Jump to content
Sign in to follow this  
vaseto_198

код радио

Recommended Posts

Здравейте, имам проблем с радиото. Смених си акумулатора и на дисплея се появи съобщение "enter code". Как мога да получа този код. Четох из форумите и изкарах серийния номер на радиото, но до там. Колата е Хонда акорд 2010 година 2.2 I-Dtec. Моля за помощ някой ако се е сблъсквал с такъв проблем.

Кода на радиото трябва да го пише в документите на колата. Ако го няма, отиваш в представителство на Хонда с номера на радиото и VIN-a на колата. Или звъниш на предишния собственик.

Звънях в представителството на Хонда но ми искат 40 лв. Колата е купена от Испания. Чудех се няма ли друг начин да си намеря кода и да спестя 40лв :) 

Прочети от пост  № 627 напред.

Edited by Митко Йотов

Погледнах на всички възможни места, жабки, подлакътник и т.н. Няма лепенки или изображение. Май ще ходя да платя в Бултрако

Моите стикери с кодовете бяха все още незалепени и бяха сред страниците на ръководството, което идва в една платнена кутия с цип.

Търси в книжката на колата,или някъде по жабката залепен стикер 

• Upvote 1

Здравейте, реших си проблема. В сайта https://radio-navicode.honda.com/ въведох рама с американски номер, примерно JHLRD78893C049833, zip code - американски, примерно 33614, американски номер, примерно 202-555-0106, въведох моя e-mail, и серийния номер на радиото, който го изписва на екрана след като натиснете 1+6+включване. По този начин го излъгах, че колата е американска и ми даде кода, отговарящ на серийния номер на радиото. 

Благодаря на всички съпричастни с проблема ми :)

• Like 2
  • Thanks 3
  • Upvote 4

на мен ми пише в този сайт,че ВИН ми е невалиден.Идея какво да правя ? Кода на радиото е 10000079

Въведи данните който съм написал и само си въведи твоя сериен номер+ емейл адрес

• Upvote 1

Здравей stambinho. Това са ти кодовете за радиото пробвай с тях 45663  ,39146

Кода на радиото не може да съдържа цифри по-големи от 6, защото толкова са бутоните на радиото

• Upvote 1

Здравейте колеги и аз имам проблем с този код.Имам кода но как се пише с тези цифрички на таблото ли които са от 1 до 6?Пробвах с тях но нещо не ми се получава

С тях се пише колега.

Възможно ли е моя код да е 36520, нулата не мога да напиша и не става, този код ми даде предишния собственик?

Ако може някой да помогне ще съм много благодарен.

До vaseto_198, направих като теб даде ми кода, но като го въвеждам пак не го приема, какво да правя?

Всичко е наред, с разкачане на акумулатора за 10 минути и наново въвеждане на кода стана.

Благодаря.

Колеги, помогнете и на мен! Имам същият проблем. При смяна на акумулатора системата иска кода си. Изкарах номера на аудиото 22001722, но не успявам да получа кода. И между другото, ако почва с нула как с бутоните да го въведа? Благодаря Ви! Може и на 0888340101.

Edited by Krasimir Shumanov

Красимир, радвам се, че си се справил след като говорихме по телефона.

Posted (edited)
На 4.05.2018 г. at 23:23, vaseto_198 написа:

Здравейте, реших си проблема. В сайта https://radio-navicode.honda.com/ въведох рама с американски номер, примерно JHLRD78893C049833, zip code - американски, примерно 33614, американски номер, примерно 202-555-0106, въведох моя e-mail, и серийния номер на радиото, който го изписва на екрана след като натиснете 1+6+включване. По този начин го излъгах, че колата е американска и ми даде кода, отговарящ на серийния номер на радиото. 

Благодаря на всички съпричастни с проблема ми :)

Благодарности за инфото. 

Който има този проблем вкарва точно както е описал колегата американския вин с пощенския код и телфона, после си вкарвате вашия сериен номер на радиото и e-mail, кода се получава веднага от сайта и на пощата. Така намерих моя и го прие веднага. 

Edited by Untouchable

Може ли да ми помогнете с кода за радиото сериния номер е10019827. Благодаря