Jump to content
ivstoinov

Моля за мнение кой от тези автомобили да избера

Recommended Posts

Акорд 8. 2.4 бензин/газ, комби, автоматична скоростна кутия. С нормални следи от употреба за годините си/2010 г./ При тестдрайв изглежда всичко е нормално. Притесни ме , че двата ауспуха са много черни и изглеждат като омазнени. Километража е на 170000, но съм склонен да мисля , че е около 3 пъти повече. Цената е 18 000 лв. https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11527345627475252&slink=7ezb2x
Акорд 8. 2.2 дизел, седан. Много добре изглежда от вън и вътре. Личи си , че е гледан автомобил /много добри гуми, джанти , салон и т.н./. Има чип и отговаря на 179к. Не съм любител на този вид тунинг , но....!!! Момчето дава и нов съединител , който изглежда няма скоро да се сменя. Много добро поведение при тестдрайв. Струва ми се, че чувам шума на рейката /изчел съм всичко по въпроса във форума/ . С този шум се съгласи и продавача , като каза , че не го е забелязал. Цената е 16 000 лв. https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11504503246452248&slink=7ezdf9

Тази не съм гледал на място и при първа възможност ще отида да погледна . Моля за мнение и за нея ! https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11504503246452248&slink=7ezdf9
Четох всичко което сте писали за Акорд 8 и въпреки това ми е трудно да взема решение . До сега не съм карал марката , но твърдо съм решил това да е колата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бензинов мотор каран на газ за да е черен ауспухът, трябва да е от сериозен разход на масло.

 

Въпреки, че предпочитам да карам Хондите си на газ, в случая бих взел по-запазения, пък бил той и дизел, след като и цената е толкова по-добра. 

 

Последните 2 линка са еднакви.

Редактирано от Чавдар K

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторият на мен лично ми изглежда много изтормозен и е с китайска навигация, 16'' джанти, които не са от тази кола... Гледайки снимките и цената аз не бих се занимавал да я гледам. Все пак крайната преценка е твоя. Аз съм с дизелов Акорд и проблема с рейката си го реших срещу 300 лв. за 1 ден.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля си, че ще е по-лесно да дадем съвет ако споделиш за какво ще се позлва колата, стил на каране, градско/извънградско и тн.

 

Аз лично винаги бих предпочел кола, карана тук, с документи от специализирани сервизи кога и какво е сменяно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За решението на проблема с рейката за 300лв. изглежда добре й ще се радвам всичко да е отстранено за дълго време. Колата ще се кара около 10 000км. на година предимно градско от жена. Четох , че при този преход за предпочитане е бензин, но не намирам такава , която е в бюджета ми. 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли споделили за това как решихте проблема с рейката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 12 часа, ivstoinov написа:

... Колата ще се кара около 10 000км. на година предимно градско от жена. Четох , че при този преход за предпочитане е бензин, но не намирам такава , която е в бюджета ми. 

 

 

При подобно шофиране, особено за предимно градски условия, Сивик 9 ген. 1,4 бензин или Джаз , звучат по-логично.

Предимствата на подобен избор, пред Акорда, са: по-малки габарити и улеснено паркиране, по-добър разход на гориво, по-нова година на производство, по-нисък данък.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, roje написа:

 

При подобно шофиране, особено за предимно градски условия, Сивик 9 ген. 1,4 бензин или Джаз , звучат по-логично.

Предимствата на подобен избор, пред Акорда, са: по-малки габарити и улеснено паркиране, по-добър разход на гориво, по-нова година на производство, по-нисък данък.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е , но пропуснах , че Акорда ще се ползва и за основна семейна кола /4 човека / при извънградски пътувания.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 4 часа, ivstoinov написа:

Така е , но пропуснах , че Акорда ще се ползва и за основна семейна кола /4 човека / при извънградски пътувания.

Това вече е друго.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези двете са нови предложения . Как Ви се струва, дали са реални километрите? 

https://m.cars.bg/offer/c2395521

https://m.cars.bg/offer/c2622287

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, ivstoinov написа:

Как Ви се струва, дали са реални километрите? 

Някои са виждали НЛО, други не. Втората с тази нова сервизна книжка... сега е излезнала от магазина.

Аз съм черноглед и за мен отговора е ... НЕ.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не се свържеш с колегата @pepur Той внася коли от Швейцария и до колкото знам няма недоволни клиенти от него :) 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Защо не се свържеш с колегата [mention=29954]pepur[/mention] Той внася коли от Швейцария и до колкото знам няма недоволни клиенти от него  
Подкрепям! Не познавам колегата , но от това , което чета във форума колите са му читави и вкарва само бензинови. Дори в момента има обява за Акорд , но е 2007 г.

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 С продавача от Плевен се свързах и говорихме. Аз също прегледах отзивите за него и не срещнах нищо лошо. Изглежда ми точен. Вече си избрах кола и си стиснахме ръце с продавача. Не е Дачиа!Истина е , пари нямам и я купувам с кредит!

  • Харесвам 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да е читава колцата и със здраве да си я караш. А ще кажеш ли на коя се спря?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека само да стане моя ,и ще напиша, че то да търсиш кола е големи мъки. Избрах  тази която най много  ми хареса при прегледа , а после е късмет. Голяма роля за решението ми оказа и продавача , който някак си ми вдъхна доверие. За напред много ще разчитам на споделения от Вас опит .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...