обувки по 50лв,намалени от 250лв.Изводите са ясни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Дръжки...Много ясно че Януари е по слаб от Декември. 25% са си напално нормален спад
Дръжки,не дръжки, ама колите висят из автокъщите, даже и се стрелят вече от "много работа"!Чакай да видиш колко ще е спадът февруари, март и април.Само наивник може да си мисли, че като всяка година като мине зимата и лошия януари и всичко ще е ок.П.С. На витошка има обувки по 50лв,намалени от 250лв.Изводите са ясни.
Сега че е криза криза е.....Но и че са се набалбукали с коли набалбукали са се. И са от страх разпродават :PАйде сега влезте на мобиле.де и вижте там дали са свалили гащите. Щото аз не виждам гояма разлика от преди 1 година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...