Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрав за колегата със сивата англичанка с клубен стикер, с когото споделяхме лявата лента на магистралата от София до Пловдив днес около обед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поздравите на "Atoma" (макар и със закъснение). Не е нарочно това, че не съм отговорил, просто те виждам в последния момент, а съм свикнал да виждам старата ти кола, с акорда малко се позамислям..... :rolleyes:.

Наскоро те забелязах на ул. "Цар Симеон", поогледах се, но не видях никого в близост до колата.... Поздрави и хубав ден..............

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с мега яко нарисувания рекс преди малко на крайезерния. Аз бях с прелюд 3 .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със маслено зеления Прелюд адски тръшнат на земята на светофара на Тодор Влайков, колега свирнах ти ама не ме отрази и ти нещо :)

 

Поздрави за колегата със Англичанката комби пред когото съм спрял на Сливница :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения Del Sol който ме изпревари от дясно днес точно в 19:00 на Цариградско...Не така колега, иди разправяй после че хондаджиите не сме простаци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на атома, аз бях с комбито зад теб.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата със 6та хеч. от Добрич да се включва в движението след като си изчисти прозорците и да не казва чао на приятелите си в движение ,че за малко да направим белята . случката е на република преди елитис във Варна .

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката със сребристата ЕК4-ка, срещу която спрях преди малко пред Еконт Редута.

 

П.П. Дали нямаше прелюд 3-ген преди това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с Великотърновската сива 6ген хеч доста я настъпва!! (аз бях с червения 6ген хеч ) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черната смолянска 6-ца преди 2 дни по пътя за Пампорово. Малко бързах по завойте и не ми се чакаше но друг път може да спретнем една разходка. Знам, че тук има доста красиви хондички. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Поздрави, колега, дойдох след теб и си тръгнах преди теб, така че ето снимка :)  :hondarulez:

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежка с хонде се е блъснала на карловско днес, дано не е прекалено сериозно....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с Ямболската ACURA DC5, мина на Сливница тъкмо се качвах в колата. И поздрав за ObiChLiFk0 с таксито, на светофара на Затвора, бипнах ти ама беше с клиентка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрви и на теб Митаче :) Хич не съм видял ;) Най-вероятно е било вчера :) , че днес не съм минавал по Сливница ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да, пропуснах да уточня беше вчера :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черна 6та ген ...който днес ми предостьпи мястото си днес на картинг пистата ...Благодаря ти ...доста колегиално....

Редактирано от LsD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой бяха колегите с Црв-тата на Кауфланд слатина София в 10ч.С мойто се наредихме 4 едно до друго , снимах даже но за съжаление снимката за нищо не става .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата с черния Rex, с който се засякохме на площада на Драгалевци. От момчето със синята, бучаща петица (сивик). Говореше си с някакъв пичага с голфче :) Поздрави за Rex-a, добре изглежда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в студентски град бяла 4ген с надпис White Angel :) С какъв мотор е ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щангист ти ли беше днес на булгара, минах за 5 мин да видя един пр и гледам една червена 5та лети :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, от два дена не съм я мърдал от фантастикото в студентски :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрaв зa колегaтa със 5тa генерaция хеч, червенa.. нa мaгистрaлaтa се зaсякохме aз ях със син хеч и зaвих към Пловдив.. знaм че си някъде тук .. видях стикер отзaд хaххa :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос от мен (офтопик):Стикери откъде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гретиии поздравии...преди малко ми свирна до пощата видях те ама докато отреагирам..

Редактирано от LsD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивата англичанка на бул. Сливница в София към 23:00 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Факелчето на жълтите павета вчера към 17.30 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С водача на един черен или тъмносин Сивик 6ген., със старозагорски номер, се поизгледахме снощи в Пловдив към 18.30. Аз завих наляво по бул. България, а той продължи направо към Новотела.

 

Да се чуства поздравен!

Аз бях с червения бургаски Сивик 6. :robot:

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на колегата със синия 7ма Акорд, който ме пропусна при Раковска да се включа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за пазарджишкия прелюд зад който карах от клуб 35 до джой стейшън :) Доста добър звук вадеше :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера пред РИОСВ в София едно черно CRV с ролбар и много интересни стопове, 0303 май беше номера, ако е от форума моля да качи снимка на стоповете че не се виждаха добре от клоните, а изглеждаха страшни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата , който е купил на ilko.civic Бежово-зеления Сивик ! Петък около 17:30 на Хуняди между КАТ и Мебелната палата. Колега не ми карай на 20 см от бронята при ДЪЖД !!! Другия път няма само да чукна спирачките а направо ще си скоча на тях и без това имам да правя броня и да боядисвам ... по-добре ще да е ти да ми ги платиш ... или някой друг като теб ...

  • Нагоре 3
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за един син сивик 5та спрян до Мтел-а в студентски сряда вечерта към 21часа.

И поздрав пак за Факелчето пак на жълтите павета до президентството в понеделник към 10 сутринта 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата , който вчера (събота) питаше за Райфайзен банк на бул. България ;) Бях дегизиран като пешеходец :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черния хеч 5г със зелените джанти имаше лепенка Д.Денчев ако не ме бърка паметта, видях колата в моя град Елин Пелин снощи събота пред хотел-ресторант Димоли, лечеше си, че колата беше на фен нека се чуства поздравен 

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата до мене страшно е хондето! :)

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за светло-сивия сивик 6-та хеч 1.6, зад който карах вчера вечерта в Младост 3 и за другия светло-сив сивик 6-та хеч 1.4, зад който карах днес вечерта в Младост 3 :) Аз бях със светло-сивия сивик 6-та хеч 1.5 :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с червения сивик 5та хеч с бели джанти пред фантастико в студентски град и готини стикери на предния капак ! :D Много е готин! :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси мерси :) Не е мърдан от почти седмица от там, тъй като не съм в София. Сега е момента да ми откраднат нещо :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...