Jump to content
steff

леко скърцане отзад

Recommended Posts

проблема е следния..като минавам през легнал полицай и колата върви само направо като че ли няма проблеми,но забелязах че като завия след като предните колела са минали така че задните да минат една по една се чува леко скърцане като на пружина..кажете ми какъв е според вас проблема и до колко е серизен? Иначе това скърцане не съм го забелязал при друго положение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с отворен капак и махната кора да минеш през неравност.На мен капака ми скърцаше многооо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звучи ми на заминали задни тампони(и аз съм така).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalos

Те и мойте за се позакъасли, но все пак да не плашим човека с тези тампончета :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е какво да не го плашим. и мойта е така. дигам я на крик и като я пусна си поскърца, а тампона го видях че е заминал... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скърцането може и да е само от втулките :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, и при мен го има това скърцане. Сега го забелязвам, защото досега ми тракаше и хлопаше предницата. Ама като я оправих и почнах да чувам нещата отзад :P Някой сменял ли ги е тези тампончета, да каже колко парици да си приготвим...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Опа, и при мен го има това скърцане. Сега го забелязвам, защото досега ми тракаше и хлопаше предницата. Ама като я оправих и почнах да чувам нещата отзад :angry: Някой сменял ли ги е тези тампончета, да каже колко парици да си приготвим...

ами у наше село са по 80 лв парчето и 15-20 лева смяната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото, колега. Мисля да поизчакам с тези тампони, че миналата седмица се оръсих 400 лева за предницата и сега няма кинти.Ще надувам по-силно музиката и така няма да чувам скърцането :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха и аз май ще усилвам музиката :angry: то мойто скърцане е само при легналите полицаи понякога де но лошото е че постоянно си вманиячавам че нещо хлопа или отпред или отзад и като спра музиката и слушам не мога да чуя нещо страшно, та си мисля че ако нещо е за смяна ще се чува доста по-ясно и няма да се напрягам да го чуя а ще трябва да се напрягам да не го чувам..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...