Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Guest dimodi

Не знам кой е и дали е от клуба, но искам да поздравя човека с тъмночервения Civic седан 5г, който беше спрял днес надвечер на Темпото в Младост до Била. Много е красив :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fieldy_

И аз да се включа,я да се покаже момчето с Софийския зелен Прелюд 4г. дето бръмча вчера в Търговище.Само като го насти....нема такова животно.пп.Доста хонди започнах да срещам из търговище но май неса клубни....Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сивия прелюд 1626 на орлов мост снощи?

Пффф тоз колко често го засичааааааам, даже веднъж с ключодържателя му помахах, ама той не ме видя.....колега казвай се кой си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз да бях с джетата хубаво, все някак щях да му привлека вниманието, ама бех пешак когато му махах с ключодържателя, той беше на светофара на Евлооги Георгиев и Цариградско, а аз вървях по тротоара....беше ме срам да ходя да му тропна по стъклото само за да му се похваля, че имам ключодържател на хонда ;):D:):D и затва само му махнах със него, ама той не ме видя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ти вземи я продай вече тая джета,и зимай Хондак...кво чакаш :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D да беше моя веднага без никакво замисляне я шитвам.....ама друг отговаря за Матилда и аз нямам никаква юридическа власт над нея :D Айде стига сме спамили по темата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest batemisho

Пловдив: Кой е Сивика РВ 6634 ВН, дето всяка сутрин минава през Аграрния, Метро и Цариградско?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плоооовдивввввв се пълни с Хондието няколко на които се чудя дали са от форумаPB 7345 AT <-- (Civic 6g Sedan) брее тоя на който е тотално ще ме убие че съм го разoбличил PB 2885 BP <-- (Аccord 3g Sedan) тази е на един "съсед" , ама още сега викам евентуално да го разоблича ако е тука п.п Има лепенка Хонда Фен Клуб , и за това се зачудих

Редактирано от HondaFanatic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска в Хасково засякох един много як сивик софийски златист обикаля по улиците със сиви линии отстрани и този сивик съм го заси4ал да пътува към Стара Загора 2 пъти ,я да се покаже ,да се срещнем в Хасково така и така ми е на гости :drunk:

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червена Хонда Сивик 5ген. с лепенка на фенклуб-а, с две жени на предната седалка, и трета, която отвори вратата на пасажера за да си побъбрят с мацките. Това стана тази вечер пред магазин "Европа" на Т. Александров, до пазара Д. Петков. ;)Та, кой беше?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

На кой е 6-тата хеч с номер С1513**, която често седи паркирана пред блок 20 в Бъкстон?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе днеска(27 Април) кой беше спрял зад Авенюто с Хонда Сивик,червен на цвят а капака беше черен?Отзад имаше лепка Хонда Фен Клуб.Ако още се прави на бърз да замерим колите :lol: . Говора за човека с "1.6 мотора" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се разминахме със един син Прелюд 5-та генерация в района на стадион Христо Ботев в Пловдив. За втори път го засичам колегата, днес си мигнахме за поздрав. Ако е от форума, ще се радвам да се обади :lol:

Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кой е 6-тата хеч с номер С1513**, която често седи паркирана пред блок 20 в Бъкстон?

е кой пита все пак моя е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sUki

Преди 15мин наказах една голф 3ка на фламинго и след тва на светофара някакъв пич с Прелюд ми махна :DАз съм пича с Бравото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше на мотосъбора в Ямбол с един червен прелюд с великотърновска регистрация? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15мин наказах една голф 3ка на фламинго и след тва на светофара някакъв пич с Прелюд ми махна :cool:Аз съм пича с Бравото

... имаш предвид, където е пешеходната пътека ли?Айде стига с тия гонки в центъра, плийс!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15мин наказах една голф 3ка на фламинго и след тва на светофара някакъв пич с Прелюд ми махна :)Аз съм пича с Бравото

... имаш предвид, където е пешеходната пътека ли?Айде стига с тия гонки в центъра, плийс!
След фламинго на светофара ми махна,а аз голфа още преди това го бях изял :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е колегата с един мазен хеч 8-ма пред бл. 26 в Красна поляна?Ще се местя в района и веднага трябва да се локализират заподозрените :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Коя беше колежката днес към 12.00 в Габрово със синия хеч 5 ген :) Номерът беше от Стара Загора --СТ

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отскоро смених работата и на новото място в същата сграда има човек от клуба.кара черен civik 1.6 isr с лепенка на клуба.става въпрос за бул.Ляпчев Hyundai център.Да си признава за да пием по бира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rocko

никой ли неиска да пие бира с мен,на бул.Ляпчев???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е фена с черния рекс, дето го спира всеки ден зад 8-ма сграда на Бизнес парка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rocko

София батка.п.с.а иначе видях ти от подписа колега съм родом от Шумен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее,колко много Хондели бяха паркирани вчера в Стария Град(Пловдив)..много им се радвах..Бързо да признават,кои с били на джиджи-биджи :D там....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един по един излизат кои са. :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dilqn_Mitev
Отговорено (Редактирано)

Онзи ден отивам аз до баба ми в Младост 3 блок 321 и кво да видя...зелен рекс с регистрация С 9989** с лепенка на клуба ! Я да си признае този колега и сасед кой е :worthy:

Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има един зелен прелюд дети го кара едно момиче ако е от тука да свирка. и един червен прелуд дет седи на паркинга между сити центъра и спартак с десен волан и ударен дорева ми се като го видях :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е с лилавия Del Sol с розовите рисунки или лепенки или квото са ?Няколко пъти вече я мяркам тази кола в Студентски град

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има един зелен прелюд дети го кара едно момиче ако е от тука да свирка. и един червен прелуд дет седи на паркинга между сити центъра и спартак с десен волан и ударен дорева ми се като го видях :rolleyes::drunk:

Къде си видял това момиче ,а аз бях ли до нея :drunk: колега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Червен сивик 5г купе пред една бирария до семинарията?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VersaceGirl

Ааа,спокойно,колега има и по трагични случаи...Отивам аз на гости при сестра ми("Добри Войников")..а там отдавна бях забелазала една много накипрена Хондела(една такава червена,па изрисувана с бели неща,а и с емблемата на клуба) на един млад комшия...и смело се запътих към въпросния пичага,да се запозная с него и аз да се похваля,че и аз съм фен...,но в същия момент,той като почна да вика на една мацка цветущите 'к-во,ти що си ми паркирала на мястото",а тя горката така втрещено гледаше....,че както се бях засилила с усмивка,просто се врътнах,че да не ме подкара и мен.... :( П.С...Свиркай си,тя простотията ходи по хората, а възпитанието е въпрос на класа..... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Абе айде и аз да си кажа с'я :) .Джиткам си аз по бул.Сливница стигнах до Малчика и оп гледам в огледалото Хондела синя по нова от мойта и беше някакъв пич вътре и аз нали съм си тъпанар зад волана, и жар на дясното педалче с надеждата и той да ме последва и той явно ми прочете мислите и той настъпи въпросния педал :) .Направихме слалом между между голфчета и прочие и се разделихме на метростанция "Сливница".Аз праснах аварийни да го поздравя ма той не ми отвърна, пък знам ли може да не е от клуба.Поздрави все пак ако е от тук :) .П.П. Само да попитам за лепенката на клуба, откъде мога да се сдобия с такава или трябва специална заслуга, или да мина през изпитание за да я заслужа :thumbs1: .

Редактирано от Wish

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sCoff

.

Виновен съм не ме линчувай :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее Събрахме се :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък днес следобяд излизам от Технополист -младост и гледам пред мен на пътя опашка на светофара и изведнъж видях колегата Монстер оод и пича ми направи път да мина :)Благодарско :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...