Jump to content

jt26

Фен
  • Мнения

    161
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    2

Всичко публикувано от jt26

  1. Ако 5 пъти ти ударят колата на паркинг и има двустранен протокол защо да си рисков? Кое точно те прави рисков? Че ходиш да си пазаруваш ли? Ако завеждаш щети от собствена неграмотност е едно, ама когато си невинен защо трябва да те товарят!?
  2. Някой може ли да обясни как се стига до този датчик за своетлините, който е пред огледалото за обратно виждане? Как се маха пластмасата от към купето, която го закрива?
  3. Да ви кажа честно, без да омаловажавам усилията за икономия или да ви поучавам!!!, но не ви разбирам целите и мотивите да прекарвате, поне за мен, излишно време по пътищата. Търново - Истанбул - Търново, с максимално разрешена скорост на всички места, а на някои и над, със 70-80 км. в самия Цариград, и едни десетина километра там първа втора, един час на границата без да се гаси, климатик без да бъде спиран, колата на пълно-пълно показа 5,6 на 100. Какво повече да искам?
  4. Още от серията интересни факти: Мъж, прибирайки се по-рано от работа установил, че водопроводчиците за да не си цапат гащеризоните работят голи.
  5. То това е за темата "Интересни факти", но ще го побиликувам тук ... за всеки случай: Ако майката е със силикон, то и дъщерята ще е с малки сиси!
  6. Да не пускам нова тема, дано колега не възразява. Наскоро смених тръбата на ЕГР, няма да обяснявам защо, но след това изчезна хладното наклиматроника. Дали е съвпадание или при смяната, майстора е направил нещо - ударил, пробил, разхлабил? Или самата смяна има нещо общо с тръбите на климатроника? Къде според вас може да е проблема?
  7. Каква култура, какви 5 лева. Прибирам се от Враца до Търново днес. Три пъти до Севлиево трябваше да намаля за да не стане страшен сакатлък. Като двата пъти се наложи да спра колата съвсем, а единия дори да отбия вдясно. И за капак един тир се опита пред очите на десетина коли, изпреварвайки свой колега, буквално да премаже колата насреща. Така се сви в неговото платно, че как не се поднесе ремаркето, физикато още не може да го обяси. Добре, че нямам коса и няма какво да побелява, но ако имах вече можехте да ми викате Снежко ...
  8. Да, подгрева на задното стъкло и на огледалата е на един бутон. Картинката върху бутона е еднозначна.
  9. jt26

    Photos

    Ако картинката е за намиране на разликите - тоя вдясно няма часовник и шапка ...
  10. Колега, усеща ли се тропане при теб в това време? При мен няма нищо - късо ли, дълго ли карена няма значение, не се чува звук.
  11. Говорите за газта - ей ви инфо от тази сутрин за нафтата! Зареждам две коли - събират общо точно 40 л., а съм взел ли малко туби, че пак се очаква повишение. Решил съм да напълня общо 200 л. Започват да ми пълнят тубите и от 6 по 20 л. успяват да напълнят 5 по 20 и под половината на шестата! А не е като да си ги наляли до ръба .... Инса ойл Велико Търново.
  12. Колеги, поради грешно закупени скоби за предна броня ги пускам тук, ако някой си ги хареса. Скобите са две - лява и дясна. Лявата е с 2 щипки по-малко, беше много интересно на детето да човърка. Дясната е здрава и неотваряна. За повече снимки на вайбър. Цена за двете 14 лв. За контакти: *887983172 - Илиян. Изглеждат така:
  13. - Тате, как мина ДНК теста? - Вече ми викай чичо Митко ...
  14. Колега, били пояснил защо не е добре?
  15. Колеги, по темата: Как мислите, възможно ли е според вас подобно хлопане да е свързано с хидравликата на волана? Когато позагрее течността там и започват някакви зулуми някъде си по системата? Тъй като това се използва основно в населени места, а сякаш когато автомобила е на дълъг път не се получава тракането.
  16. Колегата вероятно е искал да каже, че е проблемна за майсторите - стоят гладни
  17. Не е работа това - преди дни ходих до София температурата на вън не се качи над 22 градуса - колата като нова. Навръщане стопли над 30 и се почна. Какво толкова има да влияе температурата на тези места не го проумявям. Тази сутрин - 30 км. градско температура 18 тишина и спокойствие. Ебаси ...
  18. Ако шкодата е хечбек определено ще ти изглежда по-голям. Но разликата реално е съвсем минимална. За маздата нямам наблюдения. А за конкретното питане за малкия - зависи каква ви е бебешката количка - как се сгъва. Нашата се сгъваше като рибарски стол и заемашемясто метър на 20 на 30. Ама сега масово са гъзарии и заемат половин багажник сгънати. Та преди с две деца и количка не е имало драми с багажа.
  19. Поредното доказателство, че в България си виновен до доказване на противното!
  20. Предполагам, че в такива случаи автомобила се връща на собственика, а ти ако не платиш в схемата влизат ЧСИ.
  21. Извинявам се за двойни пост - не намирам бутона за редкация!? Остава да бъде решен и проблема с неточните тестове за наркотици. Същите, срещу които полицаите много яко възроптаха, когато се реши да ги ползват на тях. А кръвната проба отнемала доста време поради липса на акредитирани лаборатории и голям обем проби (3-4 лаборатории за цялата страна). И ако е вярно, това, че на място ти вземат колата и т.н., а кръвната проба се чака месеци ще е супер неадекватно всичко.
  22. До колкото го разбрах това, виновника дължи левовата равностойност на управляваното от него превозно средство, когато не е собственик. А не реалния собственик на колата. Относно второто изречение - да видим как ще работи схемата при случаи с "батко" и "братко".
  23. Ако може да се жмъцна в темата на колегата? Чувам прихлопване при натискане и отпускане на спирачката, точно пред скорсотния лост от към двигателя (което не е меродавно), чува се при ниска скорост и предавка (първа и втора). Прояви се при продължителните премествания с по два три метра на колата по границата. При запалване сутрин се проявява чак след 7-8 натискане на спирачката. По границата се засилваше звука все повече и повече. Какво да очаквам да бъде - рейка, някой тампон или един Господ знае?
  24. Вчера в Габрово беше такава жега, че видях един климатик да работи!
  25. За мен най-силния шум идва от към гумите на акорда. Особено на релефния асфалт. Там се замислям и бих сложил изозалия, шото не се трае. Еле Русе Плевен пътя е кошмар. Карах си пикасото със свалена седалка и без задна кора - шумодефекта беше неприяно изненадваш. И друг път се е случвало, но с багаж отзад и не го бях осъзнавал. При все, че пикасото е сред лидерите в антишумозилоцията определно не е за препочитане, а какво остава за оголена кола.
×
×
  • Създай нов...