-
Мнения
161 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
-
Days Won
2
Тип съдържание
Профил
Форуми
Календар
Всичко публикувано от jt26
-
Ако 5 пъти ти ударят колата на паркинг и има двустранен протокол защо да си рисков? Кое точно те прави рисков? Че ходиш да си пазаруваш ли? Ако завеждаш щети от собствена неграмотност е едно, ама когато си невинен защо трябва да те товарят!?
-
Някой може ли да обясни как се стига до този датчик за своетлините, който е пред огледалото за обратно виждане? Как се маха пластмасата от към купето, която го закрива?
-
Да ви кажа честно, без да омаловажавам усилията за икономия или да ви поучавам!!!, но не ви разбирам целите и мотивите да прекарвате, поне за мен, излишно време по пътищата. Търново - Истанбул - Търново, с максимално разрешена скорост на всички места, а на някои и над, със 70-80 км. в самия Цариград, и едни десетина километра там първа втора, един час на границата без да се гаси, климатик без да бъде спиран, колата на пълно-пълно показа 5,6 на 100. Какво повече да искам?
-
Още от серията интересни факти: Мъж, прибирайки се по-рано от работа установил, че водопроводчиците за да не си цапат гащеризоните работят голи.
-
То това е за темата "Интересни факти", но ще го побиликувам тук ... за всеки случай: Ако майката е със силикон, то и дъщерята ще е с малки сиси!
-
Да не пускам нова тема, дано колега не възразява. Наскоро смених тръбата на ЕГР, няма да обяснявам защо, но след това изчезна хладното наклиматроника. Дали е съвпадание или при смяната, майстора е направил нещо - ударил, пробил, разхлабил? Или самата смяна има нещо общо с тръбите на климатроника? Къде според вас може да е проблема?
-
Каква култура, какви 5 лева. Прибирам се от Враца до Търново днес. Три пъти до Севлиево трябваше да намаля за да не стане страшен сакатлък. Като двата пъти се наложи да спра колата съвсем, а единия дори да отбия вдясно. И за капак един тир се опита пред очите на десетина коли, изпреварвайки свой колега, буквално да премаже колата насреща. Така се сви в неговото платно, че как не се поднесе ремаркето, физикато още не може да го обяси. Добре, че нямам коса и няма какво да побелява, но ако имах вече можехте да ми викате Снежко ...
-
Да, подгрева на задното стъкло и на огледалата е на един бутон. Картинката върху бутона е еднозначна.
-
Ако картинката е за намиране на разликите - тоя вдясно няма часовник и шапка ...
-
Колега, усеща ли се тропане при теб в това време? При мен няма нищо - късо ли, дълго ли карена няма значение, не се чува звук.
-
Говорите за газта - ей ви инфо от тази сутрин за нафтата! Зареждам две коли - събират общо точно 40 л., а съм взел ли малко туби, че пак се очаква повишение. Решил съм да напълня общо 200 л. Започват да ми пълнят тубите и от 6 по 20 л. успяват да напълнят 5 по 20 и под половината на шестата! А не е като да си ги наляли до ръба .... Инса ойл Велико Търново.
-
Колеги, поради грешно закупени скоби за предна броня ги пускам тук, ако някой си ги хареса. Скобите са две - лява и дясна. Лявата е с 2 щипки по-малко, беше много интересно на детето да човърка. Дясната е здрава и неотваряна. За повече снимки на вайбър. Цена за двете 14 лв. За контакти: *887983172 - Илиян. Изглеждат така:
-
- Тате, как мина ДНК теста? - Вече ми викай чичо Митко ...
-
Колега, били пояснил защо не е добре?
-
Колеги, по темата: Как мислите, възможно ли е според вас подобно хлопане да е свързано с хидравликата на волана? Когато позагрее течността там и започват някакви зулуми някъде си по системата? Тъй като това се използва основно в населени места, а сякаш когато автомобила е на дълъг път не се получава тракането.
-
Колегата вероятно е искал да каже, че е проблемна за майсторите - стоят гладни
-
Не е работа това - преди дни ходих до София температурата на вън не се качи над 22 градуса - колата като нова. Навръщане стопли над 30 и се почна. Какво толкова има да влияе температурата на тези места не го проумявям. Тази сутрин - 30 км. градско температура 18 тишина и спокойствие. Ебаси ...
-
Ако шкодата е хечбек определено ще ти изглежда по-голям. Но разликата реално е съвсем минимална. За маздата нямам наблюдения. А за конкретното питане за малкия - зависи каква ви е бебешката количка - как се сгъва. Нашата се сгъваше като рибарски стол и заемашемясто метър на 20 на 30. Ама сега масово са гъзарии и заемат половин багажник сгънати. Та преди с две деца и количка не е имало драми с багажа.
-
Поредното доказателство, че в България си виновен до доказване на противното!
-
Предполагам, че в такива случаи автомобила се връща на собственика, а ти ако не платиш в схемата влизат ЧСИ.
-
Извинявам се за двойни пост - не намирам бутона за редкация!? Остава да бъде решен и проблема с неточните тестове за наркотици. Същите, срещу които полицаите много яко възроптаха, когато се реши да ги ползват на тях. А кръвната проба отнемала доста време поради липса на акредитирани лаборатории и голям обем проби (3-4 лаборатории за цялата страна). И ако е вярно, това, че на място ти вземат колата и т.н., а кръвната проба се чака месеци ще е супер неадекватно всичко.
-
До колкото го разбрах това, виновника дължи левовата равностойност на управляваното от него превозно средство, когато не е собственик. А не реалния собственик на колата. Относно второто изречение - да видим как ще работи схемата при случаи с "батко" и "братко".
-
Ако може да се жмъцна в темата на колегата? Чувам прихлопване при натискане и отпускане на спирачката, точно пред скорсотния лост от към двигателя (което не е меродавно), чува се при ниска скорост и предавка (първа и втора). Прояви се при продължителните премествания с по два три метра на колата по границата. При запалване сутрин се проявява чак след 7-8 натискане на спирачката. По границата се засилваше звука все повече и повече. Какво да очаквам да бъде - рейка, някой тампон или един Господ знае?
-
Вчера в Габрово беше такава жега, че видях един климатик да работи!
-
За мен най-силния шум идва от към гумите на акорда. Особено на релефния асфалт. Там се замислям и бих сложил изозалия, шото не се трае. Еле Русе Плевен пътя е кошмар. Карах си пикасото със свалена седалка и без задна кора - шумодефекта беше неприяно изненадваш. И друг път се е случвало, но с багаж отзад и не го бях осъзнавал. При все, че пикасото е сред лидерите в антишумозилоцията определно не е за препочитане, а какво остава за оголена кола.
