Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на колегата със civic 6 рег.2057 днес следобед пред мол Сердика свирнах.Аз бях с бял ford conect EВ номер :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за новия собственик на колата на Илко от Шумен ( ilias ) Зелено бежов 6-та хеч :) Мернах го вчера към 17:30 над КАТ :)

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хондаджии в кв. Редута :) Поздрави, вече ще ме мярката из уличките :)

Колега всеки ден минавам през Редута за работа поздрави ако се засечем :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата Vylkov1 мернах го днес на околовръстното до ОМВ,колега по-леко с газта ...:)Поздрави и на колегата с белия Акорд тайп Р ...колега ако четеш форума за втори път те засичам колата е много хубава поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колега с купето в Пловдив, одеве на улица македония в кичука.Ти ми присветна ама аз късно те видях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със civic 6 рег.2057 днес следобед пред мол Сердика свирнах.Аз бях с бял ford conect EВ номер

А, ти си бил колега, приятелката ми се чудеше защо свиркаш :). Тъпкано да ти се връщат поздравите! :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за 309 блок Владиславово Варна, една сива хонда сивик 6-та генерация с карбоново фолио на предния капак и със готините рекаро седалки, рег номер В9338. Колегата ако влиза нека да се представи кой е че искам да го питам нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата policeman (срещу аптека САНИТА, 18.08 към 23 часа), караше някакъв много наточен бял звяр 1.6, сигурно пали гумите :lol::cool:

Редактирано от Накура Микаца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с белия Сивик 6та със старозагорска регистрация ;) с голямата решетка :) на Акваленда в Пловдив

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черния сивик на стадион "Спартак" сутринта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав и за белия сивик, който всеки ден виждам паркиран на Shell Почивка Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за 309 блок Владиславово Варна, една сива хонда сивик 6-та генерация с карбоново фолио на предния капак и със готините рекаро седалки, рег номер В9338. Колегата ако влиза нека да се представи кой е че искам да го питам нещо :)

 

И аз го засякох на Ромпетрол,Сивика е супер.Поздрави на колегатаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата policeman (срещу аптека САНИТА, 18.08 към 23 часа), караше някакъв много наточен бял звяр 1.6, сигурно пали гумите :lol::cool:

 

Бръмчиш по късните часовеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, знаете ли кой е колегата който е катастрофирал в Аспарухово, Варна. Количката е Хонда Сивик 5ген. Купе, червена на цвят. Ударил се е доста тежко в дърво, дано да е добре. Нямам Снимки, защото има много полицай и нямаше как да снимам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрав за 309 блок Владиславово Варна, една сива хонда сивик 6-та генерация с карбоново фолио на предния капак и със готините рекаро седалки, рег номер В9338. Колегата ако влиза нека да се представи кой е че искам да го питам нещо :)

 

И аз го засякох на Ромпетрол,Сивика е супер.Поздрави на колегатаПубликувано изображение

 

https://www.facebook.com/stefan.nikolov.391 ето ви го колегата ;) не му знам ника тук ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде поздрав и за колегата с червено купе 5-та генерация с номер В4653 (само да не бъркам нещо) днес (по-точно вече вера)се засякахме с колегата към 14:30 на светофара на двете кули, аз бях с черната 6-та хеч колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пловдив,зелен сивик 5та ген. Мивката на ул."дилянка" към бул."България" днес към 20:10 :-) мярнах куклата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на мадамата с черен хеч 5-та днес към 6 някъде на бу. България сви към Илиенци.ПС: Ако т'ва е на някой пич мадамата или колата искрено и благородно му завиждам. :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро видях една червена интгера DC2 на булевард Арсеналски в София, срещу мол City Center....Чак сега се сетих - от форума ли е колегата;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на мадамата с черен хеч 5-та днес към 6 някъде на бу. България сви към Илиенци.ПС: Ако т'ва е на някой пич мадамата или колата искрено и благородно му завиждам. :Д

Благодаря, колега.Чувствай се и ти поздравен, само че аз май въобще не съм те видяла. На никой колега не е колата...лично моя :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на мадамата с черен хеч 5-та днес към 6 някъде на бу. България сви към Илиенци.ПС: Ако т'ва е на някой пич мадамата или колата искрено и благородно му завиждам. :Д

Благодаря, колега.Чувствай се и ти поздравен, само че аз май въобще не съм те видяла. На никой колега не е колата...лично моя :):P
Ммм супер.А не си ме видяла,защото аз бях с колелото :Д :Д Малко ми е развалена колата и утре ще ходя да я правя.Иначе видях че имаш и стикерче от Хонда срещата,явно си фен. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на мадамата с черен хеч 5-та днес към 6 някъде на бу. България сви към Илиенци.ПС: Ако т'ва е на някой пич мадамата или колата искрено и благородно му завиждам. :Д

Благодаря, колега.Чувствай се и ти поздравен, само че аз май въобще не съм те видяла. На никой колега не е колата...лично моя :):P
Ммм супер.А не си ме видяла,защото аз бях с колелото :Д :Д Малко ми е развалена колата и утре ще ходя да я правя.Иначе видях че имаш и стикерче от Хонда срещата,явно си фен. :)
И аз е поздравявам тази мадама :)) .Много са яки тези зелени джанти :))), а тази 5та / точно тази / е.... знам е на изус :)))).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение Кой е този колега ? Ако може да ми пише .

 

?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде поздрави на колегата дето засякох около 8 пъти докато бях на моренце в Царево :).Лощото е че повечето пъти като го видях бях пеш а щеше да бъде проява на изключителна селска постъпка да викам по него, че и аз съм "клубен" :).Поздрави :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОздрав за колегата с който се засякох днес сутринта ( вече вчера ) към 8:15 на светофара под аспарухов мост ( Сиво Кончерто )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сивия Сивик 5-та седан с ЕВ(май) на номера на който светнах но той се зачуди защо му мигам, джантите бяха с доста различен цвят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПО-здрав на Пешо и съскалото от преди малко по малинов ;)

Редактирано от Гошетоо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с бялата 5тица хеч с стикер бомб преден лип , споко видях колко странно ме изгледа ама бях маскиран с това рено :П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее днес видех у Пловдив до 2-ро Районно един бел сивик много злобен с номер CH 6543 CA на кой е ? : )))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата с черен хеч 5-та B 6306 ** спряна до градска болница. :rolleyes:

Редактирано от EK3_LS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на пича с черния или тъмно син (доста тъмно син) сивик 6 ген хеч с габровска регистрация (номера него видях) , който видях във вторник към 10 сутринта в Габрово малко след ОМВ :D Той ме загледа ама аз бях спрял и лафих с един :D Аз бях с червения сивик тей на никаде спрял на тротоара :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на черния хеч 5-та днес към 6 срещу Лукойл на плодовете беше спрял на Брезовско.Зад волана беше някаква чернокоса жена. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее днес видех у Пловдив до 2-ро Районно един бел сивик много злобен с номер CH 6543 CA на кой е ? : )))

Да е жив и здрав собственика и да вземе да го измие :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сребристия Акорд 6-та ген. с Бургаска регистрация А65... или нещо такова. Разминахме се днес малко след 18:00 часа до хотел Тунджа в Ямбол, аз бях със зеления сивик купе 6-та ген. и присветнах с фаровете. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее днес видех у Пловдив до 2-ро Районно един бел сивик много злобен с номер CH 6543 CA на кой е ? : )))

Да е жив и здрав собственика и да вземе да го измие :D
е не беше толкова мръсен кво ;ДД

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с бялата 5тица хеч с стикер бомб преден лип , споко видях колко странно ме изгледа ама бях маскиран с това рено :П

 

 

хахах прав си не съм свикнал да те гледам с рено :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с бялата 5тица хеч с стикер бомб преден лип , споко видях колко странно ме изгледа ама бях маскиран с това рено :П

Той колегата по принцип си гледа странно ...няма значение с рено или хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с черното HR-V , който паркира пред Интерпред :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 16.30 едно купе 5 ген черно с доста атрактивна колежка, имаше спарко седалка и спортен колан - ОМВ бензиностанцията на Окръжна Болница, да се чувства поздравена от кибиците дето седяха на 1 от масите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...