Jump to content
Sanchesss

Кой какво е намерил в колата си

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Е аз съм скромен, само една запалка, една метална кутия за дискове и 1 тон ароматизатори.Всичко беше под предните седалки.

Редактирано от Se†heriaL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся си аз кабела за задните тонколони на сивика и какво намирам пуснато на дъното, някаква медна шина дебела около 5-6 мм и проводник от ония дето са като оплетка :hondarulez: . Освен това си намерих и паспорта на оригиналното радио с кода написан вътре (а колко се мъчих да го пусна това радио :guns: ) и книжката със сервизите в германия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си намерих кутия дамски цигари и червилце :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

около 20 лж на стотинки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пад задните седалки 2.50 евроцента и аз :D и си ги оставих там за куковица като ме закука да има :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жълта запалка под резервната гума и 1 лев във релсата на седалката :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В първата освен любовта към HONDA,маи нищо :dunno: вече нямам спомен това беше преди 10-на години.А във втората открих "Донора" за пъряата :lol: Поздрави. :zen:

Редактирано от Japan.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евроцентове и шилинги в пепелника

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих 15 блокажа :D + бонус обеца за нос :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3-4 хапчета анфета и доста пенита :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Клещи :D под задната седалка

Редактирано от midway-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моята открих 2 метални икони , розова четка за коса в процепа на подлакътника , 2 празни кутии от слим цигари , червено гребенче в жабката и всички сервизни документи , 1 хартиена икона , червило по сенника и гредата лявата , следи от токчета по тавана и някакво странно петно :blink: странното е ,че още не съм гледал под задните седалки , нищо чудно да има и друго :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищичко, Публикувано изображение даже оня беше взел оригиналните стелки и ни беше оставил само тая на шофиьорското място гадта мръсна Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти нищо ама няма да забравя в една от хондите под дясната седалка се натъкнах на цяло албумче с дискове с руска музика,гоооооолям кеф :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под седалката на предната ми кола открих US центове :D

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В първата някви чужди монети, а във втората 20 и няколко стотинки, непишещ химикал. Под седалката бутилка от 0.5л кока-кола и на нея залепен някакъв друг найлон. И запалка Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато махах кората под ръчната намерих дойче марки, не помня колко точно бяха, но си ги пазя в колата за кадем. ;) Интересното е , че в Германия валутата отдавна е евро :blink:.А като махнах средната конзола около скоростния лост намерих цял диск отдолу, който беше силно надран, но бях изключително потресен как може да се забрави диск на такова място.:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно амамного голямо нищо такасе получава много често

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих си кутийка презервативи и някакви дъвки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта беше претърсена нищо не намерих :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НИЩО :) Имаше 3 нови ароматизатора :) единия още е неразпечатан :))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 5-тата генерация, която взех този месец намерих 3 4 евро на центове, 1 презерватив, 1 куп хартийки, сервизна книжка, и много пръс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В моята имаше някакви дребни работи стария собственик беше обрал всичко, но в предната кола бях намерил 40 евро под мокета на шофьорската седалка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шоколадче "Milky" и към 10тина евро. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малка щипка за коса. Очевидно от приятелката на предишния собственик. Дори я намерих на предната пътническа седалка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих хиляди опаковки от дъвки и бомбони и няколко цента ..... А най-важното е , че намерих бутона за стоп двигател :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сменях задните седалки намерих 5 цента, 3 камъка за малка тресчотка с размери 3,5,6 :D и боклуци :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

13 евра и 27 евроцента, копче от хладилник и МНОГО умрели червеи :D/>

Редактирано от abcivic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В предишната си кола намерих малко динамо със дръжка и всякакви накрайници за свързване към различни марки телефони. Накратко въртиш дръжката произвежда се ток и си зареждаш телефона така. Полезна джаджа ама хората са казали от където дошло там отишло и така и стана, продадох колата и забравих да го сваля :)/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още преди да купя 8-цата когато бях в един сервиз във Варна за оглед, диагностика и т.н., единия от механиците ми подари преден десен фар, независимо дали ше я купя. Когато се прибрах в Бургас отново имах подарак в един сервиз десен мигач за огледалото за което Thanks към Петър ;)а иначе в колата намерих фенер, стъргалка за сняг, нови предни постелки за седалките, сгъваем нож, химикал, тубичка с масло-1лт + тези неща човека ми даде и още едни хубави 17" лети джанти Mangels Winner 5 перфетни без драскотинка освен само на една която имаше много малка нищожна драскотина, джантите бяха обути с гуми Michelin Pilot Sport 3 Y91високоскоростни на един сезон с болтове и калъвче за тях, тогава беше с оригиналните летни джанти спицовите със зимни гуми на един сезон Hankook Snow, отделно всички неща от рода на компресорчето, спрей за гуми, аптечка, 2-ри триъгълник, пожарогасител, гаечни ключове, крик си стояха по местата а не бяха свалени. Също така ми даде летни стелки оригинални + зимни стелки + стелка за багажника. В жапката имаше всички документи: сервизна книжка до последно водена история, ръководство за автомобила, 2 книжки с инструкции за навигацията, фактурите от закопуването на автомобила, други фактури когато е минавала задължителните прегледи до последното минаване в сервиза, документи и фактура за другите джантите, фактура за ГУ BRC, фактура за новия акумулатор и оше някакви бележки + всичко това в една папка на Хонда. Отделно колата беше напълнена до горе на макс с бензин, имаше ГАЗ за около 150-200 км, обслужена смяна на масло преди 1500 км и филтри, нов акумулатор, течност зимна, бе направил гражданска, нямаше само винетка. Само да добавя че собственика бе на 63г. и колата бе в гараж покрита с брезент и свален акумулатор. Колата не я е копувал от България, а от Германия и е поставяна газова уредба BRC на място на резервната гума 47 литрова и работи перфетно вез забелека относно вървене на бензин или газ. На диагностиката показа перфектни резултати, а и като ходих да я взимам бях с един авер който слага газови уредби в Тойота,, защото аз понятие си нямах. Отделно Хондата е била поръчана с аеро спойлери оригинални на хонда които в Бг за предна,задна броня и прагове излизат + 4000лв, + лайсни на вратите кадето пише Civic и те около 400лв. + пружини eibach които са специално за модела. Е все пак имаше един изгорял габарит, но на фона на всичко това, бе нищо ;) с две думи човека даде колата както трябва за което съм мн благодарен ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз пък намерих 10 евро

Редактирано от BLIZNAKOVVV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих умряла буболечка ''миризливка'' между разсейвателното и покривното стъкло на десния фар:P/>,тя и сега си стои там за късмет.Само не знам дали е от Италия или тук някой в атокъщата е човъркал:lol:/>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 лева на стотинки в най-различни кътчета на колата,календарче за 2012 и мартеница.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В предишната Хонда намерих 350 лева, а в тази един кашон кисели краставички които ползвахме за да полеем колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най готиното бяха едни нови ръкавици SPARCOВ последната кола,неразпечатана туба с масло 5л 5W-40, почистващ препарат за мек таван :) и 5-6 лири

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дребни монети (стотинки и евро центове), едно CD (което май загубих някъде), чашка от кафе, презервативи и ако е имало друго не си спомням :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...