Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Колегата с prelude от Хасково в Студентски град пред блок 34 да се чувства поздравен доста често спирам до него обаче съм без стикер.... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дидо поздрав и на теб, ама съм те пропуснал нещо :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с жълтата красавица: Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много евала на русата менка с 4-та ген днеска във Варна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с жълтата красавица: Публикувано изображение

 

От владиславово е :) и не влиза във форума :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с белия ЦРХ, който бръмчи из красна поляна и номер от събора 191 Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Русата менка с червен сивик ли беше?

Не. Черна 4-та генерация с дебелички гуми и понаправена. Имаше много лепенки като едната беше на фенклуба. Често я виждам в Гранд Мол, ама чак сега видях кой я кара и как, което ми беше още по-интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегите с двата хеча 5 та и един 4 та в Гранд мол Варна, на паркинга/покрив :) ... ето ме и мен третия хеч :))

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с жълтата красавица: ...

От владиславово е :) и не влиза във форума :)
Днес се разминах с него на околовръстното до вятърна мелница и докато си дремем в задръстването го загледах, поздравих го и той удари един прекъсвач като отговор на поздрава :)Красива е колата, спор няма (все пак е Honda) :thumbs1:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав на колегата с сивик 6 хеч, с който днес се поздравихме и покарахме от Горнобански път нагоре към и по околовръстното.Доста добре изглеждаше сивичето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой беше колегата с Del Sol вчера вечерта към 22:20 на Цариградско ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Спрайта :) днес карах зад него около 19:30 до Джъмбо във Владиславово :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с хубавия сив сивик купе 6-та ген. с червено H отпред и стикер на форума. Видях го сутринта да паркира зад х-л "Хемус", а вечерта към 18:00 трябваше да му направя място с колелото, че се бях заговорил по телефона по средата на уличката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката с бялата 8-ма генерация с която карахме вчера от Бургас към София :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази "жълта красавица" дето викате го забелязах зад Поинта във Владиславово , аз го гледах той ме гледа , ама нямаше лепенка на клуба :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И днес се засекохме преди малко с един колега с 6 хеч на околовръстното.Изглеждаше уникално отпред и с тези джанти :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за синята 5 ген. днес в квартал Изгрев около 2-3h :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черен хеч, с бели джантички.С колегата даже залафихме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с тъмно зелен прелюд на бензиностанцията в края на средец............. аз бях с сивия црх, който прохвърча покрай бензиностанцията с 160

  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата,с когото вчера покарахме по пътя от Калофер към Пловдив-синя англичанка с пазарджишки номер и стикер ;)Поздрави и на колегата с червеното купе 5-та ген. в центъра на Габрово вчера-номерът беше нещо от рода на 3884,а под номерата имаше и табелки на форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей и успя да видиш кво става на бенза а :D

да правих клипче с ускорение но имаше трафик малко и точно покрай бензиностанцията върнах газта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивия Прелюд 5-та ген. вчера, който се набираше зад мен и ме изпревари от кръстовището на Полиграфия в посока центъра, намалих защото бях с приятелката и все бучи като почна да натискам.Поздрави и за колегата с бялото Кончерто с който се поздравихме на пешеходния светофар на ст.Христо Ботев по-късно вчера.И накрая поздрав за колегата с червена англичанка вчера привечер пак на кръстовището на Полиграфия, май беше с резервна задна лява гума и май ме поздрави,но късно реагирах, правех ляв завой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Атома (мисля че беше той) вчера към 18.15 на разклона за с. Медово преди Каблешково в посока Бургас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и на теб, бяхме се заговорили с пасажера и не бипнах :D нека бъда извинен. Поздрави и на синята ВТи-ка седан дето беше спряла на няколко коли от мен до съдебната палата в центъра на Бургас(май така се казваше сградата), с надупчена броня :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях пасажер и не в хондата така че няма как да си ме видял, но твоите джанти се набиват доста на очи. Седана трябва да е бил на Кирил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата,с когото вчера покарахме по пътя от Калофер към Пловдив-синя англичанка с пазарджишки номер и стикер ;)

Поздрави и на колегата с червеното купе 5-та ген. в центъра на Габрово вчера-номерът беше нещо от рода на 3884,а под номерата имаше и табелки на форума :)

 

Поздрави, колега, аз теб съм те засичал и в Пловдив доста често. Поне вече знам кой си. Публикувано изображение Аз бях със синята англичанка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МЕрси колега :cool: атома ;)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях два екземпляра, сега да ви преслушаме дали не е бил някой съфорумник...

Първо на обяд в Изток един червен Прелюд 4-та серия, който беше надул музиката си минаваше през квартала.

И после между 17-18 часа на Цариградско шосе, един червен Прелюд 5-та генерация, като той ме превари(не съм обърнал внимание, дори и да е имало поздрав), но аз се лепнах зад него, че ми беше кеф да видя себеподобен, зави в посока Младост, ако някой отговаря на описанието да се обажда. :) и тук да постна :)

Редактирано от d.pavlovq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на Dragi4-a,който видях с икономичния сивик с готината предна броня на светофара на Варна мол.Поздрав и на колегата от Възраждане със сивия сивик 6-та с черен капак и готините липове, с който се засякохме до полигона.:)

Редактирано от EK3_LS
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес в гр.Монтана към 17ч. до недостроената болница мина едно синио комби (Aerodeck?)англичанка.Поздрави и бих искал да знам какво е правено по колицата ако е форум нинджаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сребристия прелюд, който често спира до тото пункта на жп гара Варна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата с зеленото купе 6-та (civic), с стикери JDM Works, от Стара Загора ... който беше заседнал в задръстването на Гладстон в Пловдив :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със сребристия прелюд, който често спира до тото пункта на жп гара Варна ;)

 

Поздрави и на теб... следващия път като минеш оттук отбий се да кажеш "здрасти" и да пием по кафе Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес видях два екземпляра, сега да ви преслушаме дали не е бил някой съфорумник...

Първо на обяд в Изток един червен Прелюд 4-та серия, който беше надул музиката си минаваше през квартала.

И после между 17-18 часа на Цариградско шосе, един червен Прелюд 5-та генерация, като той ме превари(не съм обърнал внимание, дори и да е имало поздрав), но аз се лепнах зад него, че ми беше кеф да видя себеподобен, зави в посока Младост, ако някой отговаря на описанието да се обажда. :) и тук да постна :)

 

Май аз съм човека с 4тата генПубликувано изображениеПоздрави, колегаПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с зеления хеч 6-та, който всяка сутрин минава през Тополи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Поздрав и на колегата от Възраждане със сивия сивик 6-та с черен капак и готините липове, с който се засякохме до полигона.:)

Мерси, колега, поздрави и на теб!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Поздрави на колегата със сребристия прелюд, който често спира до тото пункта на жп гара Варна ;)

 

Поздрави и на теб... следващия път като минеш оттук отбий се да кажеш "здрасти" и да пием по кафе Публикувано изображение

 

Няма проблем, стига да кажеш къде да отбия, че обикновенно минавам пеша от там :) Редактирано от WingMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...