Jump to content

Recommended Posts

Двама гъбари, обикалят из горите и единият се оплаква: - Баси гората, никви гъби няма, даже една мухоморка, не моа да намеря... - Че за какво ти е мухоморка бе? - питал вторият, учудено - Е, поне тъщата да хапне...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое е най-голямото голф игрище в БГ. ? - Перник . Там всички карат Голф и са играчи. :argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-краткия виц?Арменец - миньор :argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

следващия по дължина е : Една блондинка мислела .... :lol: п.п. Ей, да не ме съдите сега. Само се шегувам :o:argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво за блундинките.. моо и да е писано.-Какво се получава кат се наредят 25 блондинки в редица ?- Въздушен коридор .-А защо им е трудно да работят на компютър .-Защото когато и да им изпише кликни ,стават от стола и клякат.Тия си дойдоха при дълги :lol: Блондинките да четат брюнетки :argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Посетител в зоопарка пита директора:- Защо този тигър е някак си неестествен и постоянно сере?- Тигърът се разболя и ние преоблякохме охраната да го замества.- А защо сере?- Вторият тигър в клетката е истински. :argue::lol::o:tooth: :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-краткия виц?Арменец - миньор :argue:

Ако ти кажа че познавам един такъв от Бургас, ще ми повярваш ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стар чероки разказвал на своя внук за борбата, която се води във всеки един от нас. И рекъл на момчето, че в душите ни се борят два вълка. Единият е зъл, той е гневът, завистта, недоволството, отрицанието, алчността, надменността, самосъжалението, чувството за малоценност или пък за превъзходство, лъжата, фалшивата гордост и егоцентризмът. Другият е добър – той е радостта, мирът, любовта, надеждата, спокойствието, скромността, добротата, благосклонността, взаимността, щедростта, искреността, състраданието и вярата.Внукът се замислил за момент и след това попитал дядо си: - И кой вълк побеждава?- Този, когото нахраниш. – отговорил старият чероки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доктор Хаус - автодиагностика - 1 blondie написаД-р Чейс: 12 годишен Опел Вектра. X20XEV.Със склонност към внезапно прегряване.Д-р Хаус: Откога започнахме да се занимаваме с елементарни случаи? Да си смени термостата. И без повече глупости.Д-р Чейс: Термостата е сменен преди няколко седмици. Симпомът си остава.Д-р Камерън: Стария антифриз може да бъде причината.Д-р Чейс: И той е сменен.Д-р Хаус: Хм. Интересно. Ще поемем случая. Направете проба от антифриза.Д-р Чейс: Няма нужда. Антифризът е сменен съвсем скоро. Собственикът ми каза.Д-р Хаус: Правило номер едно. Всички лъжат. Направете пробата.Д-р Чейс: Етилен – гликолът е в нормата. Определено не е антифриза.Д-р Камерън: Ерозиралото работно колело на водната помпа би могло да доведе до лоша циркулация и от там проблемът с прегряването.Д-р Хаус: Хей. Говорим за внезапно прегряване. Ако нещо не е наред с водната помпа симптомът щеше да е постоянен. Защо не се върнеш обратно в университета и да учиш механици сукалчета как се сменят накладки. Предложения?Д-р Чейс: Запушване на радиатора също отпада от списъка на възможните повреди. Отхлабен ремък?Д-р Хаус: Ремъкът на водната помпа на X20XEV е ангренажният. Ако беше разхлабен би довел до превъртане на зъби. Моторът отдавна щеше да се е окончил.Д-р Камерън: Лошо гориво? Все пак не знаем анамнезата.Д-р Хаус: Добра идея. Като за жена. Въпреки това не съм убеден. Да сложим вектрата на Дино тест.Д-р Чейс: Според шофьора, мощността на автомобила не се е променила. Има ли смисъл да подлагаме колата на такова мъчение?Д-р Хаус: Непостоянните симпоми са най-страшните. За това такива случаи идват при мен. Направете дино тест.Д-р Камерън: Имаме нов симптом- По време на теста лампата на АБС-а примигва.Д-р Чейс: Проблемът може да е в генератора. Износените четки на генератора създават променливо зарядно напрежение.Д-р Хаус: Чудесно. Но това не обяснява проблемът с прегряването.Д-р Камерън: Може двата симптома да са свързани по някакъв начин.Д-р Хаус: Запомнете едно. Нещата никога не са такива каквито са. Имаме проблем с АБС-а, който не би трябвало да се задейства при дино тест и непостоянно прегяване. Искам да докарате този мотор до изтощение. Прегрейте го.Д-р Чейс: Датчикът за температурата на маслото може да интерферира в компютъра. Може би става въпрос за проблем в мениджмънта на двигателя.Д-р Хаус: Малко вероятно. Но направете тест и рестартирайте компютъра.Д-р Камерън: Лог файла от компютъра не показва никакви грешки. Мозъкът на двигателя е чист.Д-р Чейс: Двигателя вече не прегрява. Но лампата за АБС п родължава да примигва.Д-р Камерън: Само че чистачките се задействат без причина.Д-р Хаус: Идеално. Сега пък чистачките.Д-р Чейс: И двигателя губи антифриз.Д-р Камерън: Това е абсурдно. Трябва да пристъпим към основен ремонт.Д-р Хаус: Няма да отворя един двигател само защото отвреме навреме му се приисква да прегрява и чистачките му се задействат току така. АБС-а е вторично заболяване.Д-р Чейс: Би трябвало да има връзка.Д-р Хаус: Загуба на антифриз и електрически проблем. Плюс прегряването, което вече го няма.Д-р Камерън: Може би прегряването да е било бутафорно. Може просто да е лъжлива информация. Шофьорът вижда, че на арматурното табло температурата се е покачила. Това не означава, че това е така.Д-р Хаус: Това би обяснило внезапното прегряване. Ако изобщо е имало такова.Д-р Чейс: А и няма загуба на мощността.Д-р Хаус: Какъв е ефекта ако течност попадне между няколко протрити кабела?Д-р Камерън: Късо съединение. Тогава би имало изгорял предпазител.Д-р Чейс: Не и ако късото съединение се разпределя между няколко отделни вериги.Д-р Хаус: Това обяснява и примигването на АБС-а. На двигателя му няма нищо. Натоварете го до краен предел.Д-р Камерън: Това може да го убие....Д-р Хаус: ...Или да ни покаже, че нямаме никакво прегряване. И всичко е лъжлива информация. Натоварете мотора.Д-р Чейс: Хаус, беше прав. Механиката е желязна. Двигателят си работи като по ноти. Охладителната система си работи нормално.Д-р Камерън: Въпреки това двигателят губи по малко антифриз. И уредът на арматурното табло показва, че моторът прегрява.Д-р Чейс: И лампата за АБС-а примигва.Д-р Хаус: Този антифриз трябва да отива някъде. Проверихте ли маслото в картера?Д-р Чейс: Нормално е. Няма покачване на нивото.Д-р Камерън: Определено не е гарнитура на главата.Д-р Хаус: Не съм те наел на работа за да ми казваш неща, които вече знам.Д-р Чейс: И сега какво?Д-р Хаус: Загубата на антифриз всъщност е разковничето. Шофьорът не е забязал това по-рано, защото е сменил антифриза си скоро и загубата на охладителна течност той е приел като изчистване на въздушните каверни в охладителната система. Всеки двигател след смяна на антифриз се нуждае от няколко последващи вливания вследствие на елиминирането на въздушните камери в мотора. Ако пациентът губи антифриз в голямо количество, то следва моторът да прегрее. Но прегряването не е постоянно, а загубата на антифриз минимална. След като загубата на антифриз се съчетава с електрически проблеми явно става дума за късо съединение. Намерете го.Д-р Чейс: И как да стане това?Д-р Камерън: Определено е около мотора.Д-р Хаус: Изключете всички предпазители и консуматори. Включете 220 волта в инсталацията на автомобила. Това трябва да свърши работа.Д-р Камерън: Това може да подпали цялата инсталация.Д-р Хаус: Вземете си пожарогасители. И правете каквото ви казвам.Д-р Камерън: Какво подозираш?Д-р Хаус: Синдромът на Рено-Клио.Д-р Камерън: Появи се пушек. Бял пушек зад всмукателните колектори.Д-р Чейс: Хаус, ти беше прав.Д-р Хаус: Аз винаги съм прав. Намерете източника на белия пушек и започнете лечение чрез смяна на кабелите в този район.Д-р Камерън: А загубата на антифриз?Д-р Хаус: Имаме нужда от трансплантация на всмукателни колектори. Ще включа пациента в списъкът на чакащите от моргите.Д-р Чейс: Сигурен ли си, че това е причината? Че това е синдром на Рено-Клио?Д-р Хаус:. Определено. Внезапното прегряване без загуба на мощност не е никакво прегряване. Просто нещо лъже уредите. След като имаме минимална загуба на антифриз, присвяткване на лампата за АБС-а и спонтанно включване на чистачките това говори за напрежение във веригите. Всмукателния колектор е с двойни стени между които циркулира антифриз. За предпазване от спукване конструкторите са предвидили тапа като средство срещу замръзване и напукване на колектора. След като е сменен антифриза, миещите качества на новия етилен-гликол е предизвикал прокапване от тапата в колекторите. Капещият антифриз е влизал в снопа кабели под колектора и е предизвикал примигването на лампата на АБС-а и спонтанното включване на чистачките. Както и грешни показания на термометъра. Клиничен случай на синдромът на Рено-Клио.Бележка: заб. blondie: очевидно не съм го написала аз, предполагам че е от някой от автофорумите. Публикувано на 30-12-2009 @ 13:32:23 EET от blondie Е-bane.net

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китаец и японка се оженили. Минали 3 години, китаеца вече знаел Японски, както и японката знаела китайски, така че нямало проблем всеки да говори на собствения си език и така да се разбират. Веднъж китаецът се върнал от работа и попитал на китайски:- Ко ши ям?Японката веднага го разбрала и му отвърнала на Японски:- Котоима!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама си говорят:- А бе ти спал ли си с педераст?- Не. Ама съм спал с един дето е спал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седели двама приятели, ловец и рибар и си говорят:-Вчера ударих 200 пъдпъдъка! :pinch: -доволно излъгал ловеца.-Това е нищо, в събота мятам мрежата и оп нещо тежко, извадих един мотор от втората световна с включени фарове.-А стига бе не може да бъде!-Намали от пъдпъдъците и ще му загася фаровете- отговорил рибаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иванчо и Марийка си лежали на една ливадка. В другия край на ливадката един кон оплождал кобилка.Марийка гледа и пита: - Иванчо, тоя кон как разбира,кога и се иска на кобилката, бе?- Ми как, по миризмата разбира, как иначе.-отговаря Иванчо.Продължили да лежат и след малко Марийка пак пита:-Иванчо! Aбе на тебе, да не ти е запушен носа, бе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седя си вчера късно пред компа и чета HondaBG.com . Изведнъж - съобщение: "Сървърът временно недостъпен".Викам си, добре, докато не може да се браузва, да зема да сбегам за бира.Отивам в кварталния магазин, а там много Хонди и опашка поне 50 човека.Питам:- И вие ли от HondaBG.com?От опашката:- Да.И пак:- да заредим бира, докато тръгне, че да четем нататък.По едно време:- Пичове, айде по бързо там отпред, че тепърва имам сървър да оправям! :pinch:

Редактирано от Чавдар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мечо и Прасчо се скрили в една пещера да спят.По едно време Мечо Пух се събужда със странно усещанеи вижда Прасчо зачервен запъхтян.- Прасчо, какво правиш?- Ми такова, Пух…мастурбирам.- И хубаво ли ти е?- Ми, хубаво ми е, Пух.- А, искаш ли да ти стане още по-хубаво ?- Ми искам, що да не искам…- Хвани си твойта пишка тогава!Bulgarian is in US embassy for visaConsul : What is your name?Bulgarian: Ganio BalkanskiConsul: Sex?Bulgarian: Six to ten times a weekConsul: I mean, male or female?Bulgarian: Both male and female and sometimes even donkey.Consul: Holy cow!Bulgarian: Yes, cows and dogs too!:)Consul: Man,…….. isn’t it hostileBulgarian: Horse style, dog style, any styleConsul: Oh………. dear!Bulgarian: Deer? No deer, they run too fast

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В час по биология се задава въпрос:- Кажете ми деца, знае ли някой, защо калкана е сплескан?Всички деца мълчат, само Иванчо вдига ръка.- Кажи бе, Иванчо.- Ами госпожо, калкана е сплескан, щото го е ебал синия кит.- Марш веднага навън, а утре да дойдеш с баща си! – изгонила го учителката.Отива на другия ден бащата и учителката го подхваща още от вратата:- Как може, такова безсрамие, знаете ли какво ми каза вчера вашият син?- К’во ма?- Ами аз го питам защо калкана е сплескан, а той ми отговаря: „щото го бил ебал синия кит“!- Ами че не е ли така? Ти като знаеш толкова, я ми кажи защо на рака са му изцъклени очите и върви назад?- Ами не знам.- Щото е бил там и е гледал, затова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стар дядо в инвалидна количка разказва на внуците ловджийските си истории: - И изведнъж, като из невиделица, отнейде изкочи една огромна мечка и със страшно ръмжене почна да... Гробна тишина... - И какво, дядо, какво стана?? - Насрах се... - Е, то в такава опасна ситуация, на всеки може да се случи... - Не бе, сега се насрах...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жена родила рижаво бебе.Aма нито тя, нито мъжът и били рижави.Притеснила се как ще го приеме съпругът, който бил търговски пътник. Помолила доктора да измисли нещо, диагноза, медицински термин, така че да замажат положението пред таткото.Докторът посрещнал мъжа:- Честито! - разбрах че сте търговски пътник?- Да - отговорил съпругът.- Сигурно много отсъствате от вкъщи?- Ами... да.- А така, като ви няма толкова време колко често правите секс с жена си?- Амииии... по веднъж в месеца, че и по-рядко.- Я сега ела да видиш, кaкво си направил с тая ръждясала пишка... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иванчо се прибира вкъщи след училище. Баща му го пита:- Абе, идиот с идиот, кажи как върви училището?- Ами тате, то ...- Кажи бе!- Мииии ... Имам седем двойки за годината ...- КОЛКО ?!?!- Седем ...Бащата адски сърдит :- И по какво ти е първата двойка ?- Ами по френски ...- Абе, тъпанар с тъпанар, - защо имаш двойка по френски ?- Ми, тате, учителката каза да напишем четири изречения и да си направим извод.И аз пиша : " 1. Госпожата по френски ходи с господина по български.2. Г-жата по френски ходи с господина по математика.3. Г-жата по френски ходи с господина по информатика.4. Г-жата по френски ходи и с господина по физическо. "Бащата казал :- Сине, тя е к**ва !- Ами и аз такъв извод си направих и тя ми написа двойка.- Айде , прощавам ти за тази двойка.По какво е следващата ?- Амиии по математика ...- Що имаш двойка по математика, бе ?- Тате, оная вика:" Колко е 5 по 6 ?" и аз викам : " 30 "."Ами колко е 6 по 5 ?"Бащата казал :- Сине, тя си прави т**аци с тебе !- И аз така и казах и тя ми написа двойка.- И тук си бил прав, прощавам ти. По какво е следващата ?- По география.- Как така бе?- Тате, ти знаеш ли къде се намира Африка, бе ?- Е*а ли я?- Ами и аз така й казах и тя ми написа двойка.- Добре - прощавам ти. По какво е следващата ?- По биология.- Идиот :lol: Как успя бе ?- Тате, даскалицата ни наредила в две редици - едната момичета, а другата момчета.Момичетата трябва да кажат женски екземпляр, а момчетата - мъжки. И една тъпанарка срещу мене вика :"Муха" и аз викам:"Мухоебец" и даскалката ми написа двойка ...- Добре, сине, добре. Запазвам хладнокръвие.Казвай за следващата.- По ЗИП-а по география. Оная вика :"Благоевград, град ли е?" и аз викам :"Не е - село е !" "Е как ще е село, като завършва на -град ?" "Ами госпожо, Козлодуй завършва на -уй, ама не е уй, нали?" и тя ми написа двойка.- Както и да е сине . Нататък?- По физическо. Тати оня вика :"Дигнете си единия крак, дигнете си другия крак ..." "Еее, господине, аз на какво да се крепя?" и той ми написа двойка.- А последната?- По музика.Бащата :- И по музика ли бе дебил :huh:!Иванчо сърдит :- Тате след шест двойки как се пее, бе …Иванчо пита майка си:- Мамо, вярно ли е че Петърчо има пра-пра-пра-прабаба?- Не, момчето ми, той просто заеква!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седи осъден на смърт в килията. Време е вече да дойдат за изпълнението на присъдата. И изведнъж влиза при него в килията група хора. Един от тях казва:- Ние подадохме обжалване по вашето дело, разгледаха го и ви оправдаха - сега сте свободен.Осъденият направо заплакал от радост, прегръща всички, ръкува се. Обажда се и една жена:- А ние от обществото за правата на човека заради причинените морални щети ви компенсираме с един милион долара.Осъденият вече съвсем се побъркава от радост и не знае какво да каже, когато един казва:- Виждате ли червената лампичка - усмихнете се, снима ви скрита камера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стои един борец пред една баничарница, върти се и пуфти.Минало едно циганче покрай него ...Бореца: Чшшшш, ела тука бе!Циганчето: Абе бате аре стиа бе.Б: Ела тука бе. Влезни ми земи една баница!Ц: Абе бате моля ти се.Б: Влезни ми земи една баница, ето ти 5 лв.!Ц: Абе бате стиа бе.Б: Влезни ми земи е`на баница, ето ти 5 лв. рестото за тебе!Ц: Абе бате ти не можеш ли да си земеш сам?Б: Три пъти влизам да си купя, тия ми дават оборота и бягат. Влезни ми земи една баница!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя шоферка е по добра, изрусената или естествено русата?Естествено русата, щото изрусената постоянно гледа в огледалатодали са и потъмнели корените!А, сега естествено русите съфорумки да почерпят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две мравки карат мотор. Едната изведнъж извикала: -Спри! Влезе ми муха в окото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мъжката обща баня влязъл Робокоп, започнал да се къпе - къпал се, къпал и изведнъж си изпуснал сапуна...Когато се навел да го вземе на дисплея му се изписало "New Hardware Found".==========================================================================================Черен и бял войник се къпат в банята. Белият забелязва, че както и тойчерният има татуировка на кура от която се вижда "We...y".- И твоето гадже ли се казва Wendy?- Не, на моя пише "Welcome to Jamaica and have a nice day".========================================================================================Един педераст умрял и отишъл в Рая! На портите, го посрещнал Свети Петър и започнал да го развежда.По едно време на педераса, му се доебало и казал на Свети Петър:- Свети Петре, долу на Земята тревата е по-хубава от тука!Свети Петър не можел да повярва, навел се да види как е на Земята, и педераса го опънал, но Свети Петър не усетил!След време на педераса пак му се доебало, и пак казал на Свети Петър:- Абе Свети Петре, на Земята дърветата са по-плодовити, отколкото са вашите!Свети Петър пак не могъл да повярва, навел се, при което педераса пак го опънал! Но Свети Петър го усетил, ядосал се, и казал:- Ах, ти долнопробен педераст, веднага те пращам долу в Ада!Завел го Свети Петър в Ада и поръчал на дяволчетата:- Като се върна, искам да е сварен в казана!След известно време Свети Петър се върнал в Ада, и що да види, дяволчетата играят карти с педераса! Свети Петър се ядосал и се развикал:- Защо не е сварен?При което, всички дяволчета казали:- Айде, наведи се Ти да запалиш огъня за казана, а!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Ученичка от първи клас се прибира от училище и споделя, че в училище са им правили гинекологичен преглед. Майка пита:- Какво се установи при прегледа ?- Че само госпожицата е девствена в класа - отговаря първокласника.----------------------------------------------------------------------------------------------------------------бабичка се мотае из гробищата и търси парцел 49, среща едно момче и го пита:-младеж къде е парцел 49 баба.....?-бабо, не се притеснявай, лягай където ти хареса!====================================================================Един доктор искал да се избъзика с една бабичка. Бабата я болял коремът, а докторът й казал:- Честито, бабо, бременна сте!- Как бе, синко?!?- Ако искате, ще ви издам направление за гинеколог, да потвърди ...Докторът се обадил на другия доктор и му казал да каже на бабата, че е бременна..На другия ден бабата отива с направлението и гинекологът й казал:- Честито, бабче, бременна сте!- Ох, синко, на тия години и на среднио пръст веро да си немаш!=======================================================================Две ескимосчета не внимавали в час, а постоянно си говорели нещо. Учителката ги видяла, накарала ги да станат прави и ги попитала:- Вие двамата какво толкова интересно си говорите?Ескимосчетата се спогледали и по-смелото попитало:- Извинете, госпожо, но може ли да ви попитаме нещо?- Питайте, щом е толкова важно!- Госпожо, има ли бели жени?- Има.- А черни жени има ли?- Има.- А жена, която е хем бяла, хем черна, има ли?- Ааа, такава жена няма - казала учителката.Тогава ескимосчето бутнало другарчето си и му казало:- Абе глупак, аз казах ли ти, че сме ебали пингвин, бе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две проститутки стоят на улицата и се карат:- Ти си продажна кучка;)!;)- А ти си девственица;)!!- Аз ли съм девственица, ма??!! Нали като си отворя устата и се вижда асфалта;):)!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две курви се карат коя е по-хубава:-Ако искаш да знаеш ти си по-грозна от мен с 2 ракии!-споделила едната! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама хомосексуалисти пътуват в самолет. На единия му се приправило секс и казал на другия: -Дай да се изчукаме! Другият каза:-Стига беее виж колко хора има тука ще ни видят. Първият вика:- Къде ще те чуят бе, виж всички са заспали. Я извикай "едно кафеее, моля" да видиш, че никой няма да те чуе.Оня извикал "Едно кафе, моля" веднъж, викнал два пъти, никой не се размърдал даже и те направили работата.Пътували, пътували и единия пак:-Дай да се изпраскаме пак, че ми се доправи любов! Другия пак:-Аааа някой ще ни види!-Как ще ни вяиди всички спят, я пак извикай "едно кафе моля"!-Едноо кафее моляяя!Никой не шавнал и ония пак джагара- джугара....На сутринта самолета каца и стюардесата пита пасажерите: -Как пътувахте, добре ли спахте ...? - и т.н.Един възрастен мъж казва:-Ооох цялата вечер ме боля глава.Стюардесата му казва:-Защо не поискахте едно хапче против главобол?А тоя казва:-А да бе да, един цяла вечер иска кафе и като извика го еб*ха! :)

Редактирано от martjo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали е уместен този виц и дали вече не е публикуван,все пак нека го разкажа: Четирима носят на ръце"Роувър" по пътя,до тях спира друга кола и човека ги пита: -Момчета не върви ли колата? -Върви,ама сега бързаме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наркоман отива на преглед. Доктора му казва:- Ще ти предпиша тука едни тревички да пиеш.- Хм, ти още малко и ще поискаш спринцовки да смъркам. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мача България-Швеция. 74 минутата - Швеция ще изпълнява фал срещу България. Стената се приготвя, Кишишев е с лице към вратата, Иванков му се кара:- Защо заставаш така,бе????- Не знам за теб, но аз искам да видя гола! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорят си две блондинки: - Здрасти! Как е? - Бива. Само дето гърлото ме боли. - Знам един добър начин. Когато започне да ме боли гърлото, правя орален секс с мъжа си, и ми минава мнго бързо. - Отлична идея, трябва да се опита. На другия ден: - Е, помогна ли? - Да, благодаря, гърлото вече не боли. само дето мъжът въобще не можеше да повярва, че е твоя идеята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По радиото предават мача България-Италия :- И ето излизат на терена нашите национали. Ст.Петров подава на Бербатов, той се засилва и гооооол. Втора атака за нашите Янков подава на М.Петров, той от своя страна подава на Божинов, който със страхотен удар пронизва вратата 2:0 за България...... Ето сега на терена излизат и италианските национали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъж отива в жилището на любовницата си. Тя го моли да наостри ножовете за да нареже салатата. Точейки ножовете мъжът започва да се чуди защо ножовете в неговия дом винаги са остри :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицай спира преминаващ турчин на магистрала E80.- 20 Евро глоба.- Ама, защо?!?- Как защо бе!?! Пет века робство!- Ама това е било отдавна!- А-а-а, не знам, аз вчера разбрах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каубой язди из пустинята и гледа насреща му - индианци. Вика си - ей сега тия ми ебаха майката...Обаче, изведнъж се обажда вътрешният му глас:- Още не са! Убий вожда, убий вожда!- Ама как бе, ама защо...- Убий вожда!Послушал вътрешния си глас, дигнал пушката и гръмнал вожда. Вътрешният глас уточнява:- Ей сега вече ти ебаха майката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един концентрационен лагер фелдмаршалът прави обиколка.Гледа първия немец гори с горелка един евреин и казва- Ya good!!!Гледа втори немец реже евреин с трион и казва- Ya zer good!!!Накрая гледа некав евреин стои зарит до главата в пръстта, а немеца до него си завързва обувкуте и възмутено казва:- Claus was is das!!! :( Онзи отговаря- Das is adidas!!! :)

Редактирано от Player101

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един отива на Градската баня (вече отживяло понятие :( ) и решил да се направи на интелигентен. Нарежда се на опашката за билетче. Идва му редът и той започва:- Вие аспиарция имате ли?-Имаме!- А добра циркулация на водата!-Имаме!- Тогава дайте ми билет за едно лице, моля!Отзад на тълпата им омръзнало от тоя и един се провикнал:- А гъзо си няма ли да миеш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По времето на самураите живял един могъщ император, който имал нужда от нов главен самурай. За този престижен пост се появили трима кандидати - японец, китаец и евреин.- Покажи ми какво можеш - заповядал на японския воин и м п е р а т о р ъ т.Самураят пуснал една муха от кибритена кутийка и с мълниеносен удар на меча разсякъл насекомото на две.- Браво - похвалил го владетелят. Втори бил китаецът. Той също пуснал една муха от кибритена кутийка и с два светкавични удара на меча я насякъл на четири парчета.- Отлично - възхитил се императорът.Разбрал, че не е в свои води, евреинът решил да опита същия номер и пуснал една муха от кибритена кутийка. Той размахал меча си, като че ли знаел какво прави, но насекомото продължавало да бръмчи из стаята.- Но мухата не е мъртва - учудил се императорът.- Може и да не е - отвърнал евреинът, - обаче ако се вгледате внимателно, ще видите, че е обрязана... :thumbs1::P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...