Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на един фен с црх в бяла снощи :) и на колегата с акотд купето с големия спойлер дето живее до кукления театър мнооого бучи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D :D :D ааа няма такова нещо.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха да бе :) недай си боже да трябва да се катериш на бордюр ..:) или да трябва да се наместваш повечко на квартала му се спира тока :) поне не съм само аз така ;) хаахха :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на двамата младежа в сива пета генерация, на светофара на MotoPfhoe,посока центъра и пак там на един младеж в тъмно синя шестица,посока Тракия :) шестицата имаше стикер на клуба на страничното стъкло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се чувстват поздравени и момчетата с червения делсол на паркинга на метро Варна вчера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с прекрасната черна красавица пред УХТ-Пловдив! В момента я виждам - уникална е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. кой кара Honda civic 4 gen с регистрация ЕB 9810 AA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивия ЦРХ със стикери от националната с който се дръпнахме преди 15-20 минути във владиславово от пазара към обръщача :) Готин пламък изкара от ауспуха , колега :) Чак жената се стресна :) Кажи ако си от квартала да пием по бира де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на човека който ме поздрави в Кресненското дефиле със японския седан, аз съм с червения дел сол, и на белия хеч преди няколко дена по софийската - посока кулата :)

Редактирано от airbrush

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с черния сивик хеч 7ма ген , тази вечер дето се заиграхме на магистралата , ако е от форума да пише :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Поздрави на колегата frisko с който бяхме на срещата на колекционерите на автомопбилни модели!

Поздрави и на всички Хондаджии с който се засякохме там и по пътя от Стара Загора до Пловдив и обратно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...в петък на паметника в Шумен горе на платото мина един черен рекс с златисти джанти много бръмчеше сигурно е бързал за ралито :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата със сивик, шеста генерация, с рег. номер В6300 .., който днес следобед беше паркирал до хотел Сириус бийч.

Редактирано от SR-71

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите по пътя варна-шумен събота след обяд и неделя вечерта покарахме с една бургаска 5хеч черна да се чувства поздравен колегата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 седмица в София, кв. Младост 1а до пазара се разминах с NSX сив металик :ph34r::o:o със софийска регистрация.........Бацее страшна гледка, щях да се ударя в таксито пред мене за тези 3-4 секунди в които гледах как това чудовище минава покрай мене.................:huh::o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малиии мислех, че вече са изчезнали от БГ тея нсх-ове... кой модел беше,с вдигащите се фарове или по-новия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа генерация човек................с вдигащите се фарове...............в отлично на пръв поглед състояние................очите да ти окапат...............:blink: А мъркащия мотор........ :dry:

Редактирано от Petar Petrov
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 2ри път вече засичам черен нсх във Варна с полски номера, ляв волан, широки джанти и го кара приличен чичко на около 50сет :) Много ме впечатли че човека го кара супер културно и дава път на пешеходците :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с белия Акорд Тайп Р! Вчера го видях да слиза по бул.3 март ,посокоа Бриколаж около 18ч.:)

Редактирано от Y.Krumov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата който гледаше лошо, по околовръстното с черен Прелюд и номер от събора 067 Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със видинската пета генерация дето от Обнова до Русе карахме заедно. Вода ли доливаше толкова пъти?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на пича с тъмно червеният Прелюд в Дряново , спря и отиде до стадиона :D не знаех, че в нашето малко градче има много почитатели на Хондите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със CRX до когото спирам почти всяка събота в слънчев бряг

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с белия Акорд Тайп Р , който виждам всяка сутрин около 8:30 около Метро , поздрави и за колегата с жълтата 6-та хеч , живеещ във Възраждане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегите, надупили се под капака на зелената 5та хеч със стикер и Старозагорски номер в близост до Окръжна болница днес, около 13:20. Минах по-рано и я загледах, че с доста старание е направена... Воланче, липчета... Супер е. Жалко, че нямах време и аз да мина да погледна какво се крие под капака. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единият не е хондаджия, другият съм аз. Другия път ела да пием по лимонада, сменях си капачката и палеца на делкото. Под капака е Б18 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има една хонда в София/ Захарна фабрика засичал съм я 1-2 пъти по уличките там при офиса на спийди изглежда голем дзвер, издълбани джанти, тъмно зелена май без емблема сивик купе, кой е :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами може и да съм аз колега, пасвам на описанието и минавам от време на време от там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@БобитоЯ сложи некоя снимчица и ще ти кажа брат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огромна благодарност на колегата с тъмния хеч 6та, който ме спаси снощи в Ямбол. Видя заблуден хеч с РР номер и спря да ме попита дали имам нужда от помощ - респект!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със син Civic 6gen, номер CA10****. В Дружба 1 беше паркирал близо до FastBurger, имаше стикер на клуба, 16" джанти... Накарах един колега да иде да загледа какъв размер са джантите, да не се чуди какво са го оглеждали толкова. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на 6та жълта хеч с който се засякохме по пътя варна-добрич по черно : ) до една катастрофа..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за синята 5та хеч на по Владислав днес :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее бате не си ти, но нищо де ще ти присветна ако се засечем :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за красивата колежка със синьо-лилавата 6-та генерация хеч с номер ТХ 0568 с която покарах в задръстването днес сутринта на Владислав :) И колата хубава и жената хубава :)Поздрав за Cool24 днес към 12:50 беше на светофара на КАТ :) Поздрав и за колегата със светло синята 5-та хеч с белите джанти , който засичам почти всеки ден във Владиславово :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти всяка сутрин към 8 и нещо се засичам с колега със сива 6-та хеч с монтирани дневни светлини отпред. Да се чувства поздравен от зелената 6-та хеч ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сребристата 6-та 4857, който днес културно освирках в надежда Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с червения сивик, който почити всеки ден виждам пред х-л "Европа" на Дружба Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...