Jump to content
UniCorn

Абе тука сноубордисти има ли?

Recommended Posts

Айде аз открих сезона с едно бързо каране на Витошааa :D Чист късмет беше да се случа в София, точно като заваля сняг.Друг да се похвали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах огромното желани но не остана време...този месец пак ще имам разходи по лагерницата, но от следващия ще да купувам нови обувки и автомати и да чакам до прозореца да натрупа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде аз открих сезона с едно бързо каране на Витошааa :D Чист късмет беше да се случа в София, точно като заваля сняг.Друг да се похвали?

на 6-ти сутринта говориме към 1:30 ПРЕЗ ноща открихме сезона с мойте хора на АЛЕКО шоуто беше на 100% .... трябва да направиме малко ХОНДА фън сбирка горе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала, колеги! Баси бързаците :DНаправо ви завиждам, че вече сте сефтосали дъските тоя сезон или поне сте барнали снега ;)ХОНДА фън (шуй) сбирката е готова, само сняг да падне :DАбе, да питам, от любимата марка не правят ли дъски? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

горе сняг , колко искаш :D тя мойта си пише , че е ХОНДА ... кой знае , че не ее ;) дайте да се събираме , колкото се може повече и да праиме шоуто ... ама на тъмно някак си повече ме влече нз що :P обстановката на фарове е по-така надъхваща :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Пичове,я кажете като хора напреднали с материала-лесно ли се учи човек да се крепи прав на дъската? ;) Щото със ските приключих(след едно извъртяно коляно) преди бая годинки,та викам да пробвам туй нещо сноуборда! ;) Фиркан,няма ли да ми е по-лесно? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и само мечтаеш за NSX как да учиш така... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VersaceGirl

А и само мечтаеш за NSX как да учиш така... ;)

;) ...дааа,мъка,мъка... :P Направо ми иде да ги изхвърля тези глупости през терасата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз борд нямам, ама с едно найлонче ше ви мина с нитро пауър. Версаче, версаче кви бед бойс кви министерства кви изпити?! Мани тая работа... Идвай в софия да са суркаме по бабуните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... та викам да пробвам туй нещо сноуборда! :) Фиркан... :)

Бате Емчо, пробвай го, ама гледай по-фиркан да си :)Според мен е по-лесно да си начинаещ сноубордист, отколкото начинаещ скриор. Не е толкова трудно и си заслужава. Добре ще е да има някой да обясни техниката и да покаже малко в началото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз борд нямам, ама с едно найлонче ше ви мина с нитро пауър. Версаче, версаче кви бед бойс кви министерства кви изпити?! Мани тая работа... Идвай в софия да са суркаме по бабуните.

:) Идвам,идвам...ама само да не се суркаме по бабуните,ще ти дърпам ушите :) Редактирано от VersaceGirl

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Емчо, пробвай го, ама гледай по-фиркан да си :)Според мен е по-лесно да си начинаещ сноубордист, отколкото начинаещ скриор. Не е толкова трудно и си заслужава. Добре ще е да има някой да обясни техниката и да покаже малко в началото :)

А най-много боли като си мислиш че си напреднал сноубордист :)Иначе спор няма сноуборд > ски , по-лесно, по-приятно, по-добре изглеждаш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Емчо, пробвай го, ама гледай по-фиркан да си ;)

Според мен е по-лесно да си начинаещ сноубордист, отколкото начинаещ скриор. Не е толкова трудно и си заслужава. Добре ще е да има някой да обясни техниката и да покаже малко в началото ;)

А най-много боли като си мислиш че си напреднал сноубордист :)

Иначе спор няма сноуборд > ски , по-лесно, по-приятно, по-добре изглеждаш :)

 

Да,друго си е 120 кила елегантно и с пирует да се пльоснат в снега! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахаха :) Е това е гледка дето си заслужава :P Аз го докарвам само до 85 разпльоскващи се кила :) . Но със сноуборда поне краката ти не сочат в различни посоки и няма опасност за непредвиден шпагат :DА пируетът преди падането е идеалното извинение " Ех, тамън реших да направя 360 градуса и захапа канта ;) "Готов си за сноубордист направо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има тази зима уникални кадри! :) Гадовете няма да пропуснат да снимат! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам... аз такова... навънка нещо май-май ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам... аз такова... навънка нещо май-май ... :blush:

Ти не гледай навън, гледай >ТУК<. Като стане метър и нещо и пускат пистите :bye:За сега само ще гледаме през прозорците :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

А метър ни трябва на скиорите, тия дето си връзвате и двата крака ви трябва пресен пухкав сняг :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А метър ни трябва на скиорите, тия дето си връзвате и двата крака ви трябва пресен пухкав сняг :blush:

"тия дето си връзвате и двата крака" - тва като обида ли да го приемам сега :bye: тая нощ ще има ХОНДАДЖИИСКИ золуми с вързани два крака на АЛЕКО :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая нощ ще има ХОНДАДЖИИСКИ золуми с вързани два крака на АЛЕКО ;)

Идва ми да припаля хондата и от Пловдив да дофтасам при вас да покарам ;) ама пусти лекци ;) по-нататък трябва да направим една хонда сноуборд(айде може и ски да участват) сБирка ;) Редактирано от prozium

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямах вчера интернет и не съм се включил досега.......но.......утре някой за витоша ;) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видях днес снега, просто не издържах на изкушението да вкарам малко снежец и в сноуборския блог - http://www.no-ski-crew.org/ ;) Аз утре отивам да карам, снимайте че да напълним темата със снимчици :lol:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P по-нататък трябва да направим една хонда сноуборд(айде може и ски да участват) сБирка :D

Кога?Кога?Кога? :P:P:P Защо,защо,защо по-нататък??? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм стегнал багажа, след 2 дни Банско :D:P:P ..ако искате инфо за условията ..обаждайте се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли откриването на сезона там ще е на 29-ти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне така е обявено официално :D дано са се погрижили за пистите...не че ще ги пробвам, но поне, който е там да не се разочарова :P аз ще обикалям Витоша и Боровец надявам се :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно ли откриването на сезона там ще е на 29-ти?

Ти не го мисли Банско, вчера направихме кикър на Копривките и се мятахме доволно яко в снега, горе си имаше 30 тина сантиметра пуФкаф снежец :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей колеги и аз се присламчвам към клуба :wub: онзи ден се качвах ама само по обувки и по дупе се пързалях, снега не го бива още..бройте ме за витоша, пък и не само :wub: 3 годинки опит, много контузии и малко мозък ;) айде верно да се организира едно голяяямо голяяямо качване на алеко или на бай кръстио :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мен ша има ли кой да ма учии? ;)

Бате Емчо, ти отдавна се пънеш да се учиш :PМа нямаш проблеми, ша са качим някой ден на някой баир и ако не с учене, поне с як мухабет ша завършим :rolleyes::lol::o АААААААААА? НАЛИИИИИИ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се опитвам да управлявам дъската за гладене, от 8 години вече... и съм ninja :rolleyes:.вече падна снежец, така че скоро ще откриваме сезона. карам на възможно по-некомерсиални места където има пудра... ride on!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е от преди 10-тина дни от Банско

 

Публикувано изображение

 

Не е като да няма сняг :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер Витошко Лале открива сезона 18:30. Софиянци навити има ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ААаааааа, заащооо си направих планове за тази вечер, защоо? :D Нищо, и утре е ден ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера направих първото каране на Банско (въпреки че съм тук от месец :D ) става за сега ..но все още чакаме дебелия ....сняг ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам ама на пампорово нямаше много сняг,освен изкуствен,много лед и камъни.направо се пребих като куче в един камък - откачи ми се ската и си паднах ма рамото, помислих,че го изместих...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора,прероръчайте ми каква марка протектори да си взема(поне до някъде да се предпазя от синини,за да мога все пак лятото да се съблека по бански) :lol: Весели празници :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам наколенки, налакадници и каска RED, доста съм доволен и цените са достъпни за БГ.....но всичко зависи от това колко искаш да похарчиш :lol:Може да погледнеш на сайта на Бас - www.bas-bg.com :drunk:п.с - Не карайте без каски има много лед :lol:

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ареее, ареее тая вечер да дръпнем едно Лалееее:lol: А, к'во ще кажете? :lol:Уф, не мога да си редактирам вече мнението, НО - аз и един приятел се качваме таа вечер, никой не е излишен, елате ми повече :drunk:редактирано от Al_Capone.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер май е подходяща да открия сезона :P Аз може би ще се кача

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...