Jump to content
JK_HONDA

какви гуми избрахте за зимата

Recommended Posts

Бриджстоун.Не съм карал такива, та ми е интересно как ще е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Yokohama Winter F601 175/65 R14. Много съм доволен, колата стои стабилно и не се притеснявам от закъсване.Препоръчвам ги! Жестоки са!

И аз съм от доволните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите са всесезонни и няма да сменям нищо! :) Имат си и съответната маркировка,проверено. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

goodyear ultra grip 7 от миналата година ги имам и съм прекалено доволен

Аз също съм за Ултра Грип 7 . Две зими карам с тях. Страшни гуми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежи ... некой да е пробвал Amtel .. руското Vredestein .... че ми изпадат на далавера ... и са чудя дал ша ждрапат мошно ?!! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви завиди човек,аз съм на 17'

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, мислех едно но накрая си купих 4 нови Дебица Фриго , малко съм скептично настроен, но ще видим :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дебица не е лоша но само за сезон после.........малко пластмасарка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз YOKOHAMA GEOLANDER, но на три сезона с добър грайфер. Ще разчитам на способности :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В нас заложих ме наcontinental conti-viking contact на купето,mishelin alpin 3 на прелюдаа за англичанката още мисля на какво да заложа на Fulda, Yokohama или Toyo или да я зазимявам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с такива гуми http://www.tyre24.de/asets/images/profile/3612.jpg ( Nordic Icetrac ) и съм като верижен трактор зимата ама не знам дали все още ги има на пазара защото до колкото знам вносителите бяха заредили само няклко тира а бяха на добра цена и свършиха доста бързо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си взех Vredestein Snowtrac 2 и съм страшно доволен...

 

Публикувано изображение

 

 

P.S. ...в събота като ги сложа може да споделя мнение как се държат :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трета зима ще съм с Kumho KW17. Много съм доволен от гумата. Предпочитам зимата да съм със зимни гуми. Който иска да разчита на умения.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трета зима ще съм с Kumho KW17. Много съм доволен от гумата.

Тъкмо се чудех дали да си взема такива, благодаря за мнението :( !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои да знае къде се продава регенерат на 195/50/15 или 185/50/15?Просто ми трябва възможно наи-евтината гума че няма кинти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм с Michelin Alpin 3 като за първа зима с хондата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си взех Vredestein Snowtrac 2 и съм страшно доволен......P.S. ...в събота като ги сложа може да споделя мнение как се държат ;)

Страшно си доволен от това, че си си ги купил ли :) Миналата зима карах с такива - добри гуми са. Тъй като ми ги свиха, тази зима мисля да взема Yokohama V902, пък дано са по-добри ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще карам с мишелин алпин 3 втора зима доволен съм от тях :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сложих W.drive v902. Навъртях им около 500км.Имам впечатление само на сух път, тихи са и осигуряват прилична стабилност за зимна гума. Чакаме снега :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отпред: Vredestein Snowtrack 1 /нови/отзад: Kumho 7400 /на 1 сезон/Дано са добри на лошото време, че в момента друсат и шумят като гуми от фадрома.

TOYO VARIO V-1 185/60 14"

Аз сложих такива на ладата и ми е интересно как ще се държат тая зима, нали ги водят всесезонни. Иначе на пороини дъждове и планинска кал държат екстра! Редактирано от kitu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих GoodYear Ultra Grip 7 и сега очаквам да завали сняг за да видя как се представят нивите гуми, а за лятото мисля да си купя Goodyear EAGLE F1 GS-D3 защото ми ги препоръчаха много горещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КУМХО КВ17 - втори комплект са ми и сам доволен,но не карам гума повече от 2 зими,и може би затова съм доволен.Ако бяха на повече км.може би щяха да си покажат слабите страни. - ПО-ДОБРЕ ЕВТИНИ НО чИСТО НОВИ,ОТКОЛКОТО МАРКОВИ НО СТАРИ! -приятел гумаджия! Но и аз споделям това мнение :)

Тия не са ли ПРЕКАЛЕНО големи ментаци ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kumho KW23 Izen XW .Сложих ги миналата седмица,колата стана много по-тиха и стабилна отколкото със старите галоши ДОТ 04.Чакаме снега,но горещо ми ги препоръчаха и ще видим.Преди карах с Gislaved Nord Frost 3-също уникална гума за сняг.Колегата е прав-Най-евтината нова гума е по-добра от използваната скъпа гума.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КУМХО КВ17 - втори комплект са ми и сам доволен,но не карам гума повече от 2 зими,и може би затова съм доволен.Ако бяха на повече км.може би щяха да си покажат слабите страни. - ПО-ДОБРЕ ЕВТИНИ НО чИСТО НОВИ,ОТКОЛКОТО МАРКОВИ НО СТАРИ! -приятел гумаджия! Но и аз споделям това мнение :D

Тия не са ли ПРЕКАЛЕНО големи ментаци ? ;)
Преди време приятел гумаджия ми ги препоръча,и съм 3-та зама с такива.Даже и други колеги си взеха от същите . Новите Хиундаи от завода си идват с такива,и едва ли ще са ГОЛЕМИ МЕНТЕТА! Аз съм доволен,и чакаме снега за да си говорим отново ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vredestein snowtrac 2. Исках Dunlop SP Winter Sport 3D но нямах пари за тях...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КУМХО КВ17 - втори комплект са ми и сам доволен,но не карам гума повече от 2 зими,и може би затова съм доволен.Ако бяха на повече км.може би щяха да си покажат слабите страни. - ПО-ДОБРЕ ЕВТИНИ НО чИСТО НОВИ,ОТКОЛКОТО МАРКОВИ НО СТАРИ! -приятел гумаджия! Но и аз споделям това мнение :(

Тия не са ли ПРЕКАЛЕНО големи ментаци ? :huh:
Летните са ми Kumhu Ku31 и се държат перфектно. Мисля че за корейски гуми са идеални и не отстъпват на повечето реномирани марки, нито в цена толкова, нито в качество

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си взех Vredestein Snowtrac 2 и съм страшно доволен......P.S. ...в събота като ги сложа може да споделя мнение как се държат ;)

Страшно си доволен от това, че си си ги купил ли :) Миналата зима карах с такива - добри гуми са. Тъй като ми ги свиха, тази зима мисля да взема Yokohama V902, пък дано са по-добри ;).
Всичко в рамките на шегата ;)А иначе сериозно като сравнение м/у Vredestein и Debica разликите се виждат и с просто око. Но вече като стегне студ и падне сняг ще мога да дам адекватно мнение как се държат. За момента мнението ми е на базата на тестове и мнения на хора - не съм видял някой да се оплаква, а и собственика на магазина от където ги взех е също с такива....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

От няколко дена съм с Kumho KW17, на сухо са екстра, чакаме първия сняг :) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GoodYear Ultra grip 7. п.с. 130лв парчето за 195/65/15 е добра цена нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

очаквам да пристигнат 4бр тойо сноупрокс 225/45/17

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GoodYear Ultra grip 7. п.с. 130лв парчето за 195/65/15 е добра цена нали?

Перфектна цена даже бих казал :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и аз воден от "максимата" за нови зимни гуми, а не употребявани такива си взех Траял Т200 от колегата iskamvitek. Без да искам успях да им направя един много екстремен тест. След като ги сложих на другата сутрин не проверих какво е налягането им и по булеварда започнаха да ми свирят и сочат предна лява гума. Спрях на първата бензиностанция и за мое учудване отпред вляво и отзад вдясно гумите бяха с налягане 1 атмосфера :lol: Напомпих ги, след работа пак при гумаджията, два нови винтила и сега си карам без грижи. Чакам снега и кишата, че да видя как ще се представят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ковнах днес едни нови Nokian W на тенекиени капли и чекаме дедо Мраз да тестваме финландската технология ! :huh:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разходих се до Метро и си взех 2 гуми Еуратек 175/65, внесени по всяка вероятност със съдействието на Шкода Еуратек,произведени от Барум Континентал - Чехия средата на 2007. Пак оттам взех за предни Марангони - 175/70, най - вече защото пише WINTER и до надписа има релеф на сноубордист в скок. Произведени са също средата на 2007, въпреки това другите 2 такива гуми в Метро са от 2005. На първите крайната цена е 80, на вторите 89. Като ги сложих, гумаджията ги беше напомпал на 2.6 и първото натискане на спирачки при 40км/ч си беше живо приключение. После ги свалих на 2.2, но пак при ковене с 40 е 9-10 метра. Снощи колата с 5 човека на зиг-заг с 90 км/ч се носеше като лодка и спираше трудно,но пък през деня само с двама направи добър пърформанс до златните мостове и обратно.Ще видим зимата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко седмици сложих 4 нови зимни Lassa 155/80/13 на civic-а. Препоръча ми ги собственика на сервиза, който е приятел с нашите :)ето такива са : http://www.avtogumi.com/bg/php/tires/full_...202C&id=400

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сервиза в който бях нямаше голям избор и се спрях на 4 нови Gislaved Nord Frost 3 175/70 на 75 лв. (с отстъпката за комплект). Според мен са малко шумни, иначе чакаме снега да видим на какво са способни. Чух и четох хубави неща за тях, дано се окажат верни. :spam:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...