Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Guest Al_Capone

П.П. Само да попитам за лепенката на клуба, откъде мога да се сдобия с такава или трябва специална заслуга, или да мина през изпитание за да я заслужа :thumbs1: .

Ела на седмичните сбирки в София - на бензиностанция Еко на бул. България - там ще трябва да минеш изпитанието да ме намериш мен и да ти дам срещу скормната сума от левче. Или на месечните сбирки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ogi_Stoev

Кой с варненски червен прелюд 4г. с големички джанти на 2ри юни хапваше кебапчета в гр.Костенец ? :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с който се заприказвахме на ЦАРИЦА ЙОАНА и ПАНЧО ВЛАДИГЕРОВ (Люлин)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чия е синьозеления Сивик 5ген , която беше до р-т Далас в кв. Хр. Смирдненски **0358**

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Само да попитам за лепенката на клуба, откъде мога да се сдобия с такава или трябва специална заслуга, или да мина през изпитание за да я заслужа :) .

Ела на седмичните сбирки в София - на бензиностанция Еко на бул. България - там ще трябва да минеш изпитанието да ме намериш мен и да ти дам срещу скормната сума от левче. Или на месечните сбирки :)
И аз искам такава лепенка, зная каде се намира само кой ден и час и ще дойда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Всеки вторник от 20:00 Еко-то на България :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

Червен сивик 5г по пътя надолу от цариградско към Дружба? С четири ухилени говеда вътре :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на модератора с червената 5 генерация с заветната лепенка на клуба дето се засякохме днес на Милевото ханче и имаше поздрави и аварийни и къси-дълги :P:P.П.П. Благодаря му за поканата (За Екото-всеки вторник) :worthy: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за поздравите, ела на ЕКО-то и ще ти измислим лепенка и на теб !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз на ЕКО-то всеки вторник нося лепенки !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе кой беше човека с хондата днес на узана?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко аз видях една Тойота ве ... кви хонди ти се привиждат ... :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен сивик с лепенка на клуба под задния номер на светофара на Андрей Ляпчев и улицата към посолствата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на момчето,което ме открехна за сайта...аз съм тази с белия сивик с десен волан,с която се заприказва преди няколко дни по Г.М.Димитров.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на кръстовището на Г.М.Димитров и Драган Цанков черна хонда видях я чак като ме отмина с лепенка на фен клуба!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Бул. Сливница посока магазин МЕТРО пич с зелено-синя Хонда 5 генерация хеч -..1254.. :DМигах с аварийни но авно не ме разбра.Поздрави все пак ако е от тук :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска по бул.Гоце Делчев в посока бул. България кам 4:30 5:00 часа червен сивик 6-та ако не се лажа има лепенка на клуба мацката до шофиора махна ако е тука и тои да се обади :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздрави на пича с червения хеч 5-та с нарисувания преден капак (мноо яко :angry: ) дето "мигахме с аварийни" ;) на караулката при Милево Ханче.Аз съм тоя със сивата 6-ца с уепенка,стикел на Хонда Фен Клуб:angry:

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ще да е било чудовището :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Muggs

Кой беше дето днеска му направих път да мине :lol: (идващ от супермаркет МАКС към Макдоналдс в Младост 2) със сивкава 6-та хеч? Бяха двама и като минаха ведях, че е с лепенка на клуба. Бързо да си признава :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сega ако помниш и буквички и цифрички от номера и ги споменеш може да съвпаднат с моя и да се окаже че съм бил аз :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мии... СА 63...... Май нещо такова имаше :lol: И май беше с бели мигачи на стоповете, но и тва несъм 100% сигурен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не съм аз.Ходих до Хонда сервиза днес (ОМБРЕ има биричка от мене:lol:) и се помотках по столицата после.Аз имам бели мигачи ама буквите и цифрите са коренно различни от мойте.Поздрави все пак :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Glupi

Мисля че видях Antony, ти ли беше вчера в сградата на Самсунг в Горубляне. Търсеше К и К електроникс.. мисля че беше ти, но не ти знам името и не се усетих какво да ти кажа .. ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Вчера, около 15.30ч., готин рус батко в черна 5-та с лепенка на клуба, по опълченска, до Mall Of Sofia?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Да беше чел аз се намерих с двама квартални тука :blabla:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък колкото и да пиша все оставам без отговор.Ае стига съм офтопикствал, че модератора ше ме накаже :blabla:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера кой беше спрял към 8 с черен Акорд 5ца на паркинга на Кауфланд в Младост. Незнайно как единственото свободно място беше до него :blabla: и аз го заех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днеска по бул.Гоце Делчев в посока бул. България кам 4:30 5:00 часа червен сивик 6-та ако не се лажа има лепенка на клуба мацката до шофиора махна ако е тука и тои да се обади :P

това бях аз , споко видяхме те ;) а мацката маха на всеки с хонда :P добре ,че не маха с средни пръстове ;) а кой минаваше вчера към 18:00 пред хотел Хемус пеша аааааа greenx хванахме ли те ;) Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а кой минаваше вчера към 18:00 пред хотел Хемус пеша аааааа greenеx хванахме ли те :P

Хаа, ама яка среща стана :P

аз без кола и клаксон, та се разсвирих там с уста за потрес на градското население, като те видях ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес 21.06.2008, 15:25ч. пред 1 вход на 38 блок в ж.к. Славейков, гр.Бургас имаше паркирана тъмно синя Хонда Сивик А 8946 ?? . Ако е някой от тук да не се стеснява да си признае :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest moni13

А кой беше колегата с лепенка на форума с ъс сребристия прелюд вчера (21 юни) на служебния паркинг на летището към 12 на обяд? Respect!! Като паркирах му се изкефих и спрях до него, а на трагване видях и лепенката и съвсем пощръклях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново :DЕй тоя стикер на "Хонда Фен клуб" лепнат върху някоя Хонда ми сгрява сърцето като червено винце през зимата.Точно такава Хонда с такава лепенка видях днес към 20:00 часа,посока-караулката на Милево ханче.Бях се набил както винаги в задръстването и оп гледам черна Хондела с много хора вътре с лепенка,стори ми се Сивик седан (съжалявяам ако бъркам),мигах светках но явно човека не ме видя.Аз в стремежа си да го настигна щях да резна отпред не'кво бусче с турска регистрация.Поздрави на пича :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFanatic

един пич с лека брада,беше спрял зад МегаМарина в Смирненски (Плд) , синьозелена хонда сивик 5г хеч 4512 имаше къстъм гърне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей колеги , ако видите Тойота Ярис , сребърна , с лепенка на Хонда Фен Клуб-а да не я псувате , азс съм :dry: Същото се отнася и за Тойота Айго червена :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както и ако видите червен сивик 5г с чичка вътре. Тино, нали каза на човека че тебе съм търсил в колата, да не се шашка кой му бипка по карловско шосе :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тука само се засичате на това милево ханче дет е пред нас пък аз никой не съм видял :dry: Освен MonsterOOD един два пъти :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ivu

Поздрави на пича с белия хеч 5та, който ме пусна на Т-Маркета в Гео Милев преди 20на минути :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...