Jump to content
UniCorn

Абе тука сноубордисти има ли?

Recommended Posts

8-ми Март на Банско.

Единствен за кратко слънчев ден. :)

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко чепеларски удоволствия :)

Публикувано изображение

 

Оттук започваше приказката...

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес от Боровец, кефа до 11ч. , после стана тежко.

Май сезона вече е за плаж.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завиждам ти,ама много!!! Аз съм постояно на тръстиката,апа и тези моите коленца нещо взеха често да се обаждат, та заради мен-никакъв плаж, докато има сняг там горе, по пистите!:D Щасливка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес открих сезона с едно Лале. Беше добре за начало, но доста твърдо, по изморих се. Но поне се измъкнах от гадната софийска мъгла.Поздрави на колегите скиори и сноубордисти! Весели празници! Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хоп и Аз от тоя сезон се оборудвах със сноуборд и мисля да разцъкам всичко научено от Спортната гимнастика и Feeruna върху дъската,НО СЛЕД като почна да се пързулкам както трябва :), че иначе могат да станат големи бели...Поздрави :)

Редактирано от fakel4e

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1, вече за 5та година, като за 4та ще карам зимна почивка извън България - по-евтино и хубаво, дразнят ме до безобразие циганиите, които правят на Витоша, Боровец и Банско. Само Пампорово е по-читаво за каране :)

Редактирано от Veseliq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 аматьорче от 2-3г, но само с няколко качвания на Банско и Лалето. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Има развитие на темата.. Fakel4e, хубаво е да имаш кондиция от спортна гимнастика, поне знаеш как да пазиш гърба. Veseliq, MonStarr, не уточнявате - ски или борд.Публикувано изображениеВъпросче : Как е Пампорово? Този уикенд смятам да карам там и търся инфо. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросче : Как е Пампорово? Този уикенд смятам да карам там и търся инфо. Успех!

Малко претъпкано, но пистите са ОК. В момента условията там са супер. Няма да съжаляваш, аз се разплаках на връщане :cry:/> Редактирано от Artanis

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Има развитие на темата.. Fakel4e, хубаво е да имаш кондиция от спортна гимнастика, поне знаеш как да пазиш гърба. Veseliq, MonStarr, не уточнявате - ски или борд.Публикувано изображениеВъпросче : Как е Пампорово? Този уикенд смятам да карам там и търся инфо. Успех!

 

Нали темата е "Соубордисти във форума"? Та за това не уточних. Но да, аз съм тия сноубордисти дето с една дъска общо на двата крака карат :)

 

В Пампорово тая година не съм ходил, но на Боровец и Витоша е много зле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Родопите е най-добре. А миналия уикенд беше невероятната снежна пудра на Чепеларе и Пампорово. Утре пак заминавам натам. Веси, изобщо не се чуди за уикенда :)/>Но и по-точна информация ще дам утре-вдругиден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е на сноубордистите... Аз какво ли съм се разписала тук, че и въпроси задавам?! Публикувано изображение Последните две недели Лалето не бе зле, днес като гледах камерата от Маркуджиците ми се плачеше, че съм на работа. Благодаря за инфото, Greenex! Между другото, с. Проглед колко далеч е от Пампорово? Дали Мечи чал няма да ми е по-близо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проглед е почти по средата. Малко по-близо е до Пампорово, но в крайна сметка става въпрос за 3-4 км. до Пампорово и 5-6 км. до лифта на Чепеларе - смешни разстояния. Така че разстоянието не е определящо къде да отидеш.На Пампорово има повече сняг и май ще го предпочета заради това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!

Вчера се размазахме - Снежанка (Студенец) 2, 3 и 5 - уникални! Времето бе прекрасно! От каране и снимки не стигнах да направя...

Днес ПКСС рано ни съобщи, че лифтовете не работят. Жалко - южния склон го бяхме оставили за днес.

Но съм доволна ....Запалих свещичка на Бачково. Поднових си гювечетата от Нареченски бани, мляко, масло и сиренце.Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех отпуск. След вчерашното следобедно каране - Черни връх, Лале 2, Лале 1, днес го повторих за цял ден. Гледката от Черни връх отново бе прекрасна, времето, също. Скапах се, но кеф - цена няма. Май вече ще открия нощния сезон.Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес закрих сезона на Витоша.

Кеф до последно - сутринта Лале 1 бе като ледена пързалка, след обяд - вода и сняг. Добре, че следобед пуснаха Черни връх!

Като за почти последно се преуморихме и поопърлихме. Черен шоколад с ром е специалитета на последна влекова под върха. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ц ц... слаба година. От 2те ми по-дълготрайни ходения на Чепеларе и 2те бяха меко казано зле... Изорано, лед... Единия път даже мръднах до Пампорово за последния ден. Е там вече си беше идеално. Другото добро беше на Безбог, като там имаше много добри фрирайд местенца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като ходих на Чепеларе имаше лед преди долната станция на лифта. Това беше средата на февруари някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вали, вали....Публикувано изображение

Тази година, май ще започнем по-рано, добре че ми остана отпуска !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам борд, от 7 години може би, незнам, но последните 2 не ми се караше нещо, макар че Пампорово ми е на 8 км...Айде заповядайте на 7ми Дек. е откриването на сезона и е безплатно каране, а на 8ми картата е около 36/8 лв. (не помня точно)Let it snow, Let it snow ;):) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, мен Лалето ми е малко по-далеч, изваждам за паркиране и лифт.

Идеята е примамлива, Пампорово - 35 см, засега, ама ми е далеч за един ден.

Ако навия слатинския дамски ски кръжок, ще се обадим.

Как можа да пропуснеш точно ТЕЗИ две години Публикувано изображение Отдавна не бе имало толкова сняг; най-доброто ми каране м.г. бе на Пампорово....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък карам ски ;) Така и не се научих да карам борд може би защото не мога да пазя много добре равновесие :D Както и да е :) Картите на Пампорово до 20ти Декември са по 37лв ;)http://news.plovdiv24.bg/466581.html

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам ски. От 25 години....Публикувано изображение

Така и не свикнах с борда.

Благодаря за информацията!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От два дни съм в Колорадо, Breckenride mountain, каквото и да значи.Пътувах цял ден до тук и го проспах. Но днес се престраших, с брат ми, да се качим най от горе - около 3 900 м н.м.Тук живее някой бог на снега май, тук е рая за скиорите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко от Лале 2 днес. По ски пътя под Романски. Черни връх не се обработва.Условията се променяха за минути.Все още става.http://prikachi.com/images.php?images/920/8011920x.jpghttp://prikachi.com/images.php?images/5/8012005D.jpghttp://prikachi.com/images.php?images/11/8012011R.jpghttp://prikachi.com/images.php?images/166/8012166R.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покарахте ли бре :)

Тва Лале не ви ли е дошло до гуша вече?

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на него не съм карал :D Но пък направих 2 уникални дена на Пампорово.Единия валеше сняг нонстоп и имаше яко пудра.Другия бяха отъпкали пистите и беше уникално яко :) За догодина трябва да си взема ски,че ми писна да давам пари :( 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уф, завиждам Ви, Drone !Как бяха Снежанка 3 и 5 ? На Витоша нови 50-60 см. Не ми е до гуша, 2 м са си над ръста ми.Дано удължат сезона ; някога влекаджиите си решаваха докога, карали сме и до 24-5 Май.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да имам за цел да дразня когото и да било. Само ще кажа, че на Боровец е прекрасно в момента. До преди малко валеше сняг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сезона на пампорово ще го закриват на 19ти.Цената на картата ще е 10лв.В момента е 39лв.Онзи ден пак натрупа 10см.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм почти готов цялостно за новия сезон :D Тази година реших,че преди да изляза на квартира ще се забавлявам максимално, та за това ще ходя до френските алпи за 1 седмица :) 

А това е бонус към екипировката 

 

12115529_1211871282173238_86513453051885

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде не остана :) Drone, с мармотите ли ше ходиш до френските Алпи?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви Мармоти ? Не с Rapsodytravel :D

 

едит: И една много добра новина за люботелите на Пампорово. Този сезон новият 4 седалков лифт ще работи :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва са мармотите :)

http://marmoto.bg/

 

Пампо тая година дай боже да падне най-накрая естествен сняг за откриването. И да не е 20 градуса :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде планирате да карате тази година ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Където има сняг, Янко :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва са мармотите :)

http://marmoto.bg/

 

Пампо тая година дай боже да падне най-накрая естествен сняг за откриването. И да не е 20 градуса :D

Ни ми говори... Миналата година докато валеше си изпуснах ръкавицата от лифта... 40 минути драпане в пресния сняг...

 

edit: Зех си ски та сега ще съм по-склонен да ходя по-често. Ще правим и повече нощни карания. Стискайте палци да има сняг :D

edit2: има надежда http://www.accuweather.com/bg/bg/smolyan/46072/month/46072?monyr=12/01/2015

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано... Drone, честито за камерата !

Някой да знае посредник за ски ваканция в Австрия, Франция или Италия с организиран превоз?

В дамската ми ски компания само аз съм шофьор ; идва ми много карането до и от Австрия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писал съм ги по-горе, колежке. Но местата свършват много бързо.

Drone, честито, дано да има поводи!

Ако някой иска да се научи на борд да свирка, квото мога ще покажа, всичко се свежда до 2-3 неща и оттам си ти  :)

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...