Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави за колегата с бялата 5 та хеч с бомб на липа снощи на "Фантастико"

crx e колегата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си признава кой кара вчера зад мен от Асеновград до Бачково. Черен сивик 5та хеч с лепенка Type ONE отзад, приятелката му снима доста мойта убавица :) Незнам дали видяхта като махнах ама и тук да ги поздравя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега със сив акорд седан с рег КН и стикер на задната броня беше спрял пред блока младост 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата със Сивика 6-та хеч СА1357 май дето беше на мача Левски - Цдна :) В задръстването на семинарията бях зад тебе :P

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае на кой е този сивик http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11348831209071823&f1=details&slink=7vhu1l та да мога да се свържа с него чрез форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката с 6та хеч 8466 по пътя за гр.Съединение.По смело на пътя Хонда го може:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с бялата 5 та хеч с бомб на липа снощи на "Фантастико"

crx e колегата :)
Абе колегата си е точно бял хеч 5 ген :) и снощи се "згонихме" по червения В 2052 KH Ако не се лъжа за последните букви :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Crx™ се пише колега. Това се има в предвид с по-горе написаното.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите, с които се засякохме в Пловдив на летището, поздрави и за ЦРХ-а с бомбата на липа, разминахме се в Пазарджик ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със син Civic СТ8252 на който дадох път на Жълтите павета вчера към обед.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Хонда у тая Варна, много нещо! Поздрави за колегата със шуменската черна шестица с ЕК стопове в квартал Левски - много грабва окото. Пoздрави и за Красен който си бръмчеше из Лeвски също. Не зная как се кара тая кола зимата, но стойката е един път :) ИИии последно, но не по значение - поздрави за един изложбен врачански седан на Сливница :D:P

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с черен сивик 5-та генерация с номер В 4536, засякахме се днес на светофара на ОМВ над затвора в 12:44 Варненско време но аз пак бях под прикритие със служебния бус :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сива 6та хеч пред залата по борба в Дианабад някой колега ли е? Може да се окаже, че тренираме заедно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с сив CIVIC с мноооооого лъснати джанти, беше паркирал днес към 08:30 до АТМ център на Цариградско 7-ми км . отначало не видях лепенката, защото джантите му така лъскаха че всичко друго около него не се забелязваше :)

Ти ли паркираш на 7-ми км до АТМ центра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червен прелюд 4 ген и стикер на клуба днес в 11 без 5 сутринта до Зоологическата градина :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червен прелюд 4 ген и стикер на клуба днес в 11 без 5 сутринта до Зоологическата градина :D

Пак ли си давал газ, бре Кало срещу по-бавни от тебе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видях колегата отдалече, освен това откъде знаеш, че не е с H22?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с сив CIVIC с мноооооого лъснати джанти, беше паркирал днес към 08:30 до АТМ център на Цариградско 7-ми км . отначало не видях лепенката, защото джантите му така лъскаха че всичко друго около него не се забелязваше :)

Ти ли паркираш на 7-ми км до АТМ центра
хехе.. дам аз съм с едно сиво HR-V (фейслифт). нямам стикер още, но се надявам да успея да си взема сега от месечната среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно поздравче и от мен за супер свежата мацка в София - Красно село, със красив Prelude рег.N ВТ****

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за 2-ма колеги, които вдигаха невероятен шум преди няколко вечери на Владимир Вазов в София. Единия беше много шумен 5ген сивик червен, а другата беше 6-та сивик тъмно син или черен. Бях пеша, иначе щях да се повозя с вас по светофарите :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разпознат с много шумния червен сивик 5та :)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колежката с белия сивик 6-та с която преди малко се разминах в Стара Загора до Кучешката градинка. Сивика изглеждаше интересен трябва да се погледне отблизо Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с червеното купе 6-та,паркирано на бордюра на ул."Ян Хунияди" .Много е спретната колега,браво ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата черното купе ген с които се заговорих ме на светофара на бул.Руски след слизане от моста на герджика.

Редактирано от Traccer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрав за колегата сас синия хе4 с хасковски номер,дето се заговорихме на светофара в кар6ака и дадохме малко на гаста.видях,4е спря пред universal club

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колежката с белия сивик 6-та с която преди малко се разминах в Стара Загора до Кучешката градинка. Сивика изглеждаше интересен трябва да се погледне отблизо Публикувано изображение

 

А този Сивик чисто бял ли беше? :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с червения сивик 6-та, който мина вчера към 17:00 на гара искър Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата с тъмно синята 6-ста хеч старазагорска регистрация,която се засякохме на излизане от Зарата и карах плътно зад него,докъто не зави в посока (магистралата) за София :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрав за колежката с белия сивик 6-та с която преди малко се разминах в Стара Загора до Кучешката градинка. Сивика изглеждаше интересен трябва да се погледне отблизо Публикувано изображение

 

А този Сивик чисто бял ли беше? :huh:

 

Не имаше и сини елементи по него Публикувано изображение
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поздравчето тогава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на зеления хеч5 тая вечер към 10 до гранда --не ми работи клаксона ;) иначе се опитах да свирна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на шарената Хонда Сивик 5-та която изпреварваше днес в насрещното по Сливница, колега внимавай с тия изпреварванки, че редовно има блъснати коли.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги искам да питам кои са в кв Младост 1а защото виждам че има няколко коли с стикери на клуба .Моля за едно преброяване.Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера (Неделя, 04.11) в Пловдив синьо или тъмно-зелено купе Сивик 6ген. с фарове светещи жълто по бул. България, посока панаира и по някое време сви към реката. Доста спредната колица - да се чуства поздравен! Някъде по пътя ме задмина, аз бях с червен Сивик 6.П.С. С тея жълти фарове не е ли голяма мъка шофирането?Малко по късно пак по България ме задмина агресивно доста стегнат червен Акорд 4 ген. (90-93) - също поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с купето с жълтите фарове (зелено), поздрави и на теб но не съм те видял.п.п. Светат си супер фаровете, нямам проблеми (Пък и така ме забелязват повече :lol: )

Редактирано от shaolin
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивия акорд купе със синия капак и с рисунки на самурай и йероглифи от страни :) Днес около 10:30 на светофара на Варна МОЛ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чуства поздравен колегата с англичанката и стикер от форума, зад който карах по бул. "България" в Пловдив днес около 17.30 часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за уникалния бял акорд тайп Р от белия сивик 6-та генерация дето се засякахме 2 пъти в квартала ни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мена с белия Акорд не влиза тук,но ще му предам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...