Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

В момента един червен Аеродек с лепенка на клуба е спрял на Аспарух малко след Раковска... кой ли е това?Моята пък съм я спрял още 50 м по-надолу, в края на улицата, заклиних я без да искам в един стълб.. нищо тъкмо против паяци, пък бояджията и той деца храни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във вторник вечерта едно момче от форума спря и попита дали продавам бракмата. Аз съм с 5г син хеч и бях паркирал до римските във Варна. Каза че ще дойде на сбирката в сряда, но снощи хората се брояха на пръстите на единият ми крак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес кам кам 10 вечерта един черен црх 2 генерация беше и на митницата пред азията му махнах на пича ние бяхме двама и те бяха толкова,обаче ни гледаха много странно :blink:;)

Редактирано от fozio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dakata

Издирва се : Honda Civic 5G цвят хамелеон :PРедовно се засичаме по Драган Цанков,днес пак си светкахме.Обади се кой си колега :rolleyes::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросната Acura която споменах по горе е ето тази малко след като я снимах като се разминавахме имаше :dry: от моя страна,а от него една :huh: ако на някой не му харесват снимките извинявам се много от телефона са ми нямах апарат подръка :)

Редактирано от fozio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата (колежката), който спира често около ул. "Аспарух" със сиво-син сивик 4 ген. и лепенка на клуба?Виждал съм го на спрял на Аспарух и 6-ти септември, днес пък сме "затворили" с него една Алфа на Цар Асен и Аспарух...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това щракнах на Пикадили Център онзи денhttp://store.picbg.net/pubpic/07/1E/03c396b8271f071e.JPG

Другия пьт като те видя ще дойда при теб :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimodi

А кой е със сивия Civic 5 ген. седан, с когото явно сме съседи в началото на Младост 4 в София ? Чак сега видях, че има лепенка на задницата :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest go6i11

я даи некво по подробно описание 4е моита замина за младост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dimodi

я даи некво по подробно описание 4е моита замина за младост

Не е твоята, тази тука е по-светла :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота, 08.12 Велинград около обед под хотел "Рич". Черен Сивик 5та ген. седан с много опасна джанта и кристални фарове. Регистрацията започваше с РА но не я запомних цялата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да благодаря на мацката със 5 генерация черно купе :hondarulez: за това , че ми направи път да мина (случката стана пред УНСС)Мерси :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой всеки ден спира с червена 5-чка на улица "Люботрън".... лепенката на фен клуба е на третия стоп:blink: Кой е да казва, че всеки делничен ден от там минавам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Кой е собственика на Прелюда,който паркира на ул. Тунджа до 22-ро училище?А собственика на HR-V-то, малко по-надолу по същата улица??А на тъмнозеления Сивик, пак на същата улица ??? (не знам дали е 7-ца или 6-та алнгличанка,да ме простите за невежеството :boxed: )От три месеца ги гледам всяка сутрин и не мога да засека шофьорите :argue:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повечето от тези ги засичам (че и други) всеки ден като паркирам - разни чичковци и лелки с деца и т.н., които според мен и идеа си нямат за клуба :boxed:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ognyan

ти мани ами какъв дядка съм засичал в един прелюд по бяла черква...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Аз пък да попитам коя е мадамата,която кара сив хеч 5г из надежда и онзи ден ми се усмихна докато се разминавахме във 2ра част при охито;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eternity

кое е момчето с което се засякохме днес в кичука в пловдив и карахме заедно от шел до балона(басеина) червен хеч 5-та с ангелски очички п.с.мигнах му за поздрав с авариините а тои като мина покраи мен малко :ph34r: така ме погледна (от наще е имаше лепенка)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля да се каже кой е колегата с червената 5-та генерация с регистрация ВР xyzm АМ и лепенка на клуба дето се засякохме днес към 9:00 на бул. Гоце Делчев, после завихме по бул. България. Аз бях със зелената англичанка, също врачанска регистрация.:)

Редактирано от grem

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Кой беше колегата с черния хеч 5 ген. днес на пътя Ловеч-Плевен :eat: ЕН 28..май беше номера и имаше стикер на клуба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eDaniel

Кой беше с червения Сивик 5 ген хеч днес на Шел-а на Г.М.Димитров? Много си ми познат човече, не мога да се сетя дали от срещите или от някъде другаде :D Аз бях с червената Вектра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм .. аве днес изръчках един червен Х със Сз-номера ..... стори ми се познат ...ама не съм сигурен .... имаше лопатки на предната броня !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм .. аве днес изръчках един червен Х със Сз-номера ..... стори ми се познат ...ама не съм сигурен .... имаше лопатки на предната броня !

Only in your dreams baby :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам кой колега бещет ова с един изродси рекс бял в Елин Пелин снощи в ресторант градина Кристи да си признае рекса е маниакален имаше изродски тунинг даже и номера му записаш умрях от кеффф кой си бате евала колата ти е супер наточена регистрационния номер беше С20-75КР не видях лепенка на клуба ама сьм сигурен, че е един от нас :blink::dry::P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кой е със сивия Civic 5 ген. седан, с когото явно сме съседи в началото на Младост 4 в София ? Чак сега видях, че има лепенка на задницата :blink:

Я Димо е сменил колоезденето с хондичка... познаваме се с теб и лично още от сбирките на онва малко форумче на Интех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой си колега,дето спираш на летището с шестата VTI?колежката с DEL SOL-а я знам,ама теб все не ога да те засека :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest svetlio

Кой беше с червения Сивик 5 ген хеч днес на Шел-а на Г.М.Димитров? Много си ми познат човече, не мога да се сетя дали от срещите или от някъде другаде :) Аз бях с червената Вектра.

:) Аз бях и много се чудих какво се опитваш да ми кажеш... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е значи не е от форума а колко ми се исакше да се запозная с него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

Преди малко (около 16:45) до ст.Спартак, гр.Варна. Червен Сивик 5та ген хеч с червено фолио на задните стъкла и стикер отзад? Сори, че не спрях загледах се( то и ти май :fun: ). Кой си? :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коя е колежката с която се заговорих вчера на паркинга на Кауфланд (пловдив,тракия) ,мисля че е регистрирана при нас понеже поиска лепенка казах и за месечната (еи внимаваите :ranting: кара син дел сол )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vektor

Привет,едно приятелче вчера ми каза,че е видял сивик 5-та,седан-оранжев с черни джантелки.Моля,ако колегата е регнат да се включи,да го питам нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RIP

Коя беше колежката , която ме издебна веднъж да съм слезнал от сивика и искаше да ме утепа на рождения ден :hondarulez:Днес пред 4-ката в Студентски , червен 5-та генерация хеч с черна предна броня и номер CA ...Бързо да си признае :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest at_chuchev

Аз мога да си призная само, че ти виждам колата всеки ден пред манията :angry: Ама съм с бял хеч 5та ... а кой ти беше удрал така предната броня ?!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

червен хеч 8ма СА 3527 с голяма буква У отгоре :angry: , как не можах да разчета с малките букви контакта, за да взема няколко урока :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да си призная само, че ти виждам колата всеки ден пред манията :angry: Ама съм с бял хеч 5та ... а кой ти беше удрал така предната броня ?!?

Докато си дрифтих най-спокойно със 120 една стена се блъсна в мен :huh:Хубаво само ,че язовира го домързя да ме земе :oНе е само предната броня , споко :blink: Редактирано от RIP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а я бързо да си признава коя беше оная супер яка мацка дето снощи се возеше в 22 трамвай :hondarulez: (im just kidding) и дам искам да попитам понеже живея близко до подуяне и вечер доста често ходим натам и на уличката която е точно до бившото кино Левски(Сан Стефано ако не се лъжа) седи една 4та генерация сивик хеч и съм сигурен че е от форума :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vektor

Еййй,някой с 5-та хеч(бял)как ме подминава,аз му святкам няма братче.....вчера около 3часа,на стадион Пловдив,покрай линийте.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше с червения Сивик 5 ген хеч днес на Шел-а на Г.М.Димитров? Много си ми познат човече, не мога да се сетя дали от срещите или от някъде другаде ;) Аз бях с червената Вектра.

;) Аз бях и много се чудих какво се опитваш да ми кажеш... :)
Ами видях Сивик, видях лепенката на фенклуба и ми се стори познат човека вътре. Не се сетих как да те поздравя точно и да разбереш, че съм от клуба с тоя Опел. Затова ти показах Хондето и хевиметълския знак. Беше спонтанна реакция. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой е собственика на 4та ген. червен хеч Сивик дето от 2 дни паркира до мойта до блок 366 в Младост? Ако е тука да каже да се запознаем, нищо че съм с Акорд :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой е собственика на 4та ген. червен хеч Сивик дето от 2 дни паркира до мойта до блок 366 в Младост? Ако е тука да каже да се запознаем, нищо че съм с Акорд :starwars:

За 4та незнам, но аз съм в 362 :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...