Jump to content

Класация


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 3.06.2026 in Мнения

  1. 9 точки
  2. 3 точки
  3. 1 точка
    Топ масло за ръчките на Хонда. Много фосфор, цинк и калций и нищо друго + естери и минералка. И доказателство, че останалите алтернативи нямат нищо общо, с изключение на Редлайна и Амсойла. Там някъде надолу има анализи и на Сигначъра, където се твърди, че е 60+% ПАО, ама сигурно и той бърка човека, щото не е гледал сдс-а .
  4. 1 точка
  5. 1 точка
    Кво значи оригинални, дефинирай? Кастрола е с щапма Белгия, а ЕЛФ вероятно е от Румъния, всички стоки пристигат от Румъния. Аз пазарувам масла от един търговец AUTOECO, като ги потърсих на картата се оказа,че са с няколко магазина и два автоцентъра за сервизиране и обслужване на коли.
  6. 1 точка
    Аз пък съжалявам. При твоето гориво LPG и предстоящото, предимно магистрално, дълго пътуване, това масло щеше не само да издържи, но и да пита за още. Вманиачаваш се...
  7. 1 точка
    Смених акумулатор на 10г.
  8. 1 точка
    Е айде сега, анализите на лъжат, няма какво да мижиме и да се лъжеме. Равенола е с преко сили 40-50% ПАО, а Амсойла е с над 70% и с доста повече естери, отделно има далеч по-сериозен пакет присадки. Равенола беше оферта докато струваше 100лв.. Иначе Амсойла в щатите е към 60 евро за галон към момента и то на редовна цена, с отстъпки пада под 50. Към момента най-оферта остава Мобила, който все още се намира за под 100лв.
  9. 1 точка
    Не намирам някаква разлика субективно - развъртане, шум и пр.. Обективно - даже мерих с шумомер - еднакви, не доливам и пр. Те и цените им са поизравниха
  10. 0 точки
    - Добър ден ! Обажда се съпругата на Петър, ваш работник. Току-що получих анонимно писмо, че са го хванали да си вкарва п*ниса в резачката на зеленчуци. Моля Ви, кажете ми, че това е някаква зловеща шега ! Директорът въздъхнал: - Боя се, че не е шега, госпожо ! Жената ахнала: - Господи ! Мъжът ми... жив ли е ? - Да, госпожо - жив е ! - А лошо ли е ранен ? - Не бих казал, че е ранен изобщо ! - А членът му - добре ли е ? - Госпожо, не знам за това, но предполагам, че всичко е ОК ! - Тогава...просто...не разбирам !? Как е възможно някой да си вкара п*ниса в резачка на зеленчуци и да остане невредим ?! - Госпожо, хайде да изгладим едно недоразумение ! Защо мислите, че резачката на зеленчуци е МАШИНА ?
This leaderboard is set to Sofia/GMT+03:00


×
×
  • Създай нов...