Jump to content
vaseto_198

Код за радио

Recommended Posts

Здравейте, имам проблем с радиото. Смених си акумулатора и на дисплея се появи съобщение "enter code". Как мога да получа този код. Четох из форумите и изкарах серийния номер на радиото, но до там. Колата е Хонда акорд 2010 година 2.2 I-Dtec. Моля за помощ някой ако се е сблъсквал с такъв проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кода на радиото трябва да го пише в документите на колата. Ако го няма, отиваш в представителство на Хонда с номера на радиото и VIN-a на колата. Или звъниш на предишния собственик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звънях в представителството на Хонда но ми искат 40 лв. Колата е купена от Испания. Чудех се няма ли друг начин да си намеря кода и да спестя 40лв :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Прочети от пост  № 627 напред.

 

Редактирано от Митко Йотов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнах на всички възможни места, жабки, подлакътник и т.н. Няма лепенки или изображение. Май ще ходя да платя в Бултрако

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите стикери с кодовете бяха все още незалепени и бяха сред страниците на ръководството, което идва в една платнена кутия с цип.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси в книжката на колата,или някъде по жабката залепен стикер 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен ми пише в този сайт,че ВИН ми е невалиден.Идея какво да правя ? Кода на радиото е 10000079

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въведи данните който съм написал и само си въведи твоя сериен номер+ емейл адрес

 

Здравей stambinho. Това са ти кодовете за радиото пробвай с тях 45663  ,39146

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кода на радиото не може да съдържа цифри по-големи от 6, защото толкова са бутоните на радиото

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и аз имам проблем с този код.Имам кода но как се пише с тези цифрички на таблото ли които са от 1 до 6?Пробвах с тях но нещо не ми се получава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тях се пише колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е моя код да е 36520, нулата не мога да напиша и не става, този код ми даде предишния собственик?

Ако може някой да помогне ще съм много благодарен.

 

До vaseto_198, направих като теб даде ми кода, но като го въвеждам пак не го приема, какво да правя?

------------------

Всичко е наред, с разкачане на акумулатора за 10 минути и наново въвеждане на кода стана.

Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, помогнете и на мен! Имам същият проблем. При смяна на акумулатора системата иска кода си. Изкарах номера на аудиото 22001722, но не успявам да получа кода. И между другото, ако почва с нула как с бутоните да го въведа? Благодаря Ви! Може и на 0888340101.

Редактирано от Krasimir Shumanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красимир, радвам се, че си се справил след като говорихме по телефона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 4.05.2018 г. at 23:23, vaseto_198 написа:

Здравейте, реших си проблема. В сайта https://radio-navicode.honda.com/ въведох рама с американски номер, примерно JHLRD78893C049833, zip code - американски, примерно 33614, американски номер, примерно 202-555-0106, въведох моя e-mail, и серийния номер на радиото, който го изписва на екрана след като натиснете 1+6+включване. По този начин го излъгах, че колата е американска и ми даде кода, отговарящ на серийния номер на радиото. 

Благодаря на всички съпричастни с проблема ми :)

 

 

 

Благодарности за инфото. 

Който има този проблем вкарва точно както е описал колегата американския вин с пощенския код и телфона, после си вкарвате вашия сериен номер на радиото и e-mail, кода се получава веднага от сайта и на пощата. Така намерих моя и го прие веднага. 

Редактирано от Untouchable

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да ми помогнете с кода за радиото сериния номер е10019827. Благодаря 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 20.06.2018 г. at 12:13, vaseto_198 написа:

Въведи данните който съм написал и само си въведи твоя сериен номер+ емейл адрес

колега може ли да извадиш и моя код .рама shsre6757u039100 i s/n 17232203

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , благодаря! Ползвах твойте данни и стана без проблем. Точно за 2 минути работа. 😁

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ще ви бъда благодарен да ми помогнете да намеря кода за радиото.Серийният номер е 21005338.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Преди 3 часа, ludmil написа:

Серийният номер е 21005338.

Your Codes

24365

5629B

Редактирано от dindin
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

https://radio-navicode.honda.com/

 

1.     image.png

 

2.     image.png 

 

Ако имате радио и навигация цъкате отметката.

 

3.     image.png

 

Получавате кода в сайта и на мейла ако е валиден.

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам същия проблем! Сайта ми дава два кода които радиото отчита като грешни! Някой ще удари ли едно рамо 17200668

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 4.11.2023 г. at 15:16, ivo_ivanov написа:

Здравейте! Имам същия проблем! Сайта ми дава два кода които радиото отчита като грешни! Някой ще удари ли едно рамо 17200668

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 3.05.2018 г. at 18:56, vaseto_198 написа:

Звънях в представителството на Хонда но ми искат 40 лв. Колата е купена от Испания. Чудех се няма ли друг начин да си намеря кода и да спестя 40лв :) 

Аз платих миналата година в Мадрид 25 евро и ми го дадоха. Не се цигани за 40 лева или се наслаждавай на тишината

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя преди години ми го казаха в Бултрако. Нищо не са ми искали само малкия талон и да си собственик.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

и при мен след като умря акумулатора се появи проблемът с радио кода. Уж имам всички книжки, но така и не го намерих.

 

Горния споменатият сайт - https://radio-navicode.honda.com/ така и не ми го отваря. 

От Бултрако ми казаха, че трябва да отида на място, до другия край на Сф и предполагам срещу 40-50лв за услугата.

Аз намерих този сайт - hondaradiocodes.com , дава се серийният номер (гледах видео в тубата как се изкарва, елементарно е) и после платих 20лв с карта в сайта да ми генерират кода за радиото - 5 цифри. 

В крайна сметка съм доволен, пак по-евтино излезе от  БТ.

 

Поздрави

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...