Jump to content

Общи дискусии

Теми за модела , обяви и въпроси

Има 3123 теми в този форум

    • 10 отговора
    • 1987 прегледа
    • 4 отговора
    • 2808 прегледа
  1. D14z4 проблем с охлаждането

    • 6 отговора
    • 1755 прегледа
    • 3 отговора
    • 1234 прегледа
    • 4 отговора
    • 1350 прегледа
  2. не пали, няма ток..

    • 2 отговора
    • 1403 прегледа
  3. Лагери за Алтернатор

    • 1 отговор
    • 1066 прегледа
    • 2 отговора
    • 1491 прегледа
  4. Питане за Д14А2

    • 1 отговор
    • 1242 прегледа
  5. Акумулатор за Д15Б2

    • 1 отговор
    • 1187 прегледа
    • 5 отговора
    • 3449 прегледа
    • 3 отговора
    • 1426 прегледа
    • 5 отговора
    • 1644 прегледа
  6. леко скърцане отзад

    • 9 отговора
    • 2084 прегледа
    • 5 отговора
    • 1646 прегледа
    • 0 отговора
    • 1037 прегледа
  7. Civic 1.5

    • 0 отговора
    • 1152 прегледа
    • 0 отговора
    • 1125 прегледа
    • 4 отговора
    • 1749 прегледа
  8. Фарове 5-генерация

    • 9 отговора
    • 1993 прегледа
  9. Часовник Civic 6

    • 3 отговора
    • 1386 прегледа
    • 7 отговора
    • 1799 прегледа
    • 6 отговора
    • 2424 прегледа
  10. Хонда сивик

    • 1 отговор
    • 1288 прегледа
    • 0 отговора
    • 976 прегледа
  11. Въпрос за акумолатор

    • 2 отговора
    • 1181 прегледа
    • 12 отговора
    • 2652 прегледа
  12. Проблем с оборотите

    • 17 отговора
    • 5352 прегледа
    • 3 отговора
    • 1346 прегледа
    • 2 отговора
    • 1112 прегледа
  13. губене на вода за сивика

    • 16 отговора
    • 3221 прегледа
    • 19 отговора
    • 3737 прегледа
  14. сивик

    • 0 отговора
    • 1197 прегледа
    • 21 отговора
    • 4316 прегледа
  15. Светна чека

    • 32 отговора
    • 5799 прегледа
  16. Civic 2.0 Td

    • 9 отговора
    • 2552 прегледа
  17. D13b2 и Д15Б2

    • 1 отговор
    • 1094 прегледа
    • 14 отговора
    • 2062 прегледа
  18. мнения и препоръки

    • 0 отговора
    • 963 прегледа
  19. Реставрация на сивик 5г

    • 13 отговора
    • 2522 прегледа
×
×
  • Създай нов...