Jump to content

Recommended Posts

- Люк, къде е Йода? - В аптечката...Съдията : Защо съпругата ви иска да се разведе с вас ? Мъжът : Идея си нямам сладур..

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майка с дете кара по магистрала. На предното стъкло на колата се размазва силиконов ..... играчка.Жената пуска чистачките, но лапето пита:- Мамо, какво се случи?!- Насекомо някакво, мами...- Мамо, ама много голям ... имаше това насекомо.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много закъса българското образование“... си мърмореше дядо Генчо, докато триеше надписа „ХОЙ“ от стената си...

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгневен мъж се прибира вкъщи и вика на жена си:- Всичко знам!Жена му реагира веднага.- Така ли! Кажи тогава кой е петия по височина връх в света?

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една баба купила джапанки за дядото. Обаче не и дали кутия. После тя влязла в една аптека и се примолила на продавачката: - Момиче, може ли да ми дадеш една кутия за джапанките, че ще ги подарявам на дядото! - Няма проблем, бабче – казала аптекарката и дала една кутия на бабата. Никой не обърнал внимание обаче , че на кутията пишело – "презервативи 1000 броя". Бабата се качила в автобуса. Там един младеж погледнал кутията. Усмихнал и казал: - Бабке! Май за доста време ще ти свършат работа? Хи-хи-хи! - А-а-а, ама те не са мен. За дядото ги купих. А той така шляпа с тях, че дори за една седмица не му стигат.- Как мина купона? - Скапана работа! След купона Мими ме покани у тях на чаша вино. Полафихме си малко, после тя изведнъж изгаси лампата и се съблече гола. Веднага разбрах, че е много уморена и се прибрах вкъщи...

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една жена пътувала в градския транспорт. Решила да си бръкне в чантата да види дали не е забравила нещо и си казала: "Яйцата, перуката, чадъра- всичко съм си взела." След малко пак се притеснила: "Яйцата, перуката, чадъра- всичко съм си взела." На третия път като бръкнала един мъж до нея й казал: "Госпожо, спрете да ми бъркате в гащите, забравили сте си чантата."

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жена отива при личната си лекарка. Боли я гърло. Лекарката я пита:- Какво взимаш?- Смуча "Голия".- Голия го смучем всички, кажи какво пиеш?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един негър бил преподавател в бг вуз. По време на изпит казал на студентка:- Ако правиш секс с мен - минаваш, иначе не.- Ама вие негрите сте мн надарени, ще ми стане нещо.Писал й двойка. Влиза следващата, а той пак:- Ако правиш секс с мен - минаваш, иначе не....- Ама вие негрите сте много надарени, ще ми стане нещо. Писал и на нея двойка. Влиза следващата и той пак:- Ако правиш секс с мен, минаваш, иначе не.- Ама вие негрите сте много надарени, ще ми стане нещо.На негъра му писнало и казал:- Ние негрите сме надарени, ама през поколение, а аз съм второ поколение, така че няма страшно.- Добре, ама ако може да направя една свирка?- Еееее, ако е за свирка, мога и сам си я направя. .

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Иванчо в час по математика. Учителката пита:- На едно дърво има 3 пиленца. Стреляме по едното, колко ще останат?- Госпожо, госпожо,може ли аз да кажа???- Да, кажи Иванчо.- Нито едно!... - …….Е как нито едно?- Защото след изстрела всички ще излетят госпожо, отговаря логично Иванчо.- Не е така.Смятаме в момента. Две пиленца ще останат. Но харесвам начина, по който мислиш!Ядосан Иванчо казва:- Госпожо, да ви задам ли и аз един въпрос?- Давай!- Три жени седят на една пейка и ядат сладолед.Едната го ближе, другата го хапе, третата го слага целия в устата си. Коя еомъжена?- Тази…, която го слага целия в устата си??!!- Не, госпожо, тази дето носи халка! Но харесвамначина, по който мислите!
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке, хайде да сe изчукаме!-Хайде!След акта, лежат и пушат...Тя казва:-Само не разбрах как така изведнъж стана.-Ами аз отдавна съм ти навит, ама все не смеех и реших ей така на майтап, пък ти се нави.-Голям майтапчия си ти!-Ама и ти бая носиш на майтап.

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай за минуса,исках да дам плюс,ама погрешно натиснах.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един човек много се ядосал нанякакъв негър, и решил да го убие.Навил се да го блъска с колата си.Чакал, чакал го на една улица, и поедно време негрото излиза. Пича -газ с колата, блъска го, негроточупи предния прозорец на колатаи влиза в купето, целия сепотрошил и го пращат в болница.Съдят негъра за влизане с взлом.Обаче негрото оживяло. Белия сеядосал много и решил пак да гоблъсне, дано тоя път го убие.Негърът точно излезнал отболницата и белия пак с колата,газ, и го блъснал. Тоя път негърътразбил предното стъкло, миналпрез купето на колата и излезналпрез задното стъкло. И пак вболница. Съдят негъра за влизанес взлом и опит за бягство. Негърътпак оживял. Белия вече много сеядосал и твърдо решил да го убие.Излезнал негърът от болницата, ибелия пак с колата, гаааз, блъсналго. Негърът, от удара, влиза презпредното стъкло, минава презкупето, и излиза през заднотостъкло. Обаче белия за да есигурен че го е убил, слезнал отколата да провери, и гледа негърътоще жив. Ядосал се белия, взеледна отверка от колата и като гозапочнал с отверката, ръгал, ръгал,направил негъра на дупки, и най-накрая го убил.Съдят негъра за влизане с взлом,опит за бягство и самоубйство поособено жесток начин.

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- Скъпи, искам честно да ми кажеш, дебела ли съм? Без да ме лъжеш...- Скъпа, важното е да сме живи и здрави

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надпис на погребално бюро:Карайте внимателно, ние ще почакаме :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решил един наркоман да се наяде с гъби-халюциногенки. Ял, ял, ял, ял, бая го хванало вече. В един момент обаче видял една много голяма гъбка и решил, че трябва и нея да изяде за окончателен трип. Приближил я и казал: - Гъбке, ей сега ще те набера! А гъбката отвърнала: - Не, момче, няма да ме набереш. Аз ще те набера - имам безплатни минути! Иванчо не ходил два дни на училище и когато отишъл, учителката го попитала: - Иванчо, защо те нямаше два дена? - Ами госпожо, баба почина, та затова! - отговорил ѝ той. - А, така ли, тогава приеми моите съболезнования! - му казала госпожата. Но на другия ден учителката го попитала: - Иванчо, ти защо ме излъга за баба си? Снощи, като минавах покрай вас, я видях на прозореца? - А, госпожо, той татко нарочно я е подпрял, за да ѝ тече пенсията!

Редактирано от 6gen115hp
  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майкя с количка отива в магазиня. Майкята влаза в магазиня и остаа за по-удобно количката отванка.В количката лежи мунченце и пцуа:- Глей ги таа, къ ма зареза туке, майкя му дееба, моа некой да ма украдне, моа да са напика, мое... абе, майкя му деебааа!Покрай количката минува некъв мъж, чува кви ги приказва бебето и изненадано се приближава къде количката:- Ти си толку миничък, не моа да одиш още, а къ пцуваш кът къруцарин??Детето дига невинен поглед каде него и тихичко рекло:- Чичо, а ти моа ли да одиш?- Да, я съм голем и моа да ода.- Ми връй на майкя си у пу*ката, бе!

  • Нагоре 2
  • Надолу 6

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пенсионер си карал ладата. Нов Mercedes S class се изпречил, дядото опитал да го заобиколи, но забил във вратите на му. Слиза огромна мутра, хваща дядката за ревера, вдига го и изревава: -Некролог, ще те пребия. Имаш ли 10 000лв. да ми платиш ремонта? -От къде с тази пенсия 150лв.? Нямам! -Деца имаш ли, някои да плати ! -Имам син. Той ще оправи нещата. -Какво работи ? -Дресьор на делфини. -Ха-ха-х...а, смешник! Обади му се и ми го дай! Набрал дядото и докато каже "Ало" мутрата взел телефона: -Алоу, дресьорчето! Имаш 30 мин. да ги донесеш 10 бона иначе ти е спукана работата! Разбра ли? -Идвам. - отвърнал човека След 10 мин. спрял микробус, излезли няколко човека с качулки и смазали мутрата от бой. Един от тях свалил качулката отишъл при стареца и му прошепнал: - Тате, колко пъти да ти повтарям, че не съм дресьор на делфини, а треньор на тюлени!

  • Нагоре 2
  • Надолу 8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бизнесмен си купува джип 4Х4 и го паркира пред дома си.Нощес кварталния пияница, кандилкайки се, вижда надписа,вади пирон и пише 4Х4=16.Бесен, собственика отива на сервиз и го замазва.На следващата нощ се повтаря същото и така цяла седмица.Накрая бизнесменът си поръчва фирмен надпис 4Х4=16и доволен си отива. Вечерта пияницата се прибира,вижда надписа, вади пирона и пише отдолу ПРАВИЛНО!!!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, тва е най-големия виц който чух/видях днесДЪРЖИМ ШОФЬОРСКАТА СИ КНИЖКА НА ТАБЛОТО – ИНАЧЕ ГЛОБА! цък за целия ВИЦЩе очакваме продължения в стил "Аз па го знам иначе", касаещи плюшени кученца и възглавнички, по които да преценяват домошарските склонности на шофьорите, както и задължително гумено зайче с крушки на очите, за да сме сантиментално мотивирани да включваме мигачите! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Млада двойка се женят, но поради недоимък се налага да живеят заедно с родителите на съпруга в едностайния им панелен апартамент. В първата брачна нощ след бурен многочасов секс мъжът става от леглото и казва на съпругата си: "Скъпа, отивам да пийна вода и се връщам обратно" и точно в този момент от другата стая се чува гласа на майка му: " Айдее, айдее, сега като си запотен, само студена вода ти трябва.."

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...