Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Guest Katsko

ем ако се засечем някой път ше се запознаем - гледай за мен или жена ми как връткаме кръгчета из квартала с Акорда и си припомняме как се кара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Аз мога да си призная само, че ти виждам колата всеки ден пред манията :lol: Ама съм с бял хеч 5та ... а кой ти беше удрал така предната броня ?!?

Докато си дрифтих най-спокойно със 120 една стена се блъсна в мен ;)Хубаво само ,че язовира го домързя да ме земе :PНе е само предната броня , споко ;)
Бате а теб мнго често те виждам из Студенцията там бачкаш или живееш :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vektor

Неска имаше ли някой да бута до Лиляната(Пловдив),червен Сивик(5-та,хеч)готино направен.Бях дал едно кръгче на един приятел,за това не спряхме да бутнеме :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате а теб мнго често те виждам из Студенцията там бачкаш или живееш :(

Megalan Network - затова стои пред манията , ама сега вече стои по-добре :)А и до миналия септември живях в 59-ти блок в Студентски ,та и там стоеше доста.Сега се подвизавам из младост 1 и се движа под прикритие из студентски с пижо 206 - служебно , та не се чудете защо идиота с пожото ви заглежда хондата :Doff/ Деба и каруцата , на 75 000 и няма общо с кола , ама и нови на по 200-500 км съм карал и пак са леш /off Редактирано от RIP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес към 19 и 15 на бул. Димитър Несторов посока бул. България :P една 5 хеч синьо зелена с пловдивска регистрация :P Аз загледах го много "очевадно" за да ме забележи, че не съм с хонда и незнаех как да го поздравя :P Предполагам че е бил на седмичната на Екото защото зави натам :P Ако се познае кой е да се обади веднага в най близкото управление на МВР :P :P шегувам се :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз искамд а запитам кои колеги са в софия в слатина. Че всеки път като ходя на урок и виждам един сребрист прелюд 4-ка и една 4-та генереация сивик, червена спират пред блок 24 или 34 не си спомняма точно кой блок беше :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аммм таковата аз да питам дали са от тук две девойки със 6-та хеч бяха минаха пред НБУ около 13:10/13:15 ч на 29-ти (днес)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз искамд а запитам кои колеги са в софия в слатина. Че всеки път като ходя на урок и виждам един сребрист прелюд 4-ка и една 4-та генереация сивик, червена спират пред блок 24 или 34 не си спомняма точно кой блок беше :hondarulez:

Eми и аз в Слатина виждам един рекс който много наподобява по снимките на рекса на Божето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я да се покаже (да му видя ника хахахха) пича с червения хеч 5-та с които се засякохме,поговорихме и даже понастапихме хондите преди малко след метро в тракия (Пловдив)п.с.направих мн кофти старт, с кои двигател си и какво си правил по колицата (гърненце видях но с цяла генерациика ли е)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше днес към 19 и 15 на бул. Димитър Несторов посока бул. България :puke: една 5 хеч синьо зелена с пловдивска регистрация :D Аз загледах го много "очевадно" за да ме забележи, че не съм с хонда и незнаех как да го поздравя :D Предполагам че е бил на седмичната на Екото защото зави натам :D Ако се познае кой е да се обади веднага в най близкото управление на МВР :angry::P шегувам се :)

това може и да съм бил аз ;) ти какво караш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска видях един приятно тунингован сивик 6 генерация в редута, беше син със сиви пламъци в задната част.. за жалост не можах да го снимам защото тамън да си извадя телефона и видях че идва рейса и триааше да потичам да го хвана :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Аз да попитам - в София, точно до баня Мадара беше паркиран един Акорд цвят бордо миналата седмица. Днес сутринта същият беше забелязан малко по-нагоре по улица Тунджа... стикерът се намира точно под задния регистрационен номер... Кой беше?? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ъъъ.... и аз да запитам...!кого разминах в4ера сутринта към 7:10 на правата за галата...?(бях със шатъл4ето)!?ама много странно ме изгледа! :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest UniCorn

Кой беше с червения прелюд 4-а генерация днес към 18:00 след тунела по посока Тримонциум в Пловдив.Поздравихме се с колегата, но не се познаваме, ако е от форума ще се радвам да се запознаем :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица засякох един сивик 5г червен VTI на Димитровградския пазар ,случайно да е от тук човека :P Сивика не се продаваше ама като минавах покрай него се загледах та едно момче с което си приказвахме ,той каза че има Нисан 200sx, та вдигна капака и като видях двигателя получих душевен оргазъм. ;) Имаше и стрът бар ;) Лигите ми потекоха по количката :D

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 14:20-14:30 на кръстовището на "Шел"-а където преминава 102 от Студентски град в Дианабад се засякох с червен хеч 6-та. Angel Eyes предни светлини и LED задни. Нямаше лепенка на клуба. Присветнах му, заглдах го на светофара, но не се обърна да го поздравя.По-късно към 14:30-14:40 се засякох със синя англичанка 1.6iSR с лепенка на клуба. Аз от БИЛЛА "Славия" завих наляво по Борис - посока Перник, а той пак наляво, обаче в локалното.:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

Русата кака с белия плевенски сивик 4ген от дружба2 да се обади веднага! И да се усмихва на хората по светофарите :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

O Дружба2 там имам бая приятели :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коя мацка беше днес във Фондови жилища със сивик 6 генерация синя и отзад на капака пишеше GALIA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eми и аз в Слатина виждам един рекс който много наподобява по снимките на рекса на Божето

точно на Божето е,ама дали го продаде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз там в Слатина ходя на зьболекар и доста често го виждам там рекса му :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, да попитам кой беше тази сутрин по бул. Проф. Цветан Лазаров в ж.к.Дружба посока към ТЕЦа с 5gen. civic хеч (тъмна, не видях цвета)към 8:45h. Позната физиономия беше и мисля, че и той ме видя? :P

Редактирано от Muggs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ли беше тоя дето грозно ме отряза вчера на кръстовището от Бусманци към Дружба !!! !?!?! Настигнаха ли те куките, пич? Красива беше хонделата или поне дупето й де. Друго не видях :(.... СА 6872

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vektor

Днес сутринта до Яворов(Пловдив)пред кафе-Лора,един барнат Prelude.Дали е от форума,подочух че я е купил скоро от чужбина и едвали ще е в форума,но все пак...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше с червен сивик 5г - хеч преди малко (20:30) на спирката в Граф Игнатиев (Ямбол) :punk: CT 1831 AKНе видях да има лепенка на клуба, но се надявам да е някой от тук ;)

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе пак до 366 в Младост кой е бе? черен хеч, 5ца, нощес беше дори до мен паркирал, да си признае и да определяме зестрата и да вдигаме сватба :punk:

Редактирано от Katsko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Кой беше днес на Дондуков с бяла 5-ца? Бяха го спрели полицаите към 19:30ч. Стана ми гадно като видях как му се обяснява куката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес разминах един Civic Aerodeck или Accord Aerodeck,не видях точно, в Борово. Пуснах го да мине от другата страна на улицата и после като мина покрай мен ми мигна с дългите. Може би беше само в знак на благодарност, ама си струва да се попита дали не е бил случайно някой от тук. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И днес... преди няколко часа карахме с един колега със зелено купе и лепенка на клуба. Срещата я направихме около Медицинска Академия и после аз духнах на К. Величков. Кой беши?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес до СинСити един колега с червена петичка ми бипна :puke: ама мойта не бачка и не упсях да му отговоря ;) ако се познае да каже :sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаа... днес продължават срещите ми, мноо яко :P1. Сутринта си мигнахме с един черен събрат по генерация на бул. Гоце Делчев в близост до кръстовището с бул. България. Кой той?2. Мисля, че минах покрай Draik... или ако не е бил той, то тогава 6ген., сребриста с хриле над калниците. ;) Кой той? И такам. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dominator

Аз пък преди седмица видях главния актьор от българският сериал "Морска сол" (комедийка,даваха я по Нова преди време) зареждаше бенз на зелен прелюд с кристални фарове и стопове на ОМВ-то тук в Стз,знае кво да кара пича (happy) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мори, да го беше пуснала още веднъж ... :) Кой беше с червена 4 г. с свалени джамове и силна музика и стикер на форума, мина покрай мен на тясната уличка пред КАТ към 13.00 ч.?А кой беше с червена 5г. хеч на Мак Доналдс под моста на влюбените пак вчера към 15.30 ч. пак със стикер на форума? :)

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо - моля някой от модераторите да изтрие хилядата мнения които съм постнала, много се извинявам :) Второ - от достоверен източник дочух, че Асенчо се бил въртял с тоя Прелюд по таван няколко пъти.. :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брееейййй 140 мнения и само се издирва някой, а никой не си признава...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мори, да го беше пуснала още веднъж ... :) Кой беше с червена 4 г. с свалени джамове и силна музика и стикер на форума, мина покрай мен на тясната уличка пред КАТ към 13.00 ч.?А кой беше с червена 5г. хеч на Мак Доналдс под моста на влюбените пак вчера към 15.30 ч. пак със стикер на форума? :)

Силно е вероятно да е един приятел , тя Стаси го знае ;) беше дошъл до мойта работа да се видим ;) Не се е регистрирал във форума но чат -пат идва на месечни и седмични срещиХаха , забравих да уточня че става дума за червената 4г. със силната музика ;) Редактирано от Dakata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

A случайно тази хонда да е с СО 9532 МА сьс силната музика :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А вчера видях един от новите Сивици в Пловдив с американски номера , доста бързаше гледах го на огледалата ,после зави от светофава надясно.Мисля че заедно вървяхме в подлеза под пощата.. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...