Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

абе я и аз да запитам ....на няколко пьти пред входа до моя курник спира една 5-та-синя(става вьпрос за "КАЙСИЕВА")да не би да е от тука :D регистрацията беше май 8855 или нещо такова!?

И аз я знам!! Яаа да си признава колегата! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в "Белите брези" в София направих път на колега с бяла англичанка - много мазна :)и тъй като бяхме почти спрели, се спогледахме и поздравихме с "разбиращи" усмивки.Колега, ако си тука, не се крий :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше с един много черен прелюд с варненска регистрация днес на OMV в горубляне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Явор

Кой със 6г сивик 1.5ls черен на цвят (незнам само комби или седан се води) от няколко дена спира на ул. "Букурещ" №100 (вътре в двора). От 2-3 дена го забелязвам там. С лепенка на клуба е! Аз съм със сива 5г. малко по-навътре в двора. Ама от другата седмица излизам отпуска така, че скоро няма да съм там. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам специално да поздравя колегата с ника CIVIC ако не се лъжа с турбинираната 5-та генрация доста добра колица е станала направо отлепих като я видях и чух гласчето, евала колега видяхме се на светофара в Младост кадето е кафето Джой до Шела супер е и също да си признае днес видях в ЕлинПелин един тъмно син прелюд с хасковска регистрация момчето беше с очилца това можах да видя, аз светках пусках аварийки ама никакво внимание може да не ме е видял незнам беше с лепенка на клуба да си признае :fun:

С Прелюда може да съм аз ,ама е зелен :D ... :fun: сорка ,че не съм те видял явно пак съм се отнесъл на някъде :(Ааа до кв.захарна фабрика се засякох с един акорд комби даже си махнахме и вървяхме заедно до светофара и точно да светни червено и си викам айде сега ще си направим лаф парти на светофара докато дойде зелено ,то колегата изфейка на червено :fun:
Аз бях с Акорда ама не съм минал на червено бре , колега....може би на жълто :( най-много !!!П.С : Закъснявах и много бързах :beer: ама другия път ше правиме "лаф-парти" :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един зелен прелюд мернах днеска паркиран на попа срещу НДК с лепенка на клуба беше..чих е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелено-черен и добре звучащ Рекс С 3833 с лепенка на клуба и двама фена вътре. Покарахме сутринта от кръстовището на Т.Александров и Вардар и ми изчезна от огледалата около бившия обувен завод. Аз съм със зелена англичанка без отличителни белези...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колежката Mandylion и аз бяхме.То така рекса ту го видиш в огледалото ту изчезне :)Като видиш друг път свирни светни дай ишмар , че си от клуба.поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей тоя рекс много щъка бе :afro:

Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн приатна колежка с мн мн лъскава бяла англи4анка !! коя е ? от каде кво 6то е ..?? на паркинга на лиляната до левски паметник в4ера около 23чhttp://forums.hondabg.com/uploads/12176767..._923_108314.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BAD_BOY

един зелен прелюд мернах днеска паркиран на попа срещу НДК с лепенка на клуба беше..чих е ?

мой си е :) и там ,го паркирам 4есто ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блея си аз и си жаркам по Люлинското "ново" и оп на един светофар Хондела "дълга черна" със стикерче.Та се чудя колегата CHIPSI ли беше при Люлинската Билла дето се поздравихме и "мигнах" или някой друг?Много ама много Поздрави :)П.П. Аз съм гламара със сивата шестица ;)

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата, с когото се разминах днес няколко пъти между Чепеларе и Асеновград - зелен Сивик седан 5 г. с лепенка на клуба?Аз се возих "под прикритие" в един черен Сеат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от тука ли са бригадата с хондичките(4-та,5-та ген. и кончертото-бяха с Варненска регистрация,ама дали са от Варна или някьде около Варненски район :) ).дето се засичахме днес на ралито в Шумен постоянно!А и червената 5-та дето го разминах на магистралата и се поздравихме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest winx

Кой е колегата където влезе в Бизнес Парка в 9.23ч. със сив прелюд 4ген., 1626 май му беше номера?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Wish

Поздрави на колегата със сивата 4 генерация със стикер дето се видяхме и махнахме и мигахме днес на Била-та в Люлин :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе снощи по цариградско покарахме с един сив CRX до дружба, ама Ади отрича да е била тя. Кой ше си признае? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няколко са :D : колегата от Бизнес парка в София - черен Акорд, 2004 модела (май) с отличен тунинг, писах за него и в друга тема. Ако не се лъжа същия ме подминава като спрял сутрин около 9 и нещо на цариградско. Черен Прелюд, паркиран в Дружба 2 най-често го засичам, много добре изглежда.И вчера, едни младежи с Хонда С2000, сива мисля че беше, излязоха на един завой доста спортно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И така:

Кой е тоя злощастник? Петък 04.08.2008г. - 18.17ч - бул. Дондуков.

Публикувано изображение

 

Под прозореца ми 06.08.2008г. - ул. Велчо Атанасов, ж.к.Редута. (Абе забелязвате ли голямата прилика между задните светлини на стария Акорд и задните светлини на купето 6г.?)

Публикувано изображение

 

В едно село до Сф 09.08.2008г. - с.Мало Бучино

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен рекс СА 1115 беше в Варна преди седмица?Кой бе колегата с него?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май на Ghost... май... да не се сърди човека ако съм го обвинил напразно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ехааа, па да имаше и една мацка да се отърка в капака :) още по добър щеше да е клипа. мен ми аресва само заради колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе я да си призна е момчето с черната 5 генерация хеч със стикер на клуба който вчера беше в с.Мусачево с регистрационен номер С 95 42 и ако идва пак да звуъка да се видиме, аз в момента живея там а не в Пелина, че правиме ремонт така, че ако идваш пак пиши :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest noname

Колеги признайте си кой беше сутринта покрай МОЛ-а на Стамболийски с новия Акорд Купе Тайп С.ей благородно завиждам на този колега за красавицата, която кара.все повече нови коли в българия :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Benji

понеделник следобяд сив CRX между Солун и Серес-Гърция да е бил някой от нашите???видях само,че е софийска регистрация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Често минавам покрай един блок в люлин 4 посока кооперативния пазар и доста често (по малките часове) засичам една хонда сивик 5г хеч сива на цвят с плевенски номер.И тъй като и моята тук е с плевенски номер ми е любопитно кой е другият колега?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки ден минaвам по 2-а пъти по бул.Г.М.Димитров покрай една сивик 6 ген. седан , горе доло с/у софавто отскоро с стикера отзад и на капачката на резервоара има лепенка гласяща "ПИСНА НИ" , да си признава или да му спадам гумата да се сети.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелен акорд, постоянно паркиран на моста Чавдар?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 седмица на 8.08 като отивах на море на пътя между Бургас и Созопол ми свирна на разминаване една синя хондичка ама ного късно се обърнах и не съм сигурен каква беше, но мисля че беше прелюд...а като гледам никой не е писал за този случай...та да попитам !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prozium

Преди десетина минути един колега с червен прелюд 4та генерация, 2 ауспуха отзад запали доволно гумите на кръстовището на надлез Родопи.Колегата изфуча с мърсна газ по цар Борис.Това всичко в Пловдив се случи !!! . Колега разбирам те защо запали така гумите и мен тоя бакшиш да ме пръскаше с простите си пръскалки и аз така щях да направя :)Та все пак кой беше ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamo

Кой е колегата със Сливенска регистрация мисля ,че беше CH 1868, дето все кара като ненормален из Пловдив с червен седан 5-та... Със служебната ми кола, която не е ХОНДА, ме засече миналата седмица на кръстовището на Mc`Drive посока Мебелна къща. Месец преди това в обратна посока Мебелна къща -> Ботев стадиона от дясна лента на ЧЕРВЕНО направи ляв завой да се качи на новия надлез... Макар и да е със стикер на клуба неодобрявам такова шофиране!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една готина хонда фенка със син CRX Del Sol, днес сутринта заедно завихме на кръстовището на тунела, ако се припознае, да се обажда :cool: Аз бях със зеления прелюд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бях, Benji :cool: признавам си - цяла седмица бях в гърция - сив рекс със СА регистрация

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видях един черен сивик 4ген. към 21:00 пред City Center Sofia седеше вътре едно момиче и се гримираше в огледалата , момеее тия огледала са и за обратно виждаме :cool: axaxaxa но иначе като минах покрай нея я освирках :D:D:D:D Morridina несе криии :)

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси аз засичам само мъже в хонди :cool: не че имам нещо протифф колегите де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъх, първият пост замина някъде... :cool: Иначе и аз така, с изключение на тази сутрин, една млада дама в Младост 3 или 4, червен сивик, 3 врати :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна CIVIC 6g сив хеч , със също толкова приятна девойка зад волана :) Зави от Борис 3-ти по окловръсното посока Овча купел преди около час и нещо. СА 5437 .. мисля че беше номерът :) Да си признава бързо ако се подвизава във форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червен Акорд купе,всеки ден е на паркинга на Sin Sity,аз съм от другата страна на булеварда-сив сивик 5хеч.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...