Колата ми е с лупи, но дори и тези с лупи пак има рефлектори Та ходих в Кар Валетинг и ми смениха крушките от халогенни на ЛЕД - ксенон въобще не работели и не предлагат. Избрах за сега да не рециклирам фаровете, а да видя как ще светят с ЛЕД. Останах сравнително доволен. Не ми хареса единствено че имаха само 2 вида крушки от които да си избера - от 80 и 130 евро - само с 6000к температура. Идках да сложа нещо около 4300к - 5000к. После като погледнах онлайн тези крушки в БГ сайт са по 53 и 88 евро съответно. Доста надценка си слагат мисля. Освен това взимат за монтаж/демонтаж на фарове - 80 евро. Не мисля че е наложително за смяна на крушки... Сменят се само със сваляне на бронята.
Благодаря на всички за насоките!