vandim
Фен-
Content Count
33 -
Joined
-
Last visited
Community Reputation
4 NeutralAbout vandim
-
Rank
Начинаещ
Profile Information
-
Кара
nikakva
-
Пол
Мъжки
-
Място
burgas
Recent Profile Visitors
1530 profile views
-
Тук има на руски като номера на клапана и уплътнението са същите. Явно си е сложна процедура. https://www.drive2.ru/l/593666186206556820/ Изпратено от моят RMX3151 с помощта на Tapatalk
-
Какви са признаците за смяна на PCV клапана? Предполагам, че на таблото няма да свети лампичка? Изпратено от моят RMX3151 с помощта на Tapatalk
-
Дали ще помогне това видео? https://youtu.be/BvnVDh3d2Jo?si=Niv3QqwDcO1sI1-B Изпратено от моят RMX3151 с помощта на Tapatalk
-
Така е стари бараки и фалшив бензин = мръсен въздух. Изпратено от моят RMX3151 с помощта на Tapatalk
-
Имах подобно преживяване на моята Джазка 2005 г. преди време. Резето беше заяло. Пробвайте да откачите акумулатора и пак да го свържете. Ако се отвори малко смазване на отключващата част. Изпратено от моят RMX3151 с помощта на Tapatalk
-
Здравейте! Може ли малко яснота по признаците по които сте разбрали, че катализатора Ви е за смяна? Благодаря! Изпратено от моят RMX3151 с помощта на Tapatalk
-
Заключване на багажника без ток - хонда джаз 2009 г.
vandim replied to S i M's topic in Технически въпроси
Здравейте! Понеже зимата не карам много Honda-та сложих този прекъсвач свързан към минусовата клема. Предварително отварям предния капак ,заключвам Honda-та и всички врати и багажника са заключени. Прекъсвам веригата от прекъсвача и затварям предния капак. После с ключа може да се отключи предната врата и при желание всяка друга, но багажника остава заключен. Изпратено от моят RMX3151 с помощта на Tapatalk -
ЕГР грешка, разход на масло и гориво - Jazz GD5
vandim replied to Mat1's topic in Технически въпроси
Благодаря за отговорите! Изпратено от моят RMX3151 с помощта на Tapatalk -
vandim started following Технически въпроси
-
ЕГР грешка, разход на масло и гориво - Jazz GD5
vandim replied to Mat1's topic in Технически въпроси
Здравейте! Въпрос от лаик. Ако няма грешка ЕГР клапана трябва ли да се чисти или щом няма грешка да се кара до показване на такава и тогава да се почисти? Благодаря! Изпратено от моят RMX3151 с помощта на Tapatalk -
Здравейте. Не съм запознат дали има разлика и каква е тя, но горната прилича на моята която се води спортно изпълнение. Но може и да греша тъй като не се вижда отстрани автомобила. Изпратено от моят Redmi 5 Plus с помощта на Tapatalk
-
Бобините как са? Аз смених 4 задни.Старите оригиналните бяха окислени яко и пластмасата се счупи при отварянето им.Сложих 4 нови задни. Предните само долната част им смених. Почистих и дроселовата клапа без сваляне.Само със спрей. Преди по борд комп. показваше 7.6 градско ,смесен разход около 6.4 а на дълъг път 5.9 средно. Колата беше малко тромава. Сега е малко по-пъргава.Градско стига около 8.0-8.3 смесен 6.7-6.9 на дълъг път 5.9-6.1. ЕГР клапана е чистен без пътищата. Свещи сменени задни Денсо предни НГК. Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
-
Реално здрави хора няма. Да сме живи да си плащаме ангарията на избраниците на народа които с нови заеми ще си купят нови гласове. И пак ще се бият в гърдите колко сме добре. Да ама не...
-
Мисля че оригиналните бобини са Hitachi.
-
По-късно ако ми остане време, ще кача техни снимки как ги свалих..... Как ги почисти и ревизира бобините?
-
Мистерия или загадка за техническо не съвършенство
vandim replied to kitty's topic in Технически въпроси
Бобините каква марка са? В руските форуми пише че чека не светва ако има неизправна бобина. Дори с авто диагностика на хонда не винаги може да се хване проблема с бобините.
