Jump to content
N_O_M_A_D

Кой беше................

Recommended Posts

Поздрави на колегата с тъмно сив хеч 6-та от Поморие.Бях там няколко дни и квартирата ми беше точно срещу мястото където седеше Хондичката.Не се сдържах и я снимах даже.Колегата ако има колебание дали става дума за него мога да се опитам да прикача снимката.Сивичето беше нагласено,и като видях стикера на клуба на задния прозорец реших да пиша тук.Хайде поздрави... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колежката с синьото Лого, която преди 2 часа ми даде предимство пред Шуменския университет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Също така и поздрави на колегата със Дел сол на сфетофара на бул. България в понеделник към 8 без нещо.

 

Мерси колега :)Малко в последния момент те видях ама с тази лагерна количка имам нулева видимост по кръстовищата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на връщане от Търново минахме през шумен и там видях колата на един колега, колата беше сивик 5-та генерация син с кристални стопове, имаше и стикери на форума :DДа се чувства поздравен колегата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с 6 ген купе май беше турбинирано :) в Твърдица на ралито, беше спрял точно пред мен :) Много добре изглеждаше неговото купе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с S2000 каде снощи излезна с мръсна газ от ОМВ-то в Поповица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със сивия сивик хеч В5717ХХ дето си покарахме днеска по околовръстното у Варна :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с белия Accord Type R, с който се разминахме до Метро, Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с 6-та хеч.Една такава черна много нагласена с черни джанти,разбира се Пловдивска,и от известно време я виждам сутрин на Брезовско да спира пред Бони.Предполагам че на пича баща му ходи с нея на работа.На предната броня има лепенка JDM .Ако не се лъжа миналата година се продаваше,пак там съм я виждал на Брезовско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с Акорд Купе с номер СО 4355 или нещо от тоя сорт на светофара на Богров. Аз бях в синия Сивик 6та хеч дето те гонеше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с 6-та хеч.Една такава черна много нагласена с черни джанти,разбира се Пловдивска,и от известно време я виждам сутрин на Брезовско да спира пред Бони.Предполагам че на пича баща му ходи с нея на работа.На предната броня има лепенка JDM .Ако не се лъжа миналата година се продаваше,пак там съм я виждал на Брезовско.

:D :D :D Мерси колега,предполагам че е моята...И да,дал съм я от една седмица на баща ми да ходи с нея на работа :D ,тя затова е така мръсна,за моя радост в петак си я взимам и ще я лъсна. :P Миналата година не се е продавала,но от скоро е на пазара,ако на някой му харесва да звънка :P Поздрави и на теб и благодаря за хубавите думи :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на жълтия сивик 6та не знам или андрей или обичливко :) където си махнахме на цар освободител преди 4-5дена :) аз съм със синия сивик 5та с бели жанти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера докато се разхождах из Варна видях едно рекси, оранжево с великотърновски номера, и като си тръгвах пред Мол 2-те кули видях един колега със сивик купе 5-та генерация червено с номер 3342 или нещо такова, да се чувстват поздравени колегите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави колегите по морето,в Царево civic 5 хеч черна с Рв рег и в Китен crx У рег които имаше интересна лепенка "x22 tunnig"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към колегата Walker Japan. Тази сутрин те видях на Брезовско.Този път ти си караше колицата доколкото видях.Аз щях да ти махам,ама едно че гледаше средоточено на пред и друго че съм с колело и трудно се забелязвам.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с тъмно сив хеч 6-та от Поморие.Бях там няколко дни и квартирата ми беше точно срещу мястото където седеше Хондичката.Не се сдържах и я снимах даже.Колегата ако има колебание дали става дума за него мога да се опитам да прикача снимката.Сивичето беше нагласено,и като видях стикера на клуба на задния прозорец реших да пиша тук.Хайде поздрави... :)

Моята ще е ;) Не видя ли и другата паркирана в двора? ;)Поздрави!П.С: Поздрави на пича с белия рекс дето се мотае в Поморие от доста време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жълт делсол с черен капак, май беше с пловдивски номер, по пътя от карнобат до сливен се разминахме святках на колегата той киорав :)) да се чувста поздравен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята ще е ;) Не видя ли и другата паркирана в двора? ;)Поздрави!М да твоята е.Не съм видял 2-рата каква е? А тоя бял рекс и аз го видях докато бях там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на зелено-черния сивик 4-та генерация,паркиран пред един блок в Казанлък кв. Източното!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с черен хеч 6-та дето му се размахах от зеленото купе 6-та вчера на прелеза в смирненски.Също и поздрави на колегата с червен хеч 5-та преди колелото на панаира го задминах и му бибитнах :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колегата със зелената англичанка с новот липче В 4284 :) Паркирал пред блок 407 във Владиславово :)))) Колега ако си от квартала драсни да пием по бира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да поздравя колегата със сивия Сивик 6, с детско столче вътре, на паркинга на Билла в Младост. Беше паркирал точно срещу моята, така че "да се гледкат отблизо". Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави :) Черен Сивик 6, ЖК Младост 1, пловдивски рег. № ,лепенка Honda Fan Club от зад :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата с Дел Сол с дигащи врати дето беше спрял на сточна в неделя вечер към 10 и 30.Аз минах с зелено купе 6-та и бибитнах.Също така и поздрави на колегата с 6-та хеч черна май беше дето го задминах на централна гара и бибитнах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Walker Japan,видях колата пред аквапарка в Овощник.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за Walker Japan,видях колата пред аквапарка в Овощник.

 

 

А мерси колега :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на входа на гр. Първомай черна Интегра с десен волан. Присветнах му но ... :) никаква реакция от него.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера около 18:00 в раьона на Обеля 2, бяха засечени 6-7 прелюда да карат в колонка. Идваха от околовръсното и се запътиха покрай обеля по посока Люлин. Поздрави на колегите, много се изкефих. От първата кола един пич снимаше колоната през шибидаха ;). Наздраве!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вчера на входа на гр. Първомай черна Интегра с десен волан. Присветнах му но ... :) никаква реакция от него.

Аз бях, не съм видял че си светнал колега погледнах и те видях, че гледаш към колата и се усмихнах :) Поздрави и на теб :) Редактирано от Sako
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера около 18:00 в раьона на Обеля 2, бяха засечени 6-7 прелюда да карат в колонка. Идваха от околовръсното и се запътиха покрай обеля по посока Люлин. Поздрави на колегите, много се изкефих. От първата кола един пич снимаше колоната през шибидаха ;). Наздраве!

 

Трябва да са били тези агенти :punk:

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парад на софийските прелюди :DСамо въпроса е защо са го правили към крайните кравтали...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на колегата със синята 6ца Civic рег. У887... днес около 18:00ч. в жк.Лозенец ул.Златовръх чакаше някого :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парад на софийските прелюди :DСамо въпроса е защо са го правили към крайните кравтали...

Ако си решил да разбереш колега защо заповядай на следващата среща .Така ще сме с 1 повече в колонката :thumbs1:Наздраве :beer::) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колежката с сивия Civic 6-та със яките фарове и кристални стопове която се измъкна от уличките до кино Космос и зави на Света Петка, вчера около 18:00 ... аз бях сивия Swift пред нея :)

И за колегата с синята пета генерация с когото се разминахме на Grafiti - позагледахме се и двамата с кой се разминаваме, ама докато някой реагира и се бяхме разминали вече Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за колега от Пловдив с Рекса където се дърпаха с едно бмв на бул.никола въпцаров

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по рано около 18:00 без няколко минути два прелюда 5 ген - син и черен. Да се чувстват поздравени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на комшията в Лозенец със civic6 рег.: С3533..!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зелено сивиче 6-та генерация на паркинга на Кауфланд. Днес на обяд се разминахме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за колегата с рег. номер РВ 8389.. (ако не се лъжа) който слизаше от Бачковския манастир днес следобед с десен волан и лепенка на клуба!Аз бях пешеходец;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави на купетата тази вечер на лукойла във варна :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...