-
Content Count
2558 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
20
Single Status Update
-
Здравей колега! Рових из форумите и видях ,че на въпрос за импеданса на говорителите на акорд си отговорил , че са 2 ома.
На всички Хонди ли е 2 ома. Моята е CR V2,4 -4 ген 2012. По кат №39120-TR0-E01 никъде не видях. Говорителя на шофьорската врата явно е заминал . Намислил съм да сменям предните. Та за да спестя някоя друга щипка 1 -2ч сваляне и кори Ще съм ти благодарен за информацията!

